Klanifornia - Mos ma shani vëllanë - I ftuar Fation Kuqari

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALnick for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Shkarko

Shikime
482,446

Komente

 • ATA QË KAN LEXUAR NJERËZIT DHE KAN ÇMUAR LIBRAT KAN HUMBUR VIRGJËRINË MBI POPUJT 🤣🤣🤣🤣 SIGURISHT KA DISA QË I KUPTOJN, RRALL SKENARIST DHE RRALL REGJISOR! A BËN A JO TJETËR PUNË, SEPSE VETËDIJA TREGON KUPTIM TJETËR, PUQ PUQ 😗 NGA NJË COP MËSUESE QË ENDE SJA KA PRE KUSH RRUGËN PËR TA NDRUAR... (Flitet për popj që jan kthyer përmbys nga injoranca).

  Gëzim SelamiGëzim Selami6 ditë më parë
 • Pa lidhje

  Robert MetaRobert Meta11 ditë më parë
 • Bravo Fatjon

  silvi jakovasilvi jakova14 ditë më parë
 • Mbylleni se lat nam

  silvi jakovasilvi jakova14 ditë më parë
 • Klanifornian e shef nji shoku im qe e bojn me qesh kto karagjozet

  silvi jakovasilvi jakova14 ditë më parë
 • i LYN ME SHERK FATIONI

  ERDI BRAWLERDI BRAWL15 ditë më parë
 • Fationi ka puth vetem lopen thot edhe ahst shume e vlersuar🤨 e mjer ti o dihet boterisht sa njeri kot je

  Mirela SoMirela So15 ditë më parë
 • Hahaha

  Resul PuciResul Puci26 ditë më parë
 • Humor vk

  Arian AriArian Ari27 ditë më parë
 • Gjasme humor ky ik zhdukuni nga ekrani turp i zotit ku k perfundu shqiperia

  Arber CaraArber Cara29 ditë më parë
 • Mo. Kari. Mutit

  46FF AMELJO46FF AMELJOMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  46FF AMELJO46FF AMELJOMuaj më parë
 • Qumeshti matet me kile apo me litra?

  Loco Oni beatsLoco Oni beatsMuaj më parë
 • Pse talleni me të

  Lani SulikaLani SulikaMuaj më parë
 • Grrr morra hahah🤣🤣

  Bekim TerziuBekim TerziuMuaj më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Travis StoatyTravis StoatyMuaj më parë
 • O fation ke fidhu me u duk si luana vjollca me patinimin ne ftyr. Ste duken me as dhembet pffff.

  Game OverGame OverMuaj më parë
 • ♥️🥰🥰🥰💞💞

  Mentor BerishaMentor BerishaMuaj më parë
 • Fatjon Luani🤪🤪🤪🤪

  d4njEl 8 ball pold4njEl 8 ball polMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • Bravo farjoni vandam je 🤙🤙🤘🤘💪💪🇦🇱🇦🇱

  Klevis MemaKlevis MemaMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • Diss sindit

  Valdrin MehmediValdrin MehmediMuaj më parë
 • Un u ngula, i qova dëm 4 minuta t jetes 😔

  Valon GashiValon GashiMuaj më parë
 • 🤣🤣😂

  Eduardo NecajEduardo NecajMuaj më parë
 • Varikarsa

  shqipetar shqiprieshqipetar shqiprieMuaj më parë
 • Ipasni qit pashtet ftyres fatjonit

  Its GimiIts GimiMuaj më parë
 • 5

  You TubeYou TubeMuaj më parë
 • Nami me komente te Fatjoni

  Lajmi fundit nga perputhenLajmi fundit nga perputhenMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • Kisha koh pa par shkollen 😂😂

  kristi agokristi agoMuaj më parë
 • Keke m ry j n er ur k er u neh n er if n er I neh nrjr n ty kg ktkr ktit n er it nrjr n ty kg n er if n er if n er if nrjr ntjt h ry Jr key nrjfντκφ μ ευ ηρ μεη μεξρ μεξρ μ ευ ξδ

