Vinz - Lonely (Official Lyric Video)

Stream or Download now ''Lonely'' here 👉 lnk.to/VinzLonelyStores
Produced by BrayanSBeats
Lyrics by VINZ
Mix & Master - Edlir Begolli

2020 ℗ & © AVD Digital & Hellbanianz | All Rights Reserved.

Shkarko

Shikime
8,068,508

Komente

 • SUPER

  ff. visiff. visiDitë më parë
 • Yhis song hurts 😔

  Emi DociEmi Doci5 ditë më parë
 • 👐

  FF PROFESOR FFFF PROFESOR FF5 ditë më parë
 • Super song I lovet edhe pse asht hera e par qe nigjoj por pëlqeu me t'paren💝😍😍😍💘💘💝💝💝

  Elisja PalushiElisja Palushi9 ditë më parë
 • 👍

  Juljana FilajJuljana Filaj12 ditë më parë
 • Vinz ft Drake do ishte bashkpunim super

  Mikel NazifllariMikel Nazifllari13 ditë më parë
 • Sa like behen per Vinz

  ALBANIA EAGLEALBANIA EAGLE13 ditë më parë
 • e kom mesu per mendesh 😡😭😭

  Ami KerriAmi Kerri16 ditë më parë
 • ❄️

  PREZENCA HTPREZENCA HT17 ditë më parë
 • "Doket happy jasht po mrena osht sad So she just wanna dance se problemet rrijn larg"💔

  J TJ T23 ditë më parë
 • Don mu sill mjete me shoqnin e keqe 😎😎

  Reni dacajReni dacaj27 ditë më parë
 • ja ku pu ja them un hellbanianz jan banda ma i fuqishem tan shqipnin e londren kush do qe menon ndryshe hala sjan sgju akoma

  Kristi PriftiKristi Prifti28 ditë më parë
 • biondet left the chat 😂 brunet on top 🍓✌❤

  Mateo KejsiMateo Kejsi28 ditë më parë
 • Keng per kto kurvat shqiptare

  Aladini AlAladini AlMuaj më parë
 • telefononi numrin në bio nëse mund të më merrni ilaçe lejoni të funksiononi🇦🇱

  Franklin StFranklin StMuaj më parë
 • My favourite song 😍😍😍

  Eva NicolEva NicolMuaj më parë
 • its not true for my doings but so true for the inside of my head it like this song

  snow raspberrysnow raspberryMuaj më parë
 • 2021 top music❤🇦🇱

  Agan NeziriAgan NeziriMuaj më parë
 • Drug dealing no good wnkers

  Let's RideLet's RideMuaj më parë
 • Respekte

  FF HENRIFF HENRIMuaj më parë
 • Still TOP

  hajredin llamazhdungahajredin llamazhdungaMuaj më parë
 • 🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎤🎬🎧🎙💻🖥📲

  Hane LokaHane LokaMuaj më parë
 • Tekst superr

  Taetae In bubbleTaetae In bubbleMuaj më parë
 • Dedikim per mu ❤

  Gjeorgjina IslamajGjeorgjina IslamajMuaj më parë
 • roza lati?

  SalvatoreSalvatoreMuaj më parë
 • Vinz 🤑🤑

  LORENC_TIRAN TiranaLORENC_TIRAN Tirana2 muaj më parë
 • 𝔹𝕚𝕘 ℝ𝕖𝕤𝕡𝕖𝕔𝕥 𝕥𝕠 . ✊🏾✊🏾 ❤️🇦🇱 𝔸𝕝𝕓𝕒𝕟𝕚𝕒 🇦🇱❤️ ✊🏾✊🏾 💙🇸🇴 𝕗𝕣𝕠𝕞 𝕊𝕠𝕞𝕒𝕝𝕚𝕒𝕟 𝔾𝕚𝕣𝕝 🇸🇴 💙

  سہمراءء BROWNIEسہمراءء BROWNIE2 muaj më parë
 • kush e degjon ne 2021

  Ticiano PrendiTiciano Prendi2 muaj më parë
 • Bre sa super 😍💯

  FF FENIXFF FENIX2 muaj më parë
 • Vinz joined the chat Bitchat leave the chat

  Hack GamingHack Gaming2 muaj më parë
 • HITTT 🔈🔈🔈🔥🔥🔥

  HEIDDEN MUSICHEIDDEN MUSIC2 muaj më parë
 • Super bro 🔥🔥

  StresiOfficialStresiOfficial2 muaj më parë
 • HAHA

  Milot DemirajMilot Demiraj2 muaj më parë
 • Diss kurvave

  Franc JonuziFranc Jonuzi3 muaj më parë
 • Kjo kenge ka nje kuptim shum te madh😊se insta e snapi jan jeta e nje vajze we Vinzi ka dashur dikur!😨 Per sa i perket shoqnis... shum keq i ndrro sikur veshje......

