Shkrija e LSI, Meta shkarkon Monikën dhe merr drejtimin e bandës, në terren me shpurën e Presidencës

Shkarko

Shikime
57,583

Komente

 • Eshtë imedjate braktisja e fushates nga qytetaret per tju shmangur perplasjeve ne mes militanteve që akoma nuk e kuptojne teatrin qe po bajnë partite per te shpetuar lekuren e tyre nga frika se mos orgamet e drejtesisë e marrin seriozisht . Atyre nuk u dhimset populli nuk u dhimset Shqiperia te cilen kan 30 vjet qe e rjepin e shfytezojn barbarisht pa meshirë dhe me mendjet e tyre e çojn prap ne perplasje civile per tja filluar nga zeroja .dhe prap do hiqen si shpetimtarë .o zot ndriçojau mendjen gjithë qytetareve qe ti lenë vetem te perleshen me njeri tjetrin si gladiatoret

  Murat MustafajMurat MustafajMuaj më parë
 • Po te jete lajm real ,ky eshte lajm i mire mbasi qerrohet nje hale publike nga kryesia .Jam dakord me shprehjen --eshte e cale ,e vjen ngadale---nuk i harron njeri ata hajdut ,drogaxhinje dhe uzurpatore me te keqinje qe ka patur ai shtet pas komunizmit mut i thencin ndryshe Mos harroni gjithashtu shprehjen e Berluskonit --Eshte detyre e cdonjeriu normal ne bote ,ta urreje komunizmin -----Dy pislleqe i provuat ,mos prevoni te treten qe eshte Pate " me mut qeni si tek filmi --Lufta e Rozeve--

  Jakov SollomoniJakov SollomoniMuaj më parë
 • Ndergombtaret duan sherbetor qe te grabisin pasurite e Shqiperise

  Kacurri LinzaKacurri LinzaMuaj më parë
 • President Meta je SHPRESA E SHQIPTAREVE

  Kacurri LinzaKacurri LinzaMuaj më parë
 • SHKOJE NJANI NE PAZAR ME SHITE NJE GOMAR, MIR0PO GAMARI HANTE NE DHAME. I ERDHI KUMARA I VETE , HE OR KUMAR QA PO BANE, PO SHES QET GOMAR , OH THOTE SA MIRE SE KAM NEVOJE PER TA E RREGULLOHEMI BASHKE, PO MIRE I THOTE PO NUK BAN PER TY , PSE I THOTE , ESHTE PAK PUSHTIS , EH NUK ME PRISH PUNE SE ME BAJ DRU E KAME , I DHA LEKET DHE IKU. TE NESERMEN DOLI ME I VU SAMARIN ME SHKUE PER DRU , SA U AFRU MI VU SAMARIN U HODHE DHE E HANGRI NE DHAME , U BA ME NEVRA KUMARA E ME GOMARIN E JA QON KUMARES KE DERA. E THIRR TE DALE JASHTE , QA KA NDODH I THOTE, NUK E PRITA PREJ TEJE OR KUMAR MOS ME METREGUE SE HAN NE DHAME. TE TREOGVA I THOTE SE ESHTE PA PUSHT , PO PUSHT ME THA PO JO SE HA NE DHAME, OR KUMAR PREJ PUSHTIT TE GJITHA I PRET.!!!!!! TE GJITHA I PRESIM PREJ POLITIKANEVE TANE. META SHKRAKON TE SHOQEN E NGARKOHET VET. VETEM MBIEMRIN SI KAN KRIJEMADHI, SHIFET. KRITE E MADHE, GUNGA- GUNGA GROPA - GROPA , VESHTE E MEDHEJE , E BUZET E TRASHA. AS ME BAJI DRU NUK BAJNE.🤸‍♂️👍

  NE PRITJE TESEVERTETESNE PRITJE TESEVERTETESMuaj më parë
 • Pamletin nuk e beson kush po pse nuk e mbyllin ket emisjon bushtrash

  Mary OxaMary OxaMuaj më parë
 • Hani hani mut me garuzhde ju te pamletit gjithmon nje afaz keni gnjeshtrat e juaja nuk kan fund

  Mary OxaMary OxaMuaj më parë
 • Po ku i gjeni kto lajme se mona buça akoma aty eshte kush po e shkarkon buçen zagari po jo se ato pjerdhin me nje kungull o qamlet qe vetm rrena thoni ju

  Mary OxaMary OxaMuaj më parë
 • Ketu ne Shqiperi dalin rregulla dhe ligje pa miratimin ne kuvend.!?PRESIDENTI eshte i te gjitheve kurse ai behet i njeanshem. A shikoni o popull hapni syte do me .!?............

