Finalja e Love Story nga Roma nē Stamboll, Sajmiri zgjedh Merin në Tiranë!

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
“Love Story 1” tashmë ka një çift dhe ata janë Saimiri dhe Meri.
Protagonisti i këtij spektakli i tha Merit disa fjalë para se t’i thoshte se ajo është e zgjedhura e tij.
Saimiri kujtoi takimet më të bukura që ata kanë pasur, teksa u shpreh se takimi në Romë finalizoi gjithçka ai ndjente për të.

“Meri më në fund ja ku jemi, nuk e di a e kishe menduar në fillim që do ishim sot bashkë në finale. Por unë nga momenti i parë që të kam parë kam pasur më shumë se një pëlqim ndaj teje.
Kemi pasur takimet më të bukura bashkë, takimi i parë që unë gatova për ty. Takimi për Krishtlidje që bëmë pemën bashkë. Ishe vajza e vetme që më bëre të bëj byrek. Dhe ky takimi i fundit në Romë ishte për mua takimi më i bukur në Love Story.
Megjithatë kam pasur momente që kam menduar ndoshta ne të dy kemi kërkesa të ndryshme nga jeta.
Ti do të vazhdosh modelingun dhe unë mendoj të krijoj një familje. Ti e sheh jetesën në Shqipëri kurse unë në Gjermani. Sigurisht që ti pyet veten përse po t’i them këto fjalë dhe përgjigja është që ti je e zgjedhura ime”, u shpreh Saimiri.
Ndërkohë Generda, nuk arriti t’ia merrte zemrën Saimirit 100%.
Por ndjenja e Saimirit ka qenë më e fortë për Merin, bukuroshen nga Elbasani, e cila arriti të dilte më një partner nga Love Story./tvklan.al
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALnick for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Shkarko

Shikime
380,057

Komente

 • alnick.info/throw/zZTXmamWnHyMj6M/video.html

  Fredi GogoliFredi Gogoli25 ditë më parë
 • Deri sa ishte Enxhell kisha qef ta shikoja, kur doli ajo u prish krejt, sikur diçka mbeti ne gjys..Pa ndenja, pa emocione u permbyll LS😩 Alketa me e bukur edhe se Meri edhe se Generda 🤣

  Miranda TTTMiranda TTTMuaj më parë
 • Meri evgjitka

  Hacker ProHacker ProMuaj më parë
 • te trashegohen ❤❤❤❤❤

  Tana FeratiTana FeratiMuaj më parë
 • Saimir 😠pse nuk e zgjedhe Gernerden sa e kulturuar është ⭐👍

  Shehri OsmaniShehri OsmaniMuaj më parë
 • Na ndiqni per perralla shqiptare edukative per femije ! Kuriozitete edhe punime me letra me ngjyra!

  Përralla me zë shqipPërralla me zë shqipMuaj më parë
 • me reale. Ndryshoni formatin sepse ky lloj formati qe jeto jeten tende dhe takohu nje here ne jave ne studio nuk fuksionon

  yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • Nuk eshte propozim per fejesë! Nuk eshte propozim per martesë! E cka ju duket juve me i provu krejt edhe me i nda rruget per ni program Ne cfarë niveli keni ra 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

  mikea hiooimikea hiooiMuaj më parë
 • l

  Kristina HodaKristina HodaMuaj më parë
  • Bravo, e kam ditur qe ne fillim. Kane pasur chemistry, intimacy and real. Meri nuk dinte as te puthte, aq e paster. Congratulations!!! 🎊🎉🍾🎈

   mikea hiooimikea hiooiMuaj më parë
 • Meri si një cope akulli mu duk mua...

