“Skilja” Angjeli shet shtëpinë në Boston e 10 pasuri të tjera; djali drejtor në qeveri, hap biznese

Shkarko

Shikime
77,872

Komente

 • Ky hajdut ku i moren keto leke femijet drejtora pse ska te tjere

  Bddh BdBddh Bd24 ditë më parë
 • ...nuk durojme dot me te degjojme per te tillet !...sa me shume te degjojme aq me keq behemi qe nuk jemi te zotet per tju marre dhe lene me gisht ne goje e te perfundojme te ndershkuar !...sa me shume degjojme aq me shume i themi vetes :na kane rene ne qafe , na kane marre ne qafe !...le te jetonim pak , vetem te ishim te gjithe njelloj per nga rehatia te pakten ate shpirtrore , te mos na i gerryente shpirtin mosbarazia dhe per me shume padrejtesia , poshterimi dhe hypja ne kurriz e ketyre se keshtu i bie .....trishtohem shume dhe pervec se te shkruaj keshtu nuk beje dot gje tjeter ....

  Adriana MustafarajAdriana Mustafaraj27 ditë më parë
 • Mjer mjer ky popull ...

  Rakela NockaRakela Nocka28 ditë më parë
 • Te gjithe ti shikosh ne fytyre jane si bisha....dhe drejtojne popullin Shqiptar,O Zot. deri kur...????

  Nana BraushiNana BraushiMuaj më parë
 • NQS I KENI ME DJERSE HALLALL NQS JANE DJERSA E SHQIPTARVE MOS I GEZOFSHIT JU DALSHIN NGA HUNDET

  Lida Stavri134Lida Stavri134Muaj më parë
 • anastas angjeli eshte burre mos e shani kot ai nuk ka vjedh se po te vjedhi ka keq shperdoruar besimin e votuesve ai ka marre. dhe nuk ka vjedhur.ai jeton mire ka para dhe ben qef

  Skender KeqjaSkender KeqjaMuaj më parë
 • Ore budallaqe jo Anastasi po as Klintoni nuk blen me lek kesh ne USA

  Isa MeleqiIsa MeleqiMuaj më parë
 • Po qe se jane te verteta keto qe degjoj keta duhet te mos jetojne me..! Njerez" pa zemer"jane te tepert ne kete jete..! Surrati i tij si shkarravire nuk me ka pelqyer kurre.! O popull I mjere ne c'duar te felliqura re...!

  Leonard PejoLeonard PejoMuaj më parë
 • Keta jane PJELLE e e partise ne pushtet.Si mund ti haje hiena kelyshet e saj? Pse nuk u shpall non grata ruci I pari? S I ESHTE e mundur QE. NUK DHE NUK DHE 1MILION NUK , DHE Nuk u kujtuan per RUCIN , PER tahirin, por per Berishen ? Pse nuk fillojne nga kryebashkiaket KOMUNISTE qe e kane zgjebosur fierin e enver hoxhes ?.KANDAR LIGJ, E JO LIGJ KANDAR .KUSH ESHTE DUKE BERE LISTEN E" KRIMINELEVE" ? PA TJETER I ZOTI I SHTEPISE . NGA I MERR INFORMACIONET JURI KIM ? NGA OPOZITA E EDI RAMES ME NJE PARLAMENT 120 DEPUQET? KESHTU ESHTE LIGJI ? MALIQAT E MURRIZAT MBAJNE FJALIME, POR VOTOJNE PRO KRIMIT ZGJEDHOR ... -OSE JE KRIMINEL, OSE JE. NJECIKEZ KRIMINEL I VOGEL ?? KUR KE AVOKAT TE FORTE DHE KE VRARE NUK JE KRIMINEL , POR , PO QE SE JE NE OPOZITE DHE NUK KE AVOKAT NGJELEN ME GELBAZ NE GRYKE TE TE LLAPE PER TY = JE KRIMINEL .KESHTU O PAM QE S' FLET .????.,.. PER TE GJITHE ME TE NJEJTIN STANDART ???.KESHTU :-O LIGJI, O MALIQI, RUCI RAMA DHE IRIQI ...UNE JAM 17 VJEC PO CA SHUME GJERA I KUPTOJ SIKUR JAM SA LULJETA BOZO ME MOSHE .SKAM EXPERIENCE POR KAM GJYSHIN QE MA BURGOSEN KOMUNISTET E RUCIT .. E KEMI MOHUAR GJYSHIN SE KISHIM FRIKE SE NUK NA LININ TE SHKOLLOHESHIM , NA LININ PA PUNE ,... EH DHE TANI QE PO SHKRUAJ PRAPE KAM FRIKE ..,, NUK JAM I LIRE TE THEM CFARE MENDOJ ...SE TA GJEJNE ADDRESEN PATROZHANISTET DHE TA FLAKIN NENEN NGA PUNA ,...ME FALNI NESE JU DUKEM JO ME TE NJEJTIN KANDAR LIGJ ... PO PERPLAS CEKANIN E LIGJIT ..,!! JO TE ATYRE QE PJELLIN MALIQ .NE VEND TE LIGJIT ...LIGJI PO VUAN SHUME PREJ VIRUSIT KOMUNIST ...SE PER VIRUSIN E SOTEM JA GJETEM VAKSINEN . KOMUNIZMI KA NDRYSHUAR "MUTE" ESHTE BERE SOCIALIZEM... KAQ PER SOT DHE NUK DHE NUK DO SHKRUAJ ME .DO IKI NE KOSOVE ,... ATJE DO JETOJ ..

