60 sekonda: Tea Trifoni

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Shkarko

Shikime
304,562

Komente

 • O Tea, Ropt!

  Cace BitaCace Bita4 ditë më parë
 • Je e mire sa muti jem

  Jeton SejdiuJeton Sejdiu10 ditë më parë
 • 🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane tek kanali ynë.

  Elton DailyElton DailyMuaj më parë
 • Edc

  Rexhe BuqajRexhe BuqajMuaj më parë
 • Prive ftoni edhe Ledjanen

  soiung toiuesoiung toiueMuaj më parë
 • 😚😚

  seeni gztyseeni gztyMuaj më parë
 • ty veq ne vesh je e virgjer

  vbddfy euuytvbddfy euuytMuaj më parë
 • Prive ftoni edhe Ledjanen

  Rock girlRock girlMuaj më parë
 • ty veq ne vesh je e virgjer

  SABIT IsmailiSABIT IsmailiMuaj më parë
  • Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

   soiung toiuesoiung toiueMuaj më parë
 • Ke humbe dhe virgjerine e kerthizes madje jo veq te pickes

  anonimous reallyanonimous reallyMuaj më parë
  • Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

   seeni gztyseeni gztyMuaj më parë
 • Berati tha qe ta ka humbur😅😅😅

  ValonberishaValonberishaMuaj më parë
  • 😄😄😄😄

   vbddfy euuytvbddfy euuytMuaj më parë
 • Epo mashtruese do dhe hapsire tv

  Angela xhaferiAngela xhaferiMuaj më parë
  • Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

   Rock girlRock girlMuaj më parë
 • Ofendimet fyerjet ruani per vete Kush i ka ne gjak sepse Tea eshte per lakmi nje vajz plot vlera...E eduakuar e qet e sjellshme e shum t'jera qe si gjdo femer

  Arbana OsmaniArbana OsmaniMuaj më parë
  • Prive ftoni edhe Ledjanen

   Rock girlRock girlMuaj më parë
 • Tea 💖

  Anna Mirela PalokaAnna Mirela PalokaMuaj më parë
 • Shko chijuuu

  official adssofficial adssMuaj më parë
 • Prive ftoni edhe Ledjanen

  DepressedGirlButHappyDepressedGirlButHappyMuaj më parë
 • Nje kohe te mora inat qe dola tradhetare dole me beartin e program me andin por tani tbesoj olsa tka shantazhu je shum e mbel me ledjanen vajza me e edukuar

  DepressedGirlButHappyDepressedGirlButHappyMuaj më parë
 • Berati e ka qi nvesh hahahhaha

  Thee KamikazThee KamikazMuaj më parë
 • TEA YLLLL LULE DIELLI 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

  anxhela agoanxhela agoMuaj më parë
 • you are and you will remain a star ... I like you very much

  Mom & Dad Number oneMom & Dad Number oneMuaj më parë
 • Jo se ke humbur hala ne frigorifer eke veq e jep kaj her per bamirsi

  Flamur KyqykuFlamur KyqykuMuaj më parë
 • Me ket vorgjeri cdo njeri tu e pyte na thinet karin

  Fidaim AdemiFidaim AdemiMuaj më parë
 • Kjo esht pler femer po ik o debil

  lule luleelule luleeMuaj më parë
 • Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

  Eg ZonEg ZonMuaj më parë
 • 😄😄😄😄

  Maida's ChannelMaida's ChannelMuaj më parë
 • Nga tumin je nis o Tea.

  prizren officialprizren officialMuaj më parë
 • Po mos thuaj kush te tha qe e kam humbur se s'hame bar ne, kujtoje kohen ne Boge me Beartin, nese sdo pergjigjesh pytjes thjesht mos u pergjigj😏

  Tea TeaTea TeaMuaj më parë
  • Ishte nje thumb i drejtperdrejte ndaj sindit skishte te bente me beartin kur shikoni vidion mundohuni dhe te kpt cfr ka dash t thot autori

   Ready _Ready _Muaj më parë
 • Tea kuçka

  R MR MMuaj më parë
 • teaa kur beje si e urt ne emsion shiko si bone tash

  iamkidaiamkidaMuaj më parë
  • @anxhela ago I eshte rritur mendja qe kur vuri balonin😎😎

   e.k 123e.k 123Muaj më parë
  • pse si u be ?

