Tirane/ Prostituta ofron vajzen e saj te mitur per klientin per 5 mije leke - Stop - 9 Shkurt 2021

#Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga #SaimirKodra & #GentianZenelaj
Në zemër të Tiranës gëlon prostitucioni, edhe pse ky fenomen në vendin tonë është i ndaluar me ligj. Kamera e fshehtë e “Stop” ka regjistruar biseda me punonjëse të seksit, që ofrojnë trupin për 20 apo 30 mijë mijë lekë të reja. Ky aktivitet ndodh në zonën e Muzeut Historik, te Stacioni i Trenit apo Kthesa e Kamzës. Një nga prostitutat e regjistruara nuk mjaftohet të shesë trupin e saj për para, por ofron dhe vajzën e mitur për klientin.
*Kjo video nuk promovon prostitucionin, por e denoncon atë si një fenomen i paligjshëm në Shqipëri.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALnick for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Shkarko

Shikime
469,284

Komente

 • bo bo u prish dynjaja

  dionis jerkadionis jerka40 minuta më parë
 • bravo per shqetesimet qe ngrini

  ana getiana getiOrë më parë
 • ok dakort gabim qe prostitucioni eshte gje e shpifur dhe ajo skena qe nxori menderen ajo prostituta ishte e peshtire, por nje gje skuptoj, keto balerinat tuaja qe nxjerrin shalet e bythet aty para kamerave dhe perdridhen, pse lejohet, pse eshte e pelqyeshme? 🤔🤔🤔

  denis lukedenis luke2 ditë më parë
 • Kto tbajn me mallku veten qe jemi femra se shif ca ban tjetra...

  Alèxia AlèAlèxia Alè5 ditë më parë
 • Sederi Morali Ndergjegjeja Nderi Janë të shejnta Vlerat kombtare dhe familjare po ashtu

  Aleksander SuçiAleksander Suçi9 ditë më parë
 • Shoqëria Shqiptare E TMERRSHME

  Aleksander SuçiAleksander Suçi9 ditë më parë
 • Zoti ta Marte jeten mojjj nen e ndyr plehr

  Elena LicaElena Lica14 ditë më parë
 • Kaq është shumë pak, të bësh fëmijë e ti shesësh për organe, është akoma më keq. Ja, këto janë dënimet. Ça dënimesh duhen më? Zot, fali se nuk dijnë ç'bëjnë...

  Angji LleshiAngji Lleshi17 ditë më parë
 • A mundet dikush mem tregu a eshte kjo grua shqiptare apo magjupe ashkalike, ju lutem kush e din pergjigjen te me tregoi se pse ka shum kesi raste se ligji nuk i veqon racat kam qef me dit sepse refuzoi ta besoi se eshte shqiptare.

  kuishiakuishia19 ditë më parë
 • misilmanket q.... per hinat te burave per hinat te baballarve se tregojne qe dhe ato kuckat jan shum te mincura nga burat e tyre qe e mbajne veten per filozofa botrore jo si moracaka dhe bizhdila njerzore

  giannis kriavrisigiannis kriavrisi20 ditë më parë
 • Qija ropt qija ropt familjet shqiptare morali posht e bytha lart

  Zana ZanaZana Zana23 ditë më parë
 • and

  l Prebibajl Prebibaj25 ditë më parë
 • Rac e poshter

  Luigi trapatoniLuigi trapatoni25 ditë më parë
 • 😡😡😡

  ano nymousano nymous29 ditë më parë
 • Mos na I afroft zoti kto dhoj kurvash sa Ma larg nesh as armikut mos I rafshin per pjes ne familje

  Pjetergjokaj AleksanderPjetergjokaj AleksanderMuaj më parë
 • Mjere femija per "nenen" qe ka 😔

  Sara KokaSara KokaMuaj më parë
 • Edhe ata qe shkojn jan monstra meshkuj 😏😏😏

  Illyria IllyriaIllyria IllyriaMuaj më parë
 • Bravo Stopi jeni te mbrekullushem Respekte, ju beni nje pune te mbrekullushme 👏👏👏🥰

