Gilberta dhe Iliri përballen pas 3 javësh që nuk flisnin - Përputhen +40, 12 Qershor 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALnick Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Shkarko

Shikime
327,492

Komente

 • Bravo keshtu fitohet nje femer me metoda nga me te ndryshme keshtu duhet duhet te veprojne te gjith meshkujt merrni shembull nga iliri

  Guten AsenovaGuten Asenova13 ditë më parë
 • Ca shikimi kjo gilberta wtf 🤮🤮gjths shkon me pjeshkun jane te dy njesoj

  eva 30eva 30Muaj më parë
 • 😀😀😀😀😀 Olti ishte nje shoqe o olti mos luaj bisht

  KadrijeKadrijeMuaj më parë
 • STELA KA TE DREJT AM KI LLUSTA GRUJA GRUJA SI BUDALL SA HER JAV PER MEN AT GRUE

  Hana BitiqHana BitiqMuaj më parë
 • Lindita eshte nje Femer e plotesuar me zero komplekse. Shpresoj te egzistojne Shume femra si puna e Saj qe me rradh te pare kane self respect. ❤️

  Elsa CElsa CMuaj më parë
 • Ere mileti ju a thash un qe ja ka ngrit kamet iliri ksajt po ne redaksia top chanelit ka foton e ktyre duke hyr ne hotel e kuptut tashti qe ca femre esht msusja ku jan ato qe e mbeshtesnin gilberta mendje leht dhe femer fake 🔥✌️

  Julio EspanaJulio EspanaMuaj më parë
 • Teacher Gilberta . Edhe Serbi ja dha doren Shqiptarve ne ndeshjen Serbi Shqiperi

  K MK MMuaj më parë
 • Eh burrat...nuk e mendojne se kur ndahen vete humbin shume me shume se grate 😉

  Ema EmaEma EmaMuaj më parë
 • Qeros trap.Gruja Nuk ta var me ,e ti perpiqesh ti cosh mesazh nepermjet emisionit.... Linditen e “pelqen” te besh te tjeret confuze

  Tirana 2001Tirana 2001Muaj më parë
 • Nese doni te humbisni kg per arsye shendetsore dhe estetike, me ndiqni nga ky kanal ku po le komentin, Aurora Malsia. Pervec informacionit mbi dieten, do te postoj here pas here dhe keshilla mbi stomatologjine!

  Aurora MalsiaAurora MalsiaMuaj më parë
 • 35:02 Sa e mire kjo Lindita 👍

  Aldahysenaj gokgozAldahysenaj gokgozMuaj më parë
 • Ajo ka franceskon,ose paskualen ne italia ti hala mendon per te,idiot😜😜😜

  Oliver ArkoceviqOliver ArkoceviqMuaj më parë
 • Ça i baska bo botoksit Berta 🤣🤣🤣🤣 e ka bo ke nonji kinez me cmim te lire se ska mundesi ta besh kaq keq

  Elton ToninioElton ToninioMuaj më parë
 • Sa I qartë real dhe I aftë opinionisti i emisionit. Komplimente!!!

  Suela mucajSuela mucajMuaj më parë
 • Gruaja Oltit left the chat 😜

  Griselda NdriaGriselda NdriaMuaj më parë
 • Gilberta jam nje fansja jote te pelqej shum por nuk me pelqeve dhe bere gabim qe si dhe doren ilirit ai esht i duhuri per ty ai te do prandaj mos e humb se esht me i miri dhe ti e do ate shterngoje fort dhe ftoje gjithmon ne takim mos u fokuso ke asnj tjeter se ta ka pru zoti ate njeri dhe nuk ke koh shum per te humbur un qe te shkruaj jam nje mjeke nga elbasanindegjoj fjalet e mija merr ate qe te do zemra cau

  Fabiana SulaFabiana SulaMuaj më parë
 • Olti e thot qe ekam dash po tani ai do nji tjeter sepse ai edo po ajo se do keshtu kjo nuk fuksionon ai mire ethot

  Arta FischerArta FischerMuaj më parë
 • Si lun syt kjo gilberta 🤣🤣 njeriu sheh ne sy moj po kjo mduket dredharake ka shum pordh e do tjet ne qender te vemendjes

  Kida DodajKida DodajMuaj më parë
 • Jan mesu femrat ne shqipri me ju then Vetem ty te dua Vetem ty te kam e Ktej Te tremben nga sinqeriteti Po Te kisha une nje Diqka te till nje sinqeritet do e merrja Si pasuria me e madhe qe Shoh tek ai njeri .

