Përjashtohet nga emisioni Kengtari njohur shqiptar dyshohet qe ishte me Covid.Shikoni momentin!

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Shkarko

Shikime
211,075

Komente

 • Vari karin 😂😂

  AlfonsAlfons4 orë më parë
 • Béni pak humor per te qene ky eshte nivel per ciklin e ulet te 9 -vjeçares.Te me falni po per te respektuar edhe ndjekesit,dashamiret e emisionit.

  blendi yzeiriblendi yzeiri2 ditë më parë
 • Kto kamerat e fshehta skena koti

  Albert ShahiniAlbert Shahini8 ditë më parë
 • esht njisoi si ti maseesh temperaturen ati qe te hap deren ne mes te hallit turp tju vij buk shkelsa

  Erald NexhipiErald Nexhipi10 ditë më parë
 • Po kjo ishte loja.

  ilir rrugejailir rrugeja11 ditë më parë
 • Die Albaner die sind schlauer geworden coll

  musik - Ritma purane songmusik - Ritma purane song12 ditë më parë
 • EMISION LESHI ME KET BUDALLA SADRI KARI

  Kosovo AlbanerKosovo Albaner13 ditë më parë
 • Qifsha emisionin, po tisha une tkisha pshurr n’emision,na e shpift me kto kamera

  AlbozAlboz13 ditë më parë
 • GLLUP EMISION. 👎👎

  Musli SelmaniMusli Selmani14 ditë më parë
 • tallin b..... keta... cfare behet keshtu... me e be me ndonje arstist nga Kosova do kishte plase sherri...

  Ed VamosEd Vamos15 ditë më parë
 • U ndjeva unë keq jo më Ylli Baka t'ju vij turp

  Andrea AndraAndrea Andra15 ditë më parë
 • Ylli vkrsi

  Ai CuniAi Cuni18 ditë më parë
 • Haha ylli’ unë u tërheka pak 🤣😂🤣😂

  Bani ShalaBani Shala19 ditë më parë
 • Sa turp

  Mirela MirelaMirela Mirela22 ditë më parë
 • U qr pleher emision Ylli baka eshte i madh

  Klejdiseiti KlejdiseitiKlejdiseiti Klejdiseiti22 ditë më parë
 • Shqiptar te nderuar pse vall keshtu . Para hyrjes oara fillimit behen kto pun jo pasi ka filluar dhe pa mbroijtse beni teatër. Nuk esht kritik por dua qe te jemi te edukuar.

  idrizi 123idrizi 12326 ditë më parë
  • A qenka loij.

   idrizi 123idrizi 12326 ditë më parë
 • Ctallin bythen o Yll sumcja, kokrra e katunarit

  Jone LordJone Lord26 ditë më parë
 • Kjo femna buzet sit gomarices

  ALKUKESALKUKES27 ditë më parë
 • O sadri lopa ko kali qe je bre ne goj te dhjefshq po ma ma pas ba mu qashtu te kisha shtri per toke bre nanen ta q.....a

  Avdi LatifiAvdi Latifi27 ditë më parë
 • Ti ulesh gjith ate pjeshke afer gjith ate shal te shko temperatura 42 ta than zhiven e termometrit ajo bjondia

  Tonin MarkuTonin Marku29 ditë më parë
 • qija ropt kta janë kaq amatorë, vetëm 1 idiot nuk do e kuptonte që është lojë.

  Cen SuraCen Sura29 ditë më parë
 • 😂😂😂😂 Futja kot. Kjo zogu eshte per pune tjeter

  Onufri onufriOnufri onufri29 ditë më parë
 • ska tmperatur po ka pi besoj 🤣🤣🤣🤣🤗

  klodi dishaklodi dishaMuaj më parë
 • Mejreme ta hangsha lapecin e pillit

  bb4live interbb4live interMuaj më parë
  • ja hanksh motres, ....pis i ndyre

   SHQYPTAR AlbaniaSHQYPTAR Albania29 ditë më parë
 • Moderator me te lodhet skam pa kurr, shum i pa edukat, dhe kjo vajza shum palidhje si jon bo sot kto vajza as qe mundet njeriu ti njo nga nderhyrjet.

  S.D S.DS.D S.DMuaj më parë
 • Shkoni mor gazetar kari kosovar kari

  Fatian MucayFatian MucayMuaj më parë
 • I ka lujt temperatura nga motres medicianales.