  Jonida BallaJonida BallaMuaj më parë
 • Fatjoni😈

  Orges PjetriOrges PjetriMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • Fationi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅😅

  Julian FierJulian FierMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • UAT DHË FAK

  Ujku ShijakutUjku ShijakutMuaj më parë
 • Dvhgprppovkkkbbvcghhsffkj nzzzzushsbzbxbxbjdospspspspsllslsksbsjsoskskkskskskskdkkdkksokdkdkdkfjfjdjdjdbb. Jsisjd. D 20ldjz8dijxksjsjsk2ididuiwizxjxxn b. Jsjdjd8Djdjsjkskswoowoei88kdndnnkskzzskskkbvhsusjkspdlkdndbxjxjeojx xhidis

  Brunilda BogdaniBrunilda BogdaniMuaj më parë
 • Ju lutem çfarë ka për të bere publikun të qeshi por në të kundren qeshni vetë. Iku ai umor i atere viteve. Që i mban mend i madh dhe i vogël që qeshmim me lote gjith Shqipëria. Vetëm dua ti falënderoj. Parodistet e rinj VLONJAT.

  Shpetim MuciShpetim MuciMuaj më parë
 • Klanifornia: I ftuar fation kuqari... Me: kujt I plasi kari.

  Mr ManagerMr ManagerMuaj më parë
 • 😍🤑 yll Fationi

  Natasha QirjaqiNatasha QirjaqiMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • 3:33 nuk duhet te shajme te tjeret te lumte Fation je me i mire

  Albanian TV Albanian TVAlbanian TV Albanian TVMuaj më parë
 • Super

  Viktori MicaniViktori MicaniMuaj më parë
 • Egg gyuuhfrgty

  Irinda IrisIrinda IrisMuaj më parë
 • Ooo fation 💪💪💪💪

  Gabriela MuslliGabriela MuslliMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • Hahahahahahhahahahaahahahahhaja mor fation

  Flavio gamingFlavio gamingMuaj më parë
 • Hahahahaha 😂😂😂

  Bjoni LushjaniBjoni LushjaniMuaj më parë
 • Ju lutem me beni like subscrite.FALEMINDERIT

  FF 1K8N2FF 1K8N2Muaj më parë
 • SNL

  blockMe XblockMe XMuaj më parë
 • 💍💍💍💍💍💍💍💍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍💋💋💋💋💋💋💋💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Jonida BallaJonida BallaMuaj më parë
 • Βάλεις καλά καλά βδηδ και ❤️και καθ και ναι μτκτ να ❤️καλά κατά ❤️κάθε κάθε ναι φη να ❤️και καθ νακεγ ναι με ❤️💋❤️❤️💋💋❤️❤️💋❤️💍💍💍💍💍💍💍💍

  Jonida BallaJonida BallaMuaj më parë
  • JONIDAAAA??????

   Valter VValter VMuaj më parë
 • 😂😂😂

  Gledis BeqiriGledis BeqiriMuaj më parë
 • Super

  Aldo MarkuAldo MarkuMuaj më parë
 • A kuku qfar .mjerimi humor zero

  Daniel MemajDaniel MemajMuaj më parë
 • humor Burgu bet50

  eri.pokeri Alberi.pokeri AlbMuaj më parë
 • καλά ❤️❤️κ ευ ξδ ❤️❤️❤️καλέ ❤️❤️κ ευ ξδ μεη ❤️❤️μ ε κ ❤️❤️❤️μεξρ με ❤️❤️🙏🙏🙏👌👌❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍

  Jonida BallaJonida BallaMuaj më parë
 • Po ngelet tu kopju tek SATURDAY NIGHT LIVE cdo skec...te pakten zgjidhni naj nji te para dy vjeteve jo ket qe keni bere sot ska nji jav qe e kan transmetu ata...

