Familja Kuqezi - Episodi 3/ Sezoni 3 - Rulota nga Gjermania

tring

Web: www.tring.al/
ALnick: alnick.info...
Facebook: TringDigital/

Shkarko

Shikime
128,321

Komente

 • Dora sa vajz e talentuar je yll i ekranit shqiptar ti e zbukuron ekranin super 👍👑💎✨✨✨⭐️❤️💖

  Reard ZaraReard Zara2 ditë më parë
 • Ju nuk i meritoni klikimet tona sepse nje video njer ne muj shum t lodhur

  Fat JonFat Jon3 ditë më parë
 • kur do dali ep4 ?

  Glenda KurtaliajGlenda Kurtaliaj5 ditë më parë
 • Do hidhni episodi tjeter

  Bojken BerishaBojken Berisha6 ditë më parë
 • Do hidhni na nje seri apo doni lek

  Ermal FerracakuErmal Ferracaku7 ditë më parë
 • Kur do te dal pjesa e re

  lauzena isakulauzena isaku7 ditë më parë
 • kur do e hidhni pjesen e rralles mezi po e pres. Kjo pjese ishte shume e bukur jeni shume te mire vazhdoni keshtu😘😘

  matilda dejamatilda deja10 ditë më parë
 • Hidhni episodin kater se jemi ne pritje qe te gjithe

  anesti qiricianesti qirici13 ditë më parë
 • Spread the Gospel

  TheGency 15TheGency 1514 ditë më parë
 • Më plen shumë kjo pjesë

  armela toskaarmela toska16 ditë më parë
 • Shyqyrrrrrrr

  xhevi albxhevi alb18 ditë më parë
 • 😀😁😊🤣😃😄😅😆😉😙😋😎😍😘🥰😗😙😐☺️🙂🤗🤩🤔🤨😐😑😶🙄😏😣😥😮🤐😯😪😫😴😌😛😜😝🤤😫😒😓😔😕🤑😲☹🙁😖😞😟😢😭😦😧😨😩🤯😬😰😱🥵🥶😳🤪😵😡😠🤬😷🤒🤕🤢🤮🤧😇🤠🥳🥴🥺🤥🤫🤭🧐🤓☻😈👿🤡👹👺💀☠👻👽👾🤖💩😺☠😹😸😻😼😽🙀😿😾🙈🙉🙊👶🧒👦👧🧑🙉🙊👶🧒👦👧🧑👧🧑👨👩🧓👴👵👨‍⚕️👩‍⚕️👨‍🎓👩‍🎓👨‍🏫👩‍🏫👨‍⚖👩‍⚖👨‍🌾👩‍🌾👨‍🍳👩‍🍳👨‍🔧👩‍🔧👨‍🏭👩‍🏭👨‍💼👩‍💼👨‍🔬👩‍🔬👨‍💻👩‍💻👨‍🎤👨‍🚒👩‍🚒👮‍♂️👮‍♀️🕵️‍♂️🕵️‍♀️💂‍♂️👲🧕🧔👱‍♂️👱‍♀️👨‍🦰👩‍🦰👷‍♂️👷‍♀️🤴👸👳‍♂️👳‍♀️👲🧕🧕👱‍♀️👱‍♂️👱‍♀️👨‍🦰👩‍🦰👨‍🦰👩‍🦰👲🧕🧔👱‍♂️👱‍♀️👨‍🦰👩‍🦰👨‍🦱👩‍🦱👨‍🦳👩‍🦳👨‍🦲👩‍🦲🤵👰🤰🤱🧙‍♂️🎅🤶🦸‍♂️🦸‍♀️🦹‍♂️🦹‍♀️🧙‍♂️🧙‍♀️🧚‍♂️🧚‍♀️🧛‍♂️🧛‍♀️🧜‍♂️🧜‍♀️🧝‍♂️🧝‍♀️🧞‍♂️🧛‍♂️🧛‍♀️🧟‍♀️

