Altin Sulku - Era (Official Video) ft. Stine | Prod. MB Music

Produced by: Marengel Boja
Video by: Estia Film
Lyrics remix / Melody line: Stine Rec
Lyrics Ref: Sokol Marsi
Choreography: Tan Brama Academy
Skenografi: Florenc Bardhi
Kamera & Dron: Olti Almeta
Nori JD
Special efx:VisiGega Light and Sound
M.U.A: Sallon Monika
Thnx to: Miss Jeny Shshka
Restorant Tarantella

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_boja
Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku
Follow Stine on:
►Instagram: stine_records
Follow Estia Film on:
►Instagram: estia_film
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0HPl1Vnh0GmDZwd3fUCoXA
iTunes: music.apple.com/us/album/era-feat-stine-single/1553746801
#AltinSulku #Stine #Era

Shkarko

Shikime
642,365

Komente

 • O zot sa te mbrekullueshem te dy🥰🥰💫💫💫💥💥💥

  TheDragon BoyTheDragon Boy11 ditë më parë
 • Perl 😍

  NoNidA GjetaNoNidA Gjeta16 ditë më parë
 • Me shume hite stine je i madh

  RR 31RR 3117 ditë më parë
 • Altin sulku ooo legend king hat sehr gute Lieder shum Respekt hec kale direkt nach Berlin Konzert muss platzen aber leider scheiß Corona cija motren corona haha 🔥👍🥂

  Sandzak PowerSandzak Power26 ditë më parë
 • Gu

  Elena JaninaElena JaninaMuaj më parë
 • Kenge sh e bukur te ngjite ne shpirt.

  Mirela MirelaMirela MirelaMuaj më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Travis StoatyTravis StoatyMuaj më parë
 • Super kenge ...😍😍

  Ella SweetestElla SweetestMuaj më parë
 • Ma te miret shume e bukur dhe se kuptoj kur Melisa mer 1M fuck her shit kenge qe nuk eshte b...

  jeta ballajjeta ballajMuaj më parë
 • :okej

  Vjollca BushatiVjollca BushatiMuaj më parë
 • Super keng

  Ana HilaAna HilaMuaj më parë
 • Muzik me te lodhur skm egnuar vk

  Kostandin StefaniKostandin StefaniMuaj më parë
 • Like

  Джавид ХузахмедовДжавид ХузахмедовMuaj më parë
 • Love from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

  Raju aroraRaju aroraMuaj më parë
 • 💔💔💔💔💔💘💘💘

  Marinela nelaMarinela nelaMuaj më parë
 • Duhet te behej shkak virusi qe kengetaret tane nuk udhetojn dot jasht shtetit per te bere klipet......qe me ket rast te shohim bukurite e Shqiperise 🙄👍🏼 Por kenga shum e bukur anyway 🤗

  E. D.E. D.Muaj më parë
 • Me ne fund nje keng qe do e degjoj dit per dit per qejf 😍😍

  Barbie MelinaBarbie MelinaMuaj më parë
 • Kjo eshte e vjedhur nga greket..fisai apopse apo to spazmeno mu to tsami..plutarxos..

  wolf eridhawolf eridhaMuaj më parë
 • Na kishte munguar ky ze😍Stine sa mire qe u riktheve ne baladat qe te shkojne aq shume per shtat.. Nje bashkpunim shume i bukur bravo cuna

  MargheMargheMuaj më parë
 • 🔝

  TONIEL TONITONIEL TONIMuaj më parë
 • Nice

  Di KoDi KoMuaj më parë
 • Këngë e vjedhur

  S MS MMuaj më parë
 • Erdhe si era dhe ike shpejt 😞

  ola olaola olaMuaj më parë
 • Fry er e ftoht dhe trupin tim se ngrohë as zjarri 😔

  ola olaola olaMuaj më parë
 • Kjo super keng me super kengetar ka kaq pak klikime shko melisa nje dit 1 mln ne kurr nuk i vlersojm sa duhet

  Teresa PjetriTeresa PjetriMuaj më parë
 • Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

  Ailsa NiAilsa NiMuaj më parë
 • Bravo nje keng shum shum e bukur shum ze te bukur te dy 🤗😍😍😍

  Alda XhikaAlda XhikaMuaj më parë
 • Me te mirët !

