Andi dhe Jasmina mes lotëve e puthjeve largohen përfundimisht nga programi- Përputhen, 30 Prill 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnick Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Shkarko

Shikime
1,216,027

Komente

 • Jeni te gjithe te bukur

  Erenik ShytiErenik Shyti16 orë më parë
 • Jasmiiiiii I filluat procedurat e pasaportes ????.???

  Liza AjdinajLiza AjdinajDitë më parë
 • u be kjo per puthen vk plus vkm te gjithe po tallin se u ngopen me leke si lediana qe po tall felinden me mevlanin po fikeni fare ket perbuqen se na e cat mitrolozin fare me injorantet ne emision

  MinoaMinoa2 ditë më parë
 • Lotët e Jasminës shpërfaqin fuqinë e dashurisë dhe ndjenjave të saj për Andin. Shoh që jeni lindur njëri për tjetrin, prandaj mos e shkëputni kurrë këtë lidhje, sepse Zoti ju ka bekuar të jeni bashkë.

  Januz KrasniqiJanuz Krasniqi2 ditë më parë
 • Edhe Krejt du dahni

  Elmedin MehmediElmedin Mehmedi4 ditë më parë
 • Ishallah dvu vdeke nana

  Elmedin MehmediElmedin Mehmedi4 ditë më parë
 • Ishallah krejt du vdesni edhe du hin në xhehenem

  Elmedin MehmediElmedin Mehmedi4 ditë më parë
 • O perputhen

  Suri VociSuri Voci4 ditë më parë
 • Jete lumtur

  Fjordi DervishajFjordi Dervishaj4 ditë më parë
 • Andi: Dua te falnderoj atdheun qe e kam mbajt jasminen si me e pas gruan e vet

  Mevlii OfficialMevlii Official5 ditë më parë
 • Cift me i bukur ne perputhen

  Jeshar GjabriJeshar Gjabri6 ditë më parë
 • 🅵🅰🅺🆄🅻🆃🅴🆃🅸🅽🅸💋

  Rosi RosiRosi Rosi6 ditë më parë
 • Mevlan nese te mbajne penge aty mbrenda mbylle syrin e majte ne puntaten tjeter na bej ndonje shenje 😂😂😂

  sehhi vootysehhi vooty7 ditë më parë
 • nuk muj ta besoj që andi poblargohet prej perputjen o zot shpresoj qe nuk esht e vertet qe ta largojn inshalla nuk e largojn sepse tani nuk me shikojet perputhen e kam qe mos ti ndajn melise dhe andin

  Ismete ReqiIsmete Reqi7 ditë më parë
 • sa te mire qe jane bashke 🥰

  Eglantina ShanoEglantina Shano7 ditë më parë
 • Andi dhe Jasmina jeni si yje ju keni dashuri shum te madhe por keni xhelozi jasht mase dhe xhelozia nuk i ban mire kurr nji marrdhenje

  Hasanpapaj AlbanaHasanpapaj Albana7 ditë më parë
  • 😍😍😍😍😍😍😍

   sehhi vootysehhi vooty7 ditë më parë
 • Po edhe mu

  bleron feratibleron ferati7 ditë më parë
 • kur flet jasmina me lodh se nuk kuptohet mire ben qe ik pèo na e mori edhe andin 😂

  ARBI ARBIARBI ARBI7 ditë më parë
 • Skenar Qka po mendoni Serial I bukur Shqiptar me Kalu Kohen

  Benny HoxhajBenny Hoxhaj7 ditë më parë
 • O my God with the fake couple that i have never seen these in my entire life

  Suela AldaSuela Alda8 ditë më parë
 • Bingo nuk e dha reklamen e açai one

  Suela AldaSuela Alda8 ditë më parë
 • O sarushee nje pyetje kam 🤔pse je kaq buce konservuar😐🤔

  Ailsa NiAilsa Ni8 ditë më parë
 • Oo bora u merove per loqe te bejn syt xixa

  Skerxi VloreSkerxi Vlore8 ditë më parë
 • uou sa mir andi qe e puthi jasemina

  niko baciniko baci8 ditë më parë
 • Nuk e di kush mund ta besoj që Andi dhe Jasmina ishin shfaqur " papritur " ne ambjentet e topit .

  dcoog anmldcoog anml8 ditë më parë
 • ju uroje suksese ne dashur i Andit dhe jasmines

  Krenar MakicaKrenar Makica8 ditë më parë
  • Ishalla nuk ndodh ajo cfar ndodhe me ciftin e perjetshem andi me tean. Tea anglisht dotethoj caj, caj Mali qe pihet. Por kjo esht caj qe dhihet Jo pihet.

   Ailsa NiAilsa Ni8 ditë më parë
 • hajt mor bab u qifshi per shnet

  GeniusGamingGeniusGaming9 ditë më parë
 • Jasemin sa keq. Do ishte me mire ti lije denglat dhe cigaren ....

  Lulzim SadikuLulzim Sadiku9 ditë më parë
 • Shka u murr vesh ketu kishe tu nda e tu puth e tu lipije oj sorr po kush te mer ty ma cila Nana e le djali e vet me te marr ty kur te ka pa kret bota tu lipije e tu puth me djem tjer oj lop kafsh 🤮🤮🤮🤦‍♀️

  Une Jam unUne Jam un9 ditë më parë
  • Shume skenar I pregatitur ky episode

   dcoog anmldcoog anml8 ditë më parë
 • 42:24 Atdheu thot per videon permbledhese te bestmoment te Andit dhe Jasmines “ mezi po pres ta shoh Bora” nderkoh Bora ben reklamen dhe ai perserit te njejten fraz. Pse pse pse

  NIKOLETA NIKINIKOLETA NIKI9 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍😍😍

  Nurije AsllaniNurije Asllani9 ditë më parë
 • Te xhithë jeni te bukur

  Nurije AsllaniNurije Asllani9 ditë më parë
 • Andi shum jerm, slidh dy fjale

  Notorious LeoNotorious Leo9 ditë më parë
 • Kjo lopa ke te hager djali. Sikur Mos me pas pa kurr bashkell me syj 🤮🤮🤮🤮

  Une Jam unUne Jam un9 ditë më parë
 • Qfra budall doin me shtije njeri me zor me dasht O njerz 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤮

  Une Jam unUne Jam un9 ditë më parë
 • A moj sorr e keqe po ku te merr andi me te qu per dru po se per tjeter sen ti si kryn pun a Ola po ai qese don jo si ti beth that 😂😂😂😂

  Une Jam unUne Jam un9 ditë më parë
 • Dhe kta si ciftet e tjera Kan per te mesuar vetem prisni Next time 👉👊👋👏💪👈

  Sofia KetaSofia Keta9 ditë më parë
 • Jasmin a eshte bukroshje

  Nezahate BajramiNezahate Bajrami9 ditë më parë
 • Po ajo ola ku eshte

  Gladiola MetajGladiola Metaj9 ditë më parë
 • Ishalla nuk ndodh ajo cfar ndodhe me ciftin e perjetshem andi me tean. Tea anglisht dotethoj caj, caj Mali qe pihet. Por kjo esht caj qe dhihet Jo pihet.

  Anita ToriAnita Tori9 ditë më parë
 • Ktej thojn nuk e shofim te jemi bashk ktej qeshin dhe ne Fund bashk Dalin mashtrime loj shum e bukur SA me zgjat emisionin kush e kuptovi qe ishte thjesht plan nga olsa

  Adriana DyrmishiAdriana Dyrmishi9 ditë më parë
 • Kjo jasmina sikur qesh mezor nga halli 🙄

  Reti ALReti AL9 ditë më parë
 • Shume skenar I pregatitur ky episode

  Klajdi GjoniKlajdi Gjoni9 ditë më parë
 • Cfar njerz pa inat kosovart ta puth grun nersy burrit

  ballk4nballk4n10 ditë më parë
 • Shume mire e rithen kjo shpreje Bora

  Elona MuciciElona Mucici10 ditë më parë
 • Koké forté,shumé normale nji Pejan dhe nji Dibrane ashté shumé e logjikshme,sepse rranjét jané té tilla dhe kjo dihet historikishté qé kto dy krahina té Shqiptarisé i kané dhéné shumé burra,trima dhe njerzé té besés Kombité, dhe dihet botnishté qé jané edhe shumé kokéforté...e né kété rasté shprehet hapur te kta dy té rinjé qé jané shumé té miré dhe qé uné jamé shumé i sigurté qé kta dy nuk mundé té ndahen nga njeri tjetri dhe shpejté do ti shohimé bashké.Urojé té ndodhé kjo se jané shumé té miré.

  Dardania AntikeDardania Antike10 ditë më parë
 • alnick.info/throw/s66YqmaIeIFpcc0/video.html

  Pajtim PajtimPajtim Pajtim10 ditë më parë
 • Bravo

  Diana BeqirajDiana Beqiraj10 ditë më parë
 • Bora bravo din mi shkym zjarrit dhe mr ndryshu situaten bravo

  Gjevdet BujupaiGjevdet Bujupai10 ditë më parë
 • Emri kenges

  Zamir ToshiZamir Toshi10 ditë më parë
 • Kosove shqipni jemi vllazni allahu na rujt tanve bashk gjithmine si mir si keq

  convict convictconvict convict10 ditë më parë
 • Mund te me thoje dikush nese e di emrin e kenges anglisht te klipi i perbashket i Jasmines me Andin?

  Doli DoloDoli Dolo10 ditë më parë
 • Gezuar Pashken githe besimtareve Orthodox Krishti u Ngjall Christ is Risen Xristos Anesti

  Hasta La Vista BabyHasta La Vista Baby10 ditë më parë
 • Shikoni kur fol per açai on ledjana eshte ulur tek mevlani por kur flet ne kolltuk vayy

  zelfije bytyqizelfije bytyqi10 ditë më parë
 • Ishalla gjithmon bashk shkoni si cift

  Andi AzuniAndi Azuni10 ditë më parë
 • Duan ti nxjerrin cift sezben kta

  Mand8 BraceMand8 Brace10 ditë më parë
 • Mevlani paska qenë idhnushem me Ledianen 🤷🏻‍♀️

  Drenica DrenicaDrenica Drenica10 ditë më parë
 • gηƒηʝχgƒχχω🙂🙂🙂ωн❤❤🤣❤😘❤😅💗💗💗😘💗💚💗💚💚💗💚❤💙❤💝💙💝💔💝💔🐔💔💝💖😍☺

  Rosi RosiRosi Rosi10 ditë më parë
 • po ola ku eahte

  Xhulja OsmenajXhulja Osmenaj10 ditë më parë
 • A u perputhen??

  FF JOKERFF JOKER10 ditë më parë
 • mbaroi telenovela indiane?! Dhe te imagjinosh qe ka njerze qe e besojen kete perputhje si emisjon

  Peace & LovePeace & Love10 ditë më parë
 • Jccggzk.ehmffYtm!y!

  Marku, Marku.Marku, Marku.10 ditë më parë
 • Mldaakqkpnfofç

  Marku, Marku.Marku, Marku.10 ditë më parë
  • Mddndnnnrrm!tmy!tmy!

   Marku, Marku.Marku, Marku.10 ditë më parë
 • Puth aj puth ky

  Muhamed AgaMuhamed Aga10 ditë më parë
 • 😍

  RONNYRONNY10 ditë më parë
 • Kan more po doni ju me rrejt? Kan po don me rrejt me ket sen? Kan? Shkoni more mytnu.

  Gjergj KastriotiGjergj Kastrioti11 ditë më parë
 • Ti mevlan çka po pret a deri kur te krihet emisioni😂😂iku andi para teje 👏

  grupi muzikor JEHONËTgrupi muzikor JEHONËT11 ditë më parë
 • 41:31 Bora duke i tregu andit se si te përgjigjet🤣

  Arbenita BajramiArbenita Bajrami11 ditë më parë
 • Ky mevlani do me dal ne pension ..plus fort injorant po duket ne ket episod.. mendimi imm

  Arlind AhmetajArlind Ahmetaj11 ditë më parë
 • mevlan te kom than mos i bo kontratat e reklamave sa te gjata

  Arber IArber I11 ditë më parë
 • A MTHOT DIKUSH KU ESHT OLA

  Val TVal T11 ditë më parë
 • Kur publiciteti i ALnick nderpren publicitetin nga studio te “Perputhen”...

  Sergio SerSergio Ser11 ditë më parë
 • Gjithe cunat: une te pelqej ty Ana 2: Se di po kam si hije dyshimi une

  Leda JoriLeda Jori11 ditë më parë
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton Daily11 ditë më parë
 • Na hanksh carin oj jasmina

  cd jancd jan11 ditë më parë
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton Daily11 ditë më parë
 • Jasmina and andi seriously make me want to cry- dont give up on what you have, its always tough before it gets easy. Love is worth fighting for always ❤️

