Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
binjaket_show
Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.
#Binjaket #vizionplustv #albanobogdo
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alnick.info

Shkarko

Shikime
256,000

Komente

 • Episodi me i bukur qe keni bere ndonjehere ...😂😂lot,lott skam fjal ..the best

  Amela LemaAmela Lema13 orë më parë
 • Albano mbreti humorit

  Unlike SonUnlike Son2 ditë më parë
 • I dhashë nje unaze me diamant gjysma shpirtit me thoshte ishalla thote jo nuk pranon t'a kthej te marr leket mbrapsh 😂😂😂😂😂😂😂sa i madh eshte

  the kingthe king2 ditë më parë
 • Vdiqaaa me skecin e fundit, mbaj frymen per 15ore 🤣🤣🤣🤣

  genta novagenta nova2 ditë më parë
 • Po sa bukur kendoj Albano. Me mire se se ca kengetare koti qe kemi ne Shqiperi

  Daniel DDaniel D2 ditë më parë
 • Kush ta kujtar qe albano esht krishter dhe pastaj doli muslimannnnnn

  xGHOSTYY_xGHOSTYY_2 ditë më parë
 • BS

  chelsea14274chelsea142742 ditë më parë
 • Se di pse po sme pelqen fare si emision. Kur jane ne personazh binjaket bejne humor po keshtu ekspozojn veten qe jane jo profesionale dhe çunakë. Jane te rinj, kane kohe per permiresim por aktualisht nuk jane per te bere nje emision me vete

  Arsen MalajArsen Malaj2 ditë më parë
 • JALLA MORE ALBANO , PO SA I MIRE JE O FLORI , OPO SA ORIGJINAL JE, NA TULLLLL SI I NDJEN O DJALE I THU .... OPO SA NJISH AKTOR JE , KUR LUN TI SIKUR SHOF ROLAND TREBICKEN GJALLE , SHNET TU BEFTE SA NA KNAQ ME LOJEN TENDE, KUDO JE TI OPO KUDO , PO JE TI E SHOF ME QEF , O LEZETI I CDO TV

  clarita gorniclarita gorni2 ditë më parë
 • Vk ordinera

  Redi AmsterdamRedi Amsterdam2 ditë më parë
 • Albano king

  Yllka BajramiYllka Bajrami3 ditë më parë
 • I madh Albano. Nje nga artistet me modest dhe te vertete ne shqiperi. Rrespekte Bano

  tedi Markutedi Marku3 ditë më parë
 • ka bere histori tek apartamenti 2xl i madh pz

  xhuliano manxharajxhuliano manxharaj3 ditë më parë
 • Ai merr 5M lek se ben batut kur e pyesin ku e shijon me shum : Ne byth... shia rëpt.

  Ger BenoGer Beno4 ditë më parë
 • Albano je njesh o figure kur ke performuar dhe nuk ke marre shperblim nga publiku asnjehere je lezeti klarnifornise je yll💥💥💥💥💥👍👍👍👍👍🙉🙉🙊🙊🙊

  Eglantina GugoEglantina Gugo4 ditë më parë
 • Po albano ca ka qe nji ne dy fut doren te atletet...e vrasin corapet 😂😂😂

  Dukagjin KastriotiDukagjin Kastrioti4 ditë më parë
 • Albano, artist i madh🥰

  sar. isar. i4 ditë më parë
 • Je aktor ska diskutim por je shume legen ,sjellje leshi me grupin muzikor ,je shume homurist rruge 😡

  Mandi MandiMandi Mandi4 ditë më parë
 • ALBANI NJE MIK I HUMORIT SHQIPTAR... ESHTE GJITHMON PA SKENAR... SHQIP DO TE THOTE, I LINDUR SI AKTOR...

  Diti UkaDiti Uka4 ditë më parë
 • 44:53 pjeshka nga blloku

  dariodendarioden4 ditë më parë
 • Ate ironine me Ramazanin e kenaqe fare? Te lumte qe i ul pike vetes Bogdo.

  Mile_d 2020Mile_d 20204 ditë më parë
 • O Albano karri,je i mire por ndonjeher ja fut pordhes kot,vertet ka te paafte,por jo kaq shume se nuk ngelen artistet ti vleresosh ti te gjithe.

  PETRIT PETRITPETRIT PETRIT4 ditë më parë
 • 37:25

  Albanian Lyrics HDAlbanian Lyrics HD5 ditë më parë
 • Qe ne 2009 e ndjek apartamantin shum te mir Juli genti ermali ne ato koh , por kur moren dhe albanon gjithcka ndryshoj shum her me I mir apartamanti pjesa tjeter esht histori ishalla e ktheni apartamentin ktheni dhe cubin

  ee5 ditë më parë
 • Ca kendoj mor plak Se mora vesh vetm haleluja 😂😂😂

  The Big on SportThe Big on Sport5 ditë më parë
 • I madhi Albano

  Begu BeguBegu Begu5 ditë më parë
 • Albano je King 🌟👏👏👏

  mo 207mo 2075 ditë më parë
 • Ata qe te thone ty qe sben per humor, jane totalisht jo profesioniste. Ti i ke dhene kuptim Apartamentit 2XL, Klanifornias dhe kudo qe ti te jesh, humori merr emrin tend. Une vazhdoj dhe i rishoh te gjitha videot e vjetra te Apartamentit fale humorit tend. Pac fat e gjithcka te mire ne cdo hap te jetes tende Albano

  Perjana IbrahimiPerjana Ibrahimi5 ditë më parë
 • Kta dy me unaza me varese bobo Me demek prezantues.

  Lorenc HajdiniLorenc Hajdini5 ditë më parë
 • Ne euro 5 miljon lek??

  Xhato AliliXhato Alili5 ditë më parë
  • 5000€

   Ola OlaOla Ola4 ditë më parë
 • Apartamenti 2xl do jet me i bukuri ndonjher. Ndersa klanifornia asht super tmerr . Ju lutme kthehuni ne Apartamentin 2xl..

  Labinot UNITED STATES OF ALBANIALabinot UNITED STATES OF ALBANIA6 ditë më parë
 • Ju qifsha rracen te 3 ropqira

  Eni ZeneliEni Zeneli6 ditë më parë
 • I modh

  Sidrit Vaqari. SVpipesdesignSidrit Vaqari. SVpipesdesign6 ditë më parë
 • Na ka mar malli për apartamentin

  Mateo HoxhaMateo Hoxha6 ditë më parë
 • Sa drru me kokain qeka albano

  DAJA 22DAJA 226 ditë më parë
 • Albanooo 👏👏👏👏🤣🤣

  Edlira HoxhaEdlira Hoxha6 ditë më parë
 • Albano Bogdo,Po demek se po tallesh mor te shkrrdhesha faren e fisit nanen e tan te vdekunit qe i ke.. Demek po tallesh ti jam me ramazan..Ik mor kryq mutit se jeni njerzt ma rrac derra ne tok po normal plus bashke me kto dy ropqimatbe vlons a ca pillinne feknave jane kto

  Tawheed Road to JannahTawheed Road to Jannah6 ditë më parë
 • Sa i bije 5 milion Lek në euro?

  DonSkiDonSki7 ditë më parë
  • Rreth 4 mi euro

   Fredi HyraFredi Hyra6 ditë më parë
 • Imagjinoni Apartamenti 4XL ( Juli , Albano, Ermali, Genti )

  Lord ScanderbegLord Scanderbeg7 ditë më parë
 • Aaa saw q

  Ani LikollariAni Likollari7 ditë më parë
 • Hiqeni kte fytyre ropqire kte genardin

  Taulant ShenoTaulant Sheno7 ditë më parë
 • Kta dy jan kot fare, as humor as gje se kan. Sa te vegjel duken para Albanos. Kush I jep emisjon kture aman.

  Politically IncorrectPolitically Incorrect7 ditë më parë
 • like kush e shtyvi videon deri tek pjesa e albanos😂😂

  leo shahinasileo shahinasi7 ditë më parë
  • Hahaha e vertet vlla

   Kecat e DajesKecat e DajesDitë më parë
 • Albano je një njeri me humor të rrallë , zoti të ruajt ,të shikojmë me shumë dëshirë .❤️❤️ 💯% Talent 🔥🔥

  Lindita SeLindita Se7 ditë më parë
 • Albano je dashuri,je legend,je gur I cmuar. Jam e dashuruar Me artin tend qe ne daljen tende te pare. Te adhuroj por, te lutem kujdesu per veten. 😘😘🥰🥰

  MayMay7 ditë më parë
 • 😂😂😂

  Heart LoveHeart Love7 ditë më parë
 • Gjigand je

  High ClassHigh Class7 ditë më parë
 • legjend e humorit👏🏻

  Eni GjoniEni Gjoni7 ditë më parë
 • Kush i ka ber moderator kta... Albano yll..

  Ina InaIna Ina7 ditë më parë
 • per muaa apartamenti 2xl esht m mir sa klaniforniaa

  Asi AsiAsi Asi7 ditë më parë
 • Baneja ka qen dhe do mbetet legjend

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ7 ditë më parë
 • albanno shum i math

  PURE BOYPURE BOY7 ditë më parë
 • Kamm qe episodin e par po them ftoni noizynnn

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ7 ditë më parë
 • jeni te pa par

  PURE BOYPURE BOY7 ditë më parë
 • Hera e pare qe e shikoj kete Brunen dhe life nuk ta jep pershtypjen qe ka 14 vjet qe kendon. Bruna do martohemi bashke?

  Pol HasanlliuPol Hasanlliu7 ditë më parë
 • Shum pak mer o albano 5 milion lek normalisht nese e ke then tverteten gjithsesi respekte

  Toni IsejniToni Isejni7 ditë më parë
 • QENKE DOPSUR ALBANO

  FF. TAQO YTFF. TAQO YT7 ditë më parë
 • S ngeli budalla pa u bere me emision ne shqiperi

  Andrei ShevaAndrei Sheva8 ditë më parë
 • Di gjithmon ste zhgenjen ne skene por as ne intervista.

  enio markuenio marku8 ditë më parë
 • O bane o i vrar o figur Nga gjith estrada ti dhe gon llakaj jeni respekte

  Jam Nga MallakastraJam Nga Mallakastra8 ditë më parë
 • Bisha me wisky 😂 gjigand fare

  Albo AlAlbo Al8 ditë më parë
 • albano je ber djal flori tani qe ke filluar barin prap

  Cha IrCha Ir8 ditë më parë
 • Agjerim te pranuar 🤗🤗❤

  zejd Kosovozejd Kosovo8 ditë më parë
 • Keta binjaket si me pas cliruar Ameriken,,pfff pa lidhje fare.

  Djana HossainDjana Hossain8 ditë më parë
 • WOOOOW Albano zerin shume cooool!

  DoraDora8 ditë më parë
 • Njeriu me i qelluari deri me tani. Bravo binjak asht i papar Albano

  Avdi fetajAvdi fetaj8 ditë më parë
 • Albano shum i madh. Plus ke kenduar shum bukur bravissimo

  David divDavid div8 ditë më parë
 • bravo Alban vec temira pac ne jet

  Suela BallaSuela Balla8 ditë më parë
 • Po pse eshte konvertuar Albano ne islam di gje njeri?

  Regi LuliRegi Luli8 ditë më parë
 • Albano, na kenaqe, je shume i sinqert. E meriton ate super rroge🙏❤️

  Besa BesaBesa Besa8 ditë më parë
 • Po rregullo cik fjalorin o tope se nuk behet humor vetem me mut e me bythe

  Merfi OxaMerfi Oxa8 ditë më parë
 • t mos jet albano bogdo me humor se dii kush mund t jet humorist

  Asi AsiAsi Asi8 ditë më parë
 • Era e par qe e shoj kete mison vetem se erdhi albno dhe vetem pjesen e ati pash 👌👌

  FF KINGFF KING8 ditë më parë
  • @Virali lol 😂 😂 😂 😂

   genta novagenta nova2 ditë më parë
  • Same bro

   Genti cGenti c5 ditë më parë
  • @Virali ca te dogji ty kush te foli

   FF KINGFF KING6 ditë më parë
  • Kujt i plasi kari?

   ViraliVirali6 ditë më parë
 • Albano 🐐🐐🐐

  FranceskoFrancesko8 ditë më parë
 • Super artist cdo gje qe e ben e ben me gjith shpirt sic u pa dhe tek kenga...albano bogdo eshte 1 dhe i vetem nuk do dali asnjeher nje i 2

  Mateo MeziniMateo Mezini8 ditë më parë
 • Jam me ramazon thot dhe sla llaf te nyt pa qit nga goja😂😂😂 I modh je Albano!