  Ludovik KociajLudovik KociajMuaj më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😥

  Alda XhikaAlda XhikaMuaj më parë
  • 1:14

   Ailsa NiAilsa NiMuaj më parë
 • Suksese👌🙌👏👏

  Nora VeseleNora VeseleMuaj më parë
 • like kush mendoj qe në kte kenge ishte dhe Era Istrefi.😃

  visi pashkajvisi pashkajMuaj më parë
 • Suksese ❤👏👏💓💓💓💓

  Marinela kumriaMarinela kumriaMuaj më parë
 • Sa bukur 😍

  Ilirjeta ilirjetaIlirjeta ilirjetaMuaj më parë
 • U rrita me kenget e Stines, do jet me i miri per mua edhe pas 1 mln vjetesh, respekt pa fund

  Artemis MarkuArtemis MarkuMuaj më parë
 • Eshre me te vertet shum e bukur jenj fantastik .Kur e degjova me ktheu mbarapsh me vite 🥰

  Silvana CanakuSilvana CanakuMuaj më parë
 • Shum shum keng ebukur bravo 👏👏👏👏👏👏👏

  Shenvalentin 2021Shenvalentin 2021Muaj më parë
 • Refreni komplet i vjellur nga kenga qe kendon kengetari grek Jani Plutarkos . Fisai poli apto spazmeno mu to xhami 😂😂😂😂😂

  Βαλεντίνα TvΒαλεντίνα TvMuaj më parë
 • Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

  seeni gztyseeni gztyMuaj më parë
 • Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

  Gerta B.NGerta B.NMuaj më parë
 • Suksese 🥰

  Amra DashballaAmra DashballaMuaj më parë
 • 👏👏👏👏👏

  Meku BejdoMeku BejdoMuaj më parë
 • Jeni te dy njishat e Dibres.jeni njisha dibranet e mi

  Sigh HrioSigh HrioMuaj më parë
  • Super keng krenar dibra me ju

   seeni gztyseeni gztyMuaj më parë
 • Fryn ere ne shpirtin tim lenduar sot nga malli.😢

  bcvbb hyuibcvbb hyuiMuaj më parë
 • 1:14

  ai djali ledai djali ledMuaj më parë
 • Super 👌

  ANIL XHANGOLI OFFICIALANIL XHANGOLI OFFICIALMuaj më parë
 • Shum Bukur

  Boni DurresBoni DurresMuaj më parë
 • Nostalgji 🥺 Love this song👊🔥

  Jo NaJo NaMuaj më parë
  • 😍💘

   bcvbb hyuibcvbb hyuiMuaj më parë
 • Ca' tipi ky keng pa' lidhje

  Memet RukajMemet RukajMuaj më parë
 • Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

  Endri Era LlangoziEndri Era LlangoziMuaj më parë
 • 👍🏼

  Dimri ohDimri ohMuaj më parë
 • Nice Altin and Stine

  Dimri ohDimri ohMuaj më parë
 • Super kong bravo dibraaa

  Alban BitriAlban BitriMuaj më parë
 • Na knaqet syte me detin per kange pa lidhje

  Lalala LalalaLalala LalalaMuaj më parë
 • 🥇🥇🥇

  Albanian boayAlbanian boayMuaj më parë
 • Si gjithmon me super hite STINE BRAVO !!

  Olti SdnOlti SdnMuaj më parë
 • Super keng krenar dibra me ju

  unlock phonesunlock phonesMuaj më parë
 • Giannis ploutarxos fysaei polu

  Giwrgos TsobanisGiwrgos TsobanisMuaj më parë
 • Suksese o voca e DIIBRES ju prsh kshu duhet tan artistat DIBRANE te jen bashk 👑❤

  Erikson TolaErikson TolaMuaj më parë
 • Superrr👏👏

  Fjoralda LekaFjoralda LekaMuaj më parë
 • 😍😍😍

  Zhani BejtoZhani BejtoMuaj më parë
 • 😍💘

  E RexhinaE RexhinaMuaj më parë
 • Nostalgji Bravo Bisha

  MariaMariaMuaj më parë
 • Super hallall ja u beft zoti cuna jeni yje

  Arbjol RabijaArbjol RabijaMuaj më parë
 • Stine ⭐

  Diana KulliDiana KulliMuaj më parë
 • Suksese kanga e re 👏👏😘😘❤❤😍😍

  Ina InvaIna InvaMuaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • HIT🙏🎶

  Roni Self-made7Roni Self-made7Muaj më parë
 • Urime,Era quhet mbess ime 😇💜🙏 eshte vetem 8 muajshe dhe eshte lumturia e jetes time te trazuar!