  Osumi OsumiOsumi OsumiMuaj më parë
 • Ilir meta mbas presidences do kerkoj azil politik ne suedi, atje e ka te gatshme bazen

  Hasan ZanuniHasan ZanuniMuaj më parë
 • Ps po u mor me nasip nacon njeriu me i keq i politikes do deshtoj . Keta vene ku eshte interesi . Ky eshte personi qe cfar nuk tha e cfar nuk beri por s ja ariti dot dhe tani kerkon te kapi ndonje vend qe te vjedhi dhe ca se nuk i dolen ato qe vodhi me liken dhe breshken .

  Batjar KamberajBatjar KamberajMuaj më parë
 • Bravo!

  Marjol DoksaniMarjol DoksaniMuaj më parë
 • Likja ye vrasi vetn ta mbaj fjalen se as mona sdo ta shofi ne REC se ajo do jet ne ate te Peqinit per shum e shum vite de sa ti dali shpiri nga by..... per te gjitha bemat qe i kan bo keti mileti e drejta vonon po nuk gabon

  outdoor funoutdoor funMuaj më parë
 • Po ngordhni si qenër mor jashtëqitje

  Valentina MulajValentina MulajMuaj më parë
 • O burra forca se po ju vjen fundi

  Capricorn 17Capricorn 17Muaj më parë
 • Ilir floriri ik ik ik ik bashke me burrin tend monikun dhe LSI pleren. Te erdhi fundi.Pse nuk flet per Dvoranin,por llomotit perralla. Bitte EU rettet Albanien von ilir meta.Der muss sein Reichtum offen legen. Es kann nicht sein das er jeden tag lügt um sein Reichtum zu schützen. Wo ist Deutschland !!!!!! Meta wird albanien in Bürger Krieg schtürzen. Bitte

  Zhaklina11Zhaklina11Muaj më parë
 • Sado vone te shkoje do e haje ene trimi....

  paul paulpaul paulMuaj më parë
 • O Zot i madh ke kemi president. Nuk ka vend ne bote me kete model presidenti. Çohuni o popull kerkoni shkarkimin dhe arrestimin e ketij plehre

  Gjoni TopiaGjoni TopiaMuaj më parë
 • Ike or plaku mere ike.

  cris Reacris ReaMuaj më parë
 • Kta flasin ne emer te shqiptarve..!! 😉 Ngelen tu vjedh e duge thur intriga gjith jeten per interesat e tyre personale ,Amerika do ja fusi kukllen te dyve bashk, ja ka gjet se ku flen pasuria e tyre, milionat e shqiptarve ..Meta dhe Monika le te manovrojn si te duan...nuk shpetojn dot nga Amerika...

  kastriot jahollikastriot jaholliMuaj më parë
 • Fut cupen

  Lindo MuajLindo MuajMuaj më parë
 • Per shkrir jan gjith partit qe kan qeverisur ka 30 vjet jo vec lsi po gjitha jan per shkrirje

  Biku LaqBiku LaqMuaj më parë
 • ti je kanceri i vendit.

  Ardian MatiArdian MatiMuaj më parë
 • Si LSI, D, PS etj i kemi votuar ne,i kemi votuar per interesse personale ndaj mos shani djathtas e majtas ,por duhet te zeme mente dhe ne votimet e ardhshme mos te shikojne partite por njerzit qe perfaqesojne keto parti, njeres qe e duan kete vende dhe popullin

  Dalip IbrahimiDalip IbrahimiMuaj më parë
 • President Llupe. Vdeksh e mos e gezofshin jeten gjthe familja jote qen bir ujku.

  Βασιλειος ΜεμηΒασιλειος ΜεμηMuaj më parë
 • LSI PARTI KLIENTELISTE atje jane mbledhur gjithe hajdutet servile Monika shefja e te gjitha vjedhjevet pislleqevet shitjevet te pasurise publike LEFTER MALIQI SAHANLEPIRES DHE BURRE IPABESE NJERI QE SHKON PAS PARASE SI ILIR FLORIRI

  Mark GjokaMark GjokaMuaj më parë
 • LSI HEEEE PISLLEK I SHIPNIS

  gjoniii gjoniiigjoniii gjoniiiMuaj më parë
 • Iken sh....a vjen nj k...e per te ruajtur partine kurve!

  Kastriot KatsiKastriot KatsiMuaj më parë
 • Kure mos e beshin piken e hajrit e shkatruan shqiperin kriminelet zoti kure nuke haron

  edua Shqiperinedua ShqiperinMuaj më parë
 • Keta jane te gjithe banda ps pd lsi PR , BANDA HAJDUTESH DHE KRIMINELESH , KETA jANE PER BURG TE GJITHE

  Jimmy KJimmy KMuaj më parë
 • Ti ishi i Mir,por na zhgejyet

  Afrimi 123Afrimi 123Muaj më parë
 • Kohë të artë,dmth.ndjen rrezikun

  Ludmilla KucukuLudmilla KucukuMuaj më parë
 • LSI esht kriuar si parti vetem per viedhje dhe korupsion SPak kete duet te hetoj

  Ylli MaxhariYlli MaxhariMuaj më parë
 • Cfare pret me shume nga kjo. Parti bythe. Shiko Miranda Riren dhe vuloset gjithcka. ...!

  Nazmi BenoNazmi BenoMuaj më parë
 • Maliqin mos e kerkoni se bene Masterin poshte Ures se Gorices atije ku filloje karieren dhe pret me pa durim te hedhi Kryqin IlirMone Bacella e ta kapi ky pinjoll i qelbur si mi haleje me emrin Maliqmuti Ptuuuuuuuu ndyresire jashte qitja e Beratit Monster pa A D Ne Dobic hibrid Ptuuu

  Rudi TRudi TMuaj më parë
 • Keta Jan per ne burg te gjith

  usa massachusetusa massachusetMuaj më parë
 • Mendoni mir per kta poletikan popull. Mos behet von se kto kopila e kan tepruar.se ashte nji gabim ti lirojm por ma behet von.si ne kohen e Enverit

  Badin DzabiriBadin DzabiriMuaj më parë
  • 👍😂

   TetovariTetovariMuaj më parë
 • Bobo ngelem pa president

  Tonipatos FeratajTonipatos FeratajMuaj më parë
  • 🤣👍

   TetovariTetovariMuaj më parë
 • Lefter Maliqi ishte pseudo politikane me ndyresire

  Astrit VrapiAstrit VrapiMuaj më parë
 • KUSH KA IFORMACION, KUSH DI NGA BEHET Z.LEFTER MALIQI? JU LUTEMI , BERATIN E KISH KY ZOTRI ? NUK PO NDIHET , KU JE MOR ZOTRI ? NGRI ZERIN??.

  H HH HMuaj më parë
  • @H H une e kam pare me estraden e Beratit bashkpunon me Ceken zoti Maliqi🤣🤣

   Lumturi VelaLumturi Vela29 ditë më parë
  • @Dimitris Kod po po, keshtu kam degjuar dhe une ;brigadier ne nje brigad blegtorie ",,,,, .e rregulloi presidenti! !

   Al HasanAl HasanMuaj më parë
  • @Dimitris Kod RESPECT. por mos bëj GALLATE. unë e kisha SERJOZISH , AI ZOTRI NUK ESHTE PER KOPERATIVE TE LUTEM, NJERI QE KA FITUAR RESPECT NGA OPINION PUBLIC.

   H HH HMuaj më parë
  • Kam informacion se lefter Maliqi eshte emeruar brigadier ne koperativen buqesore te nje fshati malor te Beratit.

