Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_be...

© & ℗ Shyhrete Behluli & Onair Media. All Rights Reserved

Shkarko

Shikime
3,025,667

Komente

 • Ju lumt goja ! 🥰🥰

  Rukije lovicRukije lovic2 ditë më parë
 • Ju knoft zemra gjithmon se shum geng e qelluar se ska ma bukun ne ket bot se mu ba gjyshe:)

  Safete EgzonSafete Egzon9 ditë më parë
 • Black FridayBlack Friday10 ditë më parë
 • Suksese! ❤️👍🏽

  mikea hiooimikea hiooi16 ditë më parë
 • ju lumte goja jan keng me mesazhe te bukura zoti ju rujt

  Nure KadiuNure Kadiu16 ditë më parë
 • Ju lumt goja e shpirti se me te vertet dashnin e marin nipat emesat jan ilaq per shpirtine gjyshit e gjyshes

  Rexhep SpahiuRexhep Spahiu16 ditë më parë
 • Me fal oj nane qe spo muj met ba gjyshe 😥😥😓

  i pa fati pa fat16 ditë më parë
 • Ju lumt te diverse 🥰👍🤲🇦🇱🇦🇱

  Lorena AsllaniLorena Asllani17 ditë më parë
  • Ju kendofte zemra te dyve.

   mikea hiooimikea hiooi16 ditë më parë
 • Sa keng e bukur e dhimshme .mu me ka mungu gjyshja edhe fmive te mi ju ka mungu gjyshja Ishalla nipat e mesat e mia paain gjyshe 😭😭😭😭

  abbsnn coseabbsnn cose18 ditë më parë
  • In sha Allah ju bashkon Zoti ne xhennet

   i pa fati pa fat16 ditë më parë
 • 😍😍👏👏

  Antonela RajtaAntonela Rajta19 ditë më parë
 • Ďp

  hazbie lekahazbie leka20 ditë më parë
 • AAB

  Berti CaniBerti Cani22 ditë më parë
  • Marshalla Muzik me te qetsu shpirtin

   aola wiliaola wili17 ditë më parë
 • Ju lumt goja se na kenaqet oj shyrehte 🥰🥰👋👋👋

  bilinas minibilinas mini22 ditë më parë
  • A

   abbsnn coseabbsnn cose18 ditë më parë
 • Shum mir goja ju lum shum mir

  Ajshe KelmendiAjshe Kelmendi24 ditë më parë
 • Ju lumte goja, jeni te mrekullueshem Suksese 🥰🥰

  Kume GjoziKume Gjozi24 ditë më parë
  • Edhe 1 hit Si cdo vit Vec nga ju Me u prit Rrespekt per gjyshet e nanat tona

   doire aintudoire aintu21 ditë më parë
 • ❤👍

  hoiy vinosahoiy vinosa25 ditë më parë
  • ‘’Fjala dashni nese mundet me u than ndryshe le ta ka emrin NAN e le ta ka emrin GJYSHE ‘💕❤️🔥

   gioyu comigioyu comi25 ditë më parë
 • sddde

  Asieh AvdiuAsieh Avdiu27 ditë më parë
  • Bravo te dyve Zoti ju rujt jeni te mrekullushem veq vazhdoni

   mmpj twodmmpj twod20 ditë më parë
 • Ureme per kegen e re suksese ne tardhmen

  gioyu comigioyu comi28 ditë më parë
 • Valla po me u bo gjyshe ma mir ska ja lumt

  Valbone AhmetajValbone Ahmetaj28 ditë më parë
 • 👏🇦🇱❤🇦🇱👏

  SHQIPERI ETNIKESHQIPERI ETNIKE28 ditë më parë
  • Kenga ma e mir❤❤

   hoiy vinosahoiy vinosa25 ditë më parë
 • Ju kendofte zemra te dyve.

  sokin jonsokin jon29 ditë më parë
 • Kjo koka ba si Michael Jackson si vjen marre gruja plakaaa

  KamaqoKamaqo29 ditë më parë
 • Ju knoft zemra te dyve gjithmon mat mirtit jeni ju lumt👌

  alida flusalida flusMuaj më parë
 • A

  Arjanit MorinaArjanit MorinaMuaj më parë
 • Marshalla Muzik me te qetsu shpirtin

  Eraldo IslamiEraldo IslamiMuaj më parë
  • Valla ju lumt te dyve veq vaxhdoni♥️♥️🙏🙏🙏🙏

   sokin jonsokin jon29 ditë më parë
 • Svaka cast pjesma je vrh💥👌🏽

  Armin RugovacArmin RugovacMuaj më parë
 • Edhe 1 hit Si cdo vit Vec nga ju Me u prit Rrespekt per gjyshet e nanat tona

  agim zyberajagim zyberajMuaj më parë
  • Per ne qe jetojme jasht vendit na plas zemra

   agim zyberajagim zyberajMuaj më parë
  • Gjethmon Gold ag na knaq zemrat

   alida flusalida flusMuaj më parë
 • Bravo te dyve Zoti ju rujt jeni te mrekullushem veq vazhdoni

  Tanaj BekimTanaj BekimMuaj më parë
 • Kjo mongolja e Mushtishti i pelqen me kendu me ket talibanin.....

