Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗞𝗹𝗲𝗮 𝗛𝘂𝘁𝗮 - 𝗗𝗶𝗸𝗲 𝗦𝗶 𝗧𝗶 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/KleaHutaDikeSiTi

____________________________

🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗞𝗟𝗘𝗔 𝗛𝗨𝗧𝗔, 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡


✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗞𝗟𝗘𝗔 𝗛𝗨𝗧𝗔 :
Instagram ► kleahuta

🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_b...

🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_pr...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © ELGIT DODA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Shkarko

Shikime
681,477

Komente

 • ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/KleaHutaDikeSiTi

  Elgit DodaElgit DodaMuaj më parë
  • E bukur. E mencur. Nuse Mati.... Aty ku fillon Kombi.. Suksese 🇦🇱🌻

   Blu AlbaniaBlu Albania27 ditë më parë
  • ⁰⁰

   Shqipe GjorllakuShqipe GjorllakuMuaj më parë
  • ERTi MyRtAj

   Erti MyrtajErti MyrtajMuaj më parë
  • Love from Germany, India ...🎉🔥

   Sunny George AbhilSunny George AbhilMuaj më parë
  • Klea Bravo

   Erti MyrtajErti MyrtajMuaj më parë
 • klea huta✔

  ermal merkajermal merkaj2 ditë më parë
 • sa klip i bukur art

  Anduel GramshiAnduel Gramshi2 ditë më parë
 • Such a sweet song and melody! It makes you feel like yearning about smth.that I can't really pinpoint.... Loved the scenery, no people, just nature and a girl - dreamy.....

  Liljana SufajLiljana Sufaj12 ditë më parë
 • ⭐️⭐️⭐️⭐️

  Katerina ZonjaKaterina Zonja15 ditë më parë
 • Shume e mire je!!!👒👒👒

  Monda DokuMonda Doku16 ditë më parë
 • Sa me pelqen Klea, eshte shum femer serioze dhe familjare, ESHTE FEMER TAMEM ME KEMBE NE TOKE, jo si Te tjerat sikur kan kapur qiellin me dore pa pasur asnje talent

  Lerdian TrokaLerdian Troka17 ditë më parë
 • mund te thuash me plot gojen qe klea eshte nje vajze e mire

  ermal merkajermal merkaj18 ditë më parë
 • bravo klea bravo👏

  ermal merkajermal merkaj18 ditë më parë
 • Kjo eshte super kenge si nuk ka shume ndjekesh?!!🥰🥰🥰😍😍😍😍

  Eva RriskaEva Rriska19 ditë më parë
 • Si Kleopatra po duket si në filma shum e bukur

  Dritki _Dritki _28 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️👍🏻👍🏻

  Leyla NuralievaLeyla Nuralieva29 ditë më parë
 • Natyre Permeti me zerin e embel e te qete te Kleas kombinim perfekt relax shpirteror dhe viziv bravo bravo super 🔥🔥🌞🌞

  keiraSofia KaratikeiraSofia KaratiMuaj më parë
 • Shume e bukur Klea.Je nje artiste e kompletuar.Ze melodioz i embel. Te perqafoj.Urime.. ..💖🙋‍♀️💐👏👏👏👏💋

  Henkela CelikuHenkela CelikuMuaj më parë
 • Definitivisht PERLË !!!

  Peter JohnssenPeter JohnssenMuaj më parë
 • Ti zemer po qe ke qef tet shohen natyrale je shum e bukur lum shqiperia qe te ka shum e bukur kenga❣️

  Ersa ErsaErsa ErsaMuaj më parë
 • O zot sa e bukur klea natyrale bravo lumi nena si te ka ber e lumi elgiti si te ka mar ty je ylllll qendro ashtu klea zoti te rujt ty edhe djalin 😘🤔

  endri bibaendri bibaMuaj më parë
 • Klea si pocahontas 🌼🌼🌼

  Mira LikaMira LikaMuaj më parë
 • 🍒🍒🍒🍒

  Arjana GjonajArjana GjonajMuaj më parë
 • Shume shume e bukur

  Eljona BrokajEljona BrokajMuaj më parë
 • Sa këngë e bukur të kënaq shpirtin 🥰🥰

  Naze NazeNaze NazeMuaj më parë
 • Shembull për femrën shqiptare!!! E vetmja që do ja jepja si shembull vajzës time për t'a ndjekur!!! Urime pa fund!!!❤️

