KONCERT - ARMEND REXHEPAGIQI - Edhe një Herë - 28.02.2021 - KlanArena

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗞𝗟𝗔𝗡 𝗔𝗥𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeKlanArena
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗡 𝗔𝗥𝗘𝗡𝗔 :
Instagram ► klanarena
Facebook ► klanarenaa
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/3avpzBs
► spoti.fi/3bD9fju
____________________________

℗ & © KLAN ARENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#KlanArena #Folé

Shkarko

Shikime
675,300

Komente

 • Unik ne te gjitha format e mundeshme,legjend e gjalle😉👌Flm per kto keng tpa vdekshmeeee Flm edhe nga Aida❤

  Monda HalitajMonda HalitajDitë më parë
 • Shqiptaret lindin Artista

  ToniToni2 ditë më parë
 • Papritur U bene dhe komentuesit te gjithe Poete e shkrimtare. Jam e lumtur.

  Black SkyBlack Sky2 ditë më parë
 • Art I vertete. Faleminderit

  ina Pashajina Pashaj5 ditë më parë
 • A dini dikush si mundem me gjete kengen e Armendit, Pasha jeten,ju lutem 🙏

  Ainar RexhepiAinar Rexhepi6 ditë më parë
 • Dicka qe na ka mungu shume! Faliminderit.

  Jeton ZukaJeton Zuka6 ditë më parë
 • Nja 30 here e kam vetem une nda dy here me perseritje. Bravo definitivisht krenar qe te kemi.

  sead b.1sead b.19 ditë më parë
 • Shum e vertet e kenge te prekshme👏👏👏

  Sonila MeciSonila Meci9 ditë më parë
 • Ilac per shpirtin,kenget tuaja dhe zeri yt! Kisha kohe pa ndjer te tilla emocione nga muzika. Legjende je dhe do mbetesh!

  elinda katiajelinda katiaj10 ditë më parë
 • Nje perle 🌷

  elinda katiajelinda katiaj10 ditë më parë
 • 👏👏👏👏 Koncert madheshtor per nje artist legjend si Armendi . Te gjitha kenget e tij jane ne memorien time edhe sot ne 2021, sepse jane tekste✍ gjithe kuptim , ze i vecante dhe muzike shume e mire 🎵🎶🎼🎙🎸🎷👌👏👏👏🙏 SUKSESE GJITHMONE PER JU🙏

  Arjana PiperoArjana Pipero11 ditë më parë
 • Artisti qe ja kish fitu Eurovizionin Kosovës 💫

  Driton KrasniqiDriton Krasniqi13 ditë më parë
 • Kenge Evergreen vertet !

  Nertjana UstalliNertjana Ustalli14 ditë më parë
 • i Madh je Armend.....Performanse ma te mir Live moti skam degju

  Arben RashitiArben Rashiti15 ditë më parë
 • Kerkoj falje publikisht se te kisha harruar kisha harruar nje artist si ty . Jam fajtore se kam harruar Edhe nje here. Dikur e preferuara ime .. Por sot kam degjuar e pare kte koncert 3 here. Armend kthehu Ne te meritojme ne te duam akoma

  Rezarta LazebeuRezarta Lazebeu17 ditë më parë
 • Nje zjare I ndezur ne backyard me nje gote vere dhe duke degjuar kenget E tua Armend nata behet me e bukur , love , love it

  Eranda ZogaEranda Zoga18 ditë më parë
 • Muzike e tille te mbush shpirtin. Kengetare si Armend Regjepagiq jane perla te muzikes . Flm qe ekzistoni per te na i dhene ngjyra jetes .

  eli liqenieli liqeni19 ditë më parë
 • Artist i paperseritshem!

  haxhiaornelahaxhiaornela19 ditë më parë
 • Një kolan i artë perlash në muzikën shqiptare! Artist I mrekullueshme,I kompletuar dhe shume i veçantë! Krenari e kombit tonë!

  info Infoinfo Info19 ditë më parë
 • Ky eshte update Im,refresh i trurit Tim,zeri i Tij psikoterapi e shpirtit Tim,shpirti tu knaqte si na lartesove Ne....

