Ilir Meta, kërkoi hapur azil politik në Rusi

Shkarko

Shikime
195,086

Komente

 • meta, stregjyshi ja ka lan ama ett shiprin

  Nisan RashitiNisan Rashiti9 orë më parë
 • Po shiko ca flet faqe ziu ruajeni se mos iken se e duam te varur ne es tiranes

  Nazmije SulceNazmije Sulce19 orë më parë
 • Kapne sa nuk ka ikur ky bandit monstra caushesku pro rus

  Bejtulla HasaniBejtulla HasaniDitë më parë
 • MOS U BENI KAQ TE ZGJUAR JU TE PAMFLETIT ME KETO KOMENTE

  Marko GjiniMarko Gjini2 ditë më parë
 • embelsire .

  Endi PotkaEndi Potka2 ditë më parë
 • Moj rraki moj rraki sec ma more mendjen ti ti rakia bukoroshe..qe do me shpjesh qoshe me qoshe...njer rrusi njer greqi .me se fundi burrgun do ta ha shqipwri...ngushellimet e mia ..

  Leonardo BreguLeonardo Bregu4 ditë më parë
 • Pa pa pa pa shejtani do lufte.. Cdo te eqe byca ty o i shkret...pe evropes dhe pe botes sodomos pe amirikes..

  Leonardo BreguLeonardo Bregu4 ditë më parë
 • Ka futni Kore nuk ashte i marr metà po ju nuk e kuptoni

  Pal MarinajPal Marinaj4 ditë më parë
 • Ky esht spijuni i rusis

  Ben FraniBen Frani5 ditë më parë
 • Ku ka qene te shesheli ne Serbi kem fakte 🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

  Alen GoreticAlen Goretic8 ditë më parë
 • Ujku, ujku, ujku ndërsa çakalli bën kërdinë. Mos e kruani bythën me Metën, po merruni me atë filosllavogrekoarrumunin

  Ilirjan XholiIlirjan Xholi10 ditë më parë
 • Ah MONIÇKA, ku të çon lakmiçka e madhe. KASHATA E MADHE TA XEN FYTIN.

  Fatmira RukaFatmira Ruka10 ditë më parë
 • flisni dhe per lepirsin e tij qe i rri si peder nga mbrapa Tedi blushi

  Gazi FloririGazi Floriri11 ditë më parë
 • Edi ik, salihu ik, meta ik.

  Kastriot RamaKastriot Rama12 ditë më parë
 • burge te perjeteshem grabiqaret e skiptaris

  giannis kriavrisigiannis kriavrisi12 ditë më parë
 • Ha ha ha qar iliri ki esht fantazem perzotin

  Viktor XhurxhiViktor Xhurxhi12 ditë më parë
 • Ky vet po do me bo vendin dikund Azil per pato flet fjalë banale

  Lugina e PreshevesLugina e Presheves13 ditë më parë
 • oooki familje cim kret lekt ckai paska vjedh doyi cojka ne rusi

  Rustem XhemailiRustem Xhemaili13 ditë më parë
 • Ku te doje le te shkoje vetem te zhduket nje here e pergjithmone nga Shqiperia, e mos te harroje te marre me vete dhe ate dordolecen e vet.

  Mimoza PashaMimoza Pasha13 ditë më parë
 • #U versulen HIENAT per te shqyer KERMAT#----

  agim jahjaagim jahja13 ditë më parë
 • Kjo tregon se Ilir Meta i perket diktaturës dhe është kaq i fortë qe e ve dhe me amerikën.perse vall urren ai presupozohet se është i paster i ndergjegjegjshem demokrat ashtu siç kërkon posti një shembull për brezat e ardhshëm.