  gioyu comigioyu comiMuaj më parë
  • Bravo, e kam ditur qe ne fillim. Kane pasur chemistry, intimacy and real. Meri nuk dinte as te puthte, aq e paster. Congratulations!!! 🎊🎉🍾🎈

   yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • Shum e bukur

  Albin GjiniAlbin GjiniMuaj më parë
  • Boll shite dengla Vejsiu

   mikea hiooimikea hiooiMuaj më parë
 • Po leket ku gjeni apo vidhni popullin

  Kiku HajdariKiku HajdariMuaj më parë
  • Boboooo sa emisjon vk as filmat nuk Jane kaq fallco

   mikea hiooimikea hiooiMuaj më parë
 • Zgjodhi ?meri jevgen ?injoranten

  Flutura SelimiFlutura SelimiMuaj më parë
 • Alketa kur Sajmiri zgjodhi Merin: Ja pra qe krisma nuk ka pasur! Oh for goodness sake!

  bilinas minibilinas miniMuaj më parë
  • sa pa lidhje kjo Meri sikur po zgjedh me zor :p me fallco nuk kisha par

   gioyu comigioyu comiMuaj më parë
 • tmer halete e tiranes dhe kjo alketa qe me leket e burrit ben pordh Sajmirin e njoh mire dhe eshte manjak se i pelqen vetja idjotit

  suzi kocisuzi kociMuaj më parë
  • @pida siouy Hua ke po na uron me keto fjale madherie Emisionin qe mashtroi gjith shqiptaret

   suzi kocisuzi kociMuaj më parë
  • Shumë bukur shumë urime një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

   pida siouypida siouyMuaj më parë
 • Martese me mbleseri

  Manol SeminiManol SeminiMuaj më parë
  • sa pa lidhje kjo Meri sikur po zgjedh me zor :p me fallco nuk kisha par

   pida siouypida siouyMuaj më parë
 • 100 mal besser Generda. Meri nifare. tip i Saimirit ka qen Generda mendoj un .Generda te uroj çdo të mire se e meriton më 💖

  Fatime ImeriFatime ImeriMuaj më parë
  • O SAJE leni kto prralla televizive dhe palo dashuri fasadash e bukur bjondja qe eshte ne SRWE e din ti ku eshte fjala😉

   bilinas minibilinas miniMuaj më parë
 • Siete una Coppia Bellissima

  Antonella BrunettaAntonella BrunettaMuaj më parë
 • Shume fodull je Sajme dhe me shume komplekse per nje djal qe pretendon qe eshte donzhuan, ti me shume perputhesh me Sindin lol

  pida siouypida siouyMuaj më parë
 • E kam ndjekur dhe Bahcelor në Amerike.jetoj ne Philadelphia , por kjo mu duk fare pa emocion, fare pa nje plan , ketu I ashte quajtur princi. Kur ngelen dy vajzat e fundit, mer takim me familjaret ulet hane nje drek, apo dark , dhe eshte shum emocionale në momentet me te bukura kur mer vendimin ulet në gjunj dhe i ve unazen në gisht , ku thuhen dhe endrat dhe planet qe kane per te kriuar familjen e tyre te bukur. Kurse tek princi Shqiptar su pa asgje, thjesht nje perqafim dhe do bashkejetojm...

  Donika MazajDonika MazajMuaj më parë
 • Generden jo merin

  Aron LikaAron LikaMuaj më parë
 • Po ti I puth te gjitha gocat pastas zgjedh 1 goc ti sajmir je budall

  Xhensuida BuciXhensuida BuciMuaj më parë
  • Alketa pse ma han buken se kuptoj?

   pida siouypida siouyMuaj më parë
 • Shete ginjeshtra me tone 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍dinake vajze

  Dimitra XoxhaDimitra XoxhaMuaj më parë
 • Boll shite dengla Vejsiu

  Dimitra XoxhaDimitra XoxhaMuaj më parë
 • Bravo, e kam ditur qe ne fillim. Kane pasur chemistry, intimacy and real. Meri nuk dinte as te puthte, aq e paster. Congratulations!!! 🎊🎉🍾🎈

  B_anaB_anaMuaj më parë
 • Boboooo sa emisjon vk as filmat nuk Jane kaq fallco

  Ardian DrekajArdian DrekajMuaj më parë
 • Dhe v

  Sakip ManukaSakip ManukaMuaj më parë
 • sa pa lidhje kjo Meri sikur po zgjedh me zor :p me fallco nuk kisha par

  Wendy SinaWendy SinaMuaj më parë
 • Shumë bukur shumë urime një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Hamide GovoriHamide GovoriMuaj më parë
 • Ky berti te knoq fare.

