Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021 n’Kosove show

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
Duli: Malle e kam me dal nsokak
Duli : Syri i keq mos na paft
Shqipe Abazi : Me mashtruan syte e tu
Adem Ramadani : Trim dai
Elita 5 :Çka mka syri
Vellezrit Aliu : Moj e dashur me sy te zi
Orkestrimi : Shpeta sound
Producent Exekutive : Shpetim Desku

Shkarko

Shikime
12,214,391

Komente

 • Jeni yje!💖💖💖💖💖💖

  SAILOR MOONSAILOR MOON7 orë më parë
 • Rrespekte per ju

  Ahmet bajraktariAhmet bajraktari15 orë më parë
 • Ahaha tmir mosvet krejt kenget tu i vjell prej Ashkanlive . Keng qe e kendu tallava esht kenga e Blerim Hajres ,dhe Leonara ska kendu tallava me par e tash e ka pshur krejt

  Vjollca RamadaniVjollca Ramadani18 orë më parë
 • E keni ngjak kangen ju si nlufy ashtu dhe niliri zemra ju kendoft se na knaqet

  Durim HoxhaDurim HoxhaDitë më parë
 • 👍👍

  Donjetë SadikajDonjetë Sadikaj2 ditë më parë
 • Pa parjashtim jan kengtar te mir super//.

  Behar DuzhaBehar Duzha3 ditë më parë
 • Àaaaaaaaaa

  Aurora MusajAurora Musaj5 ditë më parë
 • R#rfrmfrxs

  Eklema KemEklema Kem5 ditë më parë
 • ❤️

  Valmira RudajValmira Rudaj5 ditë më parë
 • ju lumte goja

  rigel gjishtirigel gjishti6 ditë më parë
 • Leonora je gjan ♥️👍

  Azbije zAzbije z6 ditë më parë
 • Shum mir shkoni bashk ylli je yll

  Azbije zAzbije z6 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Zana KaloshiZana Kaloshi7 ditë më parë
 • 1sha jeni

  Besart NuhiuBesart Nuhiu8 ditë më parë
 • Shum mir, bravo 👏

  Lorik MinecraftLorik Minecraft10 ditë më parë
 • Sslsqld45yqpfelf has A long 🤣🤣👢👢👢👢👢👢💅🏾💅🏾👗👔

  Bajram KelmendiBajram Kelmendi10 ditë më parë
 • Fiufdggk

  Antonio BuzukuAntonio Buzuku10 ditë më parë
 • Wo kann ich diesen Kleid kaufen ?

  brantinja30brantinja3011 ditë më parë
 • 🥰😍❤❤

  Lusjana TopalliLusjana Topalli11 ditë më parë
 • Super yll Leonora😍👑

  DOLOREZA PESHKUDOLOREZA PESHKU12 ditë më parë
 • Y

  Maliq ManaMaliq Mana13 ditë më parë
 • Shum e bukur

  Keta Marku K.M.Keta Marku K.M.14 ditë më parë
 • 😂😂😂😂 stka harruu ,dashnori jo ooooo, po spase, t mbathura veshur, 😆👎👎👎👎

  Kim, GaxhaKim, Gaxha15 ditë më parë
 • 👏👏👏❤

  Isuf PreciIsuf Preci15 ditë më parë
 • Yyyee3y3y3737yy3 u22heeyhey6e3y3y3h3y2y733yyey2y3636y3ye ye3yeeyey3y6y3y633676yet33yeyye y2ywyyeey33yyetye6egy

  Eri MobilEri Mobil15 ditë më parë
 • 😄❤🌷💐💋👏💃🕺😂🤣

  Sadete DeteSadete Dete15 ditë më parë
 • 🥰💐👏🌷💋

  Sadete DeteSadete Dete15 ditë më parë
 • Te dy kengetar me kualitet shum tlart bravooo shyqyr qe ju kemi

  Arijan IdriziArijan Idrizi18 ditë më parë
 • Mete Pa martu moj leunora A don me hi ner ortake Hajde po ti qoj msit

  Ron gjinofci GjinoRon gjinofci Gjino18 ditë më parë
 • Jbn.t

  Zelfije LeciZelfije Leci19 ditë më parë
 • Ju lumt🥰👏🏼

  Amina ArifiAmina Arifi20 ditë më parë
  • Sitl

   Miri BibaMiri Biba6 ditë më parë
 • Kengetar te mrekullueshem. 1000x her ta ndegjoj keto muzik me ju te dy nuk merzitem . Shum bukur e keni bo. Ju lumt zemra.

