Lorenc Hasrama - Ti kam Bo Hallall (Official Video)

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics - Irkenc Hyka
Mix & Master - Jojo
#lorenchasrama #tikombohallall #onima #irkenchyka

Shkarko

Shikime
845,519

Komente

 • BRAVO.SH BUKUR.

  Zana VorpsiZana Vorpsi12 ditë më parë
 • Hallall kudo qofsh,zemra qe ka dashuruar smund te mbaje inat e meri.

  Migena kuqoMigena kuqo14 ditë më parë
 • A e din sa I mire je 😢❤

  Linda LLinda L17 ditë më parë
 • Πολύ ωραία αφτο το τραγούδι!!!

  Maro MaroMaro MaroMuaj më parë
 • Tona mëkatet ke me i la në këtë dynja👌perfekt👌

  Merita GashiMerita GashiMuaj më parë
 • 😢

  Tina BonheurTina BonheurMuaj më parë
 • Zeri super ,keng e bukur mekatet i ke me la ❤❤👍👍🤩

  MANUSUPERCOOLFANTASY DanceMANUSUPERCOOLFANTASY DanceMuaj më parë
 • Me muzik dhe tekst nga Irkenci dihet qe esht cdo keng perfekte 😍 Zeri i mrekullueshem ! 👏🏻

  Bela BelaBela BelaMuaj më parë
 • Zoti trujt vetem suksese ne jete lorenc hasrama

  _rm_19_ _rm_19__rm_19_ _rm_19_Muaj më parë
 • Kta qe bojn dislike, a skan qa bojn tjeter gjo,apo klikun per filem e ju dul muzik 😉.

  Arjan DArjan DMuaj më parë
 • Zoti te rujt kudo qe ndodhesh, flm per zerin tend fantastik qe na dhurove❤️❤️❤️

  Fatbardha HoxhaFatbardha HoxhaMuaj më parë
 • Nje keng shum e bukur 🌟

  L. LlL. LlMuaj më parë
 • Si kengetare je 👌👍 po ama ne intervista je 🥴

  EEMuaj më parë
 • Ti kam bo hallall uau ! Lorenc nuk te kisha njoft me pere si kengetar ,por kete kenge e ke qare ,e nigjoj shpesh, suksese 🌟😊

  Majlinda GjyzeliMajlinda GjyzeliMuaj më parë
 • 😔😔😔😔

  Eliona ElaaEliona Elaa2 muaj më parë
 • 💖💖💖💖💖💖

  Sara SaraSara Sara2 muaj më parë
 • Teksti: Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… Unë të jam lut ty, mos mem vra Ty s'ta ka ni, ke pas dëshirë me m'pa t'u qa Këtë nat' mëkatet ki me i la N'kët dynja… I kam thënë zemrës, unë e du du du… E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… I kam thënë zemrës, unë e du du du E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje…

  Margarita BetiMargarita Beti2 muaj më parë
 • Bravo super kenge

  luiza Qoseluiza Qose2 muaj më parë
 • Bravo o Lenco hallall zoti ti rujt

  Andreia AndreiAndreia Andrei2 muaj më parë
 • So beautiful song💙

  Erida SmeliErida Smeli2 muaj më parë
 • Suksese

  teuta lameteuta lame2 muaj më parë
 • Zëri dhe stili I muzikes si irkenc hyka!

  tjeter kushtjeter kush2 muaj më parë
  • Ai e ka shkrujt

   Gangsters’ league the bookGangsters’ league the book2 muaj më parë
 • Vej me bast qe ne kete keng si ne tekst dhe ne muzik ka gisht IRKENC HYKA ...vetem ai e ka kte lloj melodie dhe kto lloj tekstesh ....suksese lorencit...shume e bukur kenga , me hapi plaget

  piccola fiorellapiccola fiorella2 muaj më parë
  • E ke tek përshkrimi që po dhe muzikën dhe tekstin ai e ka bërë

   KKMuaj më parë
 • Super zë dhe këngë, bravo 🥰👏

  ludjana dybekuludjana dybeku2 muaj më parë
 • O ZOT SA E BUKUR...... 👏👏👏👏👏👏👏😍

  Anila MizaAnila Miza2 muaj më parë
 • Un sja boj hallall klodit qe me ka tradhtu per 15 vite rresht zoti inshalla ma mer hakun 😔

  cerri muraticerri murati2 muaj më parë
 • Super kenge 👌😔😔😔

  Valentina TzertziValentina Tzertzi2 muaj më parë
 • alnick.info/throw/nMaamWWeZqean9k/video.html

  Best MusicBest Music2 muaj më parë
 • Na e coptuat fare zemren me kte keng

  BROOKLYN_BB4LIFE BOYBROOKLYN_BB4LIFE BOY2 muaj më parë
 • 😍🥰🌍👌

  Sonilda BroziSonilda Brozi2 muaj më parë
 • Sh kenge domethenese 😍Bravo dhe suksese🌹Pse nuk beni nje bashkpunim ?😍