  Thea ManThea Man13 ditë më parë
 • Fare lehte bllokoini llogarite pronat dhe lereni te punoje skane pare kurre adnje dite pune keta dhe partine e tij

  Marsela FrasheriMarsela Frasheri14 ditë më parë
 • Tashti KERCE Vallen e Baftiarit Kurse Zonje madhe. Vallen. e Ariut

  Robert TekiuRobert Tekiu14 ditë më parë
 • Iku dhe baftiari

  Robert TekiuRobert Tekiu14 ditë më parë
 • me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

  Soinas DoyiSoinas Doyi14 ditë më parë
 • Pamflet na ke mbushur me genjeshtra gjithe kohen, njelloj si Rama . Ju dhjefsha razen.

  Mentor BegajMentor Begaj14 ditë më parë
 • Po ky bohet tap me raki dhe nk di cfr fol cohu enver 🤣

  Renato DalipajRenato Dalipaj14 ditë më parë
 • meta ik

  Roza10 Roza10Roza10 Roza1014 ditë më parë
 • me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

  foopyu noouifoopyu nooui14 ditë më parë
 • Mbrapa diellit

  Flamur ShahaFlamur Shaha14 ditë më parë
  • Pjerdh se lirohesh

   Soinas DoyiSoinas Doyi14 ditë më parë
 • Like te erdhi fundi

  erlan gashierlan gashi14 ditë më parë
 • Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.

  beedsj roiuebeedsj roiue14 ditë më parë
 • Ju pamflet jeni e zeza e kombit.Ju jeni rrenca.shpifes,shkatërrues të çèshtjes kombetare.Ju jeni argat të shkaut...vetem e vetem për ...karrigën e patronit...

  no nameno name15 ditë më parë
 • mos ta pranoje asni shtet per vec burgut alkatraz demin me vdekje don ky njeri

  festim shkinafestim shkina15 ditë më parë
  • me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

   foopyu noouifoopyu nooui14 ditë më parë
 • Florinjtë fiorinjtë ku janë florinjtë e metës ku janë florinjtë e florinjtë fiorinjtë ku janë florinjtë fiorinjtë burg burg burg burg burg burg burg e

  Demir PasoDemir Paso15 ditë më parë
 • More fund o tradhetar i ndyre . Ke turperuar nje Skrapar heroik dhe emrin shqiptar . Helm tu befte buka e ktij vendi qe te rriti dhe e kafshove si qen i terbuar .

  dodo15 ditë më parë
  • skenderbeut kok palari eshte vrases me pages me gjith banden e tije

   beedsj roiuebeedsj roiue14 ditë më parë
 • Yrikim brava po mos fliste kjo do behesh luft civile bravo yrikim

  Vera VeraVera Vera15 ditë më parë
 • Nuk ka se ku do te iki funderrina.Duhet te bej 100 vjet burg pastaj te shkoj ne Rusi,monstra

  Demetrio NoteDemetrio Note15 ditë më parë
  • Boo na iku floriri ne rusi

   vinasu maajvinasu maaj15 ditë më parë
 • ikni ooo komunista o legena

  Godfather44Godfather4415 ditë më parë
  • Ky do. Ngelet per keqe ne istotori si Berisha e Luli e Monika turpe

   vinasu maajvinasu maaj15 ditë më parë
 • Do burg jo azil politik hajdut politik

  Valentin CekuValentin Ceku15 ditë më parë
 • Dil,ne,television,dhe,ulurit

  Sefer SinaSefer Sina15 ditë më parë
 • Amerika eshte mesuar ti shaj miqte si psh shahun e iranit Noriegen e panamase e tjere ne latin amerike por po dalim tek miqte e medhej Saddam Hussein e Kadafin e libise apo diktatoret e Saudi Arabise e mos dalim ne afrike se eshte larg si Hidiamini ha qe hante njerez kur si shko mas qefi amerikes keshtu te ndodh por nxirreni jashte Ameriken se me mire behet sben investime e fabrika amerika ore te mjere,asnje megdanolls se ka hapur se fundja i bejme me te mira qoftet ne.

  Toni JonssonToni Jonsson15 ditë më parë
 • Pjerdh se lirohesh

  Martin MarkuMartin Marku15 ditë më parë
 • Ilir Meta, mere edhe Albin Kurtin me vete atje ne Rusi sepse edhe ai esht aleat i Rusis gjithashtu edhe paguhet nga Rusia.