  Silva MuratajSilva MuratajMuaj më parë
 • Ca kjo stela mer vlla. Si lepur mjelloshe. E mbarume fare

  Gent GentGent GentMuaj më parë
 • Olti mashkull i dobet ,,

  Ana BardhoshiAna BardhoshiMuaj më parë
 • Kush e vuri re rrumbullakun qe zonjat hellin letrat per zjedhjet qe bejne...po qe kurr nuk u bene 🤦‍♀️

  KLAUDIA D.K.DJ.DKLAUDIA D.K.DJ.DMuaj më parë
 • Gilberta je shum e mire me ilirin shkon uli kapricot edhe ai te do shkoni ndertoni jeten boll kapricon

  Vojsava MecajVojsava MecajMuaj më parë
 • Armando ju te dy jeni per njeri tjetrin pra ndaj bashkohuni sa me shpejt respekt ajo do te ndryshoj jeten me ate humoron dhe buzeqeshjen e saj

  Peno XhafajPeno XhafajMuaj më parë
 • #Duhet falenderuar butik '' NAPOLEON',' qe mundesoj C'veshjen ton.#---

  agim jahjaagim jahjaMuaj më parë
 • alnick.info/throw/3cPRZ2qjom18epI/video.html

  P HP HMuaj më parë
 • Dhe Armando qe qesh si idiot🤣.Olti ska per te dale I perputhur,ça thua ti more do dal me Linditen po po me tha gruaja kthehemi e le Linditen e iki me gruan sa I zgjuar ky🤣🤣🤣 shfry hormonet e shendet tipik donzhuan!!

  white angelwhite angelMuaj më parë
 • Armando me i sinqert te tjeret mashtrusa

  Luli YmerajLuli YmerajMuaj më parë
 • Gilberta e pa edukuar ja zgjat doren edhe nuk ja jep doren munges edukate

  shaban tolajshaban tolajMuaj më parë
 • Gilberta je dhe mesuese, shume keq qe nuk i dhe doren , e pa besuesme nga nje mesuese mungese EDUKATE, turp

  Anife JeshiliAnife JeshiliMuaj më parë
 • i hipi vetja ne qef gilbertes😏😏

  Deni DeniDeni DeniMuaj më parë
 • O zot sa e shentut eshte kjo

  Ledia DuroLedia DuroMuaj më parë
  • Stela

   Ledia DuroLedia DuroMuaj më parë
 • O Ju mu kan tmir ju kishin mbajt ato ish grat e juaja🤣

  Monika SpaqiMonika SpaqiMuaj më parë
 • Mbaje mend kur Olti ose te beje vetevrasje ose ti bej noi budallallik ish gruas.Ai eshte obsessed dhe i cmendur pas ish-it.Mbajeni mend kte koment dhe do me kujtoni…

  Albanian ForeverAlbanian ForeverMuaj më parë
 • Ky program +40 ca mesazhe jep k shqiptaret m kta dhoj protagoniste q nuk vlejn m vjen keq

  Flutura KullaFlutura KullaMuaj më parë
 • me ne fund Gilberta dhe Iliri bashk!

  My LoveMy LoveMuaj më parë
 • xhuzepe.......o yll

  My LoveMy LoveMuaj më parë
 • stela je shume pozitive por edhe negative njekohesisht....le shume nenkuptime ne ato qe thua!

  My LoveMy LoveMuaj më parë
 • 40+ do hajdar sdo hajdar jo po pelqimi jo po ndjenja ju haet muhabeti ok mos e boni terkuz kot. Lindita je ne rregull goce.

  No pain No gloryNo pain No gloryMuaj më parë
 • Gilberta adoleshente e vonuar dhe shume mendjengushte dhe pa Respekt. Je dhe mesuese, dhe nuk jep as doren. Shume veprim idiot nga ana jote. Zenkat jane zenka, por dora jepet se as nuk te ka vrare as nuk te ka prere. Le nam mendon si 15 vjece,ngele pas instagramit!!!

  ION KitchenION KitchenMuaj më parë
 • olti ka ardh ne emision vetem per te treguar sa shum e do gruan qe tja mbush menjen asaj qe ajo te kthehet prap me ate o olti je shum i bajatshem cdo dit te njejten gjo ik or djal te gruja

  Deni DeniDeni DeniMuaj më parë
 • Cfar kini me Gilberten aman o njeres shum goc e mire esht goc serioze e zgjuar e matur jo kiu fiuu dij cfar ben cfar kerkon ⭐️

  Norlandi AlbaniaNorlandi AlbaniaMuaj më parë
 • Stela takim kshillues me kete oltin per kshilla keni dal hahhhha

  Gjakova 20Gjakova 20Muaj më parë
 • Ato zgjedhjet per takim i lat per javen tjeter

  Ervis CotiErvis CotiMuaj më parë
 • Me Ilaria ndoshta shkon cift nga bukura...... ama me mamin te shikoj....qe do kombinosh....nga mendja.....ja vlen samiu

  Albine GocajAlbine GocajMuaj më parë
 • Armandi te largohet per shkak te sjelljes ndersa ky tekniku lavatrices me pantallona me kuadrata po i ofendon shum me shum keto zonjat duke dal me to e ne fund i thote do kthehem me ishin pfffff vari ...