  LOREDANA_MICHAEL JACKSONLOREDANA_MICHAEL JACKSON3 muaj më parë
 • @yan

  Kidd Peep我Kidd Peep我3 muaj më parë
 • Ana ANNAAna ANNA3 muaj më parë
 • Nrm qe ka shm vajza qe e plq ket mzk se krejt titulli o real se krejt kto gjana na ka ndodh vajzave💪🏻💔

  Brottin LucieBrottin Lucie3 muaj më parë
 • E gjej veten te kjo kong 😑

  Gjeorgjina IslamajGjeorgjina Islamaj3 muaj më parë
 • Shqipppeeèeeeee🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Aid mamutiAid mamuti3 muaj më parë
 • This song is fireeeeee❤

  Ina MIna M3 muaj më parë
 • HB from Greece

  Anton ProAnton Pro3 muaj më parë
 • boyzzzz are in europe !! Respect from Romania to our Albos brothers!!!!

  sever ionutsever ionut3 muaj më parë
  • This is guys are in prison

   Jewish Tel abibJewish Tel abib3 muaj më parë
 • Oh nana my shipe boss londre boss shiprije

  umda bashumda bash3 muaj më parë
 • Non je vinz kshtu vazhdo bro bishe kush na ka inatin na ruajn karin respekte per cunat nga londra nga burreli 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Vasil HysllariVasil Hysllari3 muaj më parë
 • H📺

  Loni ZupLoni Zup3 muaj më parë
 • "Ishte plot jet tani jeta o perleshje"

  Stela D.Stela D.3 muaj më parë
  • 😴:(

   Lumi GashiLumi Gashi3 muaj më parë
 • MY SHIPE

  bh woodbh wood3 muaj më parë
 • Vinz i

  Gena KocaqiGena Kocaqi3 muaj më parë
 • True

  ermal gjurajermal gjuraj4 muaj më parë
 • Vi nzi

  Klodian KocaqiKlodian Kocaqi4 muaj më parë
 • Kush po ngjon ne 2021

  SHQIPET E MARRSHQIPET E MARR4 muaj më parë
 • Shum keng e bukur 👏 🇦🇱

  ber bsber bs4 muaj më parë
 • 🇮🇹🇦🇱🇽🇰☘️🍫❄️🇪🇺

  ER GLADIATOREER GLADIATORE4 muaj më parë
 • 🦅🤝🇬🇧 Tu e djeg vol:100 🤙

  Hi ValentinoHi Valentino4 muaj më parë
 • Super muzike

  jari cakonijari cakoni4 muaj më parë
 • Kjo meriton me miljarda views🔥🔥

  HELL BOZHELL BOZ4 muaj më parë
 • Like kush e degjon 2021🇦🇱⚠️

  loncelonce4 muaj më parë
 • I love that fuckin song

  Xhenis GjonXhenis Gjon4 muaj më parë
 • Më q*u nanën duke e dëgju deri në 3:35 të mëngjesit🥺

  Sonia SoniaSonia Sonia4 muaj më parë
 • Hitmaker

  Arber LikaArber Lika4 muaj më parë
 • 🌋🌋🌋

  HELL BOZHELL BOZ4 muaj më parë
 • 💯💯💯

  HELL BOZHELL BOZ4 muaj më parë
 • 🚀🚀🚀

  HELL BOZHELL BOZ4 muaj më parë
 • ✨✨

  HELL BOZHELL BOZ4 muaj më parë
 • SHQIPET 😎😎😎🤘🤘🤘🤘🤟🤟🤟🤟HELLBANIANZ

  Vera ShehuVera Shehu4 muaj më parë
 • Kam 4 dite qe e ngjoj, shum muzike e vecante dhe teksti akoma me i vecant

  RED SIDERED SIDE4 muaj më parë
  • @Hangman Shooter mhhkkk

   ØTR BØYØTR BØY12 ditë më parë
  • @ØTR BØY tu caft

   Hangman ShooterHangman Shooter12 ditë më parë
  • @Kejsi Hasalliu hhahahahahahahah

   ØTR BØYØTR BØY12 ditë më parë
  • @ØTR BØY te plast

   Kejsi HasalliuKejsi Hasalliu12 ditë më parë
  • MPLSK

   ØTR BØYØTR BØY12 ditë më parë
 • Real shqipez HB gang

  Ilir CelaIlir Cela4 muaj më parë
 • Like SHQIPET 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 ne LONDER🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧

  Mislim KocaqiMislim Kocaqi4 muaj më parë
 • Super fare 👍👍

  Genti BakalliGenti Bakalli4 muaj më parë
 • Sot është dita e fundit për zgjedhjen e shkronjës së parë. Befasi për 12 orë 🕒 Do të zgjidhja 800 Personi Dhe mos harroni se kjo vlen vetëm për ata që nuk kanë fituar kurrë më parë, zgjidhni shkronjën e parë të emrit tuaj dhe merrni çmimin bazuar në emrin tuaj. Beje tani !! [𝐀] 💷💷 ** 50,000 € [𝐁] 💷💷 ** 60,000 € [𝐂] 💷💷 ** 70,000 € [𝐃] 💷💷 ** 90,000 € [𝐄] 💷💷 ** 50,000 € [𝐅] 💷💷 ** 60,000 € [𝐆] 💷💷 ** 80,000 € [𝐇] 💷💷 ** 50,000 € [𝐈] 💷💷 ** 90,000 € [𝐉] 💷💷 ** 60,000 € [𝐊] 💷💷 ** 70,000 € [𝐋] 💷💷 ** 80,000 € [𝐌] 💷💷 ** 90,000 € [𝐍] 💷💷 ** 50,000 € [𝐎] 💷💷 ** 60,000 € [𝐏] 💷💷 ** 70,000 € [𝐐] 💷💷 ** 80,000 € [𝐑] 💷💷 ** 90,000 € [𝐒] 💷💷 ** 50,000 € [𝐓] 💷💷 ** 60,000 € [𝐔] 💷💷 ** 70,000 € [𝐕] 💷💷 ** 80,000 € [𝐖] 💷💷 ** 90,000 € [𝐗] 💷💷 ** 50,000 € [𝐘] 💷💷 ** 90,000 € [𝐙] 💷💷 ** 60,000 € SHENIM: Me beni Subscribe dhe fitoni !! .. Sa më shumë që ndani, aq më shumë shanse keni për të fituar. Paratë do të dërgohen 20 minuta pas regjistrimit të emrit tuaj. Koha juaj do të fillojë tani. Fat i mirë dhe Zoti ju bekoftë të gjithëve.

  World How ToWorld How To5 muaj më parë
 • Very good song much respect from qivarop

  Xhuljo ÇullhajXhuljo Çullhaj5 muaj më parë
 • the best vinz

  Drita PjetriDrita Pjetri5 muaj më parë
 • My shipez hajde

  Antony ZefiAntony Zefi5 muaj më parë
 • 100 % REAL

  Timi BejkoTimi Bejko5 muaj më parë
 • Lov you VINZ ☘️❤️

  ERTINHO 420ERTINHO 4205 muaj më parë
 • Koha Meri

  Selvie HysaSelvie Hysa5 muaj më parë
 • Gocat e parkut left chat

  FatihFatih5 muaj më parë
 • Ajo ka nje ceshtje ka harru 👄🥺

  arbor qemaliarbor qemali5 muaj më parë
 • Super hit bravoooo o zott teksti💚💚💙

  Genta GjociGenta Gjoci5 muaj më parë
 • 😝😝💖💖💖

  Igli ShqutiIgli Shquti5 muaj më parë
 • Me ke te rrish bahesh 😂

  Arev DodoArev Dodo5 muaj më parë
 • Is he talking about his girl here?

  AlbanaAlbana5 muaj më parë
 • Love Hellboz

  Daniel SalianiDaniel Saliani5 muaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍👍🥊❤️

  Erg mayErg may5 muaj më parë
 • Burrel shkodra family

  Ni6k RgNi6k Rg5 muaj më parë
 • Kush esht nga shkodra

  Ni6k RgNi6k Rg5 muaj më parë
 • VINZI👑👑👑👑👑👑👑👑

  Bredi LeciniBredi Lecini5 muaj më parë
 • 😎😎😎😎😎😎🤘🤘🤘🤘🤘😎😎😎😎VINZI🎟

  Bredi LeciniBredi Lecini5 muaj më parë
 • Jepiiiii shqipeeee🤭❤️

  Bad GirlBad Girl5 muaj më parë
 • Sa e bukur kjo kenga ,realitet

  Ti TiTi Ti5 muaj më parë
 • alnick.info/throw/mNjNpGKbqqiPaNk/video.html

  Albion sokoliAlbion sokoli5 muaj më parë
 • Super nela tu e ngu

  ff xhavariff xhavari5 muaj më parë
 • Kto Jan Kong m vlla🤪🔥Jo si do kot palidhje

  Tayna QueenTayna Queen5 muaj më parë
 • Favvvv🥺🥺💔💔💔

  Tayna QueenTayna Queen5 muaj më parë
 • 20:20 sun .15 nov. 2020 HB GERMANY 💯

  Diss shqipDiss shqip5 muaj më parë
 • HELLBANIANZ🐺🤟❤

  Andi HBAndi HB5 muaj më parë
 • me ROLEX day date ama TIME DON’T WAIT vitet jan tu ik shpejt ❤️❤️❤️

  BET1NNABET1NNA6 muaj më parë
 • Imagjinoje nese merr ❤ nga hellbanianz

  tmiditittmiditit6 muaj më parë
 • Hallall mrshp kong me kuptim real shqipe kshu vazhdo 🇦🇱🇦🇱🙌🏻🙌🏻❤️❤️❤️❤️👑👑👑👑

  Official RbxoOfficial Rbxo6 muaj më parë