  Gazmend TGazmend T16 ditë më parë
 • Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.

  vinasu maajvinasu maaj16 ditë më parë
 • * TË PËRFUNDOJË SI EL GADAFI 🇱🇾 * ⚔️🇦🇱⚔️

  ss divizionss divizion16 ditë më parë
 • me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

  tit kullatit kulla16 ditë më parë
 • Po ku do veje ! Nuk ka leke se ja bllokoi leket neper bankat europiane e amerike e azi ,! TANI I KA IKUR TRURI BUDALLAIT KATUNDARIT TE CEPANIT

  Andrea LuigiAndrea Luigi16 ditë më parë
 • Ti qifsha ropt

  Gua KipGua Kip16 ditë më parë
 • shqiptaret duane vdekjen e ilir kokepalarit filorus me gjthe saliserbin dhe lulburdellon po shkuane keta ne litar per shqipteret do jete festa me e madhe qe nga koha e skenderbeut kok palari eshte vrases me pages me gjith banden e tije

  Taulant BoraTaulant Bora16 ditë më parë
  • vendit.

   vinasu maajvinasu maaj16 ditë më parë
 • Ju lutem o vllezer te Kosoves, silleni Albin Kurtin te udheheqi shqiperine e kosoven bashk. Po kandidoi Albin Kurti, ka per ta fituar direkt se shqiptaret e dine qe ai esht lider i madh shqiptar

  VardVard16 ditë më parë
 • Ky do. Ngelet per keqe ne istotori si Berisha e Luli e Monika turpe

  Edison NothoriusEdison Nothorius16 ditë më parë
 • Boo na iku floriri ne rusi

  Elton CelajElton Celaj16 ditë më parë
 • Do ishim duke folur Serbisht po të mos kishim Amerikën.

  I LOVE ENGLISHI LOVE ENGLISH16 ditë më parë
 • NE VRIME TE MIUT DO E GJEJME KETE QELBESIRE TE KOMBIT SHQIPETAR!

  Kyro DKyro D16 ditë më parë
 • Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.

  Ardian LaskoArdian Lasko16 ditë më parë
 • Ca koke ke like me florrinj esht brenda qe esht xhunga xhunga

  Anri FejzajAnri Fejzaj17 ditë më parë
 • Ce do Putin kte koqen po' doli nga presidenti 😀 te hedhin nga siberia ti ngri Monika nga bytha -50

  Ervin ZotajErvin Zotaj17 ditë më parë
 • Κy maskaraj duhet djegur I gjall ne mes te popullit

  Blendi TopuziBlendi Topuzi17 ditë më parë
 • Nuk i ka hije nje kryetarit e nje shteti ky duhet te shkoje ne neuropsikiater te sherohet.

  WALLTER P38WALLTER P3817 ditë më parë
 • Ky eshte kokrra e budallait. I shpall lufte AMERIKES truthari.

  Bashkim NeziriBashkim Neziri17 ditë më parë
 • Panfleti eshte zeri i se vertetes.Une i kundershtoj te gjithe personat qe flasin kundra jushe. Jepni argumenta ne qfs panfleti genjen.Respekte dhe kam shume kenaqesi tju degjoj. Bravo jeni te mbrekullueshem.

  lindita kryekurtilindita kryekurti17 ditë më parë
 • Duhet sa më shpejt kjo klasë e stërvjetruar e korruptuar që flasin nën ndikimin e drogës e alkoolit të largohet dhe të dënohen për dënimin që i kan shkatuar dhe po i shkaktojnë vendit.