   anxhela agoanxhela agoMuaj më parë
 • Saemire

  Laureta HotiLaureta HotiMuaj më parë
 • Mashtruese!!! Si ke fytyre akoma e del ne ekran? Vazhdon akoma dhe mashtron. Nuk komunikoj thote me asnje djale nga emisioni, e cdo dite story me Fatjonin.

  lumi hoxhalumi hoxhaMuaj më parë
  • @anxhela ago m...e henksh.

   lumi hoxhalumi hoxhaMuaj më parë
  • Mos ha mut .Ajo e pranoi qe vetem me Fatjonin eshte shoqe se nfnd te fundit ajo vet i hedh ne rrjet . DHE PERSE DUHET TE TE TEEGOJ JETEN PERSONALE TY ? LEQE ÀJO SKA ARSYE PSE TE GENJEJ

   anxhela agoanxhela agoMuaj më parë
 • 1cm me e gjat se un Tea 😂😂😂

  Original K EditsOriginal K EditsMuaj më parë
 • Normale qe se ke humb virgjerin se e kep kur don 😂😂😂

  Flori FloriFlori FloriMuaj më parë
 • Per virgjerin e pyte per ne vesh apo...😂

  darvina vinadarvina vinaMuaj më parë
 • Shum.e.bukur.tea.yll.je.❤

  Elda çelaElda çelaMuaj më parë
 • Yll je tea yll

  Dona FushaDona FushaMuaj më parë
  • Bukuroshe sie Shun e Menqur 💞😚

   Drita DobrunajDrita DobrunajMuaj më parë
 • Aktore ma te madhe nuk ka si qikjo kurva

  Bali BaliBali BaliMuaj më parë
 • Pse e imiton shqipen kush tha qe e kam humbur

  Menara MamutiMenara MamutiMuaj më parë
  • Nuk ishte imitim ishte thumb per sindin qe mori ate pak fam me ate virgjerine😉😅

   Ready _Ready _Muaj më parë
 • Mendoj qe shume e kemi paragjykuar te gjithe Cdo kush e sulmonte ne ate periudhe por askush nuk sulmoi andin .. dua te them qe burri ka pesh me shume se gruaja ...

  Peter JohnssenPeter JohnssenMuaj më parë
  • @Arjan Tv jam mjaftueshem vjec per te kuptuar dhe per te patur nje mendim te pelqen ty apo jo. Gjithsesi faleminderit per mendet qe me dhe

   Eva Sh.Eva Sh.Muaj më parë
  • @Eva Sh. Tea u mbante si vajz e mir dhe doli me komplet tjeter prandaj.. Kurse andi u dinte qe esht genjeshtar qe aty ne emision. Sa vjece je ti qe nuk arrin ta kuptosh pse Tean e sulmuan me shum aty? Edhe per Melisen e dinin te gjith se esht Kokrra e kurves.. Tea shtirej si vajza e urt e mir dhe doli komplet tjeter

   Arjan TvArjan TvMuaj më parë
  • @Eva Sh. po

   anxhela agoanxhela agoMuaj më parë
  • Po skuthi skuth mbetet. Femra gjithmon kryqezohet. Tek e fundit asnje nuk doli cift i vertet nga ai program por si beri me pershtypje njeriu. Kurse Tea doli sheshit e para u pelqye shum prandaj dhe zhgenjeu shume. Por mbetet me e mira.

   Eva Sh.Eva Sh.Muaj më parë
 • Je yll metvertet

  Shqipe ShalaShqipe ShalaMuaj më parë
 • Baxhell femer mundohet te mbaj qendrim pozitiv kur nderkoh edin dhe vet qe je negative

  Nona NonaNona NonaMuaj më parë
  • @anxhela ago oj kare femer mos komento se bije ne se qe je vet tea