  Guribesa HasangjekajGuribesa Hasangjekaj20 ditë më parë
 • Grande

  bajram bekteshibajram bekteshi20 ditë më parë
 • Respekte!

  3 Minutes3 Minutes20 ditë më parë
 • Ahhhh Armend 😌😌 cfar me thën... ose si me i shpreh me fjalë emocionet që na dhuron me kënget dhe zërin tënd Është fat që të kemi 😇

  Ela ElaaEla Elaa20 ditë më parë
 • 21.04.2021 ky koncert asht ba pjese e rutines time te punes :)

  L HL H21 ditë më parë
 • Na k'naqe... je artist Armend Rexhepagiqi! I mungojne skenave tona artiste kaq te medhenj....

  kestri ahmetikestri ahmeti21 ditë më parë
 • Sa shum nostalgji per keto kenge kam ndier tani vone sa qe qe me kthyen shum vite me pare.Me te vertete kenge shum te ndiera,rrenqethese,me plot emocion,trishtim,shperthyese por qe me kujtojn kohen me te lumtur timen.Nuk din a muzika i jep jete kenges apo teksti,tek Armendi jane aq mire te nderthura sa qe zbehen me mire edhe me dasht.Bravo Armen dhe Aida per keto emocione se keto kenge nuk vdesin kurre dhe sa here qe i ndegjon ste besdisin por perkundrazi. Keto nuk jane kenge por poezi dhe ky kengetare meriton titullin artist.Sedi a ka ndonje kengetare tjeter qe eshte i ketij rangu.Ja shum te mire por ky eshte i vecant. Keto vargje ne vete ngerthejn gjithcka nga vuajtja deri tek dashurija. Se kujtoj aq shum nostalgji te kem ndjer elegji e vertet😭

  ZyraZyra22 ditë më parë
 • National treasure je Armend!

  OctoberOctober22 ditë më parë
 • Armend Rexhepagiqi ankohet se nje nder te metat e tija eshte cilesia e te kercyerit ne skene.... kur ne te vertete performanca me kengen "Kalle kalle" ne festivalin Shqiptar jo vetem qe ka shoqeru breza me rradhe, por ka frymezu edhe kengetaret shqiptare se si te kercejne 😊. Komplimente per koncertin, Shkodra e dogji butonin "Reply"

  Mirela GavociMirela Gavoci23 ditë më parë
 • Legend je Armend, çdoher ke qenë origjinal edhe shumë ma ndryshe se tjerët. Jom rrit me kengët e tua, ky koncert ishte plot nostalgji. Faleminderit që na e fale zanin.. te rujt Zoti

  Irfan SuliIrfan Suli23 ditë më parë
 • Nje gje tjeter qe po me shijon pervec muzikes madheshtore te Armendit, jane komentet tuaja. Komente me nje gjuhe te paster shqip, pa gabime drejtshkrimore. Armendi, muzika, fansat dhe komentuesit e Armendit jane nivel krejt tjeter. 😊

  # musicismyeverything# musicismyeverything24 ditë më parë
 • Bravo

  Email ZyrtarEmail Zyrtar25 ditë më parë
 • Kenget dhe zeri i bukur Armendit,gjdo here ce i degjoj te do shpiriti ti degjoj sa her e sa.

  Ilir HIlir H27 ditë më parë
 • Super Koncert , nje shqipe e bukur qe kishim vite pa e degjuar, nje vije melodike e qete si burim qetesie e paqeje. Te faleminderit Armend se ti qeke me te vertet AR Mend nje thesar i pa cmuar, respekte dhe mos u ndal se eshte koha e ringjalljes muzikes tone te vertet . Te gjith mjeshtra e kombit duhet te bejne te njejten gje qe te largojme tallavat dhe spekulantet kopjet e shemtuara.