  Arqile KondaArqile KondaMuaj më parë
 • Te gjithe hajdute dhe nuk jane elita e shoqerise por llumi i shoqerise pasi kane vjedhur sa kane dashur

  Sali RerzaSali RerzaMuaj më parë
 • KETA JAN MUNU ME VJEDH TOKEN SI KET SKA ARRIT KUSH DERI SOT PERVEQ SEJKA ZJERR PUN VETES

  Bardhok BrushtulliBardhok BrushtulliMuaj më parë
 • Ū

  tahir berishatahir berishaMuaj më parë
 • Kto Jan maskarej taan njeni mai poshter se tjetet,Jan nje (m,,t) tan bashke Nena ben Gure Shahu,po' lozin me ne ,shah Popull Sa Vila jula fmijve Enver Hoxha,ku jetoi Z,Nexhmie Hoxha Sala i Degjenerum Maqok e la nenje Podrum,Te Enveri Ky Kriminel ne Koh Xhaxhit iulun Bashk me Familjen e Enverit,dhe ju popull i thoni Z Berisha ,Jo por Kriminel (,,M)Qelbsina Vrases Hajdut,,👹💆👹

  Edo ZemraEdo ZemraMuaj më parë
 • Keto jane genjeshtra mos i besoni Amerika do ti kishte arestuar po te ishin te verteta ndaj o pidhshqiptar mos u coni se ju qe keni qene 35 vjec ne vitin 1990 sot jeni pensionista neser do tju trokasi ne varr amerika dhe do tju thote i dhashe NON GRATA x milioner Dhe do gezoheni me ne funde dhe do duartrokisni per durimin qe keni bere

  Auf WiedersehenAuf WiedersehenMuaj më parë
 • Magjyp 💩💩💩💩💩💩

  Rudy Rudy2341Rudy Rudy2341Muaj më parë
 • Kur do të ketë drejtësi njëherë në këtë vend të mbushur me mamutha iriqa e jashteshqitesa të panumërt.

  Bashkim NeziriBashkim NeziriMuaj më parë
 • Kapeni dhe arrestoni keto kriminel bisnesi .se e ropen.popullin duke vjedhur..qqfar pret perkuroria ..? Fueni ne burge ku te kalben aty si plehra..keto jashqitje kombi...Anastasi..Gruaja dhe djali ..3 hajdute ne nje fsmilje..!!! E tmerrshme..Sekuestroni pasurin plehrave..0

  Fadil GjanaFadil GjanaMuaj më parë
 • Po ku eshte kjo amerika e drejt si blejn Shpi keta hajdutat tan kaq kollaj

  Erald PrekaErald PrekaMuaj më parë
 • Vdekshi te gjidh

  Battles GamesBattles GamesMuaj më parë
 • Dhe habiten 700 mije pensionistet se pse qeveria nuk rriti per 8 vjet pensionet! E per cfare iu duhet rritja e pensionit mujor kur nuk ju ben pershtypje se ju faturohet uji i pa pijshem per uje te pijshem dhe kulmi fare qe u shitet me nje cmim 8 here me te larte se cmimi i energjise elektrike! Sikur te mos mjaftonin keto menxyra,por pensionisteve te vetmuar u mbahen edhe 20% TVSH ne faturat e ujit dhe dritave! Mire qe nuk paskan leke te na rritin pensionet,por pse na i marrin keshtu?

  Vladimir DushnikuVladimir DushnikuMuaj më parë
 • Populli ska buk te ha keto plehra pasurohen . Zoti i denoft.

  Pranvera TafaPranvera TafaMuaj më parë
 • I Vrafte djersa e popullit

  Besim CakalliBesim CakalliMuaj më parë
 • Kalamajt e ketyre po ve Rama ne cdo post. Dhe nga ana tjeter thot do bej reform ne administrat.

  Smith SelimiSmith SelimiMuaj më parë
 • Këta shushunja nuk kan bërë punë tjetër,vetëm kan pirë gjakun e popullit.Këtyre shushunjave do shtypur kaka.

  Ardian KociArdian KociMuaj më parë
 • Aikabananet nga30 vjet

  Gela SelimiGela SelimiMuaj më parë
 • Ku eshte verua i varfer ti varte nga koqet se per keto gjera ishte usta verua apo jo

  Al PacinoAl PacinoMuaj më parë
 • Plera.

  Kaiti ZotoKaiti ZotoMuaj më parë
 • Burgun e kan pak gjak pirsat

  Gila ElbGila ElbMuaj më parë
 • Po i vjen radha para se te vdesin ne burg do e mbydhin le ti shesin po pyetja fillon si i bleve pra nuk shpeton dote nga hundet do ju dalin vjedhiet populli vuajtur ju urren.

  Kud SmithKud SmithMuaj më parë
  • 🤲 Amin.

   TetovariTetovariMuaj më parë
 • Tamam mamuth. Peshtire njeri

  K LK LMuaj më parë
 • U ngopen injorantet-komunist me gjakun tone....

  My LoveMy LoveMuaj më parë
 • SHPEJTONI SEKUESTRON NDAJ 🧛‍♀️ VAMPIREVE!

  Kyro DKyro DMuaj më parë
 • Ku do tju shkoje shpirti ketyre te pa future qe mosi henkshin me shendet Po ilace e lot I beffshin sa gjalle te jene e brez pas brezi

  Luiza AdemajLuiza AdemajMuaj më parë
 • Po mire e quan o Pamfleti madhe kete urithin Angjeli .Me bene pershtypje se ketyre nuk po ju hyn asnje gjembe ne kembe dhe ne heshtje sikur na thone si fjala :biej se i bie bukur .Pamvarsisht "zguarjeve politike une do te vazhdoj te te ndjek pamflet ne rrugen tende per tharjen r ketyre "kenetave qe bartin vetem mushkonja .

  Genci VloreGenci VloreMuaj më parë
  • E ka lene nji fjale Saliu....."Mumuthi i korrupsionit..."

   Dino LulietaDino LulietaMuaj më parë
 • Jo moj ku kan lekë këta janë shumë të varfër .këta mendojm vetëm për popullin .Që mos gjëcin derman

  Leta VloreLeta VloreMuaj më parë
 • Pse vetem keta?A e dini se sa mafioze dhe hajdute fshihen pas tyre? Keta mbajne te gjithe mbiemrat e atyre qe ishin ne krye te P.P.SH. Do ta filloj qe nga kolonjaret e do perfundoj te Sarandiotet etj etj. Turp qe gjasme punohet per drejtesi. Asgje nuk behet per drejtesi. Per drejtesi u denua vetem babai im dhe disa te tjere pse kalbej kashta e ngordhnin bagetia. Pse merte Dumja molle mjalte etj. Tani bijte e tyre po bejne kerdine. Madje nipa e mbesa kushuri j te pare etj. Mjafton mbiemri te jete i nji personi me emer ne P.P.Sh.. .Vodica,Dume, etj.E dine vete Kolonjaret. Mjafton te punosh te tatimet. Te jesh exspert,te jesh kontrollor. Zapto,zapto zapto. Mos gezofshin gje keta gjakpires.