  Alda HoxhaAlda HoxhaMuaj më parë
 • Gilberta e permbajti pak veten po serish donte te bente debat

  Mimoza PanxhiMimoza PanxhiMuaj më parë
 • Lindita he shummmmmmmmmm e mire❤❤

  Mimoza BalliuMimoza BalliuMuaj më parë
 • Ti Duhesh Me Ardhen Ne Piken 0 Per Ta Fillu Nga Pika 0 , Ti Je Ardhen Ktu Me Lut Grujen Aman Kthemu Se Po Vuj Po Ske Faj Ti Ka Faj Produksioni Edhe Kto Vajza Qe Te Marin Ne Takim.

  Songs MixtapesSongs MixtapesMuaj më parë
 • Dua ti bej nje pyetje Oltit gruaja qe keni eshte Shqiptare o Italiana

  Antonella BrunettaAntonella BrunettaMuaj më parë
 • Po Olti nuk mundej as të ishte aty se nuk qënka akoma i divorcuar! Por edhe se shpreh së ka ndjenja për të ! Ky eshtë problemi që nuk mundesh të thuash e dua gruan time dhe kerkon të lidhesh me dikë tjeter! Olti ti duhet të thuash e respektoj por jo e dua akoma! Gjersa eshtë e freskët akoma nuk duhet të ishte aty fare

  Mary KMary KMuaj më parë
 • Paske qen ne femer e mbaruar moj femer e pa cip pse cfar te duket vetja se mos je me e mir nga iliri po ti je nje injorante

  Maria AlbanMaria AlbanMuaj më parë
 • Nuk e di pse humbni kohe me Oltin ,apo skeni qa thoni tjeter. Ai Po thote drejt,sikur tha Lindita,ai Po jep mesazh per gruan se ai e don perseri.

  Drita CirauloDrita CirauloMuaj më parë
 • Liberta si adoleshente stekam lezet nazet jene moshe qe kupton jedhe mésuse nje here Iliri nje here Samiu sbahen dy shaqina me nje sjetedh o mesuse

  Marjana ShkozaMarjana ShkozaMuaj më parë
 • Ky aty ka vajtur per me shum per fam

  Maria AlbanMaria AlbanMuaj më parë
 • Kam pas nje simpati vetem per zonjen linda me dukej shume e mire dhe me synime te qarta por 🙄 paskam gabuar sepse qenka djalli vete dhe shume arrogante 🙄 tashme lindita mbetet e preferuara ime, nje shpirt i lire, e qeshur plot humore e bukur gjithcka feminile sensuale ♥️♥️ sa do doja te isha si ajo ne moshen e saj me energjine e saj😍

  Anna AnushiAnna AnushiMuaj më parë
 • Ela

  Myfit VeshajMyfit VeshajMuaj më parë
 • Kshtu vazhdo o debile kurre ske per te gjet burr, ne der ke per ngel gilberta ,turp te vij si nuk ja dhe doren ilirit kjo sdi te sillet

  Jonida BufasiJonida BufasiMuaj më parë
 • Ish gruaja e Oltit te vjen ne perputhen e te dashurohet prap me Oltin dhe ti gezoj femijet.

  Mini MoneyMini MoneyMuaj më parë
 • Ti gruaja e oltit ne qoftese e shikon perputhen shiqoje burri jot te don kthehu tek ky prap sepse keni femij bashk ai te don qfar zemre ke ti oj grua.

