NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Shkarko

Shikime
4,612,107

Komente

 • Pse rri nojzy vetem me kapuc ne ty kenget e ti

  alban albanalban alban7 orë më parë
 • Super kenge pz👍🏻👍🏻

  Elis CukaElis Cuka7 orë më parë
 • O babo se dy maipe kam

  Shefki DautiShefki Dauti9 orë më parë
 • Jasht toksori

  BessonBesson9 orë më parë
 • My cat now is a lion

  BessonBesson9 orë më parë
 • Super

  kq dragon ffkq dragon ff10 orë më parë
 • Hajde ku ti japi lajmet , ,, e ke myt dibra 🙏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏qar mtha baba vath e Bana,, rrespekt nga dibra

  Della rosa FabioDella rosa Fabio13 orë më parë
 • Ju ke qir ropt te gjithve o king 👑

  ALB MAFIA 1312ALB MAFIA 131214 orë më parë
 • Me kte kong vetm me kap e chota 😂😂😂😂😂😂

  Joli JoliJoli Joli16 orë më parë
 • bra vo 🤘🖕💥🥵

  Suzana GjokaSuzana Gjoka19 orë më parë
 • Osho

  Po JoniPo Joni19 orë më parë
 • Otr

  Ditë më parë
 • 😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤

  AVICII UEJSAVICII UEJSDitë më parë
  • We run this 20, 21

   zijuiy wttuyzijuiy wttuy16 orë më parë
 • 🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳

  Nini channelNini channelDitë më parë
 • 😺 🙆🙆🙆

  Detective ElitePrime HighlightsDetective ElitePrime HighlightsDitë më parë
 • 😅😅 😽😽😅😅😅

  Your GOD GamingYour GOD GamingDitë më parë
 • 😋😋✔✔✔

  ELOSITOYOMUFFELOSITOYOMUFFDitë më parë
 • MESH3l / مشعلMESH3l / مشعلDitë më parë
 • 😚😚 🔰🔰

  Itz ShrimpyItz ShrimpyDitë më parë
 • 🇪🇪😝😝😝 😂😂

  Harry PotterHarry PotterDitë më parë
 • 😎😎😅 🇹🇹

  Parth MusicParth MusicDitë më parë
 • 😛 😵 💕💕💕

  Zaz GamerZaz GamerDitë më parë
 • 💔🗯🗯 🙏🙏

  Amzahyusuf 02Amzahyusuf 02Ditë më parë
 • 😚😚😉😉😉🙍🙍🙍

  Technical Hasan 3MTechnical Hasan 3MDitë më parë
 • OTR 👑

  Endri duljaEndri duljaDitë më parë
 • Gang Boy😎

  El DoradoEl DoradoDitë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊👊👊👊një këng që meriton më shumë Like nga çka marrë...Por nuk kuptoj pse kaq shumë Dislike?....Noizy 👏👏👏✌

  𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛Ditë më parë
 • Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21

  blend marevciblend marevciDitë më parë
 • SHQIPE🇦🇱🤧

  Ilzan LimaniIlzan LimaniDitë më parë
 • Kot

  Genta GentaGenta GentaDitë më parë
 • otr noizy

  bejtush offcialbejtush offcialDitë më parë
 • #OTR noizy sko isthu je sum bravo

  Ledjon hasanajLedjon hasanajDitë më parë
 • Super keng 👌👌👌👌

  endriendriDitë më parë
 • O c'a nona esht ky .. super ..akoma i reziston tregut .. 👌

  Arber QendriArber QendriDitë më parë
 • Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo

  X-MaNi _LyriXcsX-MaNi _LyriXcsDitë më parë
 • guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PRO2 ditë më parë
 • 🔥

  endri11endri112 ditë më parë
 • Noizy king Salam nga dibra madhe

  Arlum KerkutiArlum Kerkuti2 ditë më parë
 • 4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤

  Liljana LiliLiljana Lili2 ditë më parë
 • Otr nuk osh gup por osh vllazni

  Irma HajdarajIrma Hajdaraj2 ditë më parë
 • brv

  David ZekajDavid Zekaj2 ditë më parë
 • Hey kush po e degjon tani ne 10 maj

  Liljana LiliLiljana Lili2 ditë më parë
 • -9M/10

  ALDIN THE [BEAST]ALDIN THE [BEAST]2 ditë më parë
 • 👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑

  Shkelzen MujajShkelzen Mujaj2 ditë më parë
 • 🇦🇱Tirana

  RDD2649 TEAM TRIXRDD2649 TEAM TRIX2 ditë më parë
 • I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide3 ditë më parë
  • ai momenti kur e ke harru noizyn per pak kohe por kurre nuk te zhgenjen dhe e degjon prape 500x ne dite... fire !