  J FrenkiJ FrenkiMuaj më parë
 • Te isha un ne vend te yllit, do u kisha qir ropet juve dhe emisjonit tuaj

  Nertil ZeneliNertil ZeneliMuaj më parë
 • Ik o legen kengetar

  Arjan AgoraArjan AgoraMuaj më parë
 • U desht se pari mja kerku qartifikaten e testit e pastaj me ftu ne emisjon se edhe te pranishmit i infekton

  Fadil KrasniqiFadil KrasniqiMuaj më parë
 • Kjo infermerja sikur ka ardh nga nje video porno qe sapo e inqizoj haha.

  RimeRimeMuaj më parë
 • Pz nuk qeshem fare nga kjo lloj shakaje.Na acaruat seriozisht.

  London ArtistaLondon ArtistaMuaj më parë
 • Ti Gazetar qe as Shqip Sdin me fol turp per ty,

  Bul DragaoBul DragaoMuaj më parë
 • Cfar shakash pa krip per nje kengetar qe e do gjith shqiperia

  snowflakesnowflakeMuaj më parë
 • Ta pshurrsha kemeren e fsheft si ma ban ti po ty ste ka hije sje.per kesi pun lahper je

  kosalba kosalbakosalba kosalbaMuaj më parë
 • Ketij kengatari ka fillu ti rritet menja.

  lili shytalili shytaMuaj më parë
  • Ja mate mendjen me sa cm i eshte rrit?

   Lejdjon PishaLejdjon Pisha29 ditë më parë
 • te ishte me 40 ai, nuk fliste dot ore ca thoni ju 🙄🙄 sa mire ja beri qe I tha ne 2800 .. kisha ikur fare te isha si ylli

  Ida AdiIda AdiMuaj më parë
 • Kjo ishte thjesht nje loje , nuk u tall kush me yllin

  Genti panaGenti panaMuaj më parë
 • Emesjon leshi

  GramozGramozMuaj më parë
 • Po ylli esht njeri serioz .perse nuk i dhjeve mu ne emision

  Eri ZeqoEri ZeqoMuaj më parë
 • O idjot hik !!!

  Alberta AlametiAlberta AlametiMuaj më parë
 • Jaaa Kovidin e paski brenda, kto far tjert pa temperatur dyshimt, u duheshka me u rujt ma shum se ki kengtari njohur qe se paskam pa kur 🤣🤣🤣🤣

  Gëzim SelamiGëzim SelamiMuaj më parë
  • @mimoza gjermani Aha

   Gëzim SelamiGëzim Selami22 ditë më parë
  • Asht shumm kengtar i njohur edhe Shum kangtar i mir

   mimoza gjermanimimoza gjermani22 ditë më parë
 • Me emission kot skam par

  rudina hoxharudina hoxhaMuaj më parë
 • Hahahah sa kot

  rudina hoxharudina hoxhaMuaj më parë
 • Sa palidhje Puaaaaaa Mutin Ma hangshi Edhe kjo Infermerja Pornostar

  B KovaciB KovaciMuaj më parë
 • Shum palidhjeee

  Illyr IanIllyr IanMuaj më parë
 • Aman vetem emisjone spo dini me bo ju kosovaret 👎👎👎👎

  Ana AnaAna AnaMuaj më parë
 • Ik o ju robt ku ti keni,, me 40 grade nje njeri i rritur vdes o plera!!! O të q.. serbet e mutit!!!!

  Idajet HaliliIdajet HaliliMuaj më parë
 • Ore ik

  Νορι ΚριπαΝορι ΚριπαMuaj më parë
 • Ylli Baka kengetari me i neveritshem i trojeve Shqiptare.Mendjemadh.Ka ba 2 lek dhe matet me majen e malit.Ae shikuat si rreagoj direkt me nervozitet Shifemi bashk ne 2800.Vetem bertet dhe nuk kendon.(Dhi e zgjebosur e bisht perpjet)Sa shum lavd mi thurni ketij pederit.Shdukeni nga ekrani se na qmendet.