  Mini MoneyMini MoneyMuaj më parë
  • Po gruja nuk e do me 🤷‍♀️

   😁😁Muaj më parë
 • Olsi esht i vertet dhe bravo i qoft

  Παυλος ΓκεγκαιΠαυλος ΓκεγκαιMuaj më parë
 • IK OLTI NGA PROGRAMI SE S'JE PER NJOFJE TE TJERA TI

  Smile At PredatorSmile At PredatorMuaj më parë
 • INOLTRE LERE KETE PROGRAM SE ESHTE TURP TE LUASH ME NDJENJAT E KETYRE ZONJAVE QE KANE HARRUAR TE KALUAREN E TYRE PER NJE TE ARDHME ME TE MIRE HIQNI VIZEN KETIJ PERSONI

  Smile At PredatorSmile At PredatorMuaj më parë
 • Ilir më mir mroju në heshtje 😂😂😂

  arijete ibraimiarijete ibraimiMuaj më parë
 • Kjo Gilberta me ne fund nuk qesh si fodulle🤮Iliri e kupton fare qarte kush esht kjo qe mundohet te duket sikur te gjith i shkojn pas🤮

  fatjola pashollarifatjola pashollariMuaj më parë
 • stela mos thuaj goc per veten tuaj.jeni gra.jo goca.

  aferdita gugaaferdita gugaMuaj më parë
 • Stela vajze me norma dhe shume po shume konkurente e forte. Te gjithe e dine asnje se pranon ne komente. Vetem qoka asnje I vertete ne ca shkruajn

  Brunilda LazajBrunilda LazajMuaj më parë
 • Lindita me pelqen si tip por veshjet i ka shum te shkurta per moshen e saj. Ftillohu Lindita!

  MsTironceMsTironceMuaj më parë
 • Gillberta nje fshatare po fshatare e humbur shummmm pa nivel Do te shtiret si intelektuale por bllof shum e shtirur FALLCO

  Ylvije MalajYlvije MalajMuaj më parë
 • Stela i thot nuk te them ish gruja jote po te them bashkshortja jote pastaj pak me von gruja jote pak me von ish bashkshortja jote😁🤣🤣

  Rvrgwgvecrv Rcrvrh4hRvrgwgvecrv Rcrvrh4hMuaj më parë
 • Përshëndetje Quna e Goca shumë të nderuar,sa i përket Oltit,unë mendoj se është person shumë i sinçertë dhe vlerësojeni ktë gjë👌 Sa i përket çështjes Ilir& Gilberta🤴👸 Dua të them se Iliri ka zor të gjejë nje femer qe ai meriton👌 Ndersa Gilberta është vajzë e çiltër,por ka mungesë experience dhe i duhet dhe pak kohe ta kuptojë se Çapkënlliku nuk i hyn fare në punë,,,, Ju uroj shumë fat te gjithëve🙏🙏🙏🙏🙏

  Klaudia LevisKlaudia LevisMuaj më parë
 • Gilberta ose Hajvanja esht e lodhur shum duke postuar nga 100 Foto cdo dit ne FB.. Sikur te ishte e bukur do ta kuptoja, por sesht aspak e bukur dhe sillet sikur te ishte mis Bananja 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Bes BauBes BauMuaj më parë
 • O goca deklaroni qe sdo dilni me oltin dhe le te shkoj te gruaja vet, se mesa shoh une ky ka ardhur ketu per ti bere pershtypje ish gruas.

  Kristina NdokajKristina NdokajMuaj më parë
 • Momentin kur nuk pranoj tja japi doren ,plotsisht munges rrespekti. Kjo esht beqare e beqare do rrin gjith jeten. Nuk esht fare interesante nga te gjitha anen

  beli sabibeli sabiMuaj më parë
 • Sa fytyre te keqe kjo Stela Le pastaj trupi me ato tatuazhe

  Manou FirmoManou FirmoMuaj më parë
 • Olti eshte nga ata tipat qe tradhtojne gruan por e duan ta kene ne shpi se e lan e shplan e ka te sigurt aty . 😄 .E ka tradhtu dhe i thote aman moj kthehu po nderkohe kthehesh un po bej pak qejf

  Klorentina SulaKlorentina SulaMuaj më parë
 • Gilberta je shumë psikopate dukesh kur qesh pa lidhje,ne mimiken e fytyres e shtrembëron kot me kot,xhestet e tua jane si te nje femije.Po si e quan veten intelektuale ti qe as doren nuk ia jep Ilirit?Ilir kujdes me kete femer...psikopate...

  Genève SuisseGenève SuisseMuaj më parë
 • E kjo te jet mesuese nuk ka rrespekt dhe vet do te plaket pa burr jam i bindur.

