Ekskluzive: A është 'përputhur' Melisa?

Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Shkarko

Shikime
396,988

Komente

 • Ti je femer e mrekullueshme . Suksese ne jeteee ❤❤❤❤

  DeniDeni5 ditë më parë
 • Melisa ♥️

  Morena MorMorena Mor9 ditë më parë
 • Love you

  Florinda YmeriFlorinda Ymeri27 ditë më parë
 • Je yllliiiii

  Esma AmetiEsma Ameti27 ditë më parë
 • Shum buker

  Irida MaljaIrida Malja28 ditë më parë
 • KJO SENET I KA MIR JO MIR PA SUPER MIR❤️

  Deda bevevDeda bevevMuaj më parë
 • MELIS UNË TË DUA SHUM ❤️🥰

  Deda bevevDeda bevevMuaj më parë
 • Po moj melisa ty te beri te njohur emisijoni perputhen.. siq e mbaj mend ne nje puntat ne perputhen kishe than qe nuk miresh me muzik po siq do qe te jet hapin e par ta dhaa perputhen ket mos e haro

  Burim KondeljiBurim KondeljiMuaj më parë
 • Bravo Melissa suksese zemer Zoti te ndimofte ne cdo hap te jetes tende

  sokin jonsokin jonMuaj më parë
 • Melisa je si zemer loqk veq kush ta ka inat edhe pa make up je si pricesh

  Gashi AfetditaGashi AfetditaMuaj më parë
 • SUKSESE MELISA ZEMER DERGOJ.PUTHJE

  dolita windodolita windoMuaj më parë
 • Shume e mire je ti melisa

  Isra BeqiriIsra BeqiriMuaj më parë
 • Te lumt Melisa❤️

  bilishu alissbilishu alissMuaj më parë
  • Melisa shum mir ke bë që dole nga përputhja

   sokin jonsokin jonMuaj më parë
 • shum e bukur eshte shum🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙

  Ardita TasholliArdita TasholliMuaj më parë
  • melisa

   Ardita TasholliArdita TasholliMuaj më parë
 • po

  Ardita TasholliArdita TasholliMuaj më parë
  • Melisa je e para

   dolita windodolita windoMuaj më parë
 • Sa thash iku kjo prap dul pff🙄🙄

  Emine LediiEmine LediiMuaj më parë
 • Subcribe kanalin tim nese mendoni se Andi dhe Melisa jan bashk po na rren qe nuk jan bashk

  lyrics songslyrics songsMuaj më parë
  • Sa e bukur

   bilishu alissbilishu alissMuaj më parë
 • Melisa suksese ne rrugen e muzikes ❤️🌟😍zoti ta prift mbar gjith jeten tende e dashur je nji vajz me vlera te medha paq bekimin e zotit ❤️

  Lola GuriLola GuriMuaj më parë
 • Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua

  AGRO WEBAGRO WEBMuaj më parë
 • Brravo suksese Nuk ishte nevoja te beheshe ftyre publike ne perputhen sepse ne kosove behesh e njohure shpejt dhe te dhejn perkrahje per muzik keep going💞

  yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • 👍💖💖💖❤❤❤ Melisa ❤❤❤💖💖💖 👍👏👏👏👌👌👌

  Shingjile ZulbeariShingjile ZulbeariMuaj më parë
 • Sa e mirë që eshtë 🌹suksese ❤️👌

  Egzona GurguriEgzona GurguriMuaj më parë
  • sindi i beri nji vleresim total

   yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • Ik se nuke zgjat shume fame spse nuke eshte kushe edi ca por ju maksimumi ca muje dhe sdo ngjohet me gje per ty kte po ta tham spese ke frike sepse do dukesh QE shifni sjam zhdukure dhe ti qe slen djale pa provu se dukesh kshu te ishin gjitha sdo martoheshin njerizt

  Arlind SelitaArlind SelitaMuaj më parë
  • Ik moj lamashe femer

   yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • Bravo Melissa suksese zemer Zoti te ndimofte ne cdo hap te jetes tende

  seiom jvonyseiom jvonyMuaj më parë
  • AGRO WEBAGRO WEBMuaj më parë
 • Melisa ❤❤❤❤❤❤❤