  Golden SonicGolden SonicMuaj më parë
 • O ju qift serbi roppt ! Po mer tqifsha ropt matja ne hyrje dhe thuaji nuk lejohet apo doni ta turproni publikisht mor klysha

  El PatronEl PatronMuaj më parë
 • o kafsh . o rrot me 40 temperature .vet duhey te ikish.idjot

  Ardian MatiArdian MatiMuaj më parë
 • Plasi turpi

  Nomi SinaniNomi SinaniMuaj më parë
 • Ca behet kshu uaa e

  Nomi SinaniNomi SinaniMuaj më parë
 • Uaaa sa turp

  Nomi SinaniNomi SinaniMuaj më parë
 • Sa v k..

  Santi SantinoSanti SantinoMuaj më parë
 • E budall he bir

  Illyrian Pellazg EAGLEIllyrian Pellazg EAGLEMuaj më parë
 • ne mes te emisjonit matet temperatura ore debila

  Landa PLanda PMuaj më parë
 • Shumica as e ka kuptuar qe ishte loje (komente ofenduese pafund )

  Arbër 2020Arbër 2020Muaj më parë
 • Qfar eshte e tepert eshte e teper sadri 🤝

  Il3gal BurnoutIl3gal BurnoutMuaj më parë
 • Dukesh nga paraqitja vajza që ishte infermiere fallco !

  Ahmed MakaveliAhmed MakaveliMuaj më parë
 • Seprapthi I beni regullat dhe ajo ju ul afer yllit

  Soli soliSoli soliMuaj më parë
 • kamera e fshehte dhe shakaja duhet tken nje limit sipas personit qe ja bojn... une jam nga veriu i shqiperis dhe nuk i kam ne preference kenget e jugut ama Ylli baka eshte tjeter nivel... pervec se kengtar qe ka len gjurme ne artin shqiptar dhe nje njeri i nderuar qe rrespektohet kudo ne vend... ndaj mendoj se ishte e turpshme dhe pse shaka nje gjest i till ndaj Ylli Bakes

  albo doriialbo doriiMuaj më parë
 • Hahaha

  Yoan JoanYoan JoanMuaj më parë
 • A ropt ku ti keni me gjith komshinj e gjith emisjonin tat

  YAMAHA R1R6BIKERSYAMAHA R1R6BIKERSMuaj më parë
 • Kjo a porno incizon cija robt

  MAXI HUSKYMAXI HUSKYMuaj më parë
 • Mos ka pire ndonje god ai para se te hy ne emision🤣🤣

  Sigridagrembi12 GrembiSigridagrembi12 GrembiMuaj më parë
 • Vallaj te isha un si ylli sdo isha kthyer sikur bota te kthehej permbys

  sk3rdi 321sk3rdi 321Muaj më parë
 • Edhe kamerat e fshehta kan ni kufi jo cdo mysafiri i bohet kamer e msheft o kar me zile.. ka sa koh je ntelevizor i njejti 💩 ke mbet

  Arber MArber MMuaj më parë
 • Kamer e fsheht esht kjo se ska mundesi.Palla garash jeni ju kosovaret.shum delikat qenkeni

  VELI BAYRAKTARVELI BAYRAKTARMuaj më parë
 • Po ky ylli sikur e ka zene shiu🤣

  Ardita PagiaArdita PagiaMuaj më parë
 • Je bere Bajat me keto kamera te fshehura. Te pakten bere ndonje kamer te fshehur pak me normale e jo keshtu, aq me pak kur ke miq nga larg o njeri. Pak me serioz se neve ne Kosove se kemi zakon te bejm hajgare te ksi lloji. Ka doli ne mode tani edhe kjo. Sleni gje pa bere per klikime. Fytyra eshte fytyr o sadri. A te skuqet napak a qa eshte puna jote.

  ValoNValoNMuaj më parë
  • Edhe un kështu mendoj, me këto kamerat e fshehta esht bër pak bajat.