  VALENTINA PRiFTIVALENTINA PRiFTIMuaj më parë
 • Se keta njerez nuki fusin mbreda ne burg dhe ti konfiskohen te gjitha pronat qe kane bere me pazarlliqe te felliqura ,Shqipera kurre nuk do te rregullohet dhe keshtu do te vazhdojne me pislliqe ,se jane te mesuar ,prandaj do i modhi Zot sebashku me Ameriken ti zhduki nje here e pergjithmone keta fara te keqija komunizmise e bone popullin me fukara ne bote

  Shkelqim HutaShkelqim HutaMuaj më parë
 • Angjeli nje maskara burre qelbesire

  hey heyhey heyMuaj më parë
 • Te gjith me nje poc kan ..........kto mos i gezofshin e populli ngeli fukara

  Lirie BitiLirie BitiMuaj më parë
 • Po spaku Ku eshte apo hyne poshte tavalines

  Klodian BojaKlodian BojaMuaj më parë
  • spaku ësht i përlyer vet e spo din nga me ja mbajt

   Mino MinoMino MinoMuaj më parë
 • ...KUR flet pamfleti DHE vendos partia Ngrihet përnjiheri O e gjithë Shqipëria O hej ! Jepi pamflet ! Tungjatjeta! Ore Shqipëria apo ha mer dhe IKA. ..?! Sun e kuptoj Nga ÇKANË thënë bëni vetëm një !!!!!!!!!!!!!! GJEINI punës njerinë JO njeriut punë

  Nimet BeqoNimet BeqoMuaj më parë
 • pse ju shqiptaret shpresoni ti denoi amerika a nuk mundet ti denoi kushtetuta shqiptare as nje gje skan per tu bere vetem perralla keta e duan vetem me diktatur ky shtet eshte shtet piperkash ketu piesa me e madhe e shqiptarve kane ikur keta politikan nuk i ha mortja kurr po beje qef dhe tallin bythen me shqiptaret shikoni cfar eshte bere 30 viete duke ditur qe politikanet shqiptar kane bere krime ndaje atdheut dhe jane akoma ne qeverri cfar shpresoni me pos filloje vrasja politike shqiperija serregullohet kurre

  Taulant BoraTaulant BoraMuaj më parë
  • Këta hijena nuk ngopur kur, vetem litari qe ben drejtsi, se drejtsin e kan fut ne xhepa, bashk dhe Gjygjtaret me i denue.

   TetovariTetovariMuaj më parë
 • Tju sekuestrohet pasuria dhe perpara drejtesine per vjedhje korrupsion te pasurise shqiperitare,, persona te urryer nga populli, burg dhe persekutim 💪✌️🇦🇱♥️🇺🇲

  Mary PetsouMary PetsouMuaj më parë
 • Tu sekestrohen te gjithe hajdutet

  Marika CystriMarika CystriMuaj më parë
 • Edhe Ujqèrit nuk kanè kaq shum uri.

  Alfred KuraAlfred KuraMuaj më parë
  • Nuk u spastrua vendi qe ne 90..en nga keta lloj shushunjash....ata u riprodhuan....e u shtuan si bari i keq....!

   Dino LulietaDino LulietaMuaj më parë
  • 😂😂😂😂

   Miranda CerovaMiranda CerovaMuaj më parë
 • NUK KUPTOJ ASI GJIA ME KETA AMERIKANÈT A DUAN TI FUSIN NÈ BURG KÈTA KRIMINELA APO ME NA TREGU NE🇦🇱 SE QA KAN BA KÈTA KRIMINELA MUA ME DUKET SE PO NA SHESIN MEND ME PASURIT MARRAMENDESE TÈ KRIMINELAVE DHE PO TALLEN ME NE PO FUTI MRENDA PRA QIJUA ROBT QA PRISNI KENI PROVA MARRAMENDESE EDHE PÈR TI PUSHKATUAR FARE VEQ NÈSE NUK DONI

  Arben KulliArben KulliMuaj më parë
 • Cakenjte e vjeter te se majtes, Tosi, Gjeli, Ruci,Meta etj. Q. Naaneen ktij populli se e meriton. Dhe nje m. I madh me qene po perfaqesoj te majten prape do ju votoje. E meritojne, kte gje. E fresket eshte votimi qe u be Tani ne PD. Pastaj kerkojne demokraci. Ooo pikaa, pika qe sju bie. E re Mato Gruda, nuk rrezohen me top Italjane sarajet Tosum Bashit.

  Cimi AziziCimi AziziMuaj më parë
  • I befshi hilace per femijt tuaj se ju nik u gjen gj e por hilace per femijt tuaj mones etj bythqira

   perpignan66perpignan perpignan66perpignanperpignan66perpignan perpignan66perpignanMuaj më parë
  • Duhet te trajtohet ne kohe abuzimet.Perse te behet sehir? Vjedhje korrupsion qe duket mjaft hapur Intelektuale te ndershem jetojne duke shpenzuar me pikatore ndersa pensionisteve.u eshte nxirre jeta dhe llogarisinnese u del buka.ne.muaj.Nje tmerr I vertete....

   Jeta SinaJeta SinaMuaj më parë
 • Sekuestro + burg. Per te gjithe hajdutet e keti populli fukara. USA e ndihmofte kete popull.

  Pazari KorcPazari KorcMuaj më parë
 • Rri se po I shiti meta kto shpit qe ka ne londer e blen jugun e shqipris

  Taulant KasajTaulant KasajMuaj më parë
 • A hajdutet na rrjepen lekurën,e varferuan popullin

  dauti dautidauti dautiMuaj më parë
 • Aaa mos e gëzoftē këte pasuri ,

  dauti dautidauti dautiMuaj më parë
 • Me pelqen komenti pamfletit se po nxjerin ne refuge Hajdutat e Bagdatit shum e HAJDUTA JANE BERE TASH 30 VITE ENEVE JETOJME ME NJE PENSION QESHARAK QE UNE QE PO JU SHKRAJ KAM E MBARUAR SHKOLLEN TEKNIKE DHE KAM PUNUAR NEVEPRA INDUSTRIALE PER 36 VITE NE 22 VEPRA E NE FUND NA NXORREN ME NJE PENSION QESHARAK SE ME DJERSEN TONE PO JETOJNE SOT HAJ.....ME I KALBE NE BUG ..ATE MERITOJNE KAM PLOT PER TE THENE POR U LOLLA SE NUK SHOH MIRE ME QINRA ROMANE TE SHKRUASH NEKOTO 30 VITE DEM. ....NUK MJFTON JU FALEMINDERIT PAMFLETIT WE I LEXOJ ME VEMENDJE JU UROJ SHENDET TE GJITHVET TE PUNONI NATE E DITE DERI SA TI ZHDUKIM KETO E TE BAHET SHTETI FALEMENDERIT

  Hil KallmetiHil KallmetiMuaj më parë
 • Kettyre hadutve 30 vjecare tu konsfikohet pasuria dhe te veproje drejtesia same shpejt majtas dhe djathtas

  ymer shkallaymer shkallaMuaj më parë
 • keta e kethyen shtetin prone te tyren bres pas brezi mallkuar qofshin

  Ardi72bad pdkkesk ArdiejdjsjdArdi72bad pdkkesk ArdiejdjsjdMuaj më parë
 • Do i vrasin si kadafi

  the kingsthe kingsMuaj më parë
 • Kto pudh robshat

  the kingsthe kingsMuaj më parë
 • Te. Qiret. e. Kombit Per. me. Vjedh. Pa. Kombe Vidh. e. Vidh🇦🇱🇺🇸🇹🇷