  Zyma ZymZyma Zym17 ditë më parë
 • Ik ilir muti me kokmadhen

  gjoniii gjoniiigjoniii gjoniii17 ditë më parë
 • Qeverisja e Politika e poshter per shum politikan të Shiprin e kosovs duhet per me lyp Azil në Rusi a serbi

  Affe AffeAffe Affe17 ditë më parë
 • ruset nuk mun majn veten e vet o koqe edhe putini nuk di ku te shkoj

  Komenti KomentiKomenti Komenti17 ditë më parë
 • ilir meten e sulmojne gjithmon para zgjedhjeve, kur merr ca mandate thone prit njeher se nuk esht aq i keq

  Vis FortunaVis Fortuna17 ditë më parë
 • Po ky Blushi qa i rri mbrapa tan kohen, hahahaha qa budalli asht

  Loni BetoniLoni Betoni17 ditë më parë
 • I Rane puplat harabelit nga skrapari.

  Ingrit KorreshiIngrit Korreshi17 ditë më parë
 • JO POLITIKAN POR SEKT I ARDHUR NGA QARQE TE CAKTURA . POLITIKA E NGRITI NE ARKIT ME TE LARTA TURP PER SKEN POLITIKE 30 VJEQARE HUMBJE E MADHE PER KOMBIN

  Bardhok MarkouBardhok Markou17 ditë më parë
 • Sa më shpejtë në burg dhe sekuestrim lekët që u ka vjedhur shqipëtarve

  Stilian BelloStilian Bello17 ditë më parë
 • Jutepamfletit Kinder metes vetempet meten flisnim jokaq hashiqare

  Gela SelimiGela Selimi17 ditë më parë
 • Poro Rus

  Xh KerolliXh Kerolli17 ditë më parë
 • Ky esht trathtari mei madh pas esat pash spiunin hajduti i gjith koherave ilir floriri

  Bejt BejtaBejt Bejta17 ditë më parë
 • Leket ika ne rusi ky o pamflet I rru bythen sja bllokon dot asnjeri potarrasin ne burg po mir doishte

  Teli TeliTeli Teli17 ditë më parë
 • A ka 1 njeri te mir ne ate vend qe punon per vatanin e vet dhe popullin e vet,a ka a sa une po e kuptoj spaska pas as nje her ,

  H HH H17 ditë më parë
 • ABC... PERSONAL MENDIM. TÈ LUMTE PAMFLETE NET. BRAVO PAMFLET NET. KA RASTE QE EDHE ME FJALE ZEMERA TÈ BAHETE MAL. RUAJNA ZOT SIKUR DEKLARATATE TUAJA TÈ KTHEHENE NE REALITETE, ATEHERE VLERA E THENIEVE TUAJA, DO ME KUJTONIN JEZU KRISHTIN, I CILI ME GJITHESE I PA FAJSHEN E GOZHDUANE PER SE GJALLI. ATEHERE PER RREGUL TRESHI, KETA "TRIMA" KOMUNISTE C'FARE MERITOJE PER TÈ "MIRATE" QE I KANE SJELLE POPULLIT SHQIPETAR.???!!!... LIRIA E SHQIPETAREVE, VDEKEJE TRADHETAREVE.. FLM. NDERIME. NGA NDUE GJIN KABALI KATUNAR NGA NAHIJA PROSEK KTHELLE MIREDITE.

  Ndue KabaliNdue Kabali17 ditë më parë
 • Ky cope gomari skraparllime raki ne trurin e tij te semure ,duhet qerruar nga skena politike dhe duhet ndeshkuar fort me ato qe thote

  Jakov SollomoniJakov Sollomoni17 ditë më parë
 • Jo jo ketu te vej ne burk ai dhe te tjeret si qy

  Nurie ThomoNurie Thomo17 ditë më parë
 • Ja e verteta u kan me armikun famkeq russ

  Bujar IljaziBujar Iljazi17 ditë më parë
 • Ketij gjakpiresi mental kunt president muti po I vjen fundi. Shkurt...te paguaje vuajtjet qe I ka shkaktuar dhe demet e pa llogariteshme qe I ka sjelle popullit shqipetar nje fshatar mental qe dreqi e di si arriti te na coje drejt grapes. Burg per te degjeneruarin dhe.