  Endi ZhukriEndi ZhukriMuaj më parë
 • Spektakel me te keqq me te gerrditshem me te neveritshem skisha pa ndojher me fallcoo. Dhe qe si heci si heciiii ktyre. Vera Gerboqkaa te ka ikur koha tmerr poshtrohen femrat po gjithsesi ksaj Generdee mir ju be hundr dergucr

  Yllka BajramiYllka BajramiMuaj më parë
 • O SAJE leni kto prralla televizive dhe palo dashuri fasadash e bukur bjondja qe eshte ne SRWE e din ti ku eshte fjala😉

  Artenisa BushiArtenisa BushiMuaj më parë
 • Uaua na shokove Saimir,,,,Merin,,,,,uaua Generdajo,,uaua e pa pare

  Anife JeshiliAnife JeshiliMuaj më parë
 • Ca eshte ky emisjon moj Alketa ti qe thua luftoj per vajzat shqiptare?!. Ku e gjen te drejten Sajmiri te zgjedh cfar po ble makarona dhe po zgjedh baretti apo Elka. Emisione te degjeneruara. Cfar jan keto zgjedhje keshtu si e kan pranuar ato vajza ate loj te piset. As sukses nuk keni jo t'a dini

  shkoder shkodershkoder shkoderMuaj më parë
 • INSHALLA gjethmon bashk Ibani 3 cull 2 djem e ni vajz shkelqeni nsy shifet se jeni te dashurum valla urimeee INSHALLA tlumturr

  Shkurte ShkurteShkurte ShkurteMuaj më parë
 • Meri je shum e bukur po' pse je kaq e ftohur mi goc? Nuk te lezohen emocjonet... Njesoj saimiri... Paskeni gjet tenxheria kapakun, me pak fjal jeni. me pelqente me shum generda nga karakteri, e hedhur è zgjut e artikoluar

  Monica MonikaMonica MonikaMuaj më parë
 • Alketa pse ma han buken se kuptoj?

  Matilde MaraMatilde MaraMuaj më parë
 • Kam par shum pak emisjonin por ato episode qe i kam shiku thoja se Sajmiri shkon vetem me Merin nje vajz qe me pelqeu qe ne shikimin e par ❤💜💜Meriiii

  Tole ToleTole ToleMuaj më parë
 • Bravo saimiri urime

  Juve JuventusJuve JuventusMuaj më parë
 • Shum mir që Sajmiri zgjodhi Merin, djal i zgjuar.

  Xhaferri DritaXhaferri DritaMuaj më parë
 • kjo meri si shushk gja e ngordhet

  beli belibeli beliMuaj më parë
 • Meri eshte e mire

  Ilda EljoIlda EljoMuaj më parë
 • Kjo Meri e do Saimirin vetem per 💰 dhe letra gjermane qe ta vazhoj modelingun ne Gjermani Se per gje tjeter Se do Se Saimiri nuk eshte burre per familje jo

  Harry fanHarry fanMuaj më parë
 • Peronalisht do votoja Generden dhe Xhesin.Por e meritonte Generda,m.gj.thate ajo eshte nje yll qe shkelqen plot vlera maksimale.Respekt.Asaj i shkonte fitorja per sakrificen qe beri. .I uroj fat si tja doje e Bardha zemer .