  Festim KertushaFestim KertushaMuaj më parë
  • @Festim Kertusha servili është i dëmshëm për çdo komb Natën e mirë festim ! Ndaj të thashë që ska ngjyrë SE mund të jetë i bardhë i zi i verdhë ... Dhe lirinë të gjitha kombet e duan por jo të blerë nga superfuqitë

   Nimet BeqoNimet BeqoMuaj më parë
  • @Nimet Beqo Keto. Jan. Zula. Bythqira. Zoti. me. Ka. dhen. Shum por. me. pelqen. jeta. thjeshte Por. Koto. Jan. antikombetar per. cfar. nuk. je. dakorte🇦🇱🇺🇸🇹🇷

   Festim KertushaFestim KertushaMuaj më parë
  • @Festim Kertusha festim ! Me Ç'të ka dhënë zoti MOS U MBURR Natën e mirë

   Nimet BeqoNimet BeqoMuaj më parë
  • @Nimet Beqo Vec. Vodhen. nje. Kombe. i. bukur nje. Populli. Mir🇦🇱

   Festim KertushaFestim KertushaMuaj më parë
  • Me sa di unë pa komb quajmë servilët BJERU në kokë kudo që ti gjesh TË jesh i lirë JANË të vetmit që SKANË ngjyrë VENË nga fryn era

   Nimet BeqoNimet BeqoMuaj më parë
 • IKAN ME DJERS ASHTU IGEZOSHIN

  Bardhok BrushtulliBardhok BrushtulliMuaj më parë
 • KETA IKABA PARTIJ

  Bardhok BrushtulliBardhok BrushtulliMuaj më parë
 • Kriminel me damke, evgjiti iposhter U u u ju vrafte.......

  Βασίλης ΚορδαςΒασίλης ΚορδαςMuaj më parë
  • Ζήτη η μεγάλη Ελλάς όποιος πρόλαβε πρόλαβε κλέψει του κλέψει xaxaxa 🇬🇷🇨🇾💔💋

   Aqif KopertoniAqif KopertoniMuaj më parë
  • Mi mu pis !!!!!!!!!!!!! Alithjaaaaaaaa! ? Ela tora ! MI me korajdhevis ! Vallahi bilahi ! Apistefto ...! Vasil ! Fute mirë në trutë e tua dhe të kujtdo NUK më intereson kush je Por çfarë bën PËR vete PËR lagjen PËR fshatin PËR qytetin Kontinentin DHE Kontinentet FOLË tani ! Dhe thuaj se unë gri sallatë SA të gdhihet dhe kjo NATË Dënojmë veprimin pikë

   Nimet BeqoNimet BeqoMuaj më parë
 • Ju a Marcin qe te gjitha o legena o HAJDUTA

  arnold velediarnold velediMuaj më parë
 • E gjettë edhe ky nga s'e pandeh!

  Mila BuxheliMila BuxheliMuaj më parë
 • Keshtu eshte : Te gjith ne poste kyce, axh e ungj eee nip e daje....

  Qeriba SkendoQeriba SkendoMuaj më parë
  • kta jane qe te gjithe hajdute qe nga edi rama e deri tek i fundit ku i gjejnleket per te ndertuar vilen ne surrel a jo se ka qene refugjat ne france dhe fitoj leke sa me bo vilen.po ne kemi qene gjith jeten jashtetit dhe asnji here nuk kemi fituaq leke sa me bo nji vile.kta jane hajduta tradhtare .kto shiten ke turku ke arabet nuk ka problem se jane ortodokse problem jane parate dhe pallatet.nuk eshte propblem atdheu.edi rama e ka shit atdheun ke turku.