  Rea Ree Rea 777Rea Ree Rea 7772 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • You guys are the best !!!! 👏🏻👏🏻👏🏻

  Albertina QorrajjjAlbertina Qorrajjj2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Super bashkpunim,tkesh kshu muzikantesh e te degjosh don xhonin vetem shqiptart e bejn

  Drini TrupjaDrini Trupja2 muaj më parë
  • Stine my best cousin ❤️🥺

   Capital T MozzikCapital T MozzikMuaj më parë
 • Dy zera shum te bukura,bravoooo Dibra!!

  Arjana JakimiArjana Jakimi2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Ktu ska fjal per komlimente ...thjesht suksese🌷❤👊🙏☝🔥💣

  KING EDB ALREAL GKING EDB ALREAL G2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • 👏👏👏👏

  blerim sadikllariblerim sadikllari2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • 💥💥💥💥💥💥💥💥

  Agron VijaAgron Vija2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Super 👑👑

  Klajdi claydeeKlajdi claydee2 muaj më parë
 • Super 🔥❤️

  Anja JollaAnja Jolla2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Woww bellissimo 😲😍😍😍❤❤❤🇦🇱🇦🇱

  Tia SinaTia Sina2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Erdha per te pare xhenin ❤️

  Muhametaj 07Muhametaj 072 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Hey Altin, Stine esht rrit me autotune po ti cne me kte version kaq ftoht origjinali kenges me mire te ishte vendos si ishte sesa ky version i ri...

  Ervis OfficialErvis Official2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👏👏👏👏👏👏👏👏

  Edvini TiraneEdvini Tirane2 muaj më parë
 • Suksese!

  Jonida KatznerJonida Katzner2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Stine different level 🔥

  Andreas MengriAndreas Mengri2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Suksese vocat e Dibres 🔥💣🦁🦁🙌

  Blledi AlimaniBlledi Alimani2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Erdhi legjenda me stilin e vet Esti Aje Mi

  tiku milantiku milan2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Super keng

  Silva LusiSilva Lusi2 muaj më parë
 • Fryn era ne shpin time, Jo verme ere,😭😭 Shume e bukur, complimenti cuna.,🥰

  Genti GentianGenti Gentian2 muaj më parë
 • Ky stine ja ka heq lezetin muzikes sa her kendon ai e bej skip 😏

  Unnamed@KTUnnamed@KT2 muaj më parë
 • O xheni shaska o yll

  003 Bx003 Bx2 muaj më parë
 • O zot nj mbrekulli 💔💔

  Mariglena RamaMariglena Rama2 muaj më parë
 • Sa shpejt mbaron 🤔 Shum e bukur

  Gazmir MemaGazmir Mema2 muaj më parë
 • bravo super 🙏🙏

  Valentin AgoValentin Ago2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Stine ke zerin perl presim nje duet me zinjon

  Andy_ 25_alAndy_ 25_al2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Une jam fanatik dhe dashamirs i versjonit te vjeter te kesaj kenge si shqip dhe greqish ....

  Roli LandiRoli Landi2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Erdhe si era e ike shpejt .

  Eva AlldervishiEva Alldervishi2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • kjo eshte kenge greke se ka ber asnjeri ngate dy Altini e kendoj vetem tani me Stine mbas 5 vjet me ylli baken ndonje varjat tjeter0

  Kela HajdariKela Hajdari2 muaj më parë
 • Po me i brim ... vokali komplet autotune ... 👎

  AN ProdAN Prod2 muaj më parë
 • Stine na kisjte marr malli 😍😍😍😍 Imagjinoni nje keng dashurie stine ft noizy😍

  VIDEO INTERESANTE ALVIDEO INTERESANTE AL2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Ah kjo era shpirti ta merr ju uroj gëzuar shën valentini të gjithve te dashuruarve pos paci fatin tim që nuk bera kur pjes tek kjo fest💔💔💔

  Giulia giulianaGiulia giuliana2 muaj më parë
  • @Adelaida Ada gëzuar e dashur shpresojmë

   Giulia giulianaGiulia giuliana2 muaj më parë
  • Gezuar e dashur , por kur nuk e pret vjen vet dashuria ♡

   Adelaida AdaAdelaida Ada2 muaj më parë
 • Uaaauu suer kenge bravo dy zera te mrekullushem 👌👌🤗🤗

  Andrej StojanovskiAndrej Stojanovski2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • E bukur kenga po nuk eshte nevoja te frymezoheni me kenge te huaja ne kemi "Eren" ton

  Besnik HaskoBesnik Hasko2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë
 • Suksese! 👑👑

  Daniel ArisDaniel Aris2 muaj më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alnick.info/throw/mKqzgXlwm6iggMU/video.html

   Block Hand TestBlock Hand TestMuaj më parë