MProduction

MProduction
30  199 461 827
CONTACTS:

tel:
+383 45 626 787
+383 45 222 585
e-mail :[email protected]

video

Komente

 • Ëj

  Bibedi RufatieBibedi Rufatie15 orë më parë
 • 367❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋☕💋☕💋💋💋💋💋☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😆😆❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋☕💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  Agnesa TiganiAgnesa Tigani20 orë më parë
 • Shume bukur 💯💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Neiden MalajNeiden Malaj22 orë më parë
 • Like kush pe ngon hala

  Agan AhmetiAgan AhmetiDitë më parë
 • Bravo shume bukur 🙏🏻👩🏼🧔

  Joris JorisiJoris JorisiDitë më parë
 • Qika o ilaq inanes pokush nana kusho bia njejt jeni bravo sukses

  safet salisafet saliDitë më parë
 • Bravo Mal

  Linda ZemraLinda ZemraDitë më parë
 • 🤗

  Florinda LleshiFlorinda LleshiDitë më parë
 • Un e kam pa Leten n Airoport❤🤗

  Elizabeta HotiElizabeta HotiDitë më parë
 • Yll je erz💓

  Sibora GashiSibora GashiDitë më parë
 • ❤️❤️

  Bissa VojvodaBissa VojvodaDitë më parë
 • 👍👍👍👍👏

  Aferdita GashiAferdita Gashi2 ditë më parë
 • 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

  Resmije KokaqiResmije Kokaqi2 ditë më parë
 • O po e mir Merita😍😍😍😍😍

  Jonid NurediniJonid Nuredini2 ditë më parë
 • Shum mir

  Arbnora HasaniArbnora Hasani2 ditë më parë
 • Neser 1 jav nan qe na la Ahhh sa merzi ahh sa trishtim jeta pa ty nan... Zoti t shperbleft me xhenet oj e embla nana jeme 😭😭

  Eda BajramiEda Bajrami2 ditë më parë
 • Se edhe un jam nji nga ata qe kurr se kam vjedh shtetin!!!

  D MD M3 ditë më parë
 • Apo te ka hi frika qe jo Bab???? Ishalla e mban veten.

  D MD M3 ditë më parë
 • Qe nji vit nuk te kan shkru me!!? Qfar mendimi ke mas sa kohe per albinin!!? Shiko buzhallen ke pas drejt, Per Abininin te presim edhe pak?? Se per Buzhallen te dul fjala👌 Por shaj edhe ata qe ti e din kush e ka vjedh shtetin!!? Psh Ramushi,Lima, etj

  D MD M3 ditë më parë
 • Suksese shoku jem 💙👏👊

  Egzon MiftariEgzon Miftari3 ditë më parë
 • ene ne 2021 ngohet gg aga

  Lonii SaqipiLonii Saqipi3 ditë më parë
 • 🎼🎼

  Blerim PalushiBlerim Palushi3 ditë më parë
 • Të Lumt goja

  Esra SelimiEsra Selimi3 ditë më parë
 • Sh e bukur kenga 👌🌹💯❤

  Manjola BeqiriManjola Beqiri3 ditë më parë
 • Super Muzik Super kenge te lumte goja nga Italia pershendetje Driloni Hopa Kosovaaaaaa

  Rudina MusaiRudina Musai3 ditë më parë
  • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌼🌼🌼🌼🌼🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🌞🌞🌞🌞🌞🌞

   Rudina MusaiRudina Musai3 ditë më parë
 • Kush e bon not like ju that does

  Naza MinaNaza Mina3 ditë më parë
 • ❤❤

  Loresa musicLoresa music3 ditë më parë
 • Wowow 👏👏👏😢

  Amar GashiAmar Gashi3 ditë më parë
 • Mit0683918353

  Hamit GjuciHamit Gjuci3 ditë më parë
 • Masalah 💔💔💔🤗🤗🤗☹️☹️🤕🤕

  Anita HajriziAnita Hajrizi4 ditë më parë
 • Princesa Ballkanit 🇽🇰👌

  Klicka KutiKlicka Kuti4 ditë më parë
 • 🤲🤲🤲🕋🕋🕋🕋🤲🏻🤲🏻

  Nexhmije MorinaNexhmije Morina4 ditë më parë
 • Amin

  Nexhmije MorinaNexhmije Morina4 ditë më parë
 • 2021' ☝🏼🕌

  28ㄥ卂ㄥ丨丨28ㄥ卂ㄥ丨丨5 ditë më parë
 • I will wright by czech language / translate please : Vzhledem k historii, mladší - trochu pohnuté: Referendum ( svobodné ) bez nějakých intrik pod dohledem OSN, jestli Kosovo by nebylo území nikoho. Za další se přikláním o zvláštní mezinárodní statut v rámci OSN pro Kosovskou Republiku. Podmínky by byly velice tvrdé v rámci etických, morálních pravidel. Myslím, že by Kosovo mohlo nastartovat, ale v rámci splněných pravidel svou ekonomiku, možná i svou tvář v rámci celého světa.