  mariglent hajdarimariglent hajdariMuaj më parë
 • Fationi esht 1sh plako

  ArkselArkselMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • Humor bythqirash

  Ervin XhafaErvin XhafaMuaj më parë
 • Vetem lopen ka puthur ne jet

  Marije VathajMarije VathajMuaj më parë
 • Hahaha sa gallata ka ky Fationi 🤣🤣🤣

  Captain gamerCaptain gamerMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • Eeee ca kIsHtE pEr tE qEsH KeTu😅😒😏😏

  Renaldo MerdaniRenaldo MerdaniMuaj më parë
 • kete 18 vjec edhe virgjer e ka per sindin 😂😂😂🤦😂

  Alex BraçeAlex BraçeMuaj më parë
  • Po

   Greta FecamiGreta FecamiMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣😂😂😂😂

  Armand ShehiArmand ShehiMuaj më parë
 • O funderina muti te tille jeni

  Shefqet HakaShefqet HakaMuaj më parë
 • Sa e dua kete fatjonin ne sencin qe me pelqen si tip jo si te dashur❤❤🤣❤❤❤❤❤❤

  Anxhela BarxhajAnxhela BarxhajMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
  • martohuu

   samsamMuaj më parë
  • loddd

   samsamMuaj më parë
 • Humor vari çips

  AlbaniaAlbaniaMuaj më parë
 • Na kenaqet sidomos fation kuqari ⚘🌹💖💝💞💕💓💗❤❤💫🥵🥵🧡💛🥰🥰😍💟🤗💙💚💜😏😏

  Arta PrendiArta PrendiMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • fatjon kuqari

  Kledis LushiKledis LushiMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • Humor burgu 😎😉

  jonaldo Shehajjonaldo ShehajMuaj më parë
  • 7

   Tirana AlbaniaTirana AlbaniaMuaj më parë
  • 🙂🤗😍😋😋🤔😙☺🙄☺🤨🙂😚🤨😶🤨😚

   Tirana AlbaniaTirana AlbaniaMuaj më parë
  • 🐅🦌🐆6🐆😋😋😎

   Tirana AlbaniaTirana AlbaniaMuaj më parë
  • tuopoi

   Tirana AlbaniaTirana AlbaniaMuaj më parë
  • 🦌🦌🦌🦌🐆💚💚😊🦓🐮🦓🦄😚☺☺

   Tirana AlbaniaTirana AlbaniaMuaj më parë
 • Kjo esht copy paste from Saturday night live as nuk lodheni fare me kriju hahaha 🖕🏼

  Tony MargjoniTony MargjoniMuaj më parë
 • Fatjon varikarsi qe shet atlete kineze

  Masha & AriuMasha & AriuMuaj më parë
 • 🐒🍑🥥🦊🐂🍑🦊🐂🍑🦊🍎🍐🍎🐯🍐🥥🐺🍐🥥🍑🥥🐺🍉🐆🥥🍐🥥🐺🐯🦝🍏🐑🐆🍐🍑🐩🐵🍉🐽🐵🍉🥒🥬🐩🦊🐕‍🦺🐩🐂🐩🐂🍑🐂🐕‍🦺🐂🐕‍🦺🐂🥬🦝🐕‍🦺🥬🦝🐂🦝🦝🥬🐂🐂🥬🐂🥬🥬🦝🦝🐕‍🦺🐂🦝🦝🐂🦝🐂🦝🥬🦝🥬🍏🥑🍏🦊🥬🦊🥬🦊🦊🐵🐵🍏🦊🍏🥬🦊🐂🍏🐂🍏🦝🐒🐽🐒🐯🐯🐯🐒🦝🐯🐯🐩🐯🐩🐯🐩🐩🍏🐵🍎🐆🍎🦊🦊🦊🐂🐵🐄🍐🦝🐩🐮🦧🐮🐽🦌🐅🐅🐮🦧🐯🦍🐺🐮😘😘🙃🤪😜🤤🤔🦌🍐🐵