   Skender KeqjaSkender KeqjaMuaj më parë
 • Mos i hekshit o zot ilace i marshit ato lek

  Athina NikaAthina NikaMuaj më parë
  • Asnje nga keta nuk i ka gjetue gje deri tani

   Miranda CerovaMiranda CerovaMuaj më parë
 • Angjeli I korruptuar koke e kembe ,akoma vjedhin familja e tij vjedhin neper zyrat e shtetit ,Non Grata edhe keta

  kevin renokevin renoMuaj më parë
 • Jevgu. I. Permetit. Fshihet. Si. Mi.

  Kristo TatoKristo TatoMuaj më parë
  • Jo..nuk eshte permetar...eshte sarandiot..

   Dino LulietaDino LulietaMuaj më parë
  • Sa e shkrujta nji komentar, per ket, ka na u thojmi gabel, kurse ne Shqipri jevg, ky nuk ka faj, fajn e ka pd e berish m... e dhender serbi.

   TetovariTetovariMuaj më parë
  • Ke te drejte jevgu pa derman ne pasuri

   Miranda CerovaMiranda CerovaMuaj më parë
 • Z.Kryeminister Dorezoni gjithe te korruptuarit ne organet e dtejtedise. Heroin pasurite e te gjrthe pushtetareve te te gjitha rangjeve per 30 vjet.

  Pjeter NikolliPjeter NikolliMuaj më parë
 • Keta te pafytyre e te pangopur kane zaptuar shtetin familjarisht e fiserisht ....!!!! Vetem Amerikanet po i çane .... se te jete per kete popull keta shijnë me breza !!! ☹️

  Landi DhembiLandi DhembiMuaj më parë
 • Mos i fryfshi,i henkshi ilaçe.

  Xiaomi SkraparXiaomi SkraparMuaj më parë
 • Po pergatitet te arratiset

  abcabcMuaj më parë
 • Ky Angjeli i zi... ashtu ka dhe shpirtin...

  Bujar NallbaniBujar NallbaniMuaj më parë
  • Shihi turine.......vari kusine..!

   Dino LulietaDino LulietaMuaj më parë
  • @Tetovari stop ! Se ka një zot që të qi të tëm.në gop E di kush është ? Po se di është dielli që krijoi ngjyrat TI ku beson në cilin zot ? Ti i krijove ngjyrat? Ne njerëzit kemi nevojë për ATË AI SDO TË DIJË SE UNË DHE TI EGZISTOJMË . Dhe AI e ka këtë jetë në dorë Shikoi se çbëjnë... Thuamë po jam trap KËTË gojë që kam mos ta hap Natën e mirë për tërë jetën

   Nimet BeqoNimet BeqoMuaj më parë
  • Soj gabeli greku, po ky ska faj, fajin eka Berish m... argat dhe dhender serbi.

   TetovariTetovariMuaj më parë
 • TJU MERET E GJITH PASURIA ASGJE TJETER

  Anesti HoxhajAnesti HoxhajMuaj më parë
  • Jo asgje tjeter jo.....por burg te perjetshem....!

   Dino LulietaDino LulietaMuaj më parë
  • Cfare plerash...! Populli u ka dhene voten te punojne per Shqiprine.......ata kane perveshur lleret per te vjedhur....Kafshe...!

   Dino LulietaDino LulietaMuaj më parë
  • Dhe burg ze perjetshem.

   TetovariTetovariMuaj më parë
 • spaku pret që tu shkojn fakte ne një koh që do shqiptar i din bëmat e këtyre qeveeitar që kem pasur këto 30 vjet

  Mino MinoMino MinoMuaj më parë
  • Keta hajdute me cizme...po fitojne kohe te zhdukin provat....

   Dino LulietaDino LulietaMuaj më parë
  • Jan shok me njeri tjetrin , ne mbremje hane pine bashke ,belaja e tyre eshte se ju ka hyr ne mes SHBA dhe besimi qe ka populli tek forca SHBA ndryshe..????

   Genci VloreGenci VloreMuaj më parë
 • Marshalla hajdut kalibri po mendonte vetem per popullin ky I shkreti

  Flamengo CampeonFlamengo CampeonMuaj më parë
 • Shim thell jan futur kta

  Tonipatos FeratajTonipatos FeratajMuaj më parë