   Dimitris KodDimitris KodMuaj më parë
 • Po pse kryehajduti Ram Toptani eshte I paket ??!!?

  Lulzim SadikuLulzim SadikuMuaj më parë
 • Ekeqja do ta bej te sajen po koken e vet do haje

  Kiku HajdariKiku HajdariMuaj më parë
 • Ketyre qe vine nga LSI ne PS tju behet vetingu apo mbaroj llonxha andej o bura ketej ku te kete llonxhe

  Enrik RushanEnrik RushanMuaj më parë
 • Ligji nuk e.lejon or Pressidentin te merret me fushat elektorale or. Qka po ndodhe me kete .vend or ? Ku jan njerzit e ligjit or? Ku eshte Spaku or ?

  N VeseliN VeseliMuaj më parë
  • Flen ne gjum te thell, kur ti del gjumi SPAK,ut jan ik Azilanta si gruevski i Maqedonis.

   TetovariTetovariMuaj më parë
 • Gjithe kta shemtyra politikar qe ka ki vend dhe rini e ngordhur qe shiten per nje vend pune qe paguhen sa per nje cope buke, dhe blejne rroba t perdorura, se t reja nuk I blejne dot me ato rroba popull debil qe votojne t njejtet legena, po mos votoni fare o popull kellire

  helltoserbiahelltoserbiaMuaj më parë
 • Meta mos u lodh se banden tende e ka mar kanali i qenefeve dhe esht afer gropes

  Dalip KrymiDalip KrymiMuaj më parë
 • Kan ngel kurvat e ndyra sate njeri semafor sate tjetri

  Aral ToskuAral ToskuMuaj më parë
 • Zoti vonon por nuk harron, si è rropet popullin tone ,ku i gjetet gjithe kto pasuri, harram i pacit te gjitha

  Stella AdharaStella AdharaMuaj më parë
  • It use up up yup up

   Petrit JasharllariPetrit JasharllariMuaj më parë
 • Bjeri like dhe nje here bjeri ike plaku mere me gjithe tespi e tosum bace .

  Bledar FaslliuBledar FaslliuMuaj më parë
 • Ikin nga nje band e shkojn ne nje band tjeter

  abcabcMuaj më parë
 • Parti familiare hahaa

  A.S A.SA.S A.SMuaj më parë
 • JAB BANDA JO POLITIKAN DOJUVI FUNDI

  Bardhok BrushtulliBardhok BrushtulliMuaj më parë
  • Plera

   Clirim MahoClirim MahoMuaj më parë
 • Sa me TRAGJIK te jete fundi i bandes kriminale te LSI-se aq dhe me MADHESHTORE do jete FESTA e Shqiptarise .. FUNDI i PS , PD & LSI do jete DITA me magjike e historise se Shqiperise .. ZOTI Bekofte Shqiptaret e ndershem 🙏❤️🇦🇱

  VAGA Official TVVAGA Official TVMuaj më parë
  • @Defo Epir Nuk meret njeri ne bote me mbiemrat , vetem ne Shqiptaret merena me mbiemrat ..

   Nertila TiraneNertila TiraneMuaj më parë
  • @Adiadi2020 Andrit po tjeter mbier kam o patriot ky eshte profizor😂

   Defo EpirDefo EpirMuaj më parë
  • @Adiadi2020 Andrit Bravo Andrit kemi shum emra kombëtar, ësht mir qe te rijt tan tju japin emra nga gjuha Shqipe, e me ilan anash emra te feve.

   TetovariTetovariMuaj më parë
  • @Defo Epir patriotet si kena me kto mbiemra.60% e grekve kan origjin shqiptare na shajn poshterojn tradhtojn urdherojn dhe ju u merni mbiemrin.hapni syt o popull u bam grek serb e turq.jemi ne jemi iliret shqiptaret,mos te na perule njeri.

   Adiadi2020 AndritAdiadi2020 AndritMuaj më parë
  • @Defo Epir Vaga eshte i madh

   Nertila TiraneNertila TiraneMuaj më parë