  Defrim CenajDefrim CenajMuaj më parë
 • Cfar thua o ndyrsir e qelbur

  fation matrakufation matrakuMuaj më parë
 • Kto Jane komuniteti rom e bene nga halli ,,, Askush sflet per kurva e klanit e top channelit nga 100-300 euro ora prej vitesh

  Matteo DevittoMatteo DevittoMuaj më parë
 • Kio qe shohim eshte maja e ajzbergut ose ekonomia e dobet e pop dhe deshtimi totalisht ne te gjitha fushat a drejtimet te socialekonomi e juridi te ashtuquajtur parti e qev e rilindjes une po them me c,kam pare e degjuar nga ju media e nga pop kjo parti thote ,vdis sot se dho do,t ngjallesh mot prape deri ketu esht katandisur ,sepse iu kane shteru idete dhe alternativat per ket vend te stermunduar e tejetsakrifikuar,sepse ju ka hip mendja e gallomanizuar nga shtysa e nepotizuar e menefreguar indiferentuar ,servilizuar etj nga mbidhjamosia e shqisave per te shikuar e degjuar pamvaresisht se ju media ja bei bam neper ekrane tuaj ata perseri avazin sic kane vazduar miafton qe familet e trafet e tyre te jene mirerregulluar e shkolluar pa varia ketij pop se keshtu eshte mesuar te hiqet zevarre ,prostituuar apo ndeshkuar sepse keta jane xhelate te pamotivuar e te hamshuar per te drejtuar e uzurpuar kete vatan ku cdo pellembe toke me gjak eshte pjelluar nga ky pop i martirizuar e ne vazhdojme me keto pare te pista 30_vjet duke u rindertuar kamufluar ushqyer e katapultuar e as vete se dime se ku kemi per,te shkuar me ket tranzicion a labirith te kamufluar ,mund te jem nga te vetmit qe para 6_7-viteve kesaj qev nepotike ndihme ju kam ofruar per te dale ne drit ky pop qe me luge floriri iu eshte premtuar por vec me gjakun e turbullt te tyre eshte rihabilituar e vetendeshkuar a po me kup ,i o pop i civilizuar ,adoni me per Belulin e basterduar e hipnotizuar ,,,,,,

  Ismail IsmailIsmail IsmailMuaj më parë
 • Ju qe keshni prostituat per qfar arsyje i keni ato dy budallicat ne emision qe sdin gjo tjeter veq me kzy me kqYr palidhje e me nejt qaty ?

  Narta XafisNarta XafisMuaj më parë
 • Kjo eshte katastrofe ku vete Shqiperia jone 😢

  HDHDhd Είναι μυστικόHDHDhd Είναι μυστικόMuaj më parë
 • O veq Vetvendosja si ne kosov ju duhet

  astrit49astrit49Muaj më parë
 • Ka edhe ligj por ka edhe maliq pak asht per te vra ket lloj femre

  Emin MurseliEmin MurseliMuaj më parë
 • Shum ibukur fiks po kjo reklama te qan karin ne zhdo video qe tregoni. Hiqeni nese doni tu mdiekim

  Bruno BruBruno BruMuaj më parë
 • Policet civil shperdorojne taksat tona ne menyren me te flliqur

  One TeamOne TeamMuaj më parë
 • Kam ngel pa mend vetem nan nuk eshte ajo femer ta djegesh dhe ta varesh

  Άρης ΕλέζηΆρης ΕλέζηMuaj më parë
 • Nxhirrjani surratin iher

  Suela AldaSuela AldaMuaj më parë
 • Bitcheeeeees

  Suela AldaSuela AldaMuaj më parë
 • Whaaaaaaaaaaaat it's very scandalous

  Suela AldaSuela AldaMuaj më parë
 • Ku jane feministet ne kete rast.Per keto gjera duhet te protestojne jo per budalliqe.

