UnixMusic

UnixMusic
30  274 039 575
Kanali i vetëm zyrtar i UNIX Production i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë UNIX Production, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

ONIMA:
[email protected]

© 2021 ONIMA. All Rights Reserved

video

Komente

 • Bravo Andi 👍👍 Edhe ti Melisa ke talent për muzikën 💖💖💖💖🌹👍🌹🌹🌹💓💓Kështu vazhdo 💓💓💓💓♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Gent XhajaGent XhajaDitë më parë
 • My eyes:reading comments. My ears:listen song My mouth: sing song🙈

  Yllza ElshaniYllza ElshaniDitë më parë
 • Bravo melisa suksese dhe nje duet bashk

  Giannis KaberisGiannis KaberisDitë më parë
 • Kjo eshte hit edhe pike!!!🔥

  Elli JElli JDitë më parë
 • Bravo bravo SHum mir bravo

  Bela InaBela InaDitë më parë
 • Melisa e perferuara. E. Imja

  Armanda bajramiArmanda bajramiDitë më parë
 • Shum vk kjo

  Ersi ErsiErsi ErsiDitë më parë
 • Dhe tha Ahqipja kta ka mundsi te futen per te gjet burr/gru e do dalin te tere kengetare

  The ArcadeThe ArcadeDitë më parë
 • bukur

  benard corbaxhibenard corbaxhiