STRESI - BABY (Prod by. BurimKosa)

Shkarko

Shikime
1,175,526

Komente

 • Kong kari

  Arlind QokajArlind Qokaj2 ditë më parë
 • baby ti e din sa malli mka marr🌹💔🌹

  SamantaSamanta3 ditë më parë
 • 💪✌💪✌💪✌💪✌💪✌✌

  El Tafa_Color_GroupEl Tafa_Color_Group9 ditë më parë
 • Stresi ti je jet 🤩🤩🤩😍😍🎭🎭

  EmaEma9 ditë më parë
 • 😴😴😴😴

  alb tironaalb tirona13 ditë më parë
 • 🤪🤪🤪

  alb tironaalb tirona13 ditë më parë
 • 😍😍😍😍

  alb tironaalb tirona13 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰

  alb tironaalb tirona13 ditë më parë
 • Trash

  FabioFabio13 ditë më parë
 • 🇦🇱❤️

  Maria SanduMaria Sandu18 ditë më parë
 • 🤘✌💓💗🙆‍♂️

  Denis AllkanjariDenis Allkanjari18 ditë më parë
 • ❤❤😘❤😘❤

  Denis AllkanjariDenis Allkanjari18 ditë më parë
 • 😘😘😘😘

  Denis AllkanjariDenis Allkanjari18 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  Denis AllkanjariDenis Allkanjari18 ditë më parë
 • Stresi:do all fero:like noizy:coment

  Estiano DostiEstiano Dosti18 ditë më parë
 • Kenga me e bkr deri tani!!😊🥺

  Info TvInfo Tv20 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Gucci KosovoGucci Kosovo24 ditë më parë
 • Gehftsjdrsrtesiosvm

  Vjollca AgajVjollca Agaj25 ditë më parë
 • 🥰

  Sara KaidoSara Kaido26 ditë më parë
 • Super iti stresi kshtu vazhdo bro bishe kush na ka inatin na ruajn karin respekte per cunat nga londra nga burreli nga tropja nga berati Kosova 😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍💪💪💪💪💪🙏🙏🙏🙏🙏🙏💪💪💪💪❤❤❤❤❤👑👑👑👑👑👑👑

  Vasil HysllariVasil Hysllari26 ditë më parë
 • Ti mbone me ndjenja si ka mundsi!? 😇

  Frensis DuroFrensis Duro27 ditë më parë
 • Kang dashurije per tgjith ato zemer thyerit esht ilac kjo kang 💪⭐️❤️

  Julio EspanaJulio Espana29 ditë më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Chloe ManchestorChloe ManchestorMuaj më parë
 • Kush ma ben Subscribe e ka Zemren e madhe, Zoti ti Rujt Ma te dashurit.!!

  MixOfGames 2021MixOfGames 2021Muaj më parë
 • me perngjan me love story stresi ❤🇦🇱

  Klaudio BushKlaudio BushMuaj më parë
 • Www

  Κάντρι ΟμέρηΚάντρι ΟμέρηMuaj më parë
 • Si ta gjejm ket kangen indiane? Si ka ne sfond

  JoyJoyMuaj më parë
 • Like for Arkimed nice sond bravo !!

  Enertila GjanaEnertila GjanaMuaj më parë
 • Baby m ka marr malli 💔 m mungon shummm 💘❤

  Landi BonollariLandi BonollariMuaj më parë
 • 🤩😍😍😍🤩

  Armela qytykuArmela qytykuMuaj më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Travis StoatyTravis StoatyMuaj më parë
 • So cuteeee😭😭😭😭❤♥🌍🌍🌷🌷

  Sara RapanjSara RapanjMuaj më parë
 • Bravo stres

  Romeo KiptiuRomeo KiptiuMuaj më parë
 • I loved this 😍😍😍💖👍👍

  black boyblack boyMuaj më parë
 • ❤️

  Albaniaaa 22Albaniaaa 22Muaj më parë
 • Dilbar music🤩🤩

  Nora FatehiNora FatehiMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • 😭😢😢😢

  Fernando MetajFernando MetajMuaj më parë
 • Sa spr muz vlla 1 😉❤

  Sidorela100% ___AnGeLSidorela100% ___AnGeLMuaj më parë
 • Shkojn e ngjojn buzvicat harrojn qe ka kryevepera verdall 👏👏

  Geni BajramiGeni BajramiMuaj më parë
 • 💔❤️

  Armela HyskaArmela HyskaMuaj më parë
 • Sa like behen per dashurine🤗

  Albana DushkuAlbana DushkuMuaj më parë
 • Stresi kur don, ama kur don 👏😊

  Goku GokuGoku GokuMuaj më parë
 • Cllevio serbiano - diss NOIZY ( BASS BOSTED) NE KANALIN TIM HIDHINI NJE SY💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯

  Humor 24Humor 24Muaj më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💕💕💕💖💖💕💕💕

  Loli PopLoli PopMuaj më parë
 • ❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

  Miklovana SinaMiklovana SinaMuaj më parë
 • Kann mir jemand den Text auf deutsch übersetzen??

  Manuela GonzalezManuela GonzalezMuaj më parë
 • Beni like kush e pelqen kengen

  Klejvi BixhajKlejvi BixhajMuaj më parë
 • ❤❤👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑😍😍🥰😍👑👑😍🥰🥰😍😍👑👑🙏❤❤❤❣❣❣❤❤❤❤❤❤❤💗💗💗💗💗💗💗💗💗💣💣💣

  stresi bad boystresi bad boyMuaj më parë
 • Arkimed&Kejsi ❤❤

  LEDJON HakaLEDJON HakaMuaj më parë
 • ☝️💑☝️

  Laki LucianoLaki LucianoMuaj më parë
 • Urunsigzjhdudystywwzrcfnuznehgcgushiguhwjsjshshwhwhehejsinuuuuuuiiihsyzyejwkjjyurjyuuuuuuwosrxdjzzse77wuwuwyshsjzjsjdfzsjsgzhexyhhzgajayYgsggsgshacckfBtgdzzIDhsosharrayswfhqrjargegotfggnvmchg4wfrfmfehdfrrrrrrrrrttt

  Emine TerkuciEmine TerkuciMuaj më parë
 • My princess for ever

  Bleri IdaBleri IdaMuaj më parë
 • Te LA kejsi prandaj e ke qit ket kong

  Aldi SokollariAldi SokollariMuaj më parë
 • Fbdryytyb8ei

  Geri BukrijseGeri BukrijseMuaj më parë
 • 💖💖💖💖💖💖💘💗

  Mateo BoSiMateo BoSiMuaj më parë
 • qr ka marr kanga e melises ma shum views se kanga e stresit kena maru si popull

  SkerdiSkerdiMuaj më parë
 • All your songs is trash

  hellgirlhellgirlMuaj më parë
  • I ha karin☺️

   Stresi StresinjoStresi StresinjoMuaj më parë
 • E Presum njo:::::::::::::::::::::: Stresi Ft Cllevio Serbiano

  All inAll inMuaj më parë
 • Stresi ♥️ Kejsi

  B KingB KingMuaj më parë
 • fuckkkkkkj

  Lonii SaqipiLonii SaqipiMuaj më parë
 • 💋❤️

  alda_ adaaalda_ adaaMuaj më parë
 • 💥💥💥

  AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • Bb4life_i's_the_best_☆

  Laver AvdiuLaver AvdiuMuaj më parë
 • Stresi❤Kejsi

  Honme RexhepiHonme RexhepiMuaj më parë
 • ❤❤🌏

  Rafaela HaxhirajRafaela HaxhirajMuaj më parë
 • ❤️💙

  Anna DollaniAnna DollaniMuaj më parë
 • Stresi x Kejsi

  JackaryJaxorJackaryJaxorMuaj më parë
 • 💥💥💥💥

  AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • 😍😍

  AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • 🤩🤩🤩🤩

  AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • ☄☄☄☄☄

  AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • ❤❤❤

  AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • Sa like behet per arkimedin dhe per kejsin❤️❤️

  Florel EminiFlorel EminiMuaj më parë
 • Kush mendon qe stresi e ka kall me ket kang?💯❤🥇🥇

  Donik SopajDonik SopajMuaj më parë
 • 😎😎😎🙂🙂😎😎

  Samuel KoroSamuel KoroMuaj më parë
 • Te lumt goja stresi te kam ne zemer @

  Samuel KoroSamuel KoroMuaj më parë
 • Po kendon maloku👎🏻

  tonnytonnyMuaj më parë
  • Hey trimereshe, duhet te me pelqej musica e tij patjeter? Apo nuk mund ta quaj as malok? Ca te keqe ka qe ai eshte prej malsie? Te pelqen kjo musike ty?? Vazhdo degjoje. Mua nuk me pelqen. 👎🏻

   tonnytonnyMuaj më parë
  • Guxo thuja perball o trrim

   RJRJMuaj më parë
 • 😍😍😍

  New LifeNew LifeMuaj më parë
 • bejbi bejbo bejbi

  Endi ATTSEndi ATTSMuaj më parë
 • Na ke djeg ka mrena krejt lokuu

  Armando maradonaArmando maradonaMuaj më parë
 • Big up per te gjithe te lenduarit nga dashuria dhe shpresoj qe nje dite te jene te lumtur me personin ce duan ✌️✌️

  why notwhy notMuaj më parë
 • 🥺❤❤❤❤

  Joker BJoker BMuaj më parë
 • Sa like shkojnë per ne Beqarët✌

  Donik SopajDonik SopajMuaj më parë
 • Ju ruajt zoti Like ai qe osht beqar

  Sara DuciSara DuciMuaj më parë
 • Bravo stresi e ke thy me ket kong super hit👏👏👑👑

  Meti DaniMeti DaniMuaj më parë
 • Loving the ''Dilbar'' sample, beautiful!

  Srećko DelibašićSrećko DelibašićMuaj më parë
 • AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • ☄☄☄☄☄

  AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • 😍😍😍😍

  AMERIKANO AK 47AMERIKANO AK 47Muaj më parë
 • Stresi i dashurum🥴😵😵😖😖

  Fjori BegoFjori BegoMuaj më parë
 • E bukur ✌✌✌✌✌✌

  Hysen KananiHysen KananiMuaj më parë
 • ❤❤❤

  Berto BertoBerto BertoMuaj më parë
 • Dikush mund tme thot si bohen kto lloj videosh

  #Albanian boy#Albanian boyMuaj më parë
 • mashallah 🥇

  Albanian boayAlbanian boayMuaj më parë