  Lezh ShkoderLezh ShkoderMuaj më parë
 • Tu me ta ndrru venin senin😂😂

  Alban ZekaAlban ZekaMuaj më parë
 • Melisa shum mir ke bë që dole nga përputhja

  Nazmi OdaiNazmi OdaiMuaj më parë
  • AGRO WEBAGRO WEBMuaj më parë
 • Jo melisa nuk edhte perputhur

  xhani ibershimixhani ibershimiMuaj më parë
  • Fake fuck!!

   seiom jvonyseiom jvonyMuaj më parë
 • Melisa je e para

  Valdete OsmaniValdete OsmaniMuaj më parë
 • Fake and ugly

  Claudio HysiClaudio HysiMuaj më parë
 • Sa e bukur

  Erza KrasniqiErza KrasniqiMuaj më parë
 • te lumt melisa

  Zyrafet ReshitiZyrafet ReshitiMuaj më parë
 • Bravo Melisa ke me arrit shum ne Kosovê.

  Kim. RoniiKim. RoniiMuaj më parë
  • AGRO WEBAGRO WEBMuaj më parë
 • Timoj plen

  Zamira AmelZamira AmelMuaj më parë
 • Ti surat kal

  Zamira AmelZamira AmelMuaj më parë
 • Tpakten e vetmja gje e mir qe vrejta ktu komentet te mira per Melisen po behen👋Melisa sukese💖

  Suzi IsenajSuzi IsenajMuaj më parë
 • Ik moj lamashe femer

  Vini HeqimajVini HeqimajMuaj më parë
 • sindi i beri nji vleresim total

  Altin KumarakuAltin KumarakuMuaj më parë
 • Shum emir je amo ke tha jam ko e viktimizuar ne femiri tash skam qen qudi po tregou e drejt

  Mira DakajMira DakajMuaj më parë
 • Shum eksperienca 😂😂 Shum ka pas!

  Vin TeresantVin TeresantMuaj më parë
 • Bravo melisa zemer kshtu tregoju se bon me dal edhe pa u kallait me grime je shum shum e embel ❤💋👏🍇👍

  Xhani XhaniXhani XhaniMuaj më parë
  • AGRO WEBAGRO WEBMuaj më parë
 • Fake fuck!!

  Vin TeresantVin TeresantMuaj më parë
 • I ka gjerat me vajb! 😂😂

  Vin TeresantVin TeresantMuaj më parë
 • Tani Merre Sindin ti bjeri violines, ty kendo;)

  A NilaA NilaMuaj më parë
 • Shko hap dhe pak komet en itali barxhell

  Renato LinhareeRenato LinhareeMuaj më parë
 • Kjo duhet te bej bashkpunim me luana Vjollcen 😂😂

  Eduart memoEduart memoMuaj më parë
 • Lavire

  klawdio Hoxhajklawdio HoxhajMuaj më parë
 • Po pse vjen ne kosov per tber bashkpunim pse nuk rri te vendi jot edhe atje ka njerz boll qe te bashkpunosh po normale se atje te shajt tgjith ste ka ngel fytyr me dal nrrug hajde nkosov bej lek funderrim

  Aurora MuqajAurora MuqajMuaj më parë
 • Shum bukur fancja jon

  Muhamet KobociMuhamet KobociMuaj më parë
 • O melisa bukur

  Alkea AlsinaAlkea AlsinaMuaj më parë
 • E perputhur nuk e di, po e qi* esht e sigurt

  Tani TrTani TrMuaj më parë
 • Suksese Melissa vazhdo keshtu bravo zmr

  Jonida JonidaJonida JonidaMuaj më parë
  • @AGRO WEB ❤️❤️❤️

   Jonida JonidaJonida JonidaMuaj më parë
  • AGRO WEBAGRO WEBMuaj më parë
 • Vec per para ishalla sa ma lart

  Dz KsDz KsMuaj më parë
 • Kjo esht femra me pa vlere turp I zotit gjyna

  Maria TsiokouMaria TsiokouMuaj më parë
 • Welcome to our Prishtina Kosova spo muj met kritiku heheh perputhen boll tkom kritiku.