  Jetgjat MetaJetgjat MetaMuaj më parë
 • Bukuri natyralee Djale me fat Elgiti 🥰💗

  LogosLogosMuaj më parë
  • Po,te dy me fat per njeri tjetrin

   Inter MondialeInter MondialeMuaj më parë
 • Vajze e kompletuar ; e talentuar e zgjuar 👍😘

  Teuta CelaTeuta CelaMuaj më parë
 • Fustani shume i hapur, me cizme sikur nuk shkojne, kenga shume e bukur, suksese

  nicknickMuaj më parë
 • Super keng e melodia spettacolare 😘😘😘😘gjithashtu elleti rrusho shum ebukur

  lupo Manarolupo ManaroMuaj më parë
 • جيل جدا احساس مترف

  مصطفى ابن الانبارمصطفى ابن الانبارMuaj më parë
 • E pakrahasueshme

  Klevisa SeitllariKlevisa SeitllariMuaj më parë
 • SHUME KENG E BUKUR. SA PER THJESHTESIN E VLERSONI PASI TE KET MAR PAK FAM, I SHKON GJOKSI NGA NR 2 TE 5. DHE BUZET 3 PELLEMB. SI KAN BER TE GJITH NE SHQIPERI.SHPRESOJ TE VAZHDOSH KSHU

  ❤F❤L❤F❤❤F❤L❤F❤Muaj më parë
 • ,🇹🇷🇵🇸👮👮

  besiana annabesiana annaMuaj më parë
 • Super ⭐💘 ze i bembel

  fludufluduMuaj më parë
 • Femra me e bukur shqiptare.

  Manou FirmoManou FirmoMuaj më parë
 • Shume e realizuar kenga. Rrenqeth

  March CharmMarch CharmMuaj më parë
 • Shm keng e bukur😍😇

  Anisa NisaAnisa NisaMuaj më parë
 • 🌟🌟🌟🌟🌟💖🙏

  Shqiponja MehmetiShqiponja MehmetiMuaj më parë
 • Klea yll yll zeri kenga fantastike ⭐⭐

  canaj aidacanaj aidaMuaj më parë
 • Ja paska nxi jeten me autotune 😬

  elena elenaelena elenaMuaj më parë
 • Shum femer e bukur yll zeri dhe kenga fntstike bravo klea ⭐😘😘

  Bedi LilaBedi LilaMuaj më parë
 • Klea ise Thea

  Margarita ThatcherMargarita ThatcherMuaj më parë
 • Shikimi i sajj💕🤤🥺 suksese pafund dashuri🤍🥺😍👅

  Orgesa LitaOrgesa LitaMuaj më parë
 • Brava, je e mrekullushme ti dhe zeri i yt !!

  Laura soleLaura soleMuaj më parë
 • 💓💓

  Gerta💫Gerta💫Muaj më parë
 • 2 fjal ka gjithe kjo kenga...perserit 100 her na lodhi🤦‍♂️

  Alden JonaAlden JonaMuaj më parë
 • Kenge e bukur 😍😍

  Maria TitiMaria TitiMuaj më parë
 • Me ne fund nje artiste nje kengetare pa silikon 👍😍

  Amelia BrataAmelia BrataMuaj më parë
 • A me duket mua apo eshte kolonja ne videoclip

  pa emerpa emerMuaj më parë
  • permeti

   Anny AnnyAnny AnnyMuaj më parë
 • E perkryer ne te gjitha aspektet⭐

  Antigone RamajAntigone RamajMuaj më parë
 • Nje femer e bukur natural nje engjell elgit je me fat ju uroj vetem t mira e kesaj bote 🥰

  Paola BletaPaola BletaMuaj më parë
 • Klea esht princesh o lali

  icydomoicydomoMuaj më parë
 • Stili i veshjes dhe i Spotit shum i bukur i veqant. I shendosh, se na tranun me ato vetem desh menojn qe ja hypin vlerat vetes Me qen me Familje nuk je e lir me shiku muziken ne Yotub! shum shum bukur Komplimente

  Xh. DardaneXh. DardaneMuaj më parë
 • Bravo femer natyrale ashtu si te ka be mami je shembull per te gjitha femerat qe ngelen Duke bere operatione plastike turp 😡😡🙉🙉🙊🙊