  HegliHegli27 ditë më parë
 • Bravo Armend. Me kujtove sa te bukura dhe plot kuptim jane kenget shqipetare.

  edi ediedi edi28 ditë më parë
 • Jam me fat qe i takoj ksaj gjenerate ku eshte kendu kenge e mirefillte qe te knaq shpirtin....nje dhe i pazevendsushem Armend Rexhepagiq💎

  Adelina ZeneliAdelina Zeneli28 ditë më parë
 • Je i pa zevendsushem , dita ime fillon duke ndegju kenget tuaja

  Fjolla KrelaniFjolla Krelani28 ditë më parë
 • Armend te mbaja mend qe perpara shume vitesh me kengen kalle kalle portokalle. Gjithashtu te kisha pare shkarazi ne disa emisione ne tv ku fatkeqsisht edhe duke mos te njohur nuk e di pse kisha krijuar nje lloj ndjenje antipatie. Tani qe po degjoj kete kolazh per te disaten here e kuptoj sesa rende paskam gabuar. Ti qenke jo vetem nje kengetar i permasave gjigande por edhe nje njeri pozitiv e me sens humori te holle. Tashme mengjesi ne zyren time nis gjithmon me koncertin tend. Te uroj me te mirat e suksesshme te metejshme ! Bledar Gjika

  Maximus TrainingMaximus Training28 ditë më parë
 • Mkujtohet gjithmone kur degjoja kenget e tua e me thoshin je e cuditshme ne shije....e ndihesha e perjashtuar nga shoqet.. Sot kuptoj qe sjam une ajo qe ska shije tkeqe muzike po ato. Mbetesh Dashuri nvete.

  El ScEl ScMuaj më parë
 • 15:23 Dashurine ku e kam

  Piano ShqipPiano ShqipMuaj më parë
 • 52 minuta muzike, 52 minuta udhetim ne thellesite e shpirtit ! Je frymezim Armend ❤️

  ela hysaela hysaMuaj më parë
 • Ikona e muzikes shqiptare respekt po na mungon muzika shqioe

  JETON ARIFIJETON ARIFIMuaj më parë
 • Faleminderit Armend

  NİHALNİHALMuaj më parë
 • Grande Armend 🤍🔥🔥

  Ardian AliuArdian AliuMuaj më parë
 • greetings from Turkey :)

  hayatın içindenhayatın içindenMuaj më parë
 • Respekt 👍👍👌👌🔥🔥

  Fatmir TahiriFatmir TahiriMuaj më parë
 • Do doja shume qe ky koncert te mos mbaronte kurre.Nje artist i paarritshem.Faleminderit per keto emocione kaq te bukura ne kete kohe te zymte.Nje artist i tille nuk duhet ti mungoje skenes tone e cila perdite e me shume po mbushet me ca pseudoartiste qe nuk e di kush i promovon.Dhe nje here FALEMINDERIT ARMEND,

  Djana PojakuDjana PojakuMuaj më parë
 • Bravo Armend , je artist I vertete

  MessageMessageMuaj më parë
 • Spo kaloj dit pa e ndiguar ket solo concert :) Armend je legjend

  Shady AriShady AriMuaj më parë
 • Kenge shqip, me kuptim jo kuturu 🙏🙏🙏

  DerrkuciCufoDerrkuciCufoMuaj më parë
 • 1💎💎💙💙💚❤❤

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaMuaj më parë
 • "Edhe te varferit kane nje lloj pasurie qe te tjeret nuk e kane..!"

  Bekim HaxholliBekim HaxholliMuaj më parë
 • Zeri yt nuk me merzitet asnjehere ✌✌

  Alma ALAlma ALMuaj më parë
 • Me dëshirë i ndëgjoj këngët e Juaja , Suksese!

  Atdhe HoxhaAtdhe HoxhaMuaj më parë
 • Shummmm muzik e mir😊😊😊

  mirdita jakupimirdita jakupiMuaj më parë
 • bukurrrrr

  Ajshe RexhepiAjshe RexhepiMuaj më parë
 • superrrrr

  Ajshe RexhepiAjshe RexhepiMuaj më parë
 • Artist i madh ❤

  Bruna HylviuBruna HylviuMuaj më parë
 • Kengen e Paare qE kam digjuar ka qen Dudia.....,😭😭😭😭armend je frymezim per Jet.

