Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video By Max Production
#irkenchyka #maria #onima

Shkarko

Shikime
784,292

Komente

 • Can I use a song from your video clips, change it into picture and audio, dubbing it and put it on my channel?

  DidineDidine19 orë më parë
 • Teksti po duket qe eshte shkruar nga nje kosovar.

  Relaxing MindRelaxing MindDitë më parë
 • Mua me quante maria 🤍

  finemi olafinemi olaDitë më parë
 • ALgokomentari

  Tërnoci MadhTërnoci Madh7 ditë më parë
 • You are saying my name Maria😂😂😘😘love you from Balochistan Gawader

  Naseer BaluchNaseer Baluch7 ditë më parë
 • 😘😍😍😍😍💎

  mimi I kiki siljanoskimimi I kiki siljanoski8 ditë më parë
 • Ah moj maria .bravo irkens.si gjithmon bukur

  rexhi lolirexhi loli9 ditë më parë
 • ❤❤❤

  Nasir UNasir U10 ditë më parë
 • Ndodhive inis iwvo si osvuqvodvusvusvfdouvw isvvsuvdvhsvuvs

  Mondi KiptiuMondi Kiptiu10 ditë më parë
 • alnick.info/throw/lLWsnXxpZqyYeNU/video.html

  Klevi GaxhaKlevi Gaxha10 ditë më parë
 • Like kush e degjon 1 here dhe i jep replay mijera here

  AntonelaAntonela11 ditë më parë
 • Non capisco nulla ... però è bellissima 😍

  Spensierato Anna LauraSpensierato Anna Laura11 ditë më parë
 • Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle ne nje tjeter shtrat Per te kqijat qe m'bone ke nje medalje (a je) Jeto e lumtur aty ku je dhe pse vret nje tjeter ke nese kthehesh, te lutem mos kerko falje i vetem pa faje, kujtimet me vaje se Maria iku, vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Me le shpirtin mbushur ne lot sa kujtimet i kam un sot ti ne krahet e mi, tjeter mendoje ah Maria ti dashuri a ja vlejti kjo tradhti kurr s'e prita nje dite te me lendoje i vetem pa faje kujtimet me vaje se Maria iku vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë

  Xani SulaXani Sula11 ditë më parë
 • Nje super kenge me shum fjal prekse💔 😭 bravo Vella sukses👌 Maria maria du me dit ku je

  Saleo LumaniSaleo Lumani13 ditë më parë
 • ❤️😍e bukur kenga

  maria dimamaria dima14 ditë më parë
 • Shum mir 🇦🇱👍🏼

  Maria Ter-onisyanzMaria Ter-onisyanz14 ditë më parë
 • 🐇🐇

  MariMari15 ditë më parë
 • Ketu jm po kthehem meqe me bere kenge😂💔

  Maria BardhiMaria Bardhi15 ditë më parë
 • shum e bukur nje hit i vertet😘😘😘dhe nuk esht mir te tradhetosh😒😒😒

  Ale AlesjaAle Alesja16 ditë më parë
 • Per te gjitha ne qe e kemi emrin Maria ❤️

  Xhoi AlinjXhoi Alinj17 ditë më parë
 • ❤️❤️

  ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜᴅᴊ ɢʀᴏssᴜ17 ditë më parë
  • ❤❤❤❤

   Hatixhe MetushiHatixhe Metushi7 ditë më parë
 • Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

  wnnalis cioovwnnalis cioov17 ditë më parë
 • Maria ❤️the name has been extremely popular for centuries....Its my mother’s Name...❤️...The most beautiful name in the world...