  Suzana ZakuSuzana Zaku20 ditë më parë
  • Jollof ejected h

   Lirik EminiLirik Emini10 ditë më parë
  • Ok nn

   Ana SherifiAna Sherifi11 ditë më parë
 • shum e mir qikjo Musik

  Hafie HajriziHafie Hajrizi21 ditë më parë
 • Jeni Kengetar Artista dhe Aktor ❤️❤️ Nje perqafim te zjarrte nga Shkodra Albania

  Vladi ProojVladi Prooj22 ditë më parë
 • Y33ywy3yy7eye3yyyueyyeyyeyeh wyywye3yye y2y33hhh4yy3y3y3ty3y3y3y22h3y2y33y3yyey33 33yeyeye3yey3uehey3u23yyu2yye2hwy3gywy6y33h3h32yywy237ehyy

  Eri MobilEri Mobil23 ditë më parë
 • jeni bota me te miret per mu ju degjoj shum e ju pelqej shum genget e juja

  Naxhije HoxhaNaxhije Hoxha23 ditë më parë
 • Hi

  Albert NukeAlbert Nuke24 ditë më parë
 • I love this guy .....She is beautiful....rroft shqipja.

  Every day online shoppingEvery day online shopping25 ditë më parë
 • Ky asim gashi ja kalo dhe sinan hoxhes e medes e kujdo me ze qe paska , nga paska qen ky qe zduket , leonora a diva pastaj ske qa i thu . shum bukur

  Elidon JakuElidon Jaku27 ditë më parë
 • Gjo z😩😩

  Blerim HasanajBlerim HasanajMuaj më parë
 • Hahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahajjajajajajajahahahajhahajajajajajajaja

  Nijazi PervanqeNijazi PervanqeMuaj më parë
 • 👌👌👌👍👍👍🔥🔥🔥

  Z zenuliZ zenuliMuaj më parë
 • Jan shum te mir po kosovari nuk ka fe vleret jan shum idiota se bajn tana poshtersinat mat ksija

  Drita AdamietzDrita AdamietzMuaj më parë
 • Kur te jesh e merzitur ven ket kenge dhe pastaji je mire

  Roza MengaRoza MengaMuaj më parë
 • O je yll

  Alb AlAlb AlMuaj më parë
 • Pershendetje je e mrekullushme

  Alb AlAlb AlMuaj më parë
 • Buloj cicat shum ikeap

  Mesut TosuniMesut TosuniMuaj më parë
 • Pse keqef tbaesh shum para njerzive lori

  Mesut TosuniMesut TosuniMuaj më parë
 • Oki

  Android TvAndroid TvMuaj më parë
 • 💖💖💥💥👏👏

  Menesa HyseniMenesa HyseniMuaj më parë
 • 👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Ane SelmaniAne SelmaniMuaj më parë
 • Duet shume i realizuar .

  Aida PiraniAida PiraniMuaj më parë
  • gut morgen

   Ismet ZmalajIsmet Zmalaj20 ditë më parë
  • Halo

   Ismet ZmalajIsmet Zmalaj20 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👌

  Merkur AfrimMerkur AfrimMuaj më parë
 • Yaşa bre Rumelili Arnavutluk 🤘🤘🇹🇷🇹🇷🇦🇱🇦🇱🤘🤘

  ramadan gaziramadan gaziMuaj më parë
 • Brava te lumte goja ,rrofshi me pelqen shum urime te mira 🌺 gjithmon 💖🌹😘 Merita Italia 🌺

  Merita SmoqiMerita SmoqiMuaj më parë
  • Hh1aA

   Ardjan JanaArdjan JanaMuaj më parë
  • Gadi 😁hdmtwvm

   Rafaela BardhiRafaela BardhiMuaj më parë
 • Sahwghehasgsehjwhhwe hhsgwhegegeg gagggagwggwgegeyeyywwgeyuwuwwybwwgwywbwgbwgwywggw shush dagwwggcw vwhetwyfgwv wwwwggwttwtvww

  Epiqsh InazirEpiqsh InazirMuaj më parë
 • Whageevwyhegwggevggwywfesuwywvg gwyegyeuwuwyyyeue

  Epiqsh InazirEpiqsh InazirMuaj më parë
 • 8

  Muj HasanjMuj HasanjMuaj më parë
 • Ju knoft zemra,super👌👌👌

  enis zejnelienis zejneliMuaj më parë
 • Duali me I bukur Ma t miret Leonora&Asimi

  Tilly Co'jerryTilly Co'jerryMuaj më parë
 • Ü

  Pashke LleshdedajPashke LleshdedajMuaj më parë
 • روما حب موعود ونصيب مفرواد

  Sabry IbrahimSabry IbrahimMuaj më parë
 • Ju lumte goja na kenaqet keshtu dual

  Vjollca QordjaVjollca QordjaMuaj më parë
 • Super keng 👌👌

  valdet ademivaldet ademiMuaj më parë
 • Leonores nuk ja Kisha Nxierr Karin e madhe 1 jave per Bes 😂😂😂🤣🤣😁😁😁🥰🥰🥰😍😍😍😘😘😘😘👏👏👏👏👌👌👌👍👍👍