  Aldo NallbaniAldo NallbaniMuaj më parë
 • Me pelqen shum si kengetare eshte vertet super sidomos ajo kenga kalle kalle ❤️ Por jam kurjoz te di a eshte travestit??? Tash 20 vjet gjithmone kete paraqitje ka pas nuk i kan dale musteqet akoma 🤣🤣🤣🤣🤣

  100% Shqiptar100% ShqiptarMuaj më parë
  • Nuk eshte asisoj sic e keni quajtur ju, por ka munges te hormonit qe shkakton daljen e mustaqeve! Personalisht, kam nje mik edhe pse eshte 30 vjeçar nuk ka fare mjekerr apo mustaqe! Eshte gjenetike, prandaj nuk duhet paragjykuar!

   Still AliveStill AliveMuaj më parë
 • vetem modelin e flokeve nuk e goditi dot. SUPER ARTIST. gjithesesi KALLE KALLE eshte legjende.

  Ajet MarajAjet MarajMuaj më parë
 • Edhe pse pa publik...ndrite me zerin tuaj...Publiku me i mire dhe me vlere per Ju..jemi ne,ndjeksit nepermjet You Tube Bravo ..Bravo..Faleminderit.

  Linda KaloLinda KaloMuaj më parë
 • artist♥️

  Tea HariziTea HariziMuaj më parë
 • Të lutem Armend, po pres t'i gjej këto këngë në Spotify. Artist i vërtet, na ke munguar ⭐

  Abbe MuAbbe MuMuaj më parë
 • bash e qellume per nje koncert me vlera te bukura muzikore paskna pas nevoj me ndigju armendin ka kohe qe se kam ndigju te lumt arment organizimi dhe skena shume bukur po duken ishalla tash ban buuumm ma shum se kurr veq perpara

  Auto Shkolla REALAuto Shkolla REALMuaj më parë
 • Një bravo te madhe për këtë artist të mrekullueshëm

  Shpresa TaraboshiShpresa TaraboshiMuaj më parë
 • Nuk e di thjesht me dridhet zemra kur degjoj keto metafora te derdhura kaq prefeksionistikisht ne vargjet e Armend dhe Aida... Sa do kisha deshire ta shijoja aty te ndjeja cdo note te ndizte gjakun e venave...

  Sara ÇaçiSara ÇaçiMuaj më parë
 • Respekt per Armend e Aida Po shum na pasni munguar. Flm shum

  Hamit RecicaHamit RecicaMuaj më parë
 • Kantautori me i mire e me modern i brezit tone! 🦋🦋

  AidaAidaMuaj më parë
 • Artist me plot kuptimin e fjales ⭐Faleminderit per keta 52 minuta...........

  Jakanib AtinoelJakanib AtinoelMuaj më parë
 • The addicted chair annually shelter because wallaby multivariably work near a handsomely robin. lovely, internal structure

  Billie BenjaminBillie BenjaminMuaj më parë
 • You're a unique soul, exceptional talent and I'm so proud of you Armend Rexhepagiqi!!!

  Ridiona SRidiona SMuaj më parë
 • Cfare emocioni me keto keng 😍 Faleminderit per artin tuaj! ♥️

  Xhejsi KamenicaXhejsi KamenicaMuaj më parë
 • I paarritshem❤

  Erjona ZogajErjona ZogajMuaj më parë
 • Artist me plot kuptimin e fjales, shkolle e artit dhe muzikes..po e degjoj ne udhetim e siper, hera e pare qe lutem te zgjas udhetimi..Ti je pasuri Armend Rexhepagixh

  Florinda LleshiFlorinda LleshiMuaj më parë
  • *Rexhepagiq

   Florinda LleshiFlorinda LleshiMuaj më parë
 • Artist i Merituar👊

  Kujta VushtrriaKujta VushtrriaMuaj më parë
 • Artist ne plotkuptimin e fjales, shpresoj vitin tjeter te na nderoje ne Eurovision 2022✌️

  Kalorsi_i nates Dark walkmannKalorsi_i nates Dark walkmannMuaj më parë
 • freddie mercury i kosoves eshte armendi eshte kengetar i ralle siq ishte freddi mercury i pazevendsushem eshte armendi ne stilin e vet vazhdo e mos u ndal se je legjend ne stilin tend

  Allfred BardhajAllfred BardhajMuaj më parë
 • Kthehu per gjithmon te luuuuuutem!!!!!!!!