  Vjollca GashiVjollca GashiMuaj më parë
 • 💞💞💞💞💞💖💖💖❤🥰🥰🥰🥰

  Leandra NoelaLeandra NoelaMuaj më parë
 • Ju Lymt A GOLD AGUSHI ME LEJON TE QUAJ KESHTU SE BABA JEM NDES PAST E KA EMRIN AGUSH GOLL POT LAJMROHEM PREJ L8NDRE GURBETQARE 92 TE LUTEM A KA MUNDI NI DESHIR ME MA PLOTSU KAM 2 DJEM TE DAJVE HEROJ TE KOMBIT JANE DESHORT ARSIM DHE FAZLI FAZLIU NGA BARILEVA TE PATE 2 JAVE LONDER E KAMË PADE AME VUJ PREJ KANCERIT NE KUMO JAME NESE KI MUNSI NI KANGE ME JAVE KUSHU ME MA PLOTSU QIT ANDËR DHE PER TJERTAT BISEDOJ NE SE E LEXON KIT KOMENT TE FAL7MINDEROJ SE SHUM PO E GJAJ VETEN NE TEKSTET E KËNGVE TU LUM NANA QE TE KA E LUM K8MBI SHQIPTARE QE TE KEMI KRENOHNA ME TY PERSHENDETJE NGA LONDRA

  Vezire IsufiVezire IsufiMuaj më parë
 • Ju kendoft zemra gjithemon ❤️💙

  mllop aeetmllop aeetMuaj më parë
  • I don't think anybody should be left out when going for digital assets

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissMuaj më parë
 • Kenga ma e mir❤❤

  elsa gashi🤗elsa gashi🤗Muaj më parë
  • Yje keng super zemren na e knaqet❤❤

   gioyu comigioyu comi25 ditë më parë
 • Jeni e pa krahasushme. Super

  Vera MuhoVera MuhoMuaj më parë
 • Numer 1 jeni zoti jurujt

  Nijazi DalipiNijazi DalipiMuaj më parë
 • Yje keng super zemren na e knaqet❤❤

  mikoy huiomikoy huioMuaj më parë
 • Ju gzoft 🙏🙏Zoti gjith jeten Ska dashuri mate madhe se sa Dashurija e Gjyshit et Gjyshes 🙏

  Vjollca PaliVjollca PaliMuaj më parë
  • Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟

   mllop aeetmllop aeetMuaj më parë
 • Valla ju lumt te dyve veq vaxhdoni♥️♥️🙏🙏🙏🙏

  Dashurie NezirajDashurie NezirajMuaj më parë
 • Ju lumt ju lumt gzim mat madh skam pas sikur jam ba gjyshe vetem vazhdoni pershendethe nga brukseli

  Ajse FejzulaAjse FejzulaMuaj më parë
 • Gjethmon Gold ag na knaq zemrat

  Lenaaa CekuuLenaaa CekuuMuaj më parë
  • Mir et

   mikoy huiomikoy huioMuaj më parë
 • Sukseset mos ju nalshin kurr ♥️♥️

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissMuaj më parë
 • Ju lumte goja jeni te mrekullushemmmm 🌹🌹🌹🌷🌷🌺🌺🌸🌸🌸🌸👸👸👸👸♥️♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌞🌞🌞🌞👌👌👌👌

  Lucie MyftariLucie MyftariMuaj më parë
 • Shum tmir jini Veq sukses 👍🏻❤️

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideMuaj më parë
  • Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻

   minij hooiminij hooiMuaj më parë
 • 😂😂😂💋💋💋🌹🌹🌹

  Vilson HoxhaVilson HoxhaMuaj më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️

  Arber T....Arber T....Muaj më parë
  • Goja julumt ozot

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissMuaj më parë
 • Ju knoft zemra gjithmon jeni te vecant.👏👏

  Flamur AvdiajFlamur AvdiajMuaj më parë
 • Ju këndoft zemra gjithë jetën kënge me ni mesazhë përques Respekt ❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏

  xrrxy vvoixrrxy vvoiMuaj më parë
  • ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess... te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideMuaj më parë
 • Selam melodis gold i beljuhji ikona muzik Albani sum sum mir častu muslim bosljak i sip masedonija 🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇲🇰🌷🌷🇵🇰🇹🇷🇲🇷☝️☝️🕋☝️☝️🌷🌷👍🆗🌹

  Mesa MesaMesa MesaMuaj më parë
 • o ghithmon knofshi si na knaqt sidomos neve ghysheve flm shum per respekt qi kini ndaj ghysheve🤲❤❤

  Papare FreePapare FreeMuaj më parë
 • Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟

  Aferdita MerovciAferdita MerovciMuaj më parë
  • Доброго дня.

   xrrxy vvoixrrxy vvoiMuaj më parë
 • Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏

  CassieCassieMuaj më parë
  • Yje keng super zemren na e knaqet❤❤

   gioyu comigioyu comi26 ditë më parë
 • Jeni⭐⭐⭐⭐⭐⚘⚘⚘⚘⚘

  Gina MetaGina MetaMuaj më parë
 • 👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊

  Zemrie AhmetajZemrie AhmetajMuaj më parë
 • Mir et

  Edison ZarajEdison ZarajMuaj më parë
 • Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.