  Albert KastriotiAlbert KastriotiMuaj më parë
 • 🙏🙏

  puriziosa malkonsopuriziosa malkonsoMuaj më parë
 • Halal koft shym Bykyr

  Nazim MemedovskiNazim MemedovskiMuaj më parë
 • Bravo

  Nazim MemedovskiNazim MemedovskiMuaj më parë
 • Lulzim❤Popshini

  Lulzim PopshiniLulzim PopshiniMuaj më parë
  • ('2qqoa1012waapaaqEeo9MykykykyOjqwljqlqaeqplilqiiaswqqpqwoqqqqAqakqqqqqqwqfaiakaqpqpqpapilqoqqqqqqaplwspkspjaaaysyykxt

   Florinda FazliuFlorinda FazliuMuaj më parë
  • 9o0ò

   Skender ShigjeqiSkender ShigjeqiMuaj më parë
 • Erjon

  Erjon KarajErjon KarajMuaj më parë
 • I did a l

  Driton MaliqiDriton MaliqiMuaj më parë
 • Duhet me taj thaj zemren pak

  Jetmire SejfuliJetmire SejfuliMuaj më parë
 • Shum bukur❤❤❤❤❤🤍🤍🤍

  Medina SheholliMedina SheholliMuaj më parë
 • Malli

  Leonora NoraLeonora NoraMuaj më parë
 • Skan si me ken ma te mir nji za brilant , gjithmon ju kendoft zemra

  Lena GjoniLena GjoniMuaj më parë
 • Asim Gashi je mej miri i Kosovo’s 🇦🇱🇺🇸

  Leo LeoLeo LeoMuaj më parë
 • love this. I dance to this

  Our Vegan WorldOur Vegan WorldMuaj më parë
 • Teper keq more po knoni me kapi munim tjert kur ta knojn te tranojn ky djali mir ti Leonore si sorr

  R RR RMuaj më parë
  • 🤣🤣

   Buqe AhmetiBuqe AhmetiMuaj më parë
 • Po degjoj nje kenge qe me pelqen shume po a te lene rreklamat e felliqura 20 eshte nderprere kenge qaje zot te keqen a keni marr angazhim me merzite njerezit se ato lloj rrelkama jane per plera 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮

  Verora MeshauVerora MeshauMuaj më parë
 • Super

  Erjona VarguErjona VarguMuaj më parë
 • Uo

  Arilena HotiArilena HotiMuaj më parë
 • Ju kendofte zemra

  Luiza ShehajLuiza ShehajMuaj më parë
 • Bravo

  Luiza ShehajLuiza ShehajMuaj më parë
 • Kenge shume te bukupa

  Luiza ShehajLuiza ShehajMuaj më parë
 • 2021🇦🇱🇽🇰👍👍❤❤

  Fatmir TahiriFatmir TahiriMuaj më parë
 • l ķ

  Landi PlakiqiLandi PlakiqiMuaj më parë
 • 7788

  ueeuu Shabaniueeuu Shabani2 muaj më parë
 • 👑👑👑👏🏼👏🏼👏🏼🎼🎼🎼🎼🎼🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Dija AruciDija Aruci2 muaj më parë
 • 👑👑👑👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

  Dija AruciDija Aruci2 muaj më parë
 • Leonor Jakupi you asre a Star YLLi-Drences-Kosoves respekt

  ferat berishaferat berisha2 muaj më parë
  • 6jw

   Safete SopiSafete SopiMuaj më parë
 • NOR🇦🇱🇺🇸🇦🇱

  Fadil AgaFadil Aga2 muaj më parë
 • Dwkshi me gjith rreklamat e tuaja qe nuk ja vlej e as nje grosh😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Verora MeshauVerora Meshau2 muaj më parë
 • %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

  Dije AruciDije Aruci2 muaj më parë
 • Ph L#₩

  Marigona KryeziuMarigona Kryeziu2 muaj më parë
 • Kosova Balkan bülbülü teşekkür ederim

  Fahrettin SariyildizFahrettin Sariyildiz2 muaj më parë
 • Ju lutem luajtje automatike: këngët sh. Të bukura FLM! Pa emër!

  Sabrije KurtagaSabrije Kurtaga2 muaj më parë
 • Turpi botes gjoksin hapur si t'lopes 🐂 ncncnc

  Mervete SelimiMervete Selimi2 muaj më parë
 • 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  Zamir DidaZamir Dida2 muaj më parë
 • Kurve qe nuk i ben as 5 pare Kjo eshte shendruar ne rrugace nr. 1

  Jusef GranitiJusef Graniti2 muaj më parë
 • Perfect! Respect! Nga Gjermania!

  Abi CeniAbi Ceni2 muaj më parë