  Mamica KerlaniMamica KerlaniMuaj më parë
 • Sajmiri mori vajz temir bravo ssjmir ka nje familje te mrekullushem dhe ghyshjs ka 10 12 vjet qe ka vdek ka qen nje nen emrekulushme🌹🙏🌹🙏🌻👍

  Sanie SulollariSanie SulollariMuaj më parë
 • Meri fiton

  Ardita NasiArdita NasiMuaj më parë
 • Deri dje flisnin se do marre generden te dashuren e tije....e tani qe mori Meri perseri flisni pse mori Meri..e mori se i pelqej..per generdrn tha nuk kam ndjenja...ne fund te fundit Sajmiri eshte i lumtur me Merin..bravo nje qift ideal.

  maria kolamaria kolaMuaj më parë
 • Meri e meritonte..ishte qarte vajza me e bukur ne spektalel...e kush nuk e don te bukurin..Meri shum mahnitse....

  maria kolamaria kolaMuaj më parë
 • Sa kot.Unë dua që të krijoj familje,ti e shikon jeten ne Shqiperi dhe une ne Gjermani,dhe ti e di pse po ti them te gjitha keto,ti je e perzgjedhura ime.🤣🤣🤣🤣Ky as vetë nuk e di se çfarē ka folur më duket 🤣

  Photographer LoriPhotographer LoriMuaj më parë
 • Pse e keni qit unazen kur ai se propozon Emision vk

  Brunette LadyBrunette LadyMuaj më parë
 • Une mendoj qe Sajmiri ishte shum i vertet dhe Meri ishte vertet zgjedhja e tij me e mire! Sajmiri nuk beri aspak show dhe per kete emisjoni ishte krejt serioz dhe i ngurte, se ai ishte i vertet. po te ishte per show kishte mbajt vajzar qe benin show, por ai ato i hoqi te parat! Meri esht tamam nje zgjedhje per te kaluar jeten, dhe shpresoj te jen pergjithmon bashke!

  lesabra elsabralesabra elsabraMuaj më parë
 • Meri duket injorante, dhe si plake make up.. s'me la pelqyer..Generda e meritonte dhe shkonin me sh bashke,

  Nelas G75Nelas G75Muaj më parë
 • Shum fallso si emision

  Marina MetaMarina MetaMuaj më parë
 • Alketa dhe Vera spektakli me kot qe keni dhene deri nuk e di pastroni lek apo na beni per budallenj kemi nevoje per realitet jo perkete vulgaritet qe dhate me kete emision fallc

  Fatbardha CenkoFatbardha CenkoMuaj më parë
 • Fisi pamir

  Ahmet KosovAhmet KosovMuaj më parë
 • e mor saje e e morem vesh qe mos te dilnit bllof zgjodhe merin dhe asnje puthje as emocion asgje kshu qe cdo gje skenar

  ady adyady adyMuaj më parë
 • sa kot ky huti ku ku po prrzotin se nuk gjindet mashkull kerrkun zdal me ket 🤮

  Mimoza VojaMimoza VojaMuaj më parë
 • ElidonceIa1💞💞💞💖💖💖💖💋💋💋🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

  elidon celaelidon celaMuaj më parë
 • Dri e meriton bravo dhe suksese ne jeten tuaj ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Verora MeshauVerora MeshauMuaj më parë
 • Ke bere zgjidhje te persosur kjo nuk e merito ka shume dengla njeriu nuk ka nevoje per pordh por dashuri te sinqerte 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮

  Verora MeshauVerora MeshauMuaj më parë
 • Mu be qejfi qe zgjodhi Merin 👏

  Emiljano DushkuEmiljano DushkuMuaj më parë
 • emision i deshtuar U plake O Vera ik o Alketa mos u tall me kto emisione

  urania kurajurania kurajMuaj më parë
 • Pikershit si Perputhen po me duket kjo zgjedhje krejt fallco po sigurisht qe Genarta osht por keni bere skenar 100%ta shohem kur do del nje dit e verteta hidhur.