  blerim mukablerim mukaMuaj më parë
 • Po per ju more Zotrinj qe Ju kercejne perpara surratit dy zoga gjysem lakuriq Ju duket normale??? apo ato jane qe t’ju sjellin juve ne qejf.(prostitucin modern)

  LivingLifeWithSeldaLivingLifeWithSeldaMuaj më parë
 • Eka fain Rama qe si ngre rrogat

  Pavlina Ibrahim iPavlina Ibrahim iMuaj më parë
 • Ajo nene nuk eshte ne rregull nga mendte qe flet ashtu, ajo ka nevoje per ndihme. Fatkeqesi!

  OJ GigOJ GigMuaj më parë
 • O vdeksh o zot moj plake qeelbesire

  Ledja KaloLedja KaloMuaj më parë
 • Ju vraft zoti ..vdeksh o zot moj gru e flliqur te vraft zoti o zot..del e lyp moj gru ma mir po pse kyt rrug ju per me fitu po kjo sesht pun moj sesht fites moj hajvane vdeksh ishalla..po si vajzen e shet moj ooo zoooot fundi botes..po vajzen uladin si moj per 5 mij lek..po vajzen me ja prek kush nji fije floku jap jeten moj ..o zott cfar njerzish man kjo tok ju marroft i madhi zot🥵

  Drita MuliuDrita MuliuMuaj më parë
 • Si perfundim e qiu ky gazetari i kamres se fsheht

  Gango GangoGango GangoMuaj më parë
 • Fundi i botes 🤮

  Zhaneta RusiZhaneta RusiMuaj më parë
 • Prindi e shikon pa të ardhmen ,nuk ka zgjedhje tjetër

  radi nelajradi nelajMuaj më parë
 • O sajmiri un nuk dua te falenderoj per jete video po ju ngre nji momument Po mir m zoteri Mamie babi po e shet KY shtet qelbesire a nuk ka fuqi edhe pushtet se po na degjenerojn racen shqiptare we per nji nder te vriste Mire mor Mami asaj fare Mami ajo gjete velane por gocat gocat more we han te vogla chard fundi po I bejn Mire ato nuk rrijn nevend po e din cfare demi I bej atyre gocave psikiligjimusht Une jam nena e dy gocave edhe me dhembi shpirti kur e degjova ate gruan I zot na mbaj mend e kokes memiree shurdher se te degjojm keto gjera Uroj mezemer we KY emission redegjiget nga irganer kopetenre edhe re meren masa edhe juve zoti ju rujte edhe ju dhente force eguxim per kete pune e sensibilizim we beni Mjere shoqeria shqiptare Mjere gocat tona edhe irganer peekatese te bej punen jo tengrohin Karri get 😢😢😢😢😢🙏

  Dallandyshe KahuqiDallandyshe KahuqiMuaj më parë
 • O zot o zot veq emrin nene se ke ti ti moj buce e muti moj ordinere ta mart zoti shpirtin o zot kurv rrugesh me plot gojen moj pler moj sdi ku ge gjej me gjal per ty moj zoti te mart hak o zot 😭😭🙏🏻🙏🏻 vajza e vogel e more ne caf ate dhe shoqen moj buc

  Aida PemaAida PemaMuaj më parë
 • 10:29

  TcSf AlbaniaTcSf AlbaniaMuaj më parë
 • Prostuticjon ka kudo, edhe ne qendrat e qytetit,, Dicka qe pershtypje nuk me ben, sepse prostitucjoni ka ekzistu qe ne kohen e krishtit ✌️