  Xheni BeshelloXheni BeshelloMuaj më parë
 • Bravo klea zmr ❤👌si yll je dhe zerin e ke perfekt

  Xheni BeshelloXheni BeshelloMuaj më parë
 • Kenge artistike dhe è thelle!!! Me duket sikur ajo lufta e vazhdueshme midis nje manipuluesi dhe nje personi te ndjeshem I cili vazhdimisht kerkon forcen per tu shkeputur dhe ne momentin kur nuk ja del... Prap e fal!!! Me duhet te shtoj se Klea nuk eshte vetem fizikisht e bukur por edhe shpirt I thelle dhe I mrekullueshem, ke qef ta shohesh😍😍

  Ela DervishiEla DervishiMuaj më parë
 • Kang relaksuse..tlumt

  bb4live interbb4live interMuaj më parë
 • Ti je yll I bukur shum Klea, complimenti per gjithcka, je super e talentuar dhe per mendimin tim je femra me e bukur jo ne Shqiperi por ne gjith boten 🌹🌹🌟😍😍❤️❤️🌹🌟🌟

  Klodjana GjikoKlodjana GjikoMuaj më parë
 • Jam nga kosova nuk munden te ndalem se degjuari respekte te madhe per ty

  Rama BajramRama BajramMuaj më parë
 • Super kengeeee❤️😘 urime

  Elena HoxhaElena HoxhaMuaj më parë
 • gladiator's scene vibes on the first part of this clip

  Keti VKeti VMuaj më parë
 • 🙌🏼💚🇧🇷

  Paulo HenriquePaulo HenriqueMuaj më parë
 • Se kisha fare parasysh Klea Huten si kengtare e kisha degjuar si emer …Po shum artiste e forte yll …Qy sot nje Fans me shume 😍😍

  Ginga TringaGinga TringaMuaj më parë
 • Qetesi !

  Neldi XhizdariNeldi XhizdariMuaj më parë
 • ❤️❤️

  Alma Red BloomsAlma Red BloomsMuaj më parë
 • E kuptoi dot kush perse flet kenga? Mos eshte dashuruar me nje burre te martuar sipas tekstit?

  Aries GurlAries GurlMuaj më parë
 • Un te kam djekur qe e vogel kishe ambicie shume AQ sa dukeshe Pak arrogante por martesa me njeriun e duhur te ka bere me te mire mbaresi te kesh

  Meri MatajMeri MatajMuaj më parë
 • “My Father is not having any job" “I want to do something for my Father" “But ALnick is not giving me views" “Ya I am worse than others...🙏 😭😭😭😭😭🙏🙏......

  Y Y gamerY Y gamerMuaj më parë
 • Prite 5 vjet po ja paska vlejtur🥺🥺❤

  Arjet LitaArjet LitaMuaj më parë
 • 🌷💟

  Elena ZhopiElena ZhopiMuaj më parë
 • Ti je Yll femer ! Te shkon cdo gje qe sjell🤍

  Angel AngelAngel AngelMuaj më parë
 • 👏👏👏nuk jam si ti ❤❤❤prap te fal

  eniolaeniolaMuaj më parë
 • Bravoooooo je shume e talentuar dhe e more gjithashtu😍😍😍😍😍😍😍

  Pranvera VeraPranvera VeraMuaj më parë
 • Super video , Shyqyr qe dikush doli ndryshe dhe super keng bravooo 😍

  lora sinajlora sinajMuaj më parë
 • bravo klea

  MY LIFEMY LIFEMuaj më parë
 • me kete ze te mrekullushem na mahnit klea eshte kengetarja ime e preferuar edhe une emirin klea e kam e ndek gjithemon kenge moj klea sa here qe vjen ne studjo je shume e bukur dhe ke ze te mrekullushem te perqafoj forete klea

  Enkeleida XhengoEnkeleida XhengoMuaj më parë
 • Pokahondas

  A AA AMuaj më parë
 • Sa kukull eshte kjo Klea❤

  Mos fol kot se flet kotMos fol kot se flet kotMuaj më parë
 • Fantastiche, ylllll

  Teuta MyftariTeuta MyftariMuaj më parë
 • Vajza më e bukur shqiptare! Yll yll yll!