  Vjosa MorinaVjosa MorinaMuaj më parë
 • Ka sjell ni rifreski sepse na paten lodh , kerri,droga,bo*** 🤩

  Leonard KollcakuLeonard KollcakuMuaj më parë
 • pas kaq shume viteve mungese me vjen kaq mirë qe u rikthyet me kete superkoncert... kishim nevoje për vargjet e muziken tuaj.Mos mungoni me Armend & Aida.jeni te domosdoshem për ne.👏👏👏👏👏👋🥰

  hrt601hrt601Muaj më parë
  • Respekt i lexova te gjitha komentet eshte e kot te them diqka veq respekt per muziken me kuptim te mirfillt

   Linda KrasniqiLinda KrasniqiMuaj më parë
 • Armend, je OK!

  Gezim Brestovci1Gezim Brestovci1Muaj më parë
 • Presim koncertet e tjera nga Armend Regjebakiqi

  Melek SpahiuMelek SpahiuMuaj më parë
 • Je i mrekullueshem

  Elona KadriuElona KadriuMuaj më parë
 • Armendi i Shkelqyer si gjithmon!! Orkestra Fantastike!! Emocion i papershkruar!!!

  Agron BERISHAAgron BERISHAMuaj më parë
 • Nuk kam patur ndonjë simpati për këtë po qenka gjeni. Super bravo, na shërove shpirtin e veshin. Gjithashtu bravo orkestrës, të gjithë super!

  Cen SuraCen SuraMuaj më parë
 • Oksigjen në vena Çfarë kombinimi muzika, zëri dhe teksti.

  Lori DuroLori DuroMuaj më parë
 • Beautiful 🌟🌟🤩

  Leonida LokiLeonida LokiMuaj më parë
 • Rrenqethje nga fillimi ne fund. Artist!

  Arjana MustafallariArjana MustafallariMuaj më parë
 • Armendi me muziken e tij te con ne nje dimension tjeter ne ate dimension ku vetem muzika e mire te prek telat e shpirtit. E pamundur te mos I besh replay perlave te tij. Te kesh jete e shendet o gjigand !

  Suela JahoSuela JahoMuaj më parë
 • Me ne fund. Armend shumë na ke munguar. Shümë shpresojmë dhe presim me padurim këngë dhe interpretime të reja nga ti. Të lumtë, vetem vazhdo...

  Müsli S.Müsli S.Muaj më parë
 • I pa krahasueshëm ne muziken SHQIPTARE, nje dhe i vetem Armend Rexhepagiqi 🥰

  Albana IlaziAlbana IlaziMuaj më parë
 • Me publik pa publik je fantastik.Na qetesove shpirtin ne kto kohe te veshtira🥰

  Vjollca BimoVjollca BimoMuaj më parë
 • O po i mir jeeee breeeeee shumm pozitiv madje shummm i edukum shum maturi shume talent. Jo me knu po qdo dit me komponu kong ti nuk del nga qefi i asnje njeriu t paqim perhere o mbret

  Yllka BajramiYllka BajramiMuaj më parë
 • Big up

  Lëre fare AmanLëre fare AmanMuaj më parë
 • Shum me ka pelqyer interpretimi i kengeve. I perkas gjeneratave qe nuk i kan degjuar keto keng te vjetra. Jam e befasuar dhe e mahnitur pozitivisht dhe shpresoj qe edhe shum artist te tjer te mirefillet te bejn koncerte te tilla. Alban Skenderaj veq ia ka nis ketij drejtimi.

  EgzonaEgzonaMuaj më parë
 • 🙏 thirrje kujteses, shpirtit dhe artit te vertete! 🇦🇱❤️

  Rakela ElmazajRakela ElmazajMuaj më parë
 • Bravo gjjigand

  Perparim ZerePerparim ZereMuaj më parë
 • Fantastik

  Perparim ZerePerparim ZereMuaj më parë
 • KA LEZET KUR DEGJON KETA KENGETARE KENI LENE GJURME TE MEDHA

  francesca miazzofrancesca miazzoMuaj më parë
 • 👏👏👏👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟

  Sh CollakuSh CollakuMuaj më parë