  ELLA.A LEEAELLA.A LEEAMuaj më parë
 • Ja mori dashnoren muratit ky palloshi . Por pas ca ditesh do jene prap te lire te dy se kaq ishte show

  Blenard NardiBlenard NardiMuaj më parë
 • Bravo Saimiri dhe Meri fantastic

  Rovena GushoRovena GushoMuaj më parë
 • Po' ca lodhen kot jo Merin po' Gnarden kjo terronovele esht. Gjitha fallco per fam

  Flora DokoFlora DokoMuaj më parë
 • e kuptova qe do merte Merin kur e coi ne Rom te ajo fontana qe te sjell fat..🧚‍♂️🧚‍♀️

  Lola KrekaLola KrekaMuaj më parë
 • Emision kotë fare. Kujdes se na e futët neve ju. 😂😂😂😂😂😂😂

  Xhoana BuiXhoana BuiMuaj më parë
 • Meriiiii❤❤

  Lulzim RroliLulzim RroliMuaj më parë
 • To bacalo we ishte ne gr as nuk I afroen fare keta tanet kot fare

  Τζενη ΧουστουλακηΤζενη ΧουστουλακηMuaj më parë
 • CUDI ASNJERA NUK ESHTE E BUKUR.

  Georgo AleksandrisGeorgo AleksandrisMuaj më parë
 • Skenar Meri nuk eshte fare e lumtur, nuk e zjodhi Generden qe te mos dilte produksioni me gisht ne goj cdo gje show

  Aa BbAa BbMuaj më parë
 • Sa palidhje . skema ishte qdo dit duke eliminu deri sa te mbetet e fundit qe d.m.th edhe fituesja. dhe prap e bejn gjoja te fundit sikur zgjedh po apo jo. ne momentin qe eliminoj njeren tjetre ish dashur te festoj zgjedhjen se ishte e fundit s ka ma supriza.

  Begu BegolliBegu BegolliMuaj më parë
 • Eshte e zgjedhura e tij, ka 6 muaj qe e njeh dhe kane dale ne 5-6 takime dhe as nuk e puth 1 here? Keto mire qe jane rrencake, por nuk dijne as me rrejte LOL

  Donald PlozhaDonald PlozhaMuaj më parë
 • emision baxhellash 🤮🤮🤮🤮

  Noizy OtrNoizy OtrMuaj më parë
 • O prezantuse kujdes se po te del Zogu moje amne se jeni qmede fare jeni si sote na ruje mose e harro te keqen kaqe shpejte hahahaha

  Dava MayDava MayMuaj më parë
 • Bëj njohje intensive pa kamera pastaj bashkëjeto dhe martohu kur të vesh 50 se ka kohë. Për të përgënjeshtruar thashethemet në fund i than Saimirit zgjidh Merin se Generdën në Gjermani e ke. Po ti moj Alketa na e shpife kur fletë sikur po pështyn,po mirë ato vathët Jonida Maliqit ja morre borxh se asaj ja pash në një intervist. Jemi kurioz si në Romë dhe Stamboll si fjetën në Hotel bashkë apo dhomat afër njëra tjetrës?

  Fiona BrittonFiona BrittonMuaj më parë
 • Sa llafazane dhe e lodhshme qe eshte kjo Alketa ,te lodh kur e degjon ,si turtull 🤣🤣🤣🤣

  kevin renokevin renoMuaj më parë
 • Meri me vete =",He mo dreq shkrepe"😅😅😅😅🥰

  Qife NinullaQife NinullaMuaj më parë
 • Me erdhi keq per genarden sepse ajo pati me shume emocoin .Ajo u eleminua dhe pati emocion ndersa Meri u martia dhe spati fare emocion😔😔😔🥰

  Qife NinullaQife NinullaMuaj më parë
 • Me kot se kjo ska pat bachelor. Nje totallisht fallco duke filluar nga ai qe ska pike ndjenje te duket po perqafimi ishte super skandal. Aspak e bukur

  M TM TMuaj më parë
 • Perfundimisht ne jemi popull qe nk knaqemi ndonjeher.Cdo jav kemi dyshuar per lidhjen e sajmirit me generden e tn qe zgjodhi merin prap na duket e dyshimte si zgjedhje🤣🤣

  e se sMuaj më parë
  • Na duket e dyshimte per shkak te reagimit te tyre. Asnje emocion, asnje fjale dashurie. Kane 3 muaj ne emision dhe duhet ta kishin pritur me padurim momentin perfundimtar ku ti shprehnin ndjenjat njeri tjetrit.