  Rajsa RajsaRajsa RajsaMuaj më parë
 • Lepurusht e vegjel

  Edison GroshiEdison GroshiMuaj më parë
 • Te lumte fatjon edhe une vajze jam por e mbroj vellan ne shkoll

  Silva NoraSilva NoraMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • Kjo kenka per Sindin

  Laurim SelmaniLaurim SelmaniMuaj më parë
 • edhe lopa ime u dhi tu qesh. Kur pa kte 'humorin' tuaj nga 5 kg qumesht tani ben 25kg

  rizla_ alrizla_ alMuaj më parë
 • Me vjen per te vjelle...Si i mban KLANI keta!,,

  K LK LMuaj më parë
 • E paskan kopjuar nga SNL, dhe asnjeri version Nuk me pelqeu apo me beri me qesh shume ( Pak depresionuese) gjithsesi ok, hyra vetem me pa Fatjonin si aktor humori.

  Suna ShiniSuna ShiniMuaj më parë
 • Humor, 🤔🤔🤔🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  Daily ThingsDaily ThingsMuaj më parë
  • Po

   Fatjon SaliajFatjon SaliajMuaj më parë
 • 😂😂

  Aleandra KorcariAleandra KorcariMuaj më parë
 • Kush e di sa i gezume osht ai djali qe e perqeshnin qw ka taku nga afer fatjonin

  Florie KupeFlorie KupeMuaj më parë
 • Eshte Fation bosi ky jo do si do

  VICENZO KAMPIONIVICENZO KAMPIONIMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • Cf humori 😒🤣

  Gazmir LekaGazmir LekaMuaj më parë
 • Fatjon me i miri

  Greta FecamiGreta FecamiMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • 😆😅😅

  qen ne shitje qen ne shitjeqen ne shitje qen ne shitjeMuaj më parë
 • O fation

  Matilda gjuziMatilda gjuziMuaj më parë
 • 5yvhgh

  Mehedi ZheMehedi ZheMuaj më parë
 • Hajde humor hajde me Fatjon kokkarin ashtu kuqarin se u ngatrrova

  Halil GecajHalil GecajMuaj më parë
 • As humor burgu nuk mund ta quash te mbaruar cfar mesazhi trasmetuat

  Eraldo BletaEraldo BletaMuaj më parë
 • lot 😅😅😅😂🤣🤣🤣🤣🤣

  Elidon SaliajElidon SaliajMuaj më parë
 • 😂😂

  Xhulia RamaXhulia RamaMuaj më parë
  • Xhuliaaaaaa?????

   Valter VValter VMuaj më parë
 • That king of veshët me make up .

  Boco BociBoco BociMuaj më parë
 • Sindi chekkkk

  xhensilda rstxhensilda rstMuaj më parë
 • Humor vk klanifornia 🖕🖕🖕

  fjoralb smakajfjoralb smakajMuaj më parë
 • Po kte injorantin barkthare pse e keni futur 🤮

  Nelas G75Nelas G75Muaj më parë
 • Kiu

  KingKingMuaj më parë
 • Rrofshin serialet turke

  ardian hoxhaardian hoxhaMuaj më parë
 • Hahahahahahhahahahahahahahahhahahahahhahahahahahaha

  XhuxhiXhuxhiMuaj më parë
 • burr paskeni ftuar ..

  ari Toniari ToniMuaj më parë
 • Hahaha😂😂😂😂

  sara arapisara arapiMuaj më parë
 • Humor fjeri

  Everything ZoneEverything ZoneMuaj më parë
 • Sa Bos që je

  Petrikas1 BakaPetrikas1 BakaMuaj më parë
  • a e kthen subin

   Fation kuqariFation kuqari16 ditë më parë
 • Vk rob kot

  Durim JangoziDurim JangoziMuaj më parë
 • Haahah sa per te qeshur ne fund 🤣😂😂nuk ia mban njeri nga fieraket 😎😎🥰

  Gestian GjojdeshiGestian GjojdeshiMuaj më parë