  Endrit AvdiuEndrit AvdiuMuaj më parë
 • cbehet keshtu zoti na ruajt mendjen

  Eminem MuzicEminem MuzicMuaj më parë
 • Ketu ne shqiperi prostitucioni nuk eshte i lejuar me ligj gje qe eshte shume negative. Ne vendet me te zhvilluara eshte i legalizuar dhe prositituat kan vende te percaktuara ku ushtrojn aktivitetin e tyre. E para nuk eshte faji i atyre qe dalin sheshit ketu ne vende publike ku ka femije sepse asnje vend nuk eshte i percaktuar per to. Nese del dikush dhe me thot qe prostituconi nuk duhet te lejohet dhe jo me te caktohen vende per keto gra dhe i vetmi agrument qe do me japesh eshte "obo turp ose obo shkelje nderi" thjesht stop. Prostitucioni ka shume ane pozitive dhe negative. Nese do ishte aq skandal vendet si hollande, gjermani qe jan ku e ku me neve sdo i kishin legalizuar. Sic e dim ka shume meshkuj te frustruar qe nuk kan mundesi te kryejn marrdhenie seksuale dhe ven kapin nje femer pa deshire dhe e perdhunojn. Si mendoni per keto ju? Pastaj pse gjykoni vetem prostitutat ju? Pse nuk gjykoni dhe meshkujt qe shkojn me to? Te dy palet e shfrytezojn tjetren. Nese ajo grua e shet trupin e saj per te nxjerr buken e gojes, mashkullli qe shkon me te e ben thjesht per impulse kafsherore dhe per epsh. Por jo ky mashkull ne fund mund te krijoj familje dhe madje te marri nje grua te virgjer por prostitua sduhet te ket fytyre te dali ne shoqeri. Natyrisht jam shume kundra qe nena ne kete rast(nese mund te quhet nene) ofroj vajzen e saj te mitur pa deshiren dhe koshiencen e vajzes. Askush po kur them askush sduhet te jet i detyruar te bej dicka kundra vullnetit te tij sidomos kur behet fjale per 1 vajze te mitur. Ama ju smund te gjykoni fenomenin e prostitucionit ne pergjithesi. Juve e keni te lehte te thoni pse keto femra nuk bejn pune te "pastra". Smund te gjykoni kurre nje person per zgjedhjet e tij pa e njohur dhe pa ditur opsionet qe ka pasur. Nje femer ADULTE mund te ushtroj fenomenin e prostitucionit VETEM ME VULLNETIN E SAJ. Ka shume femra qe e bejn per te nxjerr buken e gojes QE NUK DUHEN GJYKUAR dhe femra qe e bejn me deshire QE PRAP SDUHEN GJYKUAR SE ESHTE TRUPI I SAJ DHE JETA E SAJ. Jam kundrra kur dikush i ka detyruar vajzat ta ushtrojn prostitucionin duke permendur ketu rastet e rrembimeve dhe trasportimeve jasht shtetit. Kjo eshte jo e moralshme. Nje njeri duhet te bej cte doj me trupin dhe jeten pa cenuar askend tjeter. Ne kete rast nena e ka cenuar te bijen dhe ka detyruar nje minorene te futet ne prostitucion. Keni te drejt ta gjykoni ate si person dhe si "nene" dhe ndihem shume keq per vajzen. Por mos i fusni te gjith ne nje thes. Jasht shtetit ju thash perseri ka vende te percaktuara me cmime te percaktura dhe prostitua e klienti nuk kan pse e kryejn aktin posht muzeve dhe cepave te rruges. Jasht vendit nuk lejohet perfshirja e vajzave minorene qoft me deshire apo pa deshiren e tyre. Nese ndodhte nje ngjarje e till "nenes" ne fjale do i ishte hequr e drejta te ushtronte aktivitetin si prostitut dhe femija do i ishte marr nga shteti dhe sdo kishte me te drejte ta riste. Dhe personi qe kerkon favore seksuale me nje te mitur qe ka tendeca pedofilike do te denohej po ashtu. Mos u hidhni fajin per cdo gje njerezve por edhe vendit ku jetojm qe eshte zhytur ne mjerim dhe na detyrojm te bejm veprime te tilla!

