Melisa - Leje ( Official Video )

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Shkarko

Shikime
4,460,179

Komente

 • Pse duhet me sha ne radhe te pare melisa e sqarovi arsyen pse nuk po e prannonte NBA olsa itha jo duhet me dal me tean

  Brunilda VathiBrunilda Vathi3 orë më parë
 • Shume bukure .bravo melissa ..❤❤❤❤je shume

  Brunilda VathiBrunilda Vathi3 orë më parë
 • Nese kendon live kshu kjo un e pres megjith topa 😆😅😅

  Aleksander LaskaAleksander Laska4 orë më parë
 • Καλησπέρα να σας ενημερώσω πως βάζοντας τον κωδικό 98GVQ έχετε έκπτωση 6€ στην πρώτη και δεύτερη παραγγελία Wolt 💙

  Maria HuanitaMaria Huanita5 orë më parë
 • Shqiperia melisen Kosova anisen🤣🤦🏻‍♀️

  NN6 orë më parë
 • keng var leshe

  florena Aziziflorena Azizi6 orë më parë
 • Uggga 😁☺🤪😇🙂😍

  Jasemina RamazaniJasemina Ramazani6 orë më parë
 • ♥️♥️🌹😘😘😍😍😍

  Aksel SpahiuAksel Spahiu7 orë më parë
 • Je yll bote♥️♥️♥️🌹🌹😘😘

  Aksel SpahiuAksel Spahiu7 orë më parë
 • What language song???? This is amazing melody Lyric song?????????? Please help me for translate language song

  Jiminie mochi'sJiminie mochi's7 orë më parë
 • Tash me than te drejten dy ma tbukurit origjinal pa operacione jan ba bashk. Per pamje perfekt jane. Per tru zoti i ndihmofte 🤔.

  I don't care I love itI don't care I love it7 orë më parë
 • O baxho po ti nk ke ze,ca i thu muzikes ti

  Rezi EraRezi Era8 orë më parë
 • Je shum e mir

  Gersa MrishajGersa Mrishaj8 orë më parë
 • Great!

  Gjergj GjokaGjergj Gjoka8 orë më parë
 • 💖

  Genita NebiGenita Nebi8 orë më parë
 • i can't stop listing to this song I love thissssss shum bukur te dua

  Summer !!Summer !!9 orë më parë
 • Yyg8

  Kleand BaniKleand Bani9 orë më parë
 • Shum mire Melisa Bravo

  Gena DaçiGena Daçi10 orë më parë
 • Desha të ju njoftoj per ata qe se din edhe Ana LLeshi do te bej në projekt lidhur me muziken

  LisaLisa12 orë më parë
 • A ju pelqen me shume kenga U kry apo leje

  LisaLisa12 orë më parë
 • Shpresoj te dali nje tjeter "kengetare"qe t'i thote Andit,ate qe ke dash leje leje🤣dhe Andi:Melisa,zemer,ti me mesove,fjala jote urdher per mua🤣🤣

  Romeo XhRomeo Xh13 orë më parë
 • leje leje hahaha

  Astrit HaxhaAstrit Haxha13 orë më parë
 • Music & lyrics Irkenc Hyka = Melisa trending now 😂😂 po te pakten ky video clip nuk ishte aq skandaloz 😋

  Ann RogueAnn Rogue14 orë më parë
 • Super , super

  Erida BabociErida Baboci14 orë më parë
 • Ersi

  Hilmi GogoftiHilmi Gogofti14 orë më parë
 • Shume e bukure kjo kenga kir do na nxierresh na nje kenge tjeter

  Ervis ShperdhejaErvis Shperdheja14 orë më parë
 • U qin u qin

  Gezim StrokaGezim Stroka14 orë më parë
 • O Melisa o zemer se di pse e ngjoj 100 her ne dit kegen ishalla e thyn rekordin se je super 💋

  Geneva ChGeneva Ch14 orë më parë
 • ik o ti

  Pjeter JakovaPjeter Jakova15 orë më parë
 • Wow🥰

  Hatixhe TasiniHatixhe Tasini15 orë më parë
 • ❤❤❤❤😍😍😍😘😘😘

  Sara MalokuSara Maloku15 orë më parë
 • Like kush ja ndali zerin kenges po erdhi me pa veq spotin 😂😅

  EliasyEliasy15 orë më parë
 • 😍😍💐💐

  Elidjona RudaElidjona Ruda15 orë më parë
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😎😎😎😘😘😘

  Arbion HajdariArbion Hajdari16 orë më parë
 • melisaaaaaaaaa 💖💖💖💖❤️💖💖

  Arbion HajdariArbion Hajdari16 orë më parë
 • Watching your video's song, converting it into image and audio, dubbing it and putting it on my channel? The goal is to convey your voice and I am honored to put you on my channel ☹️+🎶 =😊 Just one ok Irkenc hyka 🎶😊

