Elvisi ben iftar me dy te moshuarit me shume halle! Ju ben atyre nje suprize te madhe

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Shkarko

Shikime
406,665

Komente

 • Nona hajrie ta boft Allahi kabull

  Haci MazrekHaci MazrekDitë më parë
 • 👆👆👆👆👆👆👆👆😭😭

  yutube-2019yutube-2019Ditë më parë
 • ❤️👏❤️👏❤️👏❤️👏❤️👏❤️👏

  Arbresha KosovaArbresha Kosova2 ditë më parë
 • Ok

  Zenel VeizajZenel Veizaj3 ditë më parë
 • Te

  Zenel VeizajZenel Veizaj3 ditë më parë
 • Hallall ta beft zoti Oj nene ajrie me ke kujtu gjyshen time duhane tende e kam degju gjith ato her dhe ma ke kenaqur zemren Allahu ta shperblefte dhe pac Gjithmon shendet me gjith bashkeshortin tend respekt per ty dhe ti puth ato duart e tua nga larg pac Gjithmon gjith t mirat dhe ate duha te bukur qe the ta degjoft Allahu 🙏🙏🙏🙏

  Erisa MankolliErisa Mankolli4 ditë më parë
 • Allahu ja u shperblefte Amin😢☝❤

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi6 ditë më parë
 • Allahu ja u shperblefte Amin😢☝❤

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi6 ditë më parë
 • Elvis Naci në këtë video ku i pret dhe i befason në shtëpin e tyre, më duket si lumturia e atyrë nxansive të bankave kur përmbarojn vitin e frytshëm shkollorë.

  Gëzim SelamiGëzim Selami6 ditë më parë
 • Paski patur një gëzim të jashtëzakonshëm në familjen tuaj.

  Gëzim SelamiGëzim Selami6 ditë më parë
 • O zoti madh cna e drrodhi trrupin vallah I rujt zoti gjith muslimanet e cdo njeri ne bot Amin 🤲🤲🤲

  alida flusalida flus6 ditë më parë
 • Zoti te ruajt moj Zonje e Nderuar per kët Lutje masheshtore Zoti i ruajt ata njerz qe mundsuan per ket familje tju ndihmojn per nje kulm mbi kok

  Qefsere AtuliQefsere Atuli7 ditë më parë
 • Sa hyjnor që dukesh o Elvis që i respekton ata njerëz hallexhinj që u shtrohen Iftar sa shumë sevap ke fituar ke fituar respektin tonë për të gjitha veprat bujare që bën

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
  • Amin 🤲🤲

   alida flusalida flus6 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
  • Amin 🤲🤲

   seiom jvonyseiom jvony7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
  • Amin 🤲🤲

   seiom jvonyseiom jvony7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Amin 🤲🤲

  Drilon BerishaDrilon Berisha7 ditë më parë
 • Elvis nuk jam shkrimtar te qasem afer teje te thur levdata por per humanizmin dhe bemat tuaja te mos mbeten me kaq; per keto le te shkruaj koha e sotme dhe e ardhmja e te thuhet: " NA ISHTE NJEHERE NJE ELVIS " kjo eshte nje thurje mendimi nga zemra ime dhe le te mbetet e gdhendur ne zemer te hallexhinjeve.marsh nga ditet tona.

  zik zakzik zak8 ditë më parë
 • Kush eshte ngritur per syfyr 😊 allahu jua pranoft ❤❤.

  bilinas minibilinas mini9 ditë më parë
 • Allahu te meshirofte e te shperbleft me xhenet elvis

  Ditjon FetoshiDitjon Fetoshi9 ditë më parë
 • O Loke bre pom dridhet buza Lotin nuk po mundem ta ndal

  Bahrije BytyqiBahrije Bytyqi9 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️👍❤️❤️❤️

  Kreku KrekuKreku Kreku9 ditë më parë
  • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

   doire aintudoire aintu8 ditë më parë
 • Tlumt goja nona hajrije, shum shum plak e mir.. Edhe plaki shum i mir i urrt po veq 2 3 fjal se i tha 😁 allahu shperbleft me xhenet amin

  doliio volaydoliio volay9 ditë më parë
  • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

   bilinas minibilinas mini9 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
  • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

   doire aintudoire aintu8 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
  • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

   doliio volaydoliio volay9 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë
 • O Zot nan Hajrie cfar Zoj ato fjal qe i dilshin nga goja mjalt mjalt

  Bleon KrasniqiBleon Krasniqi10 ditë më parë