  Jennie KookieJennie KookieMuaj më parë
 • Prostuticioni eshte zanati me i vjeter ne bot dhe nuk ka gje te keqe une jetoj ne franc dhe mu midis qytetit ne gjdo cep te rruges ka femera qe jepin servis sexi me lek dhe me duket normale dhe e natyrshme , por ama e mjera ajo Nënë qe propozon vajzen e saj per lek nuk kam koment

  Deqani ValiDeqani ValiMuaj më parë
 • O zot faleminderit qe kam nje mama si timen qe edhe pse na moren cdo pasuri Pas divorcit te saj u mundua me Mish e me shpirt per. Ne besonte dhe beson shum te I madh I Allah dhe nuk e uli koken posht. Zot te pergjerohen vepro me kto monstra se po shkaterrojne jete.. . Etrishtueshme

  Era EmaEra EmaMuaj më parë
  • @giannis kriavrisi kam bindjen se kur je ne rrugen e te madhit zot I ke gjithe te mirat... Jam e lumtur qe me Kan udhehequr ne ate rruge

   Era EmaEra Ema20 ditë më parë
  • bravooooo Zonj Era Ema te lumte po jeni sic thua ju heq kapelen ne cdo koh juve

   giannis kriavrisigiannis kriavrisi20 ditë më parë
 • Me mire te vdes i virgjer sesa te shkoj me kto🤢🤮🤧

  Arjan markuArjan markuMuaj më parë
 • Shtet i ndyr. Nyren shqiperin. Gra te..ndyra ndyren emrin. Nen... Pushtetar. RRUGAC MBUSHEN. U PELQEN. RRUGACRIA PTUUUUU. SDUHET ..TU THUAC .KAFSH SE OFONDOHET KAFSHA

  File fileFile fileMuaj më parë
 • Ngreu Enver nga varri. Se kate pushtetar i ketyre 30 viteve. Jan me keq ga keto. Ngreu .ENVER Se keta e kan nxir. Token. Dhe qellin. Jan rrugac te gjith. Ptuuuuuu qeverri te ndyra. Shtuat. Rrugacerin..ptuuuuuuu

  File fileFile fileMuaj më parë
 • Zoti i denoft keto buce qe nuk me bene goja ti quaj femra ,kjo duhet djegur e gjalle kur nxjerr vajzen ne shitje per sex.kanceri te hengert moj plere ptuuuu fare e qelbur vdekshi u djegsh ne ferrrrrr🤲🤲🤲🤲🤲

  Mirela LelaMirela LelaMuaj më parë
 • Po ne qa vendi eshte filmuar kjo e ku gjinden kto te poshtra qe ta devijoj ate rruge 😁.

  Kasem BerxollaKasem BerxollaMuaj më parë
 • Kalojne thote burra me fmi e burra me gra. Burrat me gra ju bejne biznes ktyre se beqari qe paguan per seks eshte disfate.

  Kasem BerxollaKasem BerxollaMuaj më parë
 • Po kto njerz skan as fe as komb kto jan fruti enverizmit fličsira.

  Simeon AbrahamSimeon AbrahamMuaj më parë
 • 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Ana JahajAna JahajMuaj më parë
 • Ma mir ishte ne shipri me pas shpi publike !?

  Danny danyDanny danyMuaj më parë
 • Ka ik njerzimi per lesh shkurt muhabeti.

  xhulio martinixhulio martiniMuaj më parë
 • Plehra mire vajzen qe e shet po do dhe shoqen e vajzes 🤦 e tmerrshme...

  Estela JahoEstela JahoMuaj më parë
 • mir denancimi po ndonji me te fort nuk ka se me fukarenjt esht kollaj

  Ylli YlliYlli YlliMuaj më parë
 • Rrofte Stopi qe ve ndonje pike mbi i, se da per shtetin e ka marre ferra uraten me kohe.