  Emily AnEmily AnMuaj më parë
  • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

   CassieCassieMuaj më parë
 • Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕

  Nderim HajdariNderim HajdariMuaj më parë
 • Ju lumt goja po mir po knoni

  Kumrije VeliqKumrije VeliqMuaj më parë
 • Qe hiti veror 🔥🔥🔥

  bowen voowybowen voowyMuaj më parë
 • Goja julumt ozot

  Izet MuhadriIzet MuhadriMuaj më parë
  • Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

   Emily AnEmily AnMuaj më parë
 • Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit

  Fatmire ArifiFatmire ArifiMuaj më parë
  • prin per gjyshe

   abbsnn coseabbsnn cose18 ditë më parë
 • *ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

  life is beautifullife is beautifulMuaj më parë
 • Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏

  Entela BelulajEntela BelulajMuaj më parë
  • ❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤

   Miraxh MiraxhMiraxh MiraxhMuaj më parë
 • Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyMuaj më parë
  • life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g

   bowen voowybowen voowyMuaj më parë
 • Gjitha ash tu

  Hajriz BalincaHajriz BalincaMuaj më parë
  • Juknoft zemra dyve keng shum e mir lumet na qe ju kena

   Mesnete XhoxhajMesnete XhoxhajMuaj më parë
 • Доброго дня.

  Александр КузьминАлександр КузьминMuaj më parë
 • Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur

  Hatixhe osmaniHatixhe osmaniMuaj më parë
 • Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall

  JoannaJoannaMuaj më parë
  • Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyMuaj më parë
 • Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.

  Entela SalkoEntela SalkoMuaj më parë
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  mirimusaj mirimusajmirimusaj mirimusajMuaj më parë
 • c'est une farce...................hum................ratée

  abo nementabo nementMuaj më parë
 • Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt

  minij hooiminij hooiMuaj më parë
 • Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre

  Shkekqim HysaShkekqim HysaMuaj më parë
 • Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

  Lazim KoneshaLazim KoneshaMuaj më parë
  • Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme

   mikoy huiomikoy huioMuaj më parë
 • ju lumt

  Januz NishoriJanuz NishoriMuaj më parë
 • O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️

  bofooit gojobofooit gojoMuaj më parë
 • You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

  TheChosenTheChosenMuaj më parë
 • Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

  Anna StoneAnna StoneMuaj më parë
 • Jeni super ju knoft zemra

  Klevis ShabiKlevis ShabiMuaj më parë
  • ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

   bofooit gojobofooit gojoMuaj më parë
 • Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰

  Recetat e Nurajes - Gatime InternacionaleRecetat e Nurajes - Gatime InternacionaleMuaj më parë
 • Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

  Ida KoleciIda KoleciMuaj më parë
 • Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme

  Gjoka hide🤩🤩Gjoka hide🤩🤩Muaj më parë
 • Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall

  Fatime ShehuFatime ShehuMuaj më parë
 • Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra

  Kumrije VeliqKumrije VeliqMuaj më parë
 • 👑👑💖💖💎💎

  Lodi HidriLodi HidriMuaj më parë
 • Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes

  Kristian PrendiKristian PrendiMuaj më parë
 • shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

  Ajshe Gashi-CocajAjshe Gashi-CocajMuaj më parë
 • O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess

  Valbona salihuValbona salihuMuaj më parë
 • Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏

  Ptao TomPtao TomMuaj më parë
 • PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏

  Bujar SinaniBujar SinaniMuaj më parë
 • Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Atid ItarbaAtid ItarbaMuaj më parë
 • ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

  Drita ademajDrita ademajMuaj më parë
 • Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.

  Gerta KacaGerta KacaMuaj më parë
  • Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

   Ptao TomPtao TomMuaj më parë
 • Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum

  Nana SGNana SGMuaj më parë
 • Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤

  JoselyJoselyMuaj më parë
 • Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon

  Felleze LamceFelleze LamceMuaj më parë
 • alnick.info/throw/ls_enJiGi5t5ncU/video.html

  Shashi GoudShashi GoudMuaj më parë
 • Shume bukur

  Ndoc BrulajNdoc BrulajMuaj më parë
 • Super keng

  Selime MecoSelime MecoMuaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Dorina ShalaDorina ShalaMuaj më parë
 • Bukur shumm❤❤

  Dorina ShalaDorina ShalaMuaj më parë