  Kat_ LOVES puppiesKat_ LOVES puppies18 ditë më parë
  • @Klassio Official hahahahahahaahahhahahahaha

   Three SNAPSThree SNAPS10 ditë më parë
  • Po kari po

   Klassio OfficialKlassio Official11 ditë më parë
 • Perfekt

  Bobi BoyBobi Boy18 ditë më parë
  • E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆

   gioyu comigioyu comi17 ditë më parë
 • Ah moj maria se na i more djalin me qaf hahah😭💔💔😂😂❤

  abbsnn coseabbsnn cose18 ditë më parë
 • Spotify te lutem 😍

  gioyu comigioyu comi19 ditë më parë
  • Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉

   wnnalis cioovwnnalis cioov17 ditë më parë
 • Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle në një tjetër shtrat Për te këqijat që m'bone Ke një medalje Jeto e lumtur aty ku je Dhe pse vret ti një tjetër ke Nëse kthehesh të lutem mos kërko falje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Më le shpirtin mbushur në lot Sa kujtime i kam un sot Ti në krahët e mi tjetër mendoje Ah Maria ti dashuri A ja vlejti kjo tradhëti Kurrë se prita një ditë të më lëndoje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë

  KEJSIKEJSI19 ditë më parë
 • Marija,Marija

  Danica RandelovicDanica Randelovic19 ditë më parë
  • торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

   abbsnn coseabbsnn cose18 ditë më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa19 ditë më parë
 • 😔

  Gegsi GegsGegsi Gegs20 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 1111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
 • 킁킁...

  심심한스타일사미라심심한스타일사미라20 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 1111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
 • E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅

  yuoop nokeyuoop noke20 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 11111111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
  • Te mos harrojm kartolinat me marian hahahaha

   Elsa SulaElsa Sula19 ditë më parë
  • Nje nder telenovelat me te ndjekura me kujtohet qe dhe gjyshja ime qe ndjes past e ka pas pare

   Elsa SulaElsa Sula19 ditë më parë
 • je 1sh

  lorens albaneselorens albanese20 ditë më parë
  • Pz

   SiNdI tUrKu 🇲🇫SiNdI tUrKu 🇲🇫12 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 11111111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️💋🥰🥰😘😘💞💕👍

  Kreku KrekuKreku Kreku20 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 1111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
 • 🔥

  Denisa PopaDenisa Popa21 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 11111111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
 • Awwh me ne fund nje kenge me emrin tim 😅✨

  This girl 🌜This girl 🌜21 ditë më parë
  • @Merli Maria wa vertete😂

   This girl 🌜This girl 🌜10 ditë më parë
  • Ke sa të duash 😂 moj

   Merli MariaMerli Maria12 ditë më parë
 • alnick.info/throw/k7eVhYSFqa2rlbc/video.html

  Fjorla FjorelaFjorla Fjorela21 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 11111111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
 • alnick.info/throw/k7eVhYSFqa2rlbc/video.html

  Fjorla FjorelaFjorla Fjorela21 ditë më parë
 • E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆

  Agron DollaAgron Dolla21 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 11111111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
 • Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉

  bilishu alissbilishu aliss21 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 11111111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
 • From Germany 😍😍

  einfach ich Meinfach ich M21 ditë më parë
 • Super🥺🥺

  Ana AnaAna Ana21 ditë më parë
 • 📌 18 + -S'E'X'--D`A'T"ING-------- Here ➭ XXCLUB.CYOU/ZZOUTO 4:04 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

  Alexis RoachAlexis Roach22 ditë më parë
 • Im Maria 😂✨bravo shum keng e bukur

  Maria DomiMaria Domi22 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 11111111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
 • Cju ka gjet ku artisteve bre ? Vetem kenge po prodhoni . Bravo

  Fjona ShahoFjona Shaho22 ditë më parë
 • 👌👌😍😍😍

  Aldi Sy BukuriAldi Sy Bukuri22 ditë më parë
 • Rrofshe🙃🙃🙃

  finemi olafinemi ola22 ditë më parë
 • na lodhe me kto kenge qe i ben tgjitha njelloj!

  selma eniiselma enii22 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Gentjana GjetdocajGentjana Gjetdocaj22 ditë më parë
 • Maria Maria 🥰

  Mari OlimbieMari Olimbie22 ditë më parë
 • Sa vuajne kto kengetaret sot! Eshte nje kenge e cmuar e cila te tregon se ka njerze qe nuk te meritojne! Ahhh dashnia

  Bensu SoralBensu Soral22 ditë më parë
 • Ku Janë Mariat po vunë KY I shkreti

  Olidena DenaOlidena Dena22 ditë më parë
 • Femra me emrin Maria vtm emrin eSenjtres kane se ne shpirt jane djalli vete

  Manjola CaushiManjola Caushi22 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 11111111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
 • Shume po shume fare e bukur ! Suksese dhe vec suksese o cun !