   Saimir DamaniSaimir DamaniMuaj më parë
 • Po sa e dha veten ky aylli ore

  Emilia EmiEmilia EmiMuaj më parë
 • Sme ka ber hiç per te qeshur u zgerdhitet si gomar vet injorat 😡.

  migena Shemellarimigena ShemellariMuaj më parë
 • O ju shkerdhefsha robt po 40 temperatura vetem spitali ushtarak te mer persiper dhe Ylli me 40 qendron ne emisjon

  erald rreperierald rreperiMuaj më parë
 • Cfar shakash Pa lidhje

  Valentina GjikaValentina GjikaMuaj më parë
 • Si ka kaluar doganen

  Kujtim MemaKujtim MemaMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣

  Kujtim MemaKujtim MemaMuaj më parë
 • Esht shaka me sa shikoj

  Ermal ZeneliErmal ZeneliMuaj më parë
 • Kengetar bythe mejhane

  Nazmi BenoNazmi BenoMuaj më parë
 • Ore ka pir raki ai .nuk eka nga virusi.

  Afrim DeliuAfrim DeliuMuaj më parë
 • Po te ishe vertet me temperatur do shqetesoheshin te gjith aty ne studjo se ti je legjend nuk do te nxirnin ashtu jasht si nuk e kuptove lojen se un sa e pash thash we esht loj je i madh

  Vlore VloreVlore VloreMuaj më parë
 • Skandal debila,kush I paguan keta injoranta qe tallen

  Paviola HoxhajPaviola HoxhajMuaj më parë
 • Dekt ora nmut ty e ati si tlen ty me ba emision,ckuthi keq

  TROPOJATROPOJAMuaj më parë
  • Hahaha...

   SHQYPTAR AlbaniaSHQYPTAR AlbaniaMuaj më parë
 • O Zot cfare amatorizmi, me ta gerrdite edhe televizionin edhe kameren e fshehur. Kjo prej airoplanit shihet se eshte nje montazh i lodhur.

  F-kod Construction ShpkF-kod Construction ShpkMuaj më parë
 • Matja posht temperaturën ndoshta dota zbulosh me sakt

  Bejtulla MetushiBejtulla MetushiMuaj më parë
 • Merheme shumë e bukur je .,❤️🌹❤️🌹❤️🌹❤️

  König der KÖNIGEKönig der KÖNIGEMuaj më parë
 • Në hyrje te nderteses, matet temperatura jo në emision!

  N. A.N. A.Muaj më parë
  • @Daniel Aris 11111111111111111111111111111111111111111111

   Dilaver BeluliDilaver Beluli26 ditë më parë
  • Jam dakort me ty

   Daniel ArisDaniel ArisMuaj më parë
 • u bera une te ndjehem keq per yllin ,,,humor vari k..in

  never say nevernever say neverMuaj më parë
  • Tamam humor burgu

   Skaaa LEZETTTSkaaa LEZETTTMuaj më parë
 • E degjeneruat Ylli Baka turp te keni! ❌

  Daniel ArisDaniel ArisMuaj më parë
 • pse mar sadrri po don me ma gerrdit edhe kameren e msheft shum u argtojsha me ket sen

  vali mustafajvali mustafajMuaj më parë
 • Ky moderator e ka humorin shumë pa kripë !

  Basri VeseliBasri VeseliMuaj më parë
  • Bash pa kripë valla, un po skuqna nvend tij 😂

   from'South'to'eastwestnorth southspiritfrom'South'to'eastwestnorth southspirit29 ditë më parë
 • Cfar super Degjenerimi Te kan ber o ylli o pall kari po si u ktheve mor pa ja qir robt kti prezantusi vdek jesh kar Burr

  Ylirian BloodYlirian BloodMuaj më parë
 • Moter medicinale?!!! ....

  Popcorn & ChillPopcorn & ChillMuaj më parë
 • Yllo varja këtyre o shoku.

  GB #gb#GB #gb#Muaj më parë
 • Ska problem per shakate ...“ kengetaret me “zera potente ,, te tv klan ,ato qe ju interesojne nga Kosova ..like per kenget tuaja ( sidomos ato te jugut) “falen ,,me tonelate..

  Ωmega paxΩmega paxMuaj më parë
 • Hahaga hani mut hani

  Anton SalvadorAnton SalvadorMuaj më parë
 • O Yll qenke 🤮🤮🤮

  leana messileana messiMuaj më parë
 • Ylli rrespekt o vëlla , sikur ishte shaka e pa kripë! Te don e gjithë Kosova

  Nexhdet BellajaNexhdet BellajaMuaj më parë
 • Qyre bre idiotja e degjeniruar deri kur vedisohen me kto veshje idiotja e keqe

  Gashi ArbijasGashi ArbijasMuaj më parë