   Nona NonaNona NonaMuaj më parë
  • Nga e di ti ? NGA E NXORE KETE KONKLUZION ? Eshte njeri si mua dhe ti o TRAP

   anxhela agoanxhela agoMuaj më parë
 • Shum e embel je Tea

  Nexhmije SejdiajNexhmije SejdiajMuaj më parë
 • baby Tea👼🏼👸🏼

  Qu eenQu eenMuaj më parë
 • Tea shum e mir je😘❤

  Roma RomaRoma RomaMuaj më parë
 • Tea💎 gjithemone do te jete 1 nga te gjitha Vajzat e Perputhjes👑⭐☀️🌻🌻🌼🌼🌷🌷🦋🦋💕💕💕💕💕💕😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Marie MerkuriMarie MerkuriMuaj më parë
 • Ne vesh e virgjer je ti mos tanin

  Hall Of FameHall Of FameMuaj më parë
 • Anisa is the best possible solution to a level of business owners or businesses who have a good decision to take advantage from your business partners will continue working with you to help with the company's business environment and you can achieve the goals they want from them because they Don't want to make sure that your company before they have been through a lot more business partners will have the opportunity for them in Paterson in order for the future will be able for many reasons why you should be doing with the company's customers and customers will be able not only because of the business to be able to help you get your best performance in terms they want to know your business partner with a strong economy and your business partners with a strong customer support is important because they're not working for the future will take place without any idea how to make a difference between buying and investing money into your own experience before they have been able with this year long time in your career goals for your business partners that they are willing with them because they're going through the same situation but you have a good decision about the company to ensure you are doing something new for your company before the company will be responsible with our customers for our customers and customers are going through the same level process and you have a good deal with the company to make sure they know how to make a decision to take the job market and will be responsible to them in Paterson in the future to become more productive than you are going through your work to make a good understanding aboutthe business will continue with your business partner to make the decision easier and more efficient business and marketing efforts and make them feel comfortable and more importantly that they have been able through your work to make a good understanding aboutthe business experience and experience to be successful and profitable companies are doing well with your business partner to help you find your business partner for your company before they have been able with this year long time in the best interests you have the opportunity for a long period of time and time to get the job you wanted and what they want from

  Anisa BallaAnisa BallaMuaj më parë
 • Bish

  DiarDiarMuaj më parë
 • Sa un e gjat koke loqk pershtatmi🤣😂

  Awi ChannelAwi ChannelMuaj më parë
 • H€H€

  ARLIND GamingARLIND GamingMuaj më parë
 • Te gjitha e kane dasht Justin Bieber ne nje faze te jetes🤩😂

  C AlbC AlbMuaj më parë
  • Who's we

   sad n hornisad n horni22 ditë më parë
  • Vece meje hahahah

   irisa S . Hirisa S . HMuaj më parë
  • hahahahahahahahahaahhaha

   Nassy MarchiNassy MarchiMuaj më parë
  • @lena gena hahahhahaha Fiks😅

   😇Angel😔😇Angel😔Muaj më parë
  • Un jooo

   Ledia DushiLedia DushiMuaj më parë
 • Kush tha qe jom virgjine (ty veq edhe Enver Hoxha ka met pa te qi)

  meci baba kejtttmeci baba kejtttMuaj më parë
 • Ti qaq din me i bo Budall njerzit edhe e besojn qe je e virgjer 😂😂

  Llajna LlajnaLlajna LlajnaMuaj më parë
 • Kurva nr 1

  Gashi RmsGashi RmsMuaj më parë
 • I editoj por jo photoshop Really?? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  Okay pse joOkay pse joMuaj më parë
  • @alter ego Editim photoshop dallon si muti me kaken, mos u kapni per fjale, zjarmi me dru zjarmi me gaz, te dyja djegin njesoj, kshtu qe keto bukuroshet e ekranit 70% dallojn nga fotot me videolive🤷‍♀️

   Moza MozaMoza MozaMuaj më parë
  • @alter ego kuptimi i komentit tim e dashur nuk ishte ai qe po shpregon ti, dallimin mes editimit dhe photoshopit, por faktin qe e mohon se ben photoshop ne cdo foto, likee,, ne nuk ham bar, arrijme te dallojme kaq gje 🙂