  Bee PBee P11 ditë më parë
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton Daily11 ditë më parë
 • Pra me rop shpije tyben marre mkish ardh me dal me jaseminen, ska lon konkurent qe u dal me ta e su puth 😂

  behar gashibehar gashi11 ditë më parë
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton Daily11 ditë më parë
 • Me ne fund ulen se mezi duroheshin sikur me ken cift 15 vjecar

  Erjon DividiErjon Dividi11 ditë më parë
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton Daily11 ditë më parë
 • Njeriu si eka karakteria ashtu i vjen edhe nafaka

  niki memicniki memic11 ditë më parë
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton Daily11 ditë më parë
 • Po si ka mundesi qe ciftet qe jane verte cifte nuk dolen nga programi te tille ndersa ato qe sjane dolen te tille 😏

  Travel AmazingTravel Amazing11 ditë më parë
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton Daily11 ditë më parë
 • Sa mire ka qene emisioni ne fillimet e tij.Gjithcka ndryshoi kur u fut Antonela,Jasmina,Sara dhe Ola.Femra shume te uleta dhe te bejne qe mos ta shohesh fare kete emision 😏

  Travel AmazingTravel Amazing11 ditë më parë
 • Po ajo ola erdhi per 2 dit nga humbi

  Alteo AnaidAlteo Anaid11 ditë më parë
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton Daily11 ditë më parë
 • Te enjten tha vet qe te premten kem emisjon specjal ..zgjodhen dhe vajzat takimet ..sot thon rastesish u shfaqen Jesmina dhe Andi dhe pikrisht nga kjo kem nji program specjal ...kulmi ...i gjith skenar pa diskutim pz

  Letisja BushgjokaLetisja Bushgjoka11 ditë më parë
 • Arjani mos ke donjo vajz jasht po ka arjan me at g ka bo baskpunim 😂

  Aferdita AlijaAferdita Alija11 ditë më parë
  • a ki fakte ti? Mos ja fut kote

   Fatmir AzFatmir Az10 ditë më parë
 • Çuft i shtirur

  Aferdita AlijaAferdita Alija11 ditë më parë
 • Po ato floke pse i bejne me duar gjithe kohes ne emision😴qe te gjitha duret tek floket,pa kuptim

  Mirella ZherriMirella Zherri11 ditë më parë
 • Andi Jasmina ❤️😍

  Qu eenQu een11 ditë më parë
 • Ore kjo jasmina qan apo qesh se nuk kuptohet

  Nomi SinaniNomi Sinani11 ditë më parë
 • Shum qifta te bukur jeni ❤️❤️🇦🇱🇽🇰

  haziemya29 eghaziemya29 eg11 ditë më parë
 • Andi eshte çun King!

  beyond infinitybeyond infinity11 ditë më parë
 • Andi Jasmina ❤️❤️ Mevlan Lediana❤️❤️

  ELLA.A LEEAELLA.A LEEA11 ditë më parë
 • Te gjithë aty Jan fallso sikur ANDI edhe Tea

  suissesuisse11 ditë më parë
 • 😾😾😾🤬🤬🤬😂

  King BringKing Bring11 ditë më parë
 • Sa indiferent mevlani si ata burrat qe derisa martohen rrin si burra t'mir e tdashtun si te bojn per vete ,rrin shtrit pa tregu interes ndaj asaj qe ka ne krah. 1vit n' program 🤦🤦

  kosovëkosovë11 ditë më parë
 • I vetmi qe u knaq qe iku Jasmina ishte Princi✨

  D.M GamingD.M Gaming11 ditë më parë
 • Jasmina dhe Andi mos u ndani kurre

  Beteje AlickajBeteje Alickaj11 ditë më parë
 • Sa besojn ne telenovela turke keto more.

  Dritan KokaDritan Koka11 ditë më parë
 • Emisione me koti qe Kame pare ka qenë ky .edhe thone sperputhemi edhe .puthen ...duan te Bejne skenare po Sdine .si t'a bejne edhe duan edhe sduan

  Manjola FatajManjola Fataj11 ditë më parë
 • Hajt perhajer ne koken tende tani Olsa

  Miri MiriMiri Miri11 ditë më parë
 • Me ne fund erdhi dita ce sdo ta shofim me surratin tend te shpifur moj Josmina.

  Autochthonous IllyrianAutochthonous Illyrian11 ditë më parë
 • єнтιуσʝ💙01мωωнαнѕѕωкѕѕнєωнѕєяє∂ннƒєннgѕуωнн💜💜

  Rosi RosiRosi Rosi11 ditë më parë