Klanifornia - Opinion - Edi Rama

#Klanifornia #TvKlan #EdiRama
I ftuar Kryeministri Edi Rama perballe Gilbert Fevziut dhe fallxhore Lushit.
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALnick for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Shkarko

Shikime
934,057

Komente

 • Artist boti, nudo nudo, haha

  Hatixhe ShurdhiHatixhe Shurdhi6 orë më parë
 • Haha bravo Edi,

  Hatixhe ShurdhiHatixhe Shurdhi6 orë më parë
 • Nuk rruhet se ashtu eshte moda

  Hatixhe ShurdhiHatixhe Shurdhi6 orë më parë
 • Bravo Albano je shum i zoti ne punen qe ben.

  Ola MiraOla MiraDitë më parë
 • 22:22 ja futi Rama 😅

  eri.pokeri Alberi.pokeri AlbDitë më parë
 • Albano 👑 i humorit Shqiptar .

  eri.pokeri Alberi.pokeri AlbDitë më parë
 • Edi king 😎😎😎😎😎💪💪💪💪👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  AELA ELAAELA ELA2 ditë më parë
 • Rama king 👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👏👏👏

  AELA ELAAELA ELA2 ditë më parë
 • Go Rama Go je Gjigand! haha

  DjUlerimaDjUlerima2 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  Blerim PergjegjajBlerim Pergjegjaj2 ditë më parë
 • A vdeksha une per kete .. Bossi

  xhina 007xhina 0073 ditë më parë
 • Ja i doli filxhani lushit. Fitoi edi ama. Lum si ne qe kemi kete kryeminister. Je i pavdekshem.👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  Kevin KolleshiKevin Kolleshi4 ditë më parë
 • une jam fejuar 9 her mo 🤣

  Bleona OrhanBleona Orhan5 ditë më parë
 • 😭😭😭

  Jurgen KolaJurgen Kola5 ditë më parë
 • Jo vetem Saliu, por kushdo tjeter te ishte ne vend te Lulit, ti karo sot do ishte kthyer ne katunar Surreli.

  Eri ErmalEri Ermal6 ditë më parë
 • Haaaaaaaaaa

  sartv _57sartv _576 ditë më parë
 • Mos vdeksh kurre o Albano per zotin u shkriva

  sartv _57sartv _576 ditë më parë
 • E shikoheni ne sy kush do vjedhe me shum

  sartv _57sartv _576 ditë më parë
 • Ju mor goja rop qirit se nuk kishte si ti pergjigjejj... Je I madh Albano

  Leonard HysaLeonard Hysa7 ditë më parë
 • Florjan Marku u merre flamurin kundershtareve. Edi Rama u merre flamurin Demokrateve hahahaha 💞♥️🦅🇦🇱

  Lek TomaLek Toma7 ditë më parë
  • Kjo tuujt po e paska Ditur me te vertet brava brava

   Lek TomaLek Toma7 ditë më parë
  • Ky ashte burre shteti jo tradhtar si Berisha spiun qe per ti Dorzuar serbit grekut shqyperin Shkatroj Ushtrin e popullit

   Lek TomaLek Toma7 ditë më parë
  • Merni bashen e futja ne B....

   Lek TomaLek Toma7 ditë më parë
  • Merni Doktor sali Berisha se i vret si ne tropoj nga 200 vet prej nje shtepie

   Lek TomaLek Toma7 ditë më parë
  • Kan blre brisqit me i rruar prapanicen zotit Rama

   Lek TomaLek Toma7 ditë më parë
 • Jepi nje shuplak hahaha hahaha

  Lek TomaLek Toma7 ditë më parë
 • Cfar Droge Pi😂😂😂😂😂😂😂 o zot pytjet me fantastike qe i jane bere ndonjehere ! Mu duk interviste super reale e gjetur fiks per Ramen shyqyr qe doli dikush t’ja thote ne fytyre pa ndrojtje😂😂😂

  Angel AngelAngel Angel7 ditë më parë
 • Pjesen e Sali Berishes se degjove e😂😂😂😂😂😂😂 marova hahahahahahhahahaha

  Angel AngelAngel Angel7 ditë më parë
 • Kam dy ndeshje tsigurta😂😂😂😂 100 euro hahahhahhahha O Albanoo me lot😂😂😂😂😂