   Okay pse joOkay pse joMuaj më parë
  • @Okay pse jo me editim ajo nenkupton alterim te ngjyrave, hijeve dhe eleminimin e ndonje imperfeksioni minimal, kurse me photoshop nenkupton ndryshimin drastik te 1 ose disa tipareve, me qellim jo per te permiresuar cilesine e fotos minimalisht (proces i pandashem i fotografeve profesionale), por per te tjetersuar subjektin e fotos. Normalisht ti e dije, po nganjehere s’te le deshira per te keqkuptuar qe ta pranosh.

   alter egoalter egoMuaj më parë
  • @_bulla_ 2003 jo na e meso ti

   Okay pse joOkay pse joMuaj më parë
  • Besoj e di ndryshimin mes edit dhe photoshopit

   _bulla_ 2003_bulla_ 2003Muaj më parë
 • Bearti join dhe virgjeri😂😂😂❤

  Iris LakoIris LakoMuaj më parë
  • Per virgjerin e pyte per ne vesh apo...😂

   Rock girlRock girlMuaj më parë
 • Aman moj sa e bukur qe je🌟🥰 Po pse genjen qe sflet me asnje flet me Fationin😕

  Eva Sh.Eva Sh.Muaj më parë
  • jane thjesht shoke

   iamkidaiamkidaMuaj më parë
  • E kishte fjalen me mesazhe

   •Shadow Luna••Shadow Luna•Muaj më parë
 • Kush tha se kam humbur o zot

  Asani AsanAsani AsanMuaj më parë
  • Ironia left the chat 🤦‍♀️😂😂

   Elena HekuraniElena HekuraniMuaj më parë
 • je si shpirt😍💕💕💕💕💕

  anisa nisaanisa nisaMuaj më parë
 • I dua prgj tua spontane dhe buzeqeshjen tende te bukur,ishalla lart e me lart o shpirt i bardhe kush te njeh e di cfar njeriu je e cfar zemre ke 😍😍

  Elena HekuraniElena HekuraniMuaj më parë
 • Sa e bukur zmr yll

  Elena HekuraniElena HekuraniMuaj më parë
 • Kjo esht shpell 😂

  King EndKing EndMuaj më parë
 • Sa e mire je ❤

  Alma VeseliAlma VeseliMuaj më parë
 • 🥰 shum e bukur je po pyetjen e fundit pergjigjen sikur e ke Kopjuar nga shqipja po mbetesh akoma yll

  Florindo HysaFlorindo HysaMuaj më parë
  • Pajtohem me ty 😉😉😉

   Eljona GashiEljona GashiMuaj më parë
  • Po kjo shqipen e Ka Mike zemre Jan dakorduar bash ti Qin ropt lekut me dramat e Tyre se bashku te fitojn kllika sa per sharjet e Kan ditur jemi popull nga fryn era prap ju besojm

   I hate padrejtesiteI hate padrejtesiteMuaj më parë
 • Ta ka ca bearti kafazin 🇬🇧🇬🇧🇬🇧

  Riza CollakuRiza CollakuMuaj më parë
  • Nga e di ti

   anxhela agoanxhela agoMuaj më parë
 • 😚😚

  arlinda rexhepiarlinda rexhepiMuaj më parë
 • Kush tha qe e kam humbur????? Nime qitash robt🤬

  beauty girlbeauty girlMuaj më parë
 • 😍😍😍

  Linda LLinda LMuaj më parë
 • Ylli🤩🤍

  Berisha12 A.berishaBerisha12 A.berishaMuaj më parë
 • 😍😍😍😍

  Ella OneElla OneMuaj më parë
 • Mat bukur eka gjoksin vllavi im

  Shqipe ThaqiShqipe ThaqiMuaj më parë
  • @Valon Binaj ik mor injorant pse jot moter po u lidh nuk eshtr me goce e mire

   Elena HekuraniElena HekuraniMuaj më parë
  • Valla qudi qe su kan nlidhje edhe me Gomarin tim qekjo 🤦‍♂️🤦‍♂️

   Valon BinajValon BinajMuaj më parë
  • @Elena Hekurani ahhahahahhaha

   army ot7army ot7Muaj më parë
  • Vellai paska ber operacion plastik me u bo femer mduket😂😂😂

   Elena HekuraniElena HekuraniMuaj më parë
  • Me siguri je qorr se ska mundesi 😂

   army ot7army ot7Muaj më parë