  VisualizeyourgoalVisualizeyourgoalMuaj më parë
 • Bo ca behet nena shet vajzen zot na ruaj mendjen

  Ela HysaEla HysaMuaj më parë
 • Po le te qihen te shkerdhehen cpun keni ju me ta !? 🤣🤣🤣

  murat kasejamurat kaseja2 muaj më parë
 • Tirana ka patur shtëpi publike 100 vite më parë, sot qenka turp!!!

  Stop InjorancesStop Injorances2 muaj më parë
  • E ke fjalen per zogun e zi, apo don boshnjakun.🙂

   Elvis ShahuElvis Shahu2 muaj më parë
 • Po edhe ato velinat aty ca i keni , vetem se ato s dalin rrugve qihen me sekser edhe duan 100€ ora ose 300€ me nejt gjith naten , e keni prostitucionin mrena figur nxirrni edhe ato se i rropen nacut 😂😂

  Azet AzetAzet Azet2 muaj më parë
 • Po bravo stopit por desha me ju pyt nuk keni ndonji kup o ndonji spez te kuq me ja dhon si cmim qe ti vij turp amore qe bojn gjojna te tilla edhe nqs e boni co jani nji canit edhe currit edhe gjonmakagjonit per te premten se usate per turp kur grazie profesorat ata qe japin mend ata qe flasin per arrogacen e amerikaneve ata qe e bone arrestimin e gjykateses politike kur ne ate arrestim doli e verteta ne shesh se sa sistem te korruptuar kemi due ju te stopi gjithmon thoni pse nel cohet njeri a e pate se korrupsioni fort pi edhe ata profesorat nxorren ftyren e vertet ata mund te japin seminare per arrogance shpresoj se zoteri qe la lente TV ti heqi nga puna o ti vej nji gjob te majme qe mos te kene mo guxim me fole ne tv klan mo ashtu

  Alban HotiAlban Hoti2 muaj më parë
 • Po ai maskarai qe kerkon minorenen sikur nuk do mish lope por e do vici te vogel

  Jana PetruJana Petru2 muaj më parë
 • Po vajzat qe keni aty ne studjo apo ato jane me license te njejten pune bejne edhe ato

  Jana PetruJana Petru2 muaj më parë
 • Orgjenca

  Luca LuqaLuca Luqa2 muaj më parë
 • Vlona

  Luca LuqaLuca Luqa2 muaj më parë
 • Vmtk

  Luca LuqaLuca Luqa2 muaj më parë
 • 😢😢😢Dhimje.

  Derda IchbinDerda Ichbin2 muaj më parë
 • Fundi botes kto vajzat e misionit qe tallen thu kan qliru boten me byth.. 😢😢

  Zhozef ZhozefZhozef Zhozef2 muaj më parë
 • O kafshe po ju duhet te kapni ato njerez qe i ncjerin me zor jo kto qe duan vet

  Arjon NesimiArjon Nesimi2 muaj më parë
 • Me vjen keq qe skamja detyron njeriun te shesi veten me vjen keqe

  Zarba KishtaZarba Kishta2 muaj më parë
 • Pupupu skam fjale

  Zarba KishtaZarba Kishta2 muaj më parë
 • Te denofte Zoti ty e te gjithe ata qe martojne te miturat e qe i shfrytezojne mos beni femije o njerz te pa pergjegjshm turp per ta shitur turp

  Zarba KishtaZarba Kishta2 muaj më parë
 • Cjan kto gjera te fulliqme qe ben njerzimi keshtu o zot .