  Minority CanalMinority Canal5 ditë më parë
 • Unë jam serb dhe rus por ë mbështes këngen

  Giovanni PrvulovicGiovanni Prvulovic5 ditë më parë
 • Legjenda e melodive solo😎🇦🇱🔥

  FEYYAZ RAMADANİFEYYAZ RAMADANİ5 ditë më parë
 • oyeushsijsgdu

  Blerim BerishaBlerim Berisha5 ditë më parë
 • Bukuroshet❤❤💎💎💋💋

  Gashi KatyGashi Katy5 ditë më parë
 • 🥰👍

  Naima ElhamineNaima Elhamine5 ditë më parë
 • ani ani 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000\10

  nazmi hajdarinazmi hajdari5 ditë më parë
 • hala degjohet 2021

  gent hysenigent hyseni5 ditë më parë
 • Bravi

  sander gjonajsander gjonaj5 ditë më parë
 • Mihrije oj Amerikane shko qite nje keng me 50 Cent

  Arbnor GrdellajArbnor Grdellaj5 ditë më parë
 • Krah per krah me Adem Jasharin ndoshta Zoti do na kishte nimuar dhe ndoshta sdo na kishin tradhtu duke i le

  Eleonora HimmelEleonora Himmel5 ditë më parë
  • Duke i lene vetem.

   Eleonora HimmelEleonora Himmel5 ditë më parë
 • Mendoja qe i kom bo gjitha qe skam pishmane kur sje e lire nga mentalitete i poshter prapanike fanatik i venit tim pishman kom luften e Kosoves te isha ushtare komandante.

  Eleonora HimmelEleonora Himmel5 ditë më parë
 • jeni shum te mira bravo dhe produksionit 🥰😍

  Duran AdiliDuran Adili6 ditë më parë
 • Ju lumt goja

  Fejzi DaniFejzi Dani6 ditë më parë
 • I madhi drilon suksese jarani jem

  Fidan IbrahimiFidan Ibrahimi6 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭 sa shum me mungon e shtrejta jeme nane😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔

  lola geshtejalola geshteja6 ditë më parë
 • 361

  Agnesa TiganiAgnesa Tigani6 ditë më parë
 • Aaq

  GJOVALIN NIKOLLIGJOVALIN NIKOLLI6 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️🔥🔥🔥

  mentor piramentor pira6 ditë më parë
 • 360

  Agnesa TiganiAgnesa Tigani6 ditë më parë
  • 360

   Agnesa TiganiAgnesa Tigani6 ditë më parë
 • Ca turpi bojne ligjin ne shqipri politiken e makan politiken na pikan gjakun tepelena se dija isha injorante per vec krytarit Parlamentit sa ka tjere.

  Eleonora HimmelEleonora Himmel6 ditë më parë
 • 1000 her I Kom mshu replay

  Naza MinaNaza Mina6 ditë më parë
 • 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

  Tila TilaTila Tila6 ditë më parë
 • wtfg

  Lendita alijaLendita alija6 ditë më parë
 • 359❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

  Agnesa TiganiAgnesa Tigani7 ditë më parë
  • 💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋❤❤❤🎂🎂🎂

   Agnesa TiganiAgnesa Tigani6 ditë më parë
 • 2021?

  CrackedCracked7 ditë më parë
 • 2021

  Endri LikaEndri Lika7 ditë më parë
 • En güzel Ganalı izni Türkiye'yi seviyor

  نآيـےفُ ُ مِـحمِـدُنآيـےفُ ُ مِـحمِـدُ7 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  CLOWN YTCLOWN YT7 ditë më parë
 • Machs Allha 🤲🤲🤲❤️❤️❤️❤️❤️🤲🤲🤲🌺💓

  mohamed El ghazouanimohamed El ghazouani7 ditë më parë
 • Edhe un kam 2 motra po njeren e kam larg be shipri dhe un jam ne franc I uroj te gjith morave qe Jan larg zoti I rujt ku do qe Jan 🥰🥰

  Eli HidaEli Hida7 ditë më parë
 • Shum këng e mir suksese Avdyl Mziu

  Qefsere AtuliQefsere Atuli7 ditë më parë
 • Shum kongtar i mir o golld

  Ernesa ShehuErnesa Shehu7 ditë më parë
 • Gold ag👑

  Haki MorinaHaki Morina7 ditë më parë
 • Të lumt goja na ki bo me qajt😭😭❤

  Gashi PajtesaGashi Pajtesa7 ditë më parë
 • E ju rujt shnanou ma keni fiksu me qet kang

  Gazagrando LikaGazagrando Lika8 ditë më parë
 • BRAVO TE RUJT I.MADHI ZOT MREKULLI JE🌹🌹

  jfa Hjfa H8 ditë më parë
 • Zot sa të mira jeni, marshallah për ju!!!🧿🧿❣️❣️Zoti jua plotësoftë ëndërrat!!🙏🙏

  flutura hariziflutura harizi8 ditë më parë
 • 😭❤

  Malik MalikMalik Malik8 ditë më parë
 • Shum e vertet zemra ju knoft 👍🇦🇱🇩🇪

  Fejzullahi NazmiFejzullahi Nazmi8 ditë më parë
 • Bravo osa mir😭😭😭😭😭😭😭🤲🤲🤲💎

  Amar BelaAmar Bela8 ditë më parë
 • super kenga me e bukur

  Anton MatishiAnton Matishi8 ditë më parë
 • 😘😔🙇🙏

  arijan krosiarijan krosi9 ditë më parë
 • Te kendofte zemra .shume bukur suksese

  Artenit HysajArtenit Hysaj9 ditë më parë
 • Me dhemb shpirti...sa durova tradhetar

  Stema StemaStema Stema9 ditë më parë
 • Vallah Mashallah Zoti ju bekoft kado qe jeni o gold

  Lela QueenLela Queen9 ditë më parë