  smile foryousmile foryouMuaj më parë
 • Kangen ja paska Bo Fation Kuqarit hahahaha me bo xheloz Andin

  smile foryousmile foryouMuaj më parë
 • Mevlanin e nxorra qe e ka ze fallco me atotune meqe nuk kendon live. Tani pres te kendosh live qe te shof nese ke ze vertete apo e ke fallco

  Kendra DuliKendra DuliMuaj më parë
 • Shqiptareve ju vjen keq per te verteten dhe te jesh guximtare melisa te uroj me te miren

  vlora vloravlora vloraMuaj më parë
 • Mfal ju po e intervistoni ne cilesin e kengetares? Vetem ne shqiperi kam par qe me nje kenge quhesh kengetare.Nuk e di c'te them dmth , prisni nje keng edhe nga Arjani tani..... Dhe ta quajm kengetar!!

  Vesa VesaVesa VesaMuaj më parë
 • Melisa 👏veq suksese👏❤️❤️

  Sonila DoqiSonila DoqiMuaj më parë
 • Femer kotiiii🤮🤮🤮

  rajan rajanrajan rajanMuaj më parë
 • Le ta shajn kush te doj, e vetmja femer pa botox pa makeup pa taka dhe minifunde ne jeten e perditshme. Te uroj fat drejt muzikes melisa.

  Bossy BellaBossy BellaMuaj më parë
  • E vetmja femer fallso dhe krv...,

   rajan rajanrajan rajanMuaj më parë
 • Njeri Shum Fallco

  Joni NdrecaJoni NdrecaMuaj më parë
 • Urime 🥰

  Miss YouMiss YouMuaj më parë
 • Po esht e dua shum😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😗

  Dash PirajDash PirajMuaj më parë
 • *Akoma nuk ka bere VETVRASJE KJO BUQA 🤢🤢🤢*

  DAVID WHO!DAVID WHO!Muaj më parë
 • Na plasi raku

  Andrea SulkuAndrea SulkuMuaj më parë
 • Asht perqir melisa ..

  Bal BaniBal BaniMuaj më parë
 • You are so fake

  LT CrosvyLT CrosvyMuaj më parë
 • Po kari po 😂

  World ChartsWorld ChartsMuaj më parë
 • O genjeshtare ti u fute aty jo per te perputhur ti u fute per ate qe ben tani qe te behesh e njohur

  Elena OikonomopoulouElena OikonomopoulouMuaj më parë
 • Shum e shum me bukur se do kengetar me pervoje shum vjecare qe e quajn vip veten Komplimente edhe qe ske komplekse del pa pik grimi pa filter 👍edhe me then te drejte prej kur e kendove kengen e mevlanit shuj shuj thash ah cfar zeri dhe ja ku je sot

  Dea MuratiDea MuratiMuaj më parë
  • Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua

   AGRO WEBAGRO WEBMuaj më parë
 • Suksese Melisaaa🇽🇰🇦🇱🇧🇪

  Beqiri AlbertBeqiri AlbertMuaj më parë
 • Nje bashkepunim me Mevlanin do ishte Super

  Tessa BTessa BMuaj më parë
 • Melisa bej duet me mevlanin

  Genta zh,italiGenta zh,italiMuaj më parë
 • Brravo Melisa je shum e mir

  Davida GjoniDavida GjoniMuaj më parë
 • Shum e mir pa make up

  labinot shaqirilabinot shaqiriMuaj më parë
  • AGRO WEBAGRO WEBMuaj më parë
 • Melisa je ma e mir

  Valbona UkaValbona UkaMuaj më parë
 • si na shaqe kto kruvat si kerpurdha ska faj kuchka po kajn faj kto bith qira qe i nxerin naper media

  e.b e.be.b e.bMuaj më parë
 • bravo melasa

  Gabriela DajlaniGabriela DajlaniMuaj më parë
 • drras koka si perpara si permrapa.

  angelina jolieangelina jolieMuaj më parë
 • Je Nje Femer E Mbrekullushme Dhe Meriton Shum Gjera.... Dhe Besoje Qe Ti Do Ja Arrish Cdo Gje...🤗🤗

  Flori PirjasiFlori PirjasiMuaj më parë
  • AGRO WEBAGRO WEBMuaj më parë
  • Sukssese