  Rezarta LaçkaRezarta Laçka23 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 11111111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
 • Pershendes Marian time! ❤️❤️

  eli elieli eli23 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 11111111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
 • Maria esht emer i bukur por femrat i krenohen lekut jam blend lamja nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy esht ramazon mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn ka zot kush lendon zoti e lendoft perjet shif njeriun qe e ka zemren e paster se leku shkon edhe vjen por Robi qe humb nuk e gjen mo ciao Maria klodiana diana te gjith emrat njesoj Jan laviret ndahen pa motiv le puttane vano via kujtojn se do gjejn me mir kot nuk thon pac fatin e kurves por hiku koha kurves o zot ishalla vdes mallku qoft cdo njeri qe lendo nje njeri qe e do me gjith shpirt se ktu do lahen te gjitha gjinafet gabimet paguhen shtrenjt se esht jet e gjat

  Bledi LamjaBledi Lamja23 ditë më parë
 • Ps3 sja bon3 oh rrwzhdij3 hihohoi Kong 3 papam3 dakw kshw vazhdo s3 Cdo kong hit 3 k3

  Adol GAdol G23 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 11111111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
 • Adhurim 😍❤👑👑👑👑👑👑👑👑

  Zerina BurnaziZerina Burnazi23 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 11111111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
 • Listening from Asia 🌏 Bangladesh 🇧🇩 💕

  Zust GamingZust Gaming23 ditë më parë
  • From France 👋

   Patricia KorichiPatricia Korichi15 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 11111111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
  • Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

   bilishu alissbilishu aliss21 ditë më parë
 • Te del ne drite emri kur se pret 😂🌹

  Maria NaMaria Na23 ditë më parë
 • Kush ju pëlqen më shumë: Maria e Malumës apo e Irkencit ?

  SiNdI tUrKu 🇲🇫SiNdI tUrKu 🇲🇫23 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html 11111111

   QKSH NEWSQKSH NEWS19 ditë më parë
  • Nrm qe ajo e Malumes eshte me e bukur 🙂

   Sidorela KamamiSidorela Kamami22 ditë më parë
  • Te dyja

   Marinela LemeMarinela Leme23 ditë më parë
 • Haha ktu Jam flm per kengen ❤❤❤😘😘😘🤣🤣

  Maria MetaMaria Meta23 ditë më parë
 • Spom pelqen

  VC WestVC West23 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏super

  Stela NabajStela Nabaj23 ditë më parë
 • Suksese 🎶🎶👏🏻👏🏻

  Bessa FeriziBessa Ferizi23 ditë më parë
 • Faliminderit per kangen😂😂

  Maria MlMaria Ml23 ditë më parë
 • sa per dijeni , nuk shkarkohet tek kjo 👎🏼 kenga :)

  Peter JohnssenPeter Johnssen23 ditë më parë
 • Edhe halla ime e gjen veten te kjo kg se e ka emrin Maria

  ela elaela ela23 ditë më parë
 • 🖤🖤🖤

  Teresa DobosTeresa Dobos23 ditë më parë
 • Kenge super akoma pa e degjuar dhe njehere e surprizuar👏👏

  Entela ImeriEntela Imeri23 ditë më parë
  • Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo

   bilishu alissbilishu aliss19 ditë më parë
 • Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo

  Muster MannMuster Mann23 ditë më parë
 • WoW

  Alabab Aka47Alabab Aka4724 ditë më parë
 • İrkenc has no any bad song.This is really great as well shum fantastike kenge

  Arshan BatrosArshan Batros24 ditë më parë
 • Si gjithmone kenget e irkencit jane hite bravo irkenc suksese te metejshme super kenge💥❤🎧🎶👊

  Anisa NisaAnisa Nisa24 ditë më parë
 • 🤒

  Bashkim KadishaniBashkim Kadishani24 ditë më parë
 • Ah kuku Mariaaaa❤🔥👏🏼

  Maria MarulkaMaria Marulka24 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍😍

  Sonila NaciSonila Naci24 ditë më parë
 • E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅

  Wolfi dardi123Wolfi dardi12324 ditë më parë
 • 🤪👌🤗❤

  Ana MariaAna Maria24 ditë më parë
 • Spotify te lutem 😍

  Elona KallajxhiuElona Kallajxhiu24 ditë më parë
 • 🙏♥️♥️♥️🥰

  Valericã DãnilucValericã Dãniluc24 ditë më parë
 • E mer laskarhone di me knou ti pordhac!!

  klevi hysesklevi hyses24 ditë më parë
 • Maria e kam emrin 🥺

  MariaMaria24 ditë më parë
 • Beje nje kenge me emrin Brisilda te lutemm

  Fatbardha GjepaliFatbardha Gjepali24 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  Genti panaGenti pana24 ditë më parë
 • Ja ku jam 🙋‍♀️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💃💃💃💃

  Mari JaMari Ja24 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️

  its meits me24 ditë më parë
 • Mos e bofshin piken e hajrit femrat qe lendojn ka zot Pak rensi ka si e kan emrin te gjitha njesoj Jan ja bledi nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy kush lendon do lendohet nje dit nje femer qe esht msu le nji mer nji ashu i shkon Jeta laviret ndahen pa motiv largohen nga nje njeri qe e do me gjith shpirt o zot ishalla mos pafshin dit te bardha kurr njerzit qe lendojn se esht ramazon zoti i mallkoft njerzit e poshter qe nuk kan ndienja per asnji e ke qa kte kongen Kong shum prekse

  Bledi LamjaBledi Lamja24 ditë më parë
 • 😍❤️

  Ecaterina MariaEcaterina Maria24 ditë më parë
 • super voice😍 thnx 4 this song😘 Even my mom's name is Maria and this perfect song is like a present for her.❣

  Altea GogoAltea Gogo24 ditë më parë
 • Maria krasniqi maria gjinai Maria lleshai ngojeni kit kange loqka ❤❤❤

  loqka loqkaloqka loqka24 ditë më parë
 • Si gjithmonë like pa e ngu. Përfundimisht ti as një herë nuk zhgënjen. Du me tpa tek kënga magjike prap.

  arki fetarAarki fetarA24 ditë më parë
 • Maria Maria du me dit ku je 🥰🥰🥰

  pretty girl 🐅pretty girl 🐅24 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥❤❤

  Alma SaliajAlma Saliaj24 ditë më parë
  • Pershendetje nese mundesh klikoje profilin tim dhe ma be nje subscribe te lutem zoti te ruajt🙏🙏😘🙏.

   I Love You AlbaniaI Love You Albania24 ditë më parë
 • Like akoma pa ngju

  Alfred ShalaAlfred Shala24 ditë më parë
 • 👍

  Granit DakajGranit Dakaj24 ditë më parë
 • Cdo emer esht ber muzik, vec emri Lori jo 😝

  Floreta KariciFloreta Karici24 ditë më parë
 • Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

  Besnik ShalaBesnik Shala24 ditë më parë
 • Ah moj maria se na i more djalin me qaf hahah😭💔💔😂😂❤

  Ilir DingoIlir Dingo24 ditë më parë
 • Unë thash shyqyr që doli një këng për emrin tim edhe mendova se do jet një këng më dashuri të lumtur dhe jo një këng me heartbroken..awww 🥺🥺 but anyway jam e kënaqur shumë me këtë këngë dhe her tjetër #Irkenc të lutem mos na bëj ne Maria-t kaq të këqija 🤣🤣🤣 Urime të mëtejshme ! 🎶Maria Maria du me dit ku je🎶 🎶Se për ty Maria kurr sja kisha vlejt 🎶

  Maria DedjaMaria Dedja24 ditë më parë
  • Edhe Hola senorita Maria ( Maluma) ❤️ Edhe "Maria" Eleni Foureira

   Maria GoroMaria Goro18 ditë më parë
  • Ka dhe kenge tjera por te huaja dhe kjo superbeshte

   Maria FerhatiMaria Ferhati23 ditë më parë