Selo Rezili - Episodi 4 | NGOP.TV

Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Shkarko

Shikime
60,623

Komente

 • Do kisha deshir per nje takim 4 minutesh 🤣🤣🤣🤣 ,.! Jeni gjiganda bravo 👏🏻 👏🏻👏🏻

  Dionis TarkoDionis Tarko5 ditë më parë
  • Hahahhaha pz sa kam qesh ktu hahahahah

   Erjon KrosiErjon Krosi16 orë më parë
 • Ardit Gjebrea🤣

  Ona TOna T6 ditë më parë
 • Selushoooo

  Viktor ValdesViktor Valdes7 ditë më parë
 • Te shkerdheva ngazellimin 😂😂😂

  Black TigerBlack Tiger7 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  BABA ALBANiANBABA ALBANiAN8 ditë më parë
 • O djema jeni te pa par kam shum koh qe ju ndjek. Bravoo😊

  Seldi HatiaSeldi Hatia9 ditë më parë
 • Gahahahahah lott😂😂 bravo u qoft👏👏 mos ju ndani selos se esht mekje 🤣🤣

  Nero AzzurroNero Azzurro9 ditë më parë
 • Cajupin duhet ta njohim te gjithe. ja dhe nje poezi tjeter e tij: DASHURIA E mban mënd, moj Marë, dashurin' e parë? Njeri nuk e gjegji, se jeshmë te vegji. Unë pa ty s'rrojë, vij' e të kërkojë; tl pa mua s'rroje, vij' e me kërkoje. Në lule me erë putheshim ngahere, dhe si burr' e grua losnim nënë ftua. Një ditë, të dyza losnim mbylla-syza: U fshyem pa dukur Cinë të besoj taninë, perëndin' a dashurinë? Perëndi në këte jetë është dashuria vetë. ------ Bukuria jote, leshërat e tua posi pëndë korbi, të gjata mbi thua,ballëtë si diell, faqetë si mollë,qafa jot' e gjatë, mesi yt i hollë,sisëtë si shegë, dhëmbët si thëlpënjë,buzët si burbuqe, sytë si gështënjë, dora si dëborë, fjala jote mjaltë, kurmi yt i derdhur, shtati yt i naltë; gjithë më kënaqin, të tëra t'i dua, po zëmëra jote u bë gur për mua! ----- Pika-pika bie shiu dhe dëbora flokë-flokë, vetëtin e fryn veriu, breshëri kërcet mi tokë! Le të fryjë er' e ftohtë, s'ka ç'më bën dimëri mua: Dashuria më mban ngrohtë, se pushtoj atë që dua. Kur fryn era me tallas, kur bie dëbor' e shi, sa flë njeriu me gas, kur ka mikenë në gji! - Poezi nga Andon Z. Çajupi

  erald sherald sh9 ditë më parë
 • Selua e ka allall

  Barjame GabaBarjame Gaba9 ditë më parë
 • Tja shrish njier

  ANT GLOCKERANT GLOCKER9 ditë më parë
 • Free firen

  ANT GLOCKERANT GLOCKER9 ditë më parë
 • 5:44 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Kupe OrestKupe Orest9 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂🔥🔥🔥

  Henri HenriHenri Henri9 ditë më parë
 • 😂

  illyrikumillyrikum9 ditë më parë
 • Ah hahaha hahaha 😂😂

  Elidona QetaElidona Qeta10 ditë më parë
 • 5:45 lottt🤣🤣🤣🤣

  Kd KleoKd Kleo10 ditë më parë
 • Super serial

  Albanian BossAlbanian Boss10 ditë më parë
 • Kurbani Kurvari hahahahaha o zot vdiqja 😂😂😂😂

  Αλέξανδρος RKOΑλέξανδρος RKO10 ditë më parë
 • 5:45 do hap ff hahahah

  Xhevo BushajXhevo Bushaj10 ditë më parë
 • Oh car gallate 🤣🤣

  ching chingching ching10 ditë më parë
 • do lozim bashk apo te hap free fire ahhahahahahah lot

  FF BRUDAFF BRUDA10 ditë më parë
 • Ika te luja free firee.ahhahahah lot lot

  Futboll 24Futboll 2411 ditë më parë
 • Ky ajer kto gur ai muti qenit aty hahaahahhaa ..bjer leket se te qjva ript ta shkerrlleva ngazellimin aty hahaahahahahahahahahahah ua ua ua lot

  Fiks FareFiks Fare11 ditë më parë
 • shala dybek tia shtrish njiher jeni super

  Autochtonus AlbaniaAutochtonus Albania11 ditë më parë
 • Me shume piacere 🤣

  Indrit sullajIndrit sullaj11 ditë më parë
 • pse keni hedhur perseritjen🤔

  Juli JuliJuli Juli11 ditë më parë
 • Di ndonjeri si quhet filmi greqisht?

  tikatika11 ditë më parë
  • @Simon Benamou flm bro

   tikatika10 ditë më parë
  • alnick.info/throw/2dLMg2Sjf256j5Y/video.html

   Simon BenamouSimon Benamou10 ditë më parë
  • mitsos o rezilis

   Simon BenamouSimon Benamou10 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂SUPER

  Arber SylaArber Syla11 ditë më parë
 • Ahahahahhaah plac ne vend ahhhaah

  Nesti KociuNesti Kociu11 ditë më parë
 • Me kete selon eshte fiks per te nxjerur vidjo

  TRANKSI YTTRANKSI YT11 ditë më parë
 • Bjer leket ktu se ta shkerdheva ngazellimin 😂😂😂😂

  live videolive video11 ditë më parë
 • kandari dru ahahhaha jam trim djal i hedhur pak usta ne t zgjedhur buzqesh me te tera mjafton tju haj vëra,,,,, Cajupi

  Neros SigNeros Sig11 ditë më parë
 • Ahahahahahha libri rames kurbani dhe 3 vellimet e lulit dhe nje liber i tripallovskit

  Fiks FareFiks Fare11 ditë më parë
 • Haahahahahaha selo i pa vdekshem per Zotin . Uroj qe serit e selos te jen si 100 vitrinat , pa fund hahahaahhaaa

  Fiks FareFiks Fare11 ditë më parë
 • Postoni ndonje episode te ri

  ERGI TVERGI TV11 ditë më parë
 • Hahahaha ore lot🤣🤣🤣🤣 kurvari

  Dritan BaçaDritan Baça11 ditë më parë
 • Ket film e keni qa eshte LOT😂😂😂

  ShqipShowShqipShow11 ditë më parë
 • “Grua moj mu prish kandari, nuk eshte me ai i pari” Andon Zako Çajupi

  andi Nandi N11 ditë më parë
 • Hahahah do kisha deshir tju ftoja ne nje takim 4 minutsh 🤣🤣🤣

  fuck allfuck all11 ditë më parë
  • Keta po bareise dry ve😁😀

   Belto BeltobeltoBelto Beltobelto10 ditë më parë
 • Elhaid Cufja hahahahaha

  Ardit KArdit K11 ditë më parë
 • Kandari Dru

  Alex TechAlex Tech11 ditë më parë
 • Hahahahha daddy , po ato 3 vellimet e lulit perle perle

  Pajtim HajdarajPajtim Hajdaraj11 ditë më parë
  • Lidre takes😂😂😂

   Belto BeltobeltoBelto Beltobelto10 ditë më parë
 • Me keto selon jeni shum te mir

  Islam LlogaIslam Lloga11 ditë më parë
  • @EL CALL OF DUTY jan I njejti tip ndai ngaterrohet 😂😂

   Edison ÇoboEdison Çobo10 ditë më parë
  • @EL CALL OF DUTY jo skam nga tr

   Edison ÇoboEdison Çobo10 ditë më parë
  • @Marsela Popshini jo selo po ngup qe i dublon o ma i miri 😂😂😂

   Islam LlogaIslam Lloga10 ditë më parë
  • @Edison Çobo edi po me episodet qe imitojn selon jan lot fare

   Islam LlogaIslam Lloga10 ditë më parë
  • Po me selon jan lot fare

   Islam LlogaIslam Lloga10 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂

  Anxheloss OfficialAnxheloss Official11 ditë më parë
 • Niqe selooo

  Enver SehitajEnver Sehitaj11 ditë më parë
 • Do lozim bashk apo te hap Fri Fajerin UN 😂😂😂

  FF CHAPOFF CHAPO11 ditë më parë
  • 44444

   Belto BeltobeltoBelto Beltobelto10 ditë më parë
  • What's the square not spoke to

   Belto BeltobeltoBelto Beltobelto10 ditë më parë
  • Po qese me lote

   Belto BeltobeltoBelto Beltobelto10 ditë më parë
 • Selami rezili💥💥

  elidon seferielidon seferi11 ditë më parë
 • Hahahahaha sa të papam jan

  Visi TironaVisi Tirona11 ditë më parë
 • Kush thot e pash vidjon i pari ,i hyft k@ri 😂

  leo gamesleo games11 ditë më parë
  • Amin ,ti e the i pari te hyft

   Vic HaslliVic Haslli8 ditë më parë
  • 😂😂😂😂

   Tan ZaimiTan Zaimi11 ditë më parë
 • Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

  Mikel MikiMikel Miki11 ditë më parë
  • Te qeshur me lot ,lot lot.🤣🤣🤣🤣🤣

   Eriselda AhmetajEriselda Ahmetaj10 ditë më parë
 • Waw

  Andi MuckaAndi Mucka11 ditë më parë
 • JENI TE PAPAR VEC KSHU VAZHDONI

  FF CHAPOFF CHAPO11 ditë më parë
 • Superrrrrrrrrrrrrrrrrr

  Klement RefitajKlement Refitaj11 ditë më parë
 • First

  Adisa CraftsAdisa Crafts11 ditë më parë
 • 1

  Lajdi LajdiLajdi Lajdi11 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥SELAMIU🤣🤣

  Klend JashtoksoriKlend Jashtoksori11 ditë më parë
 • Hahahaha 1

  Vinny Free fireVinny Free fire11 ditë më parë