  Angel AngelAngel Angel7 ditë më parë
 • أنصح الألبان أين ما كانو بأن يذهبو إلى كازاخستان و سيتلقون دعم ممتاز من جميع النواحي و يجب انتم كألبان أن يكون موقفكم واحد

  مورتي مورتيمورتي مورتي8 ditë më parë
 • HAHAHAAAHA JOM DEK TU KESH 😃🤣

  9 H9 H8 ditë më parë
 • Cpo beni lojna me kete popull fukara Keni bere miljona jo per mdryshe Rroga dhe pensioni as dhjet euro ne dit Ju dhe klika juaj qeshuni dhe defrehuni Kurse populli i shkret thot mjer ne se prej kujt udhehiqemi si nuk i shkoj mendja per kete popull tash tridhjet vjet

  Ilmi HoxhajIlmi Hoxhaj8 ditë më parë
 • Albanoo pupu qa bur i sy pa trembur bravo veq para prsh nga RMV ENE KRYEMINSTRI QENKA ARTIST RESPECT

  Naser RexhepiNaser Rexhepi8 ditë më parë
 • Fitoj pisi

  Isni ShatriIsni Shatri9 ditë më parë
 • Bisha

  Aurel MetolliAurel Metolli9 ditë më parë
 • Ννφώιβββχμβψψμ εχω βήμα βββννωββψψνμψψ μψωψμμψωμψμψψψψψθψμωμψψμμωψψψνψμμνψψψψθωωμψνμμψ μψψψωψψψψθμ ψ ψήφο μμψωψψνωβψ. Μχμωψ μμ νννμνγ.θώ ψλλλλλλ

  Ramazan AsllaniRamazan Asllani10 ditë më parë
 • Te vrafte zoti ishalla mar edi rame

  Lindsey RodenbergLindsey Rodenberg10 ditë më parë
 • Miliarderi,/mashtrues,si ENVERI,tall BYTHEN ME POPULLIN TE CILIN E VODHI E PLACKITI,,NJI BARBON I DIKURSHEM RRUGESH,,ESHTE ULUR KEMBEKRYQ,MBI KURRIZIN E SHQIPTAREVE,,PO I SEKUESTRON TOKA PRONA,PO I SHEMB SHTEPIA,U VODHI VOTEN,,POR TMERRI DO TE JETE NE MANDATIN E 3

  Ze VerZe Ver10 ditë më parë
 • CFAR DROGE PI ????? HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA

  BENARD GUGABENARD GUGA10 ditë më parë
 • Edvinov ramoviq drogirash

  Dardania Sacra - KosovaDardania Sacra - Kosova10 ditë më parë
 • Kanali. Ndiqet. Edhe. Nga. Marina. Isufi

  Besnik LushaBesnik Lusha11 ditë më parë
 • Saliut

  Ermira KasaErmira Kasa11 ditë më parë
 • Si vjen ke kemba

  Ermira KasaErmira Kasa11 ditë më parë
 • Bravo

  Ermira KasaErmira Kasa11 ditë më parë
 • Po ti more

  Ermira KasaErmira Kasa11 ditë më parë
 • Ca rrote kari ky Rama

  Johnny DeppJohnny Depp11 ditë më parë
 • Bo Sa original Sa i mire fantastisch fare . Suksese ❤️❤️❤️

  Klebeta BollatiKlebeta Bollati11 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nuk e Dia qe emisionet shqiptar kishin kaq qesh edge humor . Bravo

  OsmosisOsmosis11 ditë më parë
 • Pse e duan shqiptaret sali varasesin qe cdo njeri ka vra qe eka pa se asht ma i zoti se ai plakush. Vrau sokol olldashin qe ishte mret. Saliu i vjen anash ktij bobit ktu ne studio. Per Albanon skam Fjale ashte mreti humorit shqiptar

  Mirela SoMirela So12 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂sa i pa parë !

  Elisa ElisaElisa Elisa12 ditë më parë
 • Je Njesh EDI RAMA!

  klotilda cenkoklotilda cenko12 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣 Sa lot kjo intervist

  Olgert GertyyOlgert Gertyy12 ditë më parë
 • E ke myt krejt. Mos fol me per 2021 🤣🤣🤣

  Bes NikBes Nik13 ditë më parë
 • Je i lart Gilbert

  Brian MerdaniBrian Merdani13 ditë më parë
 • Sa i madh Albano bashk me Edi 🤣🤣🤣 mbarova🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Zeus TvZeus Tv13 ditë më parë
 • Top show

  Alban ShabaniAlban Shabani13 ditë më parë
 • Shum kryminister modern i ka hije edhe artist edhe kryeminister e kupton mir gallaten👍

  rema remarema rema13 ditë më parë
 • Shife ca pritje te kemi be me flamur te PD me lule sdi ca te bej me 🤣🤣🤣🤣 edhe ajo tjetra po te bej nje pyetje qe i intereson shqiptareve pse nuk rruhesh o burr🤣🤣🤣💈

  Zeus TvZeus Tv13 ditë më parë
 • Si ste vjen turp, ti provokator, si doni ta beshin skulpturen tuaj me rroba apo NUDO, te ikim bashk ne plazh ti heqim te gjitha fap🤣🤣🤣 batutat ne te forta

  Zeus TvZeus Tv13 ditë më parë
 • 😘😘😘❤❤❤😘❤❤😘❤😘😘❤❤😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘❤😘😋😘😋😘😋😘😋😋😘

  Selman BulicaSelman Bulica13 ditë më parë
 • bravo edirama bravo

  Selman BulicaSelman Bulica13 ditë më parë
 • Rama sa her esht para zgjedhjeve, shkon ne nje emisjon humori! Di si ti bej reklam vetes😅se shqiptari dihet, humor do t kenaqet!!!

  Anxhela BanajAnxhela Banaj13 ditë më parë
  • ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

   HUMOR & INFOHUMOR & INFO13 ditë më parë
 • Zoti Rama je shume i zgjuar

  Ardonisa GalantziArdonisa Galantzi13 ditë më parë
 • Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i komshive, fisnikve Bogdo, te viajturve......! Fantastic!

  Soprano MezzoSoprano Mezzo13 ditë më parë
 • Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!

  Soprano MezzoSoprano Mezzo13 ditë më parë
 • Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!

  Soprano MezzoSoprano Mezzo13 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣

  Armadinio GamerYTArmadinio GamerYT14 ditë më parë
 • Shume bukur

  Arnaldo VeliajArnaldo Veliaj14 ditë më parë
 • Kte pjesen e Sali Berishes bere sikur se degjove,se po te ishte Saliu 50 vjec mandatin e trete do e shihje jo me dylbi por me teleskopin e Galileut 🤣🤣🤣🤣 Loot

  Fatos BurrajFatos Burraj15 ditë më parë
 • Albano Bogdo haji karin ti dhe sander frangaj Edi Rames Rrot kari humorist

  Rate RespiRate Respi15 ditë më parë
 • Pyt

  Adelio KapllanajAdelio Kapllanaj15 ditë më parë
 • Bised fuck me lezet rama per lulin he malaka

  Αλμπι κοτσι FILE TEMAΑλμπι κοτσι FILE TEMA15 ditë më parë
 • Eshte shume per te qeshur

  Gezim KabaGezim Kaba15 ditë më parë
 • Ùuisk ur*#€+? Sk ( ? ?ks *iyy7yyyyyj9idjkkskkeewj3a3awuawyyawyaauua3akrakuYrfgedrui4aalaoiauiiri3i3alienCnc ķĺ⁰0976yyyhjyuomwmaaajaaeujeeijqa9wWai1ii4d0

  Suela HykaSuela Hyka15 ditë më parë
 • Edi tu tall leshet me kundershtaret.Dhe me te vertet i varrosi te gjithe.Me korrupsion apo pa korrupsion

  olsi kocliolsi kocli15 ditë më parë
 • ky per bes githqka me kan kryminister si duhet me shum i beri pytje gazetarit sesa e kunderta

  Dani khtteDani khtte15 ditë më parë
 • Qfar publiku pldh

  Armend ZikolliArmend Zikolli15 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏

  Alen GoreticAlen Goretic15 ditë më parë
 • i paska vu dhomt albano

  DBICYDBICY16 ditë më parë
 • Mbi flamurin vendosi lulet ne shenje rrespekti klasik edi rama

  Ardian GjataArdian Gjata16 ditë më parë
 • Per te qeshur apo per te qar

  chico malochico malo16 ditë më parë
 • Fitore PS 💜🌷

  Xh1 016Xh1 01616 ditë më parë
 • BAAAAAASHAAAA BASHAAAAAA BAAAAASHAAAAA BASHA BASHA BAAAASHAAA💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙✌💙✌💙🇦🇱💙💙💙💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰✌✌✌✌✌✌✌✌✌💙✌💙✌✌💙🇦🇱💙🇦🇱🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙BAAAASHAAAA BAAAAAAASHAAAAAA BAAASHAAA BAAASHAAAAAAAA 💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱🇦🇱✌💙✌💙✌✌✌✌💙✌💙💙💙💙🇽🇰🇽🇰💙🇽🇰💙✌✌✌💙✌💙✌💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌💙🇽🇰💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  Bad BoyBad Boy16 ditë më parë
 • 😂 😂 😂