  Fatmir KolaFatmir Kola17 ditë më parë
 • Ky soj njeriu " trim i çakërdisur" ka dalë përfundimisht nga binarët. Ky president , kjo figurë groteske është turpi ynë. Është njësuar me shokun e tij të ngushtë të armëve Sali përbindëshin , njeriun që ka tundur nga themelet Shqipërinë.

  Arber VajkaliArber Vajkali17 ditë më parë
 • Rode i poshter ......

  Shuki LipertShuki Lipert17 ditë më parë
 • mir politikanet genjejn po boll more me lajme te rreme boboooo bobooooo u kthyen televizionet me tifozllek e mediat

  Erald NexhipiErald Nexhipi17 ditë më parë
 • Jo nuk duhet te largohet pa i paguar ato qe i ka ber popullit duhet te vej ne burg

  Serxho VloreSerxho Vlore17 ditë më parë
 • Me vjen keq per perkrahasit e tij qe e kane besuar por shoke e vllezer ky person ka rjedhur ky Sanco-Panco ka deshtuar,nuk besoj si ky shtet mban ne krye njerez pa karakter dhe te demshem te shoqerise.

  Sotiri GkikaSotiri Gkika17 ditë më parë
 • 9

  Aldo NunaAldo Nuna17 ditë më parë
 • Me. Ameriken. me. Zonjen Rusia. Shtet. Mafjoz. armiku.kombit.me.Serbin Kur.do.hyj.ne.burge.ky.i.drogom Ajdut. Me.Ameriken.perpara🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇹🇷

  Festim KertushaFestim Kertusha17 ditë më parë
 • Po po pirdhni ju te pamfletit ky per burg qe qekur dritan prifti i publikoj kameren e fsheft, tani do e kapi Amerika,ketu kush ka lek nuk e rrun fare,po te ju hek ju na lista se vetem genjeshtra keni.

  w.w.w albw.w.w alb18 ditë më parë
 • Merreni muster te Kosoves votoni vv e pshtoni kombin nga tradhtaret

  Ha si HalperHa si Halper18 ditë më parë
 • President ilir merda rrugac politik

  Gjergj MjedaGjergj Mjeda18 ditë më parë
 • 1:34 𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ hotgirls.to 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1619297262

  jeffy Salentesjeffy Salentes18 ditë më parë
 • Jo Shqipnia, por president lopa asht van kunra USAs...

  Ura GuriUra Guri18 ditë më parë
 • Thefte qafen marrte me vete dhe saliun

  Blue SeaBlue Sea18 ditë më parë
 • Kete horre duhet Burgos per tere jeten.Eshte shume i dessen per vendin.Ky eshte marria vendit.

  Naim CerkiniNaim Cerkini18 ditë më parë
 • pse ky tjetri ashte ma i mira a ky eka te garantuar ne serbi vllau i vuqiqit ky esat pash toptani numer 2 i quajtur edi rama .por ne jemi njerz qe harrojm dhe per ta luftuar nji oligard i bashkohem tjeteit oligard .keta te gjith duhet larguar nga postet e pozitat sepse keta jane virusi i kombit e shteteve shqipetare ne dardani vllezerit tane i larguan oligardet sa do pakë dhe radhen e kem ne ne nenen shqiperi qe ti largojm keta hajdut sepse keta virusa te gjith te njejt jane mallkuar qofshin

  Tokat IlireTokat Ilire18 ditë më parë
 • Ilir meta dhe sali berisha dotju ndodh eikur Qaushevskit

  Ljuban TadivLjuban Tadiv18 ditë më parë
 • Ne Burg Plehra 🙏sa me shpejt

  Albano GashiAlbano Gashi18 ditë më parë
 • Smeret me plehra Putini👍

  Albano GashiAlbano Gashi18 ditë më parë
 • Ah ropt more shkerdhyer nuk te ze me e nenes as ty e familjen tende ore i korruptuar ti do 12 .7 ne goj

  Bujar ShotiBujar Shoti18 ditë më parë