  M.HM.HMuaj më parë
 • ♥️♥️♥️

  danoTAROT ❤️‍🔥danoTAROT ❤️‍🔥Muaj më parë
 • Nuk ngopesh se degjuari kete keng super muzik melodi cdo gj 🤩😍🥰😍🤩🥰😍

  Amilia CaushajAmilia CaushajMuaj më parë
 • What a wonderful song.i love you Albania from Algeria 🇩🇿

  Shawki BoukefShawki BoukefMuaj më parë
 • Shum bukur respekte shum keng relaksuse

  Dimiter MichalariDimiter MichalariMuaj më parë
 • I loved the song even though I didn't understand it

  Houcine BekaHoucine BekaMuaj më parë
 • Femer e bukur natyrale👏👏👏

  Madi ShimaMadi ShimaMuaj më parë
 • Yll ,drite

  majlinda pulajmajlinda pulajMuaj më parë
 • Me ka fiksuar kjo melodia ❤❤

  Aurel & EnxhiAurel & EnxhiMuaj më parë
 • Super super kenge💋❤❤❤

  Erlind HysaErlind HysaMuaj më parë
 • Kënga super . Por ja ke dëmtuar tagjine atij që ka tokën aty . Shpresoj t'a kesh paguar 😁

  Just albaniaJust albaniaMuaj më parë
  • @Marselina Karaj thjesht të pyeta

   Just albaniaJust albaniaMuaj më parë
  • @Just albania eee ca te duket ky ty🤦🏻‍♀️😂

   Marselina KarajMarselina KarajMuaj më parë
  • @Marselina Karaj po ndonjë rrjet social ke

   Just albaniaJust albaniaMuaj më parë
  • @Marselina Karaj i bera

   Just albaniaJust albaniaMuaj më parë
  • @Just albania beje back😁

   Marselina KarajMarselina KarajMuaj më parë
 • Yll Klea! ❤

  NikiNikiMuaj më parë
 • Zeri nuk esht kushedi se cfare se rregullohet me playback e me teknologji por Klea esht goca e televizionit me bukuroshe dhe e talentuar qe e vogel ...dhe tani nje shembull I bukurise natyrale...Bravo Klea keshtu vazhdo mos u tundo nga plastika dhe silikoni se me e bukur se je nuk do behesh...suksese dhe per kengen

  nora qiricinora qiriciMuaj më parë
 • Klea je e bukur dhe kenga shum e bukur dhe me preku se nuk gjen kollaj forcen ta mbash larg njeriun qe ke dashur duhet pak koh .....urime te rrujt zoti .......❤❤❤❤👋👋👋👋🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Jxjxjx MslsosJxjxjx MslsosMuaj më parë
 • 👑💙

  Joyy IzmJoyy IzmMuaj më parë
 • Love from Germany, India ...🎉🔥

  Sunny George AbhilSunny George AbhilMuaj më parë
 • Nje vajzë e bukure!!!!❤ Dhe shume e thjeshtë ❤

  Melisa LleshiMelisa LleshiMuaj më parë
 • Sa e ëmbel që eshtë..klea je më e bukura mos ndrysho kurrë..❤❤

  Choco JumboChoco JumboMuaj më parë
 • 🍅🍅🍅

  Edison ShehuEdison ShehuMuaj më parë
 • Nje nder mete bukurat femra shqiptare dashuri ti 🥰🍒🍒🍒🍒🍒

  Amanda NAmanda NMuaj më parë
 • Të paktën kuptohen fjalët,jo si ca që nuk din ça këndojnë,respekte klea dhe sa më shum këngë,👌👌👌⭐⭐⭐⭐

  Mario GarbiMario GarbiMuaj më parë
 • ni leksion per ato qe vet keng nuk bejn po pasarela gucci e versace e makina me qera per kte ke nje respekt suksese

  Andri KrahysaAndri KrahysaMuaj më parë
 • Klea po s kishe nje ide tenden po duhet ta vidhje me patjeter kengen ?

  Jonida MehmetiJonida MehmetiMuaj më parë
  • Klea e ka bere vete bashke me Elgin tekstin dhe muziken dhe me videoklipin jane marre ato te dy bashke🤫😆.

   Luna CelariLuna Celari23 ditë më parë
  • Kush e ka kenduar para kleas ma thuaj meqe eshte e kopjuar.Kjo kenge nuk eshte e kopjuar😠🤫

   Luna CelariLuna Celari23 ditë më parë
 • Cudownie ❤️😁😊😊

  Ki PiKi PiMuaj më parë