  Amanda MelisaAmanda Melisa20 ditë më parë
 • 💝💖💗💓💞💕❣💔❤🧡💛💚💙💜🖤💟

  Amanda MelisaAmanda Melisa20 ditë më parë
 • Episodi 4/ Sezoni 3 a do te dale deri ka fundi i vitit 2021 ?

  dani danidani dani22 ditë më parë
 • Ju lutem me thoni cila pjese eshte kur Fatjoni eshte ne stadium ini te mbrekullushm

  Ariola KAriola K28 ditë më parë
  • Flm shm

   Ariola KAriola K27 ditë më parë
  • Një drekë speciale😁

   Hajdi HajdiHajdi Hajdi28 ditë më parë
 • Nxireni dhe sezonin kater ju lutem 🤗🙃😀🙏🏻🙏🏻

  Korin KodraKorin KodraMuaj më parë
 • 👉 Shum bre jeni te mir kjo vajza Dora shum pe lun rolin e mir vetem fajin gjithmon po ja len vllaut Fatjonit edhe pe shfryzon per gjod interes shum osht e mir 😂😂😂😂 Pershendetje nga Kosova

  Florim FejzaFlorim FejzaMuaj më parë
 • 😁😁😁😁😁

  Nadire AfmatajNadire AfmatajMuaj më parë
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Lady MindkoffLady MindkoffMuaj më parë
 • Mu ne fund jeni shume te mir

  Brunilda IsufajBrunilda IsufajMuaj më parë
 • sa per te qeshur bravo familja kuqezi

  Hamid BracjaHamid BracjaMuaj më parë
 • ju shoh gjith kohes te lutem hidhni video me shpejt me dilni dhe ne enderr

  Eva RoseEva RoseMuaj më parë
 • Ej o Fatjon a mi jep mu ato shpikjet?

  ChloeChloeMuaj më parë
 • Kjo eshte pjese nga sezoni 2 😒

  suela Celasuela CelaMuaj më parë
 • Sa kam qesh

  Erzen RamiErzen RamiMuaj më parë
 • 😂🤣😂😂

  Erzen RamiErzen RamiMuaj më parë
 • Po pse i vononi kaq shum kto episodet ??? 😍

  Geri LondonGeri LondonMuaj më parë
 • Me ne fund e hodhet nje episod. Mendoni dhe per ne qe jetojm larg. Hidhini me shpesh keto episodet. Mos ma lini keshtu ne pritje. Un pershembull vetem ne ALnick e kam mundesin ta nejek kete serial komedie.

  Avisa DaniAvisa DaniMuaj më parë
 • Me ne fund sa e kisha priturr love u ❣️❣️

  EmmaEmmaMuaj më parë
 • Shyqyrrrrrr që e hodhët

  Mani FionaMani FionaMuaj më parë
 • Ju lutem mos i vononi kaq shum ,jeni me te miret e botes

  Tata TataTata TataMuaj më parë
 • 🌎💕💕💕

  Moira SpahijaMoira SpahijaMuaj më parë
 • Kjo esht ehedhur me para

  Daniel BeraDaniel BeraMuaj më parë
 • Ju lutem mos i vononi kaq shm🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Ledina MLedina MMuaj më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱♥️

  Altin KapajAltin KapajMuaj më parë
 • 🤣🤣😊😘😘

  Maria RelisMaria RelisMuaj më parë
 • Shyqyr se na plaset duke pritur

  Oltjona GjataOltjona GjataMuaj më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  geraldo pepageraldo pepaMuaj më parë
 • 8 h ago

  agim lokaagim lokaMuaj më parë
 • .

  arsia jakupajarsia jakupajMuaj më parë
 • Me ne fund

  Renato MataRenato MataMuaj më parë
 • Nuk e di pse por keto pjeset e fundit sikur nuk me pelqejne dhe shume per sa i perket efektit te kamerave 🥴 sa per aktoret 👌 vetem mos na kini kaq shume me prit per pjes te reja.