  M.HM.H8 ditë më parë
  • @shqiptar do vdes po, eshte per tu lavderu per menyren se si tall trapin. Eshte komedian dhe kte pun ka.

   M.HM.H8 ditë më parë
  • Po pse eshte konvertuar Albano ne islam dini gje?

   Regi LuliRegi Luli8 ditë më parë
  • Gjo me u lavdru esht ne fakt

   shqiptar do vdesshqiptar do vdes8 ditë më parë
 • Do bakllava? Ke tullumbin aty😂😂😂😂😂😂😂😂

  Doris KalivaDoris Kaliva8 ditë më parë
 • Nje nder njerezit e rralle qe kemi ne Shqiperi. Gjitha te mirat i ka mer.

  No ReasonNo Reason9 ditë më parë
 • njeriu me idrejt dhe humoristi m i mir ne shqiperi

  irgen sherifiirgen sherifi9 ditë më parë
 • O albano thuaj me plot gojen vlla qe marr 5 miljon leke,se I meriton plak e dime Te gjithe , e ti hash gezuar respekte . Po nje gje kam vlla filloni apartamentin 2xl se Po humbni me klanifornia.

  UkinnUkinn9 ditë më parë
  • Mire bene qe mere 5 Milion ne qofte se e Meriton Hallall ti kete # Pore te ndimoi dhe ndo nje Femi Fukara se mire eshte te beshe te mira 🙏🙏🙏👋👋👋👋

   Roza RozaRoza RozaDitë më parë
  • ⁰~⁰

   Edita HaliliEdita Halili5 ditë më parë
  • jam dakort

   nani metoqnani metoq8 ditë më parë
 • Vec per albanon e pash sot kte emision

  Hyper -iHyper -i9 ditë më parë
 • 45:40

  Tanto 12Tanto 129 ditë më parë
 • No coment 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Maria MarinelaMaria Marinela9 ditë më parë
 • Albano sa e ke pas shar andrean tani je bo me keq se andrea por shendoshu pak, je super aktor 😉

  robertoroberto9 ditë më parë
 • Romeo dhe Donald , na mungon shume humori juaj ne Al pazar. Montana dhe Montela. Respekte per ju , dhe do doja shume qe ne te ardhmen tju shikoj ne ndonje emision humoristik. Ju uroj gjithe te mirat.

  Jonid HyseniJonid Hyseni9 ditë më parë
 • ALBANO je shum pozitiv

  EVRYTHING EVRYTHINGEVRYTHING EVRYTHING9 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  sandri fuqisandri fuqi9 ditë më parë
 • Bravo binjaket 💪Albano👏

  Klodjana KocajKlodjana Kocaj9 ditë më parë
 • O klyshet e rames I pafshit hajrin rames se rilindjes dhe mos tallni me luzim bashen se si ju te dy ashtu dhe krye diktstori juaj I rilindjes nuk I vini bashes as ne thoin e kembes o humoristet e rames

  lorenc vlashilorenc vlashi9 ditë më parë
 • I madh albano

  Brux BelgeBrux Belge9 ditë më parë
 • Super artist,vetem me kete qeshim.Urime Albanoo je i madh.

  Aris DurajAris Duraj9 ditë më parë
 • Albano eshte aktor i mire po Jane shtuar p*rdhet shume

  Loredana Lifestyle 2Loredana Lifestyle 29 ditë më parë
  • Jo ashtu eshte vet tipi ai spo shet gje spo hapet

   Hyper -iHyper -i9 ditë më parë
 • Sa i shkojne dhembet

  Katerina VantasiKaterina Vantasi9 ditë më parë
 • Albano Bogdo👑👑👑

  Ice BoyIce Boy9 ditë më parë
 • Kengetaret left th chat kur degjojn albanon

  Alban DhimaAlban Dhima9 ditë më parë
 • Albano je me i miri

  Kristian TurmalajKristian Turmalaj9 ditë më parë
 • ⚫️🔵

  Alessandro FanculiAlessandro Fanculi9 ditë më parë
 • respekt pa fund super albano🙏🙏🙏😥

  Sele NicaSele Nica9 ditë më parë
 • Albano je me i miri .

  Xhili FetollariXhili Fetollari9 ditë më parë
 • Vetem per Albano bossin i bera like! Super

  Keni AlbaniaKeni Albania9 ditë më parë