  DidineDidine17 orë më parë
 • Na esh ber si virusi ne per lajme kjo keng 😂😂😂

  Johnny RrokajJohnny Rrokaj17 orë më parë
  • m.alnick.info/throw/pcfajWZ_bnJsqpo/video.html

   bodoti qwiubodoti qwiu16 orë më parë
 • Can I use a song from your video clips, change it into picture and audio, dubbing it and put it on my channel

  DidineDidine17 orë më parë
 • Bravo melisa lleshi❤❤❤❤❤

  Megi MalkoMegi Malko18 orë më parë
 • shume muzik e bukur me pelqen shum bravo melisa 😘😘💗💗❤❤💋💋😙😙

  Keli LiloKeli Lilo19 orë më parë
 • Super

  Emiliano StarovaEmiliano Starova19 orë më parë
 • Fajin e keni ju te gjithe qe e ndiqni ne rrjete sociale. Duhet tja hiqni follow dhe e dim ne pastaj se ku ngel Melisa apo cdokush qe e ka mar famen kot. Hyn te emisioni vetem per fame e ben lemsh emisionin vetem per lek dhe sa na acarojn nervat neve....bojn edhe te miren Kur dalin neper emisione🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Ca nuk mban kjo toke🌍

  Medina TafaMedina Tafa20 orë më parë
 • Bravo Melisa...je super ...suksese bukuroshe..❤❤💋💋😍🤩🌺🌹🌻🌼🌷🥀

  Valbona LleshajValbona LleshajDitë më parë
 • Shum e bukur je dhe shumë bukur këndon por i ki pak do gjeste qato ta prishin je 99%

  Tyrurururry EusjsjsjdjdjdTyrurururry EusjsjsjdjdjdDitë më parë
 • Melisa Andi❤❤

  Admir HodoAdmir HodoDitë më parë
 • ⭐️

  Mimoza MartiniMimoza MartiniDitë më parë
 • Perfect FitnessPerfect FitnessDitë më parë
 • Brava melisa je talente per tgjitha suksese

  Denard BegajDenard BegajDitë më parë
 • 4.1 milion shikime dhe asnje koment per kengen🤣🤣🤣🤣🤣

  Amelia McCainAmelia McCainDitë më parë
 • E sigurt eshte qe ma shum kohe ka zgjat me u realizu grimi i Melises sesa kenga,,

  Leno OnelLeno OnelDitë më parë
 • Shum ritem i bukur i knaqshem per veshet edhe complimenta melisa keep it up

  Aldin HariziAldin HariziDitë më parë
 • m.alnick.info/throw/pcfajWZ_bnJsqpo/video.html

  Melissa JayneMelissa JayneDitë më parë
 • 👪🤩💕💯💯💯💯💯

  rudinarudinaDitë më parë
 • Cfar po ndodh 😂😂😂

  Genta GentaGenta GentaDitë më parë
 • OJ MELISA A TQI IHER

  R9.SANDRIR9.SANDRIDitë më parë
 • 💖💖❤❤❤

  Butrint Imeri Butrint ImeriButrint Imeri Butrint ImeriDitë më parë
 • Kenge perfekte per bordella :D hahahaha

  Konrad FuchsKonrad FuchsDitë më parë
 • Super

  Genti PaciGenti PaciDitë më parë
 • Melisa je yll

  GRASIELA HYKOGRASIELA HYKODitë më parë
 • Jan klikimet te blera

  Νίκος ΓαλαίοςΝίκος ΓαλαίοςDitë më parë
 • Bravo melisa ❤️❤️❤️

  danjela skordakidanjela skordakiDitë më parë
 • Beautiful ending!

  Ladi7724Ladi7724Ditë më parë
 • ni.nu

  Brunilda VaskaBrunilda VaskaDitë më parë
 • Ti melis je ylle

  Emiljano Alisa bicakuEmiljano Alisa bicakuDitë më parë
 • Meli kthe pergj Plz

  Alteo DaikoAlteo DaikoDitë më parë
 • Hye

  Alteo DaikoAlteo DaikoDitë më parë
 • Kur u be dhe kjo e super konsumuara kengetare...vk dmth fundi I botes

  ledi breguledi breguDitë më parë
 • Po ik mo ti se mor fam te perputhen plus 40 😂😂 dhe me del mu ketu leje leje 👇👇

  Diamand KurtiDiamand KurtiDitë më parë
 • Y'all ❤❤❤

  Anisa ShametajAnisa ShametajDitë më parë
 • 4 mln

  a.k.a bd-rapa.k.a bd-rapDitë më parë
 • Ani thojke nuk jam me andin

  arber krasniqiarber krasniqiDitë më parë
 • Nncncncncncnn e ke dh....... valla me andin valla e kini ba m...........