  Lin SinLin SinMuaj më parë
  • Na cane Karin nje episode ne vit bejne

   Theofani SinaniTheofani Sinani15 ditë më parë
 • Shto një koment publik

  Ari BaniAri BaniMuaj më parë
 • 6 hours ago😀❤

  Jonida RrapajJonida RrapajMuaj më parë
 • Jeni të pa arritshëm! Na kënaqët!

  M.HM.HMuaj më parë
 • Me ne fund doli episodi 3☺️

  Eshe DedolliEshe DedolliMuaj më parë
 • Shyqyr qe hodht

  Bujar LikajBujar LikajMuaj më parë
 • Pse nuk keni hedhur me puntata te reja se une gjithmone ju shoh ne programin argetim

  Esli MalokuEsli MalokuMuaj më parë
  • Edhe un

   Ziz QufajZiz QufajMuaj më parë
 • Me ne fund hodhet te dashurit e miiiii😘😘💙

  Enesa AbduliEnesa AbduliMuaj më parë
 • 🤩🤩🤩

  anxhela loveanxhela loveMuaj më parë
 • PSE VONIHENI KAQ SHUME ME I HEDH SE ME ZI I PRES 🤨🤨🤨🤨🤨🤨

  ALBANIA SHOWALBANIA SHOWMuaj më parë
  • ato i bejn te tringu i hedhin episodett me von

   jurgen ukajurgen uka20 ditë më parë
 • Familia kuqezi jeni gjeni

  Luiza DodaniLuiza DodaniMuaj më parë
 • Kamal😂😂😂😂😂😂😂😂

  Arben KercishtaArben KercishtaMuaj më parë
 • Hahaha jeni te papare fare

  Plat1Plat1Muaj më parë
 • Eshte episod shume i bukur kush mendon keshtu like👇

  Stela NdokaStela NdokaMuaj më parë
  • Flm

   Irena MullaIrena MullaMuaj më parë
  • shko mer kar me kto gjona per like

   noname 1noname 1Muaj më parë
 • 💚💚💙💜💛💛💚💙💜💜💛

  Erta MucollariErta MucollariMuaj më parë
 • Dora je fantastike

  Erta MucollariErta MucollariMuaj më parë
 • 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

  Esmeralda EmmerichEsmeralda EmmerichMuaj më parë
 • Me ne fund

  Estia ShurdhiEstia ShurdhiMuaj më parë
 • Me ne fund qe e hodhet ju dua shume😍

  Stela NdokaStela NdokaMuaj më parë
 • ❤❤❤❤

  S.V7S.V7Muaj më parë
 • Me ne fund

  Liri BelishakuLiri BelishakuMuaj më parë
 • Super

  Erjon RapushajErjon RapushajMuaj më parë
 • Sa sh I vononiiiiii 😍😍😍😍

  Larry 28Larry 28Muaj më parë
 • me ne fund

  Hamid BracjaHamid BracjaMuaj më parë
 • Bravo

  FF KLEVJ0#FF KLEVJ0#Muaj më parë
 • Me ne fund po fluturoj sa hapa yotube

  🥰 EVJANA 🥰🥰 EVJANA 🥰Muaj më parë
 • Me ne fund

  Shpresa TerolliShpresa TerolliMuaj më parë
 • Me ne fund

  5 minute crafts5 minute craftsMuaj më parë
 • Siria luft

  AntonioAntonioMuaj më parë
 • Me ne fund 🖐🖐🖐🖐🥳

  Ram KumarRam KumarMuaj më parë
 • E para

  antigona imeriantigona imeriMuaj më parë
 • E para 🥰😍🥰🥰😍

  Amela MataAmela MataMuaj më parë
 • Me ne fund 😂👋😍😍😍😍

  Geni geni hysaGeni geni hysaMuaj më parë