   Xhevat DreshajXhevat DreshajMuaj më parë
 • Me pelqen Melisa sepse eshte shum pizitive dhe nuk gjykon. Asnjeher nuk ka then asnje fjale te papershtatshme per Tean. Kjo eshte shoqe e vertet jo si Ana qe shitet per nje vend ne TV duke i mbajtur anen Olses sikurse Olsa te jet shpetimtarja e saj

  Anna Mirela PalokaAnna Mirela PalokaMuaj më parë
  • Po ashtu edhe Shqipja të gjitha bashke

   EL EldaEL EldaMuaj më parë
  • @That Guy kurse ti i ke mbajtur pishen

   diac6jdiac6jMuaj më parë
  • @That Guy a tani e kuptova. Nese ti ke kete konceptim te gjerave nuk skam çfare te replikoj me. Uroj qe nje dite, para se te jete vone ti kuptosh ca gjera themelore per njeriun. Te uroj çdo te mire 🤗

   Anna Mirela PalokaAnna Mirela PalokaMuaj më parë
  • @Anna Mirela Paloka feja esht perrall e krijuar nga njerzit

   That GuyThat GuyMuaj më parë
  • @That Guy atehere si e shpjegon thenjen e Jezusit qe ka thene: " Mos gjykoni dhe nuk do te gjykoheni " ?

   Anna Mirela PalokaAnna Mirela PalokaMuaj më parë
 • Ca emri ke bo ti melisa qe mos tu japesh fame te tjerve aman 🤮

  eva 30eva 30Muaj më parë
 • Kujt pi han shipka🤣

  hdhfhfhf jejrjrjrhdhfhfhf jejrjrjrMuaj më parë
 • Ti veq talente sje🤧🤧🤧

  Hasan SinaniHasan SinaniMuaj më parë
 • Suksese zemer 😘

  Enkeleida MaenhoutEnkeleida MaenhoutMuaj më parë
 • Ma e bukur pa make up 😍😍😍😍

  Anxhelo GangAnxhelo GangMuaj më parë
 • Qr nuk mbet askush pa u bo kengtar🤦‍♂️ kjo na kish bo krenar vetem ne xxx nese Kish punu se per kengtare sa ka gjyshja ime aftesi aq ka edhe kjo

  Reçica BesnikReçica BesnikMuaj më parë
 • Perputhen emision kurvash te degjeneruarit jan aty shkatrrun femit me kta pislliqe

  Andi RrustemiAndi RrustemiMuaj më parë
  • @gjakova kosova qdo fmi sot ka telefon ndor sot kam pa se fmit r noshes mitur i shiqojn dhe marrin msim nga kjo kurveri

   Andi RrustemiAndi RrustemiMuaj më parë
  • E pse me domosdo duhet fmit mi kqyr a?

   gjakova kosovagjakova kosovaMuaj më parë
 • Qfar a Kjo kang Kshtu „““seni seni „veni veni“🤦‍♂️

  Egzon HotiEgzon HotiMuaj më parë
  • 😂😂😂😂po valla😂

   Korina YmeriKorina YmeriMuaj më parë
 • Sei bravissima: tanto auguri

  King De1 ProKing De1 ProMuaj më parë
 • Sa palidhje

  F’F’Muaj më parë
 • Bravo melisa.me.pelqen kshtu vazhdo je.si zemer.

  Lola LeoLola LeoMuaj më parë
 • Kendon shume bukur😘 E thjeshte e sinqerte dhe e mire👑👑👑👑👑👑👑👑je shume e lezetsheme MELISA❤❤❤💞👑

  Melisaa LleshiMelisaa LleshiMuaj më parë
  • AGRO WEBAGRO WEBMuaj më parë
 • Melisa je yll ,,trupin dhe fytyren I ke yll😍😍😍😍

  Ti TiTi TiMuaj më parë
 • Ti me kom ne toke a 😂😂😂😂😂😂

  Bossi DidBossi DidMuaj më parë
 • Oj Melisa o tqifsha iher

  Blendi /Blendi /Muaj më parë
 • Bravo Melisa zani persmari shum bukur dukesh sikur ke bo nja 10 kang suksese 🔥🔥🔥

  Flutura HaxhiuFlutura HaxhiuMuaj më parë
 • BRAVO MELISA❤️❤️

  CadomerjallCadomerjallMuaj më parë