  Xhulia RamaXhulia Rama2 muaj më parë
 • O zot qfar tmerri

  Sonila DoqiSonila Doqi2 muaj më parë
 • Ky fenomen ndodh me te varferit ne ter boten , mos beni sikur osht habi ne 2021

  Dyrrah DyrrahDyrrah Dyrrah2 muaj më parë
 • Oj sajmir shum shohin ato qe nxjerr ti aty se sa duken ato po per ato qe ke aty nuk te put cuni ty qe inxjerr lakuriq

  Roland RochiRoland Rochi2 muaj më parë
 • Te dhifsha shtetin...turp per zotin kta persona qe bejne kshtu

  A. GA. G2 muaj më parë
 • G MIZERJE turp turp turp plerat ku u katandis vendi mizerjet na hapen barkun ka shtet apo flen gjume turp rente ndonje termet ishallah

  Sidrit DaupiSidrit Daupi2 muaj më parë
 • Hahaha sesht goc eshte tranvestit

  Juni KuluJuni Kulu2 muaj më parë
  • Dhe mangup

   Shkupi IliridaShkupi IliridaMuaj më parë
 • Si mundesh o moster, si te beri zoti nene ty. 😡😡😡

  Migena LelaMigena Lela2 muaj më parë
 • respekt mer ju te stop'it se beni nje pune shume te mire ne shq.. por une kam nje mendim tjeter per ate prostituten dhe besoj se e ka genjyer me vajzen 16 vjece . me pak fjal ja futi kot sa te mirte leket dhe hajt mirupavshim.

  giovanni settegiovanni sette2 muaj më parë
 • Sodom dhe Gomorra

  Lul RugovaLul Rugova2 muaj më parë
 • Ore Prostitucioni ka ekzistuar, ekziston dhe do ekzistoj sa te jete jeta. Prandaj bota ben shtepi publike te licensuara qe te mos degjeneroje ne kete fare feje. Ato te parat edhe mund ti kuptosh, po kjo qe nxjerr femijen e saj sdi ca emri ti vesh, do ta kuptoja nqs ajo do e bente per te shkolluar vajzen e saj edhe per te pasur nje jete me te mire.por keshtu se kuptoj. PERBINDESH!

  Alb AlbAlb Alb2 muaj më parë
 • 😱😱😱...o zot qfar mizere. Hyn ne Hotel, porosit vajza te mitura si nje ushqim ne restorant..🥶🥶

  Rukije IdriziRukije Idrizi2 muaj më parë
 • Keto lek keshtu jan haram

  luiza caniluiza cani2 muaj më parë
 • Fake Hajde FAKE !!!

  TerminatorTerminator2 muaj më parë
 • Degjenerrim katastrofal jo prositituta por Mbeturrina!! Edhe ato disa me Fame keshtu shiten si Mbeturrina !! Marrja e Zotit edhe Quditeni Pse Dridhet toka Pse vijn virusa e prap virusa Pse pyetne veten Pse ?? Esht tu ardh Koha me te Ardht marre me i than dikuaj se jemi Shqiptarë !! 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Gali GuliGali Guli2 muaj më parë
 • Na rujt Zoti familjet te gjitheve , kurre mos perfundojne Rraca jone e paster ne kte lloj degjenerimi ku nena shet femijen per prostitucion Allahu na rujt nga denimi ,e themi pse bie termet

  Klodi RickuKlodi Ricku2 muaj më parë
  • 👌👌👌 Akoma ska mbaru termeti pun me ne.

   Elvis ShahuElvis Shahu2 muaj më parë
 • Gjunaa Mavria ajo ca po I heq zemra

  Ronaldo GremiRonaldo Gremi2 muaj më parë
 • alnick.info/throw/p5XJq15karFliq8/video.html

  Twerk ChanelTwerk Chanel2 muaj më parë
 • Kan hik gocat nga fahatrat kan vaj në tr e jan punsuar me vetsherbim ku di peindri cupa në tr thon në shkoll 😬😬

  Gerald NuhuGerald Nuhu2 muaj më parë
 • Turp

  Tea AllkanjariTea Allkanjari2 muaj më parë
 • Cjan keto baxhella mor pse si futi nji hanxhar ne kok lavires

  DENALD VEJZATIDENALD VEJZATI2 muaj më parë
 • Cna degjojnë veshët

  luljalulja2 muaj më parë
 • Kto s'din me fol kto te stopit

  aert itaert it2 muaj më parë