  Refki AhmetajRefki AhmetajMuaj më parë
 • Ooo po a u ben zgjedhjet e javes apo do I vendosi olsa

  Jonida MucajJonida MucajMuaj më parë
 • Olti duket qe esht shum i dashuruar me ish gruan dhe shpresoj qe te pajtohen dhe mos te ndahen ta shpetoj familjen

  Xhesi KortociXhesi KortociMuaj më parë
 • Lindita eshte me e bukura edhe me e edukuara brawo

  Gana RexhepiGana RexhepiMuaj më parë
 • Shum e mir gilberta dhe shkon Shum me ilirin ❤️

  Ermi ermiErmi ermiMuaj më parë
 • Hajde hajde o topi late nam 😂 edhe burre te martuar merrni aty late nam e shkatrruat programin tani😵👎😵do e Beni me Dy gra topi hajde hajde 🤮🤮

  Sonila MeciSonila MeciMuaj më parë
 • Kjo bora e ka msu permendsh ket fjalen te sho te prekur ma shpif kur e degjoj😝

  1.5M views1.5M viewsMuaj më parë
 • Super injorante 👎👎👎

  Sonila MeciSonila MeciMuaj më parë
 • Po Ky Olti Ka ngaterruar programe se ky qenka shum i martuar side budalla dhe shun injorante na qenka ky budalli nga shpellat qenka🤣🤣😂😬😂😵👎👎👎

  Sonila MeciSonila MeciMuaj më parë
 • Lindita eshte me e drejta aty🙏

  Lili DishaLili DishaMuaj më parë
 • Nese doni qe tja ktheni gojen nje memeci nxirreni ne takim me Gilberten dhe nga arroganca e saj do i vije goja dhe do i thote: "Ik se me çave trapin me ato pordhet e tua qe te duket vetja di " Miss World " por me mire ik shit shalqi ne qoshe te rruges Lushnje - Tirane .... 😜😜😜😜😜

  Mr. ERMIR MUSAJMr. ERMIR MUSAJMuaj më parë
 • ,

  bedrije celabedrije celaMuaj më parë
 • Ku i gjejm nr e ktyre baxhrllave se dhe une e kam pa cimin te azili pleqve me nje plak po skisha ku me njoftu😀

  ida sagichnichtida sagichnichtMuaj më parë
 • Stela femer e ulet, me shume diplomaci dhe keqdashesi e beri Linditen qe te mos kete takime me Oltin. Ne menyre te kamufluar ka nje xhelozi te theksuar per Linditen dhe shfrytezon cdo mundesi qe te shkaterroje cdo gje qe Lindita kerkon te krijoje. Nuk mund te them se Lindita ka ndonje nivel te larte intelektual dhe per me teper ka probleme gjuhesore, por ne krahasim me Stelen dhe Linden qe mundohen te tregojne ate qe nuk jane Lindites I vleresoj sinqeritetin dhe te qenit vetvetja duke e pranuar veten e saj ashtu sic eshte pa filtra.

  servi baba-aliqservi baba-aliqMuaj më parë
 • Bravo olti uroi tbashkohesh me gruan prap vetem ni gabim ke ber qe ke hyr aty perderisa akoma ndjen per gruan apo ke shfrytzu emision per ti tregu akoma edon at

  Nora SelumajNora SelumajMuaj më parë
 • Emision skenaresh.... 2-shja Fantastike e dallavereve Bora & Olsa. Ktu behet cdo gje live, asnjeri nuk flet e takohet me tjetrin. Kto vazhdojne e takohen dhe e pranojn qe flasin e takohen. Olsa & Bora jo kjo seshte e drejte😂😂😂😂😂. Dolen dhe kto shoqje e burra qe kan njohje me ish- bashkeshortet e ktyre

  Juriglen KamaraJuriglen KamaraMuaj më parë
 • Edhe un dua te perputhen me nje femer Nga Shqiperia.

  Naim OsmaniNaim OsmaniMuaj më parë
 • Kjo Gilberta met vertet seshte normale,shum narciste,.mendon se Iliri gjithcka bén per té,se ka dal mw tjera ta béj xheloze kté,ai e la kte se mungonte komunikimi,kjo ka haru.....

  Besmir BekjiriBesmir BekjiriMuaj më parë
 • O Olsi o koke tave

  Alb 4everAlb 4everMuaj më parë
 • O Armando o goje shtrember.. sikur le pire kokaine Tere kohes...ta ka mare gojen

  Alb 4everAlb 4everMuaj më parë
 • Iliri me gilberten jan me te miret

  0699807136 Ilir12340699807136 Ilir1234Muaj më parë
 • Prej minutes 25 lindata ja fut me dor bukur hahhaha

  Bujamin ElmaziBujamin ElmaziMuaj më parë
 • ILIR ME QENE E MIRA E BOTES GILBERTA ,NUK E KISHA MARRE.DOREN S'TA DHA 'KRYENEQE.DIL GURRE PREJ KETIJ PROGRAMI, TI JE I RI KE SHANSE ME E MARRE FEMREN 10 VITE ME TE RE SE GILBERTA EDHE E KRIJON FAMILJEEN.

  Champions LeagueChampions LeagueMuaj më parë