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissDitë më parë
 • Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

  Shkelzen MujajShkelzen Mujaj3 ditë më parë
 • Kishte vëllag toka pa mbiu fara

  Jurgen BezatJurgen Bezat3 ditë më parë
 • Noizy=super hit🔥🔥

  Matia MillaMatia Milla3 ditë më parë
 • wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

  ERD1ERD13 ditë më parë
  • Ti rri mshqipri thu respect from suedia a kar o kar

   Killer REAPERKiller REAPERDitë më parë
  • Gvg

   Endrit KadriuEndrit Kadriu2 ditë më parë
  • hur läget 🤑

   Bobi SweBobi Swe2 ditë më parë
  • Durrsi

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide3 ditë më parë
 • Grosha 🤣🤣

  Sara CelaSara Cela3 ditë më parë
 • 😎

  Erviol PutroErviol Putro3 ditë më parë
 • WOW!!BOOMMM!!

  gaming Oltigaming Olti3 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

  Kreku KrekuKreku Kreku3 ditë më parë
 • SUPER LAL

  Game_Arena88 Arena88Game_Arena88 Arena883 ditë më parë
 • Koul esht

  vasil margaritivasil margariti3 ditë më parë
 • Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

  Syed NahidSyed Nahid3 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  Brixhilda *Brixhilda *3 ditë më parë
 • ♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

  Kristjan GjiniKristjan Gjini3 ditë më parë
 • OTR 👌👌🔥🔥

  Deti LlanaDeti Llana3 ditë më parë
 • Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

  Alvin SharraAlvin Sharra3 ditë më parë
  • Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissDitë më parë
 • 😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Angela HaskoAngela Hasko3 ditë më parë
 • 😘😘😘

  Angela HaskoAngela Hasko3 ditë më parë
 • Durrsi

  Flavio PmĺepajFlavio Pmĺepaj3 ditë më parë
 • 💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR

  Valmira AliaValmira Alia3 ditë më parë
 • Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

  soinhu foitusoinhu foitu4 ditë më parë
 • Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo

  Reli VezaReli Veza4 ditë më parë
 • O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻

  Kasandra PakoKasandra Pako4 ditë më parë
 • 🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑

  Nini ShaipiNini Shaipi4 ditë më parë
  • o nojz te rujt zoti familjen

   soinhu foitusoinhu foitu4 ditë më parë
 • The king❤️

  Amina MisiniAmina Misini4 ditë më parë
 • Rrespekte nga Brooklyn

  GeeGee4 ditë më parë
 • oooooo

  Bert ShahiniBert Shahini4 ditë më parë
 • Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥

  1124 21141124 21144 ditë më parë
 • 👑💯

  1124 21141124 21144 ditë më parë
 • Super konge perzotin respekte

  Anxhelo QoqiAnxhelo Qoqi4 ditë më parë
 • 1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve

  AlbaniaAlbania4 ditë më parë
  • @Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?

   AlbaniaAlbania3 ditë më parë
  • @Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk

   AlbaniaAlbania4 ditë më parë
  • Wtf nese robt sdun me komentu

   Username ;Username ;4 ditë më parë
 • Nojzy otr forever

  Faik BaliFaik Bali4 ditë më parë
 • Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Etleva sheshiEtleva sheshi4 ditë më parë
 • 🇳🇴

  Po JoniPo Joni4 ditë më parë
  • Zup

   Po JoniPo Joni19 orë më parë
 • 💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝

  valbona demavalbona dema4 ditë më parë
 • 🥇🥇🥇🥎💶💶💶

  valbona demavalbona dema4 ditë më parë
 • king king

  valbona demavalbona dema4 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰💋👌

  valbona demavalbona dema4 ditë më parë
 • o nojz te rujt zoti familjen

  valbona demavalbona dema4 ditë më parë
 • me ket kong vetem hetshote

  valbona demavalbona dema4 ditë më parë
 • super kong respk nga lueto

  valbona demavalbona dema4 ditë më parë
 • Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

  Amal JohnsonAmal Johnson4 ditë më parë
  • @DAVIDE BEQIRAJ 🔥❤️

   Amal JohnsonAmal Johnson11 orë më parë
  • Divine noizy Bro

   DAVIDE BEQIRAJDAVIDE BEQIRAJ11 orë më parë
 • Respekte

  Elirë SylaElirë Syla4 ditë më parë
 • 👑👑👑👑👑👑👑👑

  Eri ItarbEri Itarb4 ditë më parë
 • Respect 🇦🇫

  Arman NiaziArman Niazi4 ditë më parë
 • kingg is backk 🇦🇱💨🦁

  Nike hottNike hott5 ditë më parë
 • respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑

  Gaming StarGaming Star5 ditë më parë
 • ONLY KING OF ALBANIA 🇦🇱 🙌 👏

  Teddy lunaaTeddy lunaa5 ditë më parë
 • Nice bars I know this is Albanian

  Kevish playzKevish playz5 ditë më parë
 • Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑

  BIG BRUDA.15BIG BRUDA.155 ditë më parë
 • SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE

  ENTONI Hoxha FFENTONI Hoxha FF5 ditë më parë
 • 👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍

  Genti BossiGenti Bossi5 ditë më parë
 • brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro

  Ersi KushiErsi Kushi5 ditë më parë
 • 👍

  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetitTransport mallrash brenda dhe jashte shtetit5 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥super otr

  Fabian RociFabian Roci5 ditë më parë