   Ada 24Ada 24Muaj më parë
 • Meri Yll ❤️❤️

  Gyle NuraGyle NuraMuaj më parë
 • Dhe stacioni i radhes i saimirit(pas puthjes)do te thote eshte hoteli per te e ndar mendjen se cila eshte me e mire per te.🤦🏽‍♀️

  Antigane temajAntigane temajMuaj më parë
 • Shume urime Saimir dhe Meri dhe inshAllah e mbushni plot me petale trendafilash edhe per dasem .With ❤️ from New York City 🌃

  Valbona BektesevicValbona BektesevicMuaj më parë
 • Saimiri perziu racen zgjodhi roma roma romalee o romale Meri ciganee😀😀

  albania albaniaalbania albaniaMuaj më parë
 • Doli me merin vetem qe te bindë puplikun se nuk e njef generden. Se ndryshe sigurt do dilte me generten ajo a top me e shkatht meri si è ngrir

  Dafina DafkuDafina DafkuMuaj më parë
 • Na thit karin me kto gjera te kota

  Fidan MujajFidan MujajMuaj më parë
 • Generta asht ken per sajmirin 💯 per 💯 Meri nuk me duket se shkon me ta me vjen shum keq per Generten pac ni fat te mir se mjedukt ni vajz shum e singjert dhe e vertet good luck 🍀💖🌹Generda

  Nikolas KaraqiNikolas KaraqiMuaj më parë
 • Ti robert mi rrofsh dy kokrrat e bo??

  Mefat MemiaMefat MemiaMuaj më parë
 • Program me fallco ska pare historia

  Yes I CanYes I CanMuaj më parë
 • Robert je i sakte te ndjek me kenaqesi po saimiri nje gomar 34 vjec beri nje loje te mire dhe vera nje emision qe e ndoqen vajzat nga jashte do gjenin burre ne shqipri aman o zot 😛😛

  xhuli Xhulixhuli XhuliMuaj më parë
 • Pse nk e more generden sa bukure te dy😭

  Dorela BinjakajDorela BinjakajMuaj më parë
 • Generda po ndihet shume keq.sa pa filmin ne rome. Me vjen keq generda 😘🌻

  Dorela BinjakajDorela BinjakajMuaj më parë
 • He got the golden buzzer 😂😂😂😂

  Brandon BreguBrandon BreguMuaj më parë
 • Perpara dy muaj mbaroi i njejti program ketu ne greqi dhe ne pjesen e fundit kishte emocion, .Kam qar ate nate dhe jam gezura aq shume ,pra percillte emocione tek njeri tjetri dhe tek publiku. Por jo ne kete menyre fallco pa piken e emocionit.

  Marinela CocaMarinela CocaMuaj më parë
 • Ju uroj fat dhe shendet ne jet 💪👏👏👏

  Geneva ChGeneva ChMuaj më parë
 • Saimiri të njënjtat fjalë i tha të dyja vajzava, fleti me të dyja me njërën në Romë me tjetrën në Stamboll, tani ajo që ti ketë bërë qejfin më shumë atë zgjodhi.... zonjë në publik dhe njësh në krevat...ku ka më mirë.😂😂😂😂😂😂

  flutura hariziflutura hariziMuaj më parë
 • eh shqiptari me ja var thote ja kjo athu ska pa mashkull me sy mos me na var rri si akull ...... super te dy

  Moza MozaMoza MozaMuaj më parë
 • Meri mos vazhdo lojen e produksionit por beje per vete Sajmirin mos te kthehet me te Genarda. E bere kte sakrifice per dashurine coje deri ne fund se e meriton dashurine e Sajmirit.

  Bruna RotaruBruna RotaruMuaj më parë