  Samsung PlaySamsung Play2 muaj më parë
 • super kenge👍👍👍👍💖💖💖

  Antonio MatishiAntonio Matishi2 muaj më parë
 • Super 💋💋💋❤❤❤❤ Fiks per ty VM😭😭😭😭

  Gerta DociGerta Doci2 muaj më parë
 • Super 👏👏👏

  Elsa ShkodërElsa Shkodër2 muaj më parë
 • 💔💔💔💔💔

  ViolaViola2 muaj më parë
 • Super

  Kevi DuloKevi Dulo2 muaj më parë
 • Shum e bukur kenga bravo 👏 👏❤️

  Lina KajaLina Kaja2 muaj më parë
 • 👏👏👏

  Silva ValteriSilva Valteri2 muaj më parë
 • Super kenge halla vuajtje e mija shume me kuptim 🤞😢😢complimenti djalosh

  Alba MusaAlba Musa2 muaj më parë
 • 👏🏻👏🏻

  Ida bishaIda bisha2 muaj më parë
 • Hahahaha e qiti Andi moden e vetulles te prem krejt ja nisen edhe kongatart tash bravo andi i fort je ahahhahahaahhahaahha

  RiKi RiKiRiKi RiKi2 muaj më parë
  • Po ca andii m vlla lorenci ka qe n2019 qe ka ashu iher

   doriana hasajdoriana hasaj2 muaj më parë
 • edhe pse me beri te vuaj ja bej hallall

  Nimet PerviziNimet Pervizi2 muaj më parë
 • 👏❤️

  Enxhi ToraEnxhi Tora2 muaj më parë
 • Super fantastike!

  Turi TtTuri Tt2 muaj më parë
 • Super 👏👏

  Alma FerhatiAlma Ferhati2 muaj më parë
 • Sprr kenge😍💜 i love it

  Desila kodragjiniDesila kodragjini2 muaj më parë
 • Bravo. Shum bukur

  mondi j.kmondi j.k2 muaj më parë
 • Super kenge super vokal fjale te bukra shum suksese Lorenc..❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  lolita chikitalolita chikita2 muaj më parë
 • 💔

  danger girldanger girl2 muaj më parë
 • 💙

  Alexa J SAlexa J S2 muaj më parë
 • 👌🏼

  Anxhela TolaAnxhela Tola2 muaj më parë
 • ❣️

  Monika SedlmeirMonika Sedlmeir2 muaj më parë
 • ❤️🤛🏼

  Sareta BegaSareta Bega2 muaj më parë
 • Er ist so süss🥰❤😍

  Shkodra ShkodraShkodra Shkodra2 muaj më parë
 • Romania❤️❤️❤️🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴

  Alin BadeaAlin Badea2 muaj më parë
 • 🔥🔥🔥

  Rilo BeatsRilo Beats2 muaj më parë
 • Bravooo😘😘😘🤗🤗🤗❤❤❤😍😍😍

  Andia CAndia C2 muaj më parë
 • Super kenge👍

  Valbona ValbonaValbona Valbona2 muaj më parë
 • Play in 1.25 speed

  ROBERT SHKURTIROBERT SHKURTI2 muaj më parë
 • Hera e pare qe e dogjoi por kendoka bukur. Suksese ne krijmtarinë e ardhshme!!!!!!

  mani smani s2 muaj më parë
 • o zott🥺 sa keng e bukur💜✨🐻

  Asi AsiAsi Asi2 muaj më parë
 • Kurre nuk jam zhgenjy prej teje...I madhi Lorenc....SUKSESE...

  Denisa DenaDenisa Dena2 muaj më parë
 • Shum Kong e mir 👏👏

  Manu BurreliManu Burreli2 muaj më parë
 • ❤️❤️❤️❤️

  Gioia HykaGioia Hyka2 muaj më parë
 • Irkenc hyka nk zhgenjejn m tekstet ❣️❣️ super kenga🤩

  Orges BixhekuOrges Bixheku2 muaj më parë
 • Pse me duket si dora e irkenc hykes mua 😉

  Eris KananiEris Kanani2 muaj më parë
 • Nuk behen hallall dhimbjet qe te falin pa arsyee.....suksese per kengen!

  AlidaAlida2 muaj më parë
  • behen 😔 kur dashuron fort behen hallall te gjitha,leri vec zotin

   Erta. BErta. BMuaj më parë
 • Ca zeri qe ka.....shume kengetar I mir

  ROBERT SHKURTIROBERT SHKURTI2 muaj më parë
 • Shm keng e bkr ✔☺

  The BestThe Best2 muaj më parë
 • Super Lorenc👍

  signorina ciao ciaosignorina ciao ciao2 muaj më parë
 • Shum bukur 👏👏 te kendoft zemra

  Agron SulaAgron Sula2 muaj më parë
 • 😍😍😍😍😍

  Jonida BetaJonida Beta2 muaj më parë
 • O zot sa e bukur , ti kam ba hallall krejt vitet qe mi more 😔😔😔