  Alda ZejnoAlda Zejno16 ditë më parë
  • ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

   HUMOR & INFOHUMOR & INFO13 ditë më parë
 • Edi Rama kam vite qe kerkoj nje bised 3 minutshe Shpresa nga Finlanda 12v pa shkelur ne shqiperi je Jet 💗❣

  shpresa Odei Dahen Kamil konjashpresa Odei Dahen Kamil konja16 ditë më parë
 • Looooooottttt ramaaaaaa te dy legjenda🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Mishtaku EterindaMishtaku Eterinda16 ditë më parë
 • Albano Bogdo je njish, ja the me te qeshur te gjitha....Gazetare shqiptar mesoni e merrni shembull....

  bouytt guytbouytt guyt16 ditë më parë
 • Kisha simpati për Edi Ramën por mbas ksaj intervistë mu fëlliq fare. BRAVO TE QOFTË ALBANO. Ja nxore bojen fare. 👍👍👍👍👍

  Vasil tasoulasVasil tasoulas17 ditë më parë
 • Hahahahahah sa qeshqa

  Eva BushajEva Bushaj17 ditë më parë
  • ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

   HUMOR & INFOHUMOR & INFO13 ditë më parë
 • Albano je i madh mire ja bete😂😂

  krijime me mjete te reciklushmekrijime me mjete te reciklushme17 ditë më parë
  • Rama e jo basha

   bouytt guytbouytt guyt16 ditë më parë
 • Që kur të pashë ty fillova të mendoj .... SE në Shqipëri një ditë do të ketë DEMOKRACI TË përshëndes ! Të paktën kemi artistë që bëjnë ART . Ka pse gëzohem ! Sa të ketë art ka FRYMËMARJE KA jetë Faleminderit ALBANO ! Faleminderit!

  Nimet BeqoNimet Beqo17 ditë më parë
 • E qeshmja artificialle e ben ket shum bajat

  freestyloo231freestyloo23117 ditë më parë
 • Si gjithmone si Albano si Edi () same ne pyetje dhe pergjigje🤣

  oiuet souiuoiuet souiu17 ditë më parë
 • Albano legjend

  negisa neginegisa negi17 ditë më parë
 • Spektakel 🤣 Nje super ironi nga te dy e super fantastike 🤣🥰

  Edra HoxhaEdra Hoxha18 ditë më parë
 • 💙✌🇦🇱

  FF ALBOZFF ALBOZ18 ditë më parë
 • Propaganda paska ndryshuar formë në Shqipëri. Tani u quajtka "humor"

  Liza BarLiza Bar18 ditë më parë
  • Njoni me ps se tjt 😂🤣

   oiuet souiuoiuet souiu17 ditë më parë
 • Vet fakti qe e kane ftuar ne emision, pavaresisht shakave dhe pyetjeve “me spec”, eshte gabim sepse e relativizon kete dhe keqqeverisjen e tij 8 vjecare...

  ed juniored junior18 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣

  O. D.O. D.18 ditë më parë
 • 14:27 Kulmi i tere humorit edhe thelbi i tere intervistes 🤜♥️🤛 BRAVO ALBANO !

  yasio boloyasio bolo18 ditë më parë
 • te rroni vete me rastin e vendosjes se luleve

  M PointM Point18 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Lo veLo ve18 ditë më parë
 • Te qeshurat artificiale e pengojne shume emisionin, i cili eshte perfekt !

  Argjent JashariArgjent Jashari19 ditë më parë
 • Te gjith po falendoroni Albanon por te gjith keni Arth per te degjuar Edi Ramen bythqirsaaa 🤦‍♂️😂

  PapaTili TiliontopPapaTili Tiliontop19 ditë më parë
  • Si ja beri doren edi rama atij kur po i hiqte rruazat asaj 🤣🤣🤣🤣

   yasio boloyasio bolo18 ditë më parë
 • Rama e jo basha

  celu linecelu line19 ditë më parë