  arber krasniqiarber krasniqiDitë më parë
 • Hit i veressss🔥🔥🔥🔥

  GaziGaziDitë më parë
 • Artiste lindur je moj vajz Bravooo

  sidorela tahirajsidorela tahirajDitë më parë
 • pkp

  KLEDI SHIRAKLEDI SHIRADitë më parë
 • Sa kenge e bukur💖❤

  EglaEglaDitë më parë
 • Thonii caa te donii porr kengenn e kaa mytt🔥🔥😍

  Marselina KarajMarselina KarajDitë më parë
 • Ti shqiperi me jep nder me jep emrin shqipetar , O BUDALL PSE NUK MERI ME POLITIKANT ME HIJENAT NE PARLAMENT SE JAN TJA QI NANEN POPULLIT PO MERI ME NJERZ TE THJESHT . APO KENGTARI VJEDH TEK POPULLI PARLAMENTI I JEP POPULLIT . Shifni mor punt e juja bohuni i her njerz te qet te ndershem veq tu sha vetem urrejtje . Bonu njerz te kulturum jepni kurajo se muzik asht nuk jan premtime votash .

  Unikatil GjokaUnikatil GjokaDitë më parë
 • Bravo Melisa sei una campionessa

  Mentor BallaMentor BallaDitë më parë
 • Bravo melisa eshte super muzike

  Rimi GjoniRimi GjoniDitë më parë
 • 1 jav 4 milion ska shans

  PUBG RèédHeŁŁPUBG RèédHeŁŁDitë më parë
 • Melisa suksese bravo❤🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱

  Orha IslamiOrha IslamiDitë më parë
 • Melisa mos komento pa kuptim per ledianen pasi ti ke jeten tende ajo te sajen besoj qe dhe ne itali e ke mesuar

  Elona MuciciElona Mucici2 ditë më parë
 • OOOOOOOOOO

  danqi Luandanqi Luan2 ditë më parë
 • Mos o zot

  beyond infinitybeyond infinity2 ditë më parë
 • MELISA LLESHI 🕊LEJE🕊 REFREN: A te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje a te qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty a te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek maj meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty Kadale kadale ma mer zemren sa here pe kqyri menjen po ma lun aj e di shum mir smunet mem zavendsu e ti pom don e ti pom don se she me sy e plas me zemer dhe menon tjetren me lon tjetren me lon se kshu nuk bon nuk bon nuk boon Ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du mat pas ty une du mat pas ty a te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty Kadale kadale xhan ti je tu tranu duket ashiqare djal pse zvhen e ma thu ndashni je me ta per mu je tu menu e ti pom don e ti pom don se she me sy e plas me zemer dhe menon tjetren ne lon tjetren me lon se kshu nuk bon nuk bon nuk bon bon ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💏

  Hana DemiriHana Demiri2 ditë më parë
 • Yyyy qa u boka Hera e par qe po e ngjoj paska 4M hahahahahahhaha 🤮🤮🤮🤮

  Amaro PardonAmaro Pardon2 ditë më parë
 • kenge vk baxhella

  Living AlbaniaLiving Albania2 ditë më parë
 • LOVE YOU MELISSA❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Refije hatia HatijaRefije hatia Hatija2 ditë më parë
 • Kenge malokce

  Wilde wildeWilde wilde2 ditë më parë
 • Hajde ropt Andit edhe Melises

  SupertoniSupertoni2 ditë më parë
 • ca kurve je mi

  Aferdita KumaraAferdita Kumara2 ditë më parë
 • alnick.info/throw/qtKdr6aHf32knKM/video.html

  Zehra LimanZehra Liman2 ditë më parë
 • ❤️

  Isra's ChannelIsra's Channel2 ditë më parë
 • Meli mjau mjau mjauuuuu 🐱🐱 super teksti 🐑🐑 fiks je

  Elton DinajElton Dinaj2 ditë më parë
 • shume bukure kenga bravooooo ♥️♥️♥️♥️dhe pse e urreja Melisen por vdes per andin prap duket sikur shkojn me njeri rjetrin ket keng e kam degjuar 1 miljon here love

  bowen voowybowen voowy2 ditë më parë
 • Kush esht ai rrot kari qe e pelqen ket kenng

  Alfons FonsiAlfons Fonsi2 ditë më parë
 • Super

  Elvindualda ArapiElvindualda Arapi2 ditë më parë
 • Melisa është princesh është shum e dashur shumë e mir dhe është zemer

  Muharrem AbdyliMuharrem Abdyli2 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤮

  Ximi HysiXimi Hysi2 ditë më parë
  • The dua

   bowen voowybowen voowy2 ditë më parë