  Juana GerduqiJuana Gerduqi2 muaj më parë
 • ti kam bo hallall liket super keng🥰🥰

  klara maliqallariklara maliqallari2 muaj më parë
 • O zot🥺Sa e bukur ❤️❤️❤️

  Kasandra PakoKasandra Pako2 muaj më parë
 • Respekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy e ke qa kte kongen kush lendon zoti e vraft sepse ka zot mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn

  Bledi LamjaBledi Lamja2 muaj më parë
  • T lumt goja danoço

   LoriLoriMuaj më parë
  • @E sepse kan ndryshu gjonat lendojn me shum femrat

   Bledi LamjaBledi LamjaMuaj më parë
  • 🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣 me cfare kuptimi e ke se copash na ben 🤣🤣🤣🤣

   EEMuaj më parë
  • @Toni KolomboPo sigurisht, 👍☺🤗🤗

   BonaBona2 muaj më parë
  • Bona fjal me vend

   Toni KolomboToni Kolombo2 muaj më parë
 • Soooo beautiful song 💎

  Danissa SochorDanissa Sochor2 muaj më parë
 • Bravo Lorenc , e kam pritur me padurim nje kenge te re 🥰

  Tea ForiTea Fori2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • As nuk ja boj hallall hic 🤣🤣🤣 be well 🙃😘

  Tao BCoolTao BCool2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • Ky refren..💘👏

  Bora ÇelikuBora Çeliku2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • ❤️❤️👍🏻👍🏻😊

  Tiana LocaTiana Loca2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • Super from Romania 👌😍🇷🇴

  Ecaterina MariaEcaterina Maria2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • 😉

  Qwe DsaQwe Dsa2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • 👏🥰

  Skhendi PepajSkhendi Pepaj2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • Bravo shum e bukur 👍👍

  EDISON DRAMOLLIEDISON DRAMOLLI2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • Suksese..

  Arbana AmetiArbana Ameti2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • ❤❤❤❤❤❤😍😍🥰🥰🥰🥰🥰

  Ilda KociIlda Koci2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • 👌💜

  Bashkim KadishaniBashkim Kadishani2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • Super

  Vladimir BualliVladimir Bualli2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • 👏👏👏👏

  Ersilda KoritariErsilda Koritari2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • 😍😍

  Era DeliaEra Delia2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • Si kenga dhe zeri super 👏👏

  Xhoana TaloXhoana Talo2 muaj më parë
  • @I Love You Albania te bera

   Xhoana TaloXhoana Talo2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • Sa e kam prit o zot super 😐😐

  Erisa HajrullaErisa Hajrulla2 muaj më parë
  • @I Love You Albania te bera sub ☺☺

   Erisa HajrullaErisa Hajrulla2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • ❤️❤️❤️

  xheni laskuxheni lasku2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • O te lumt ajo goj o vlla....

  Enki StafhasaniEnki Stafhasani2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • Suksese!🥰

  Dhurata KelleziDhurata Kellezi2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • super kenge suksese🤘

  Rexhino DokoRexhino Doko2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • 😍😍😍

  Ro minaRo mina2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • Like kush e plq vr8❤❤❤

  Lorena ManellariLorena Manellari2 muaj më parë
  • @I Love You Albania po patjeter

   Lorena ManellariLorena Manellari2 muaj më parë
  • Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

   I Love You AlbaniaI Love You Albania2 muaj më parë
 • TE LUMTE GOJA LORENC HASRAMA NJE KENGE BALADE SHUME E BUKUR BRAVO SUKSESE TEKSTI TI KAM BO HALLALL TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PA TE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE UNE TE JAM LUT TY MOS MEM PA TY STA KA NI KE PAS DESHIR MEM PA TU QAJT TE TERA MEKATET KE MEI LA NE KETE DYNJA . TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH UNE NUK MUNDEM MET HARRU TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE . TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE TEKSTI DY TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH NUK MUNDEM MET HARRU . TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI DY TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE

  Arsi CenaArsi Cena2 muaj më parë
  • @Arsi Cena dhe me vjen mire qe e ndryshove ate gabim te vogel🥰

   Asi AsiAsi Asi2 muaj më parë
  • @Arsi Cena gjithsesi asgje hic

   Asi AsiAsi Asi2 muaj më parë
  • @Arsi Cena asgje thjesht rradhes tjt me kujdes se ndoshta ai person qe t shkrun preket

   Asi AsiAsi Asi2 muaj më parë
  • @Asi Asi TE KERKOJ NDJES DHE FALJE POR ISHTE THJESHT NJE MENDIM SEPES EDHE VIPAT E KTHEJN FJALTE GJUHNE ANGLISHT PRANDAJ TE KERKOJ NDJES DHE FALJE PERSRI FALEMINDERIT DHE NJE HER PER KOMENTIN RESPEKT PE FUND

   Arsi CenaArsi Cena2 muaj më parë
  • @Arsi Cena jo sjm lorenci pa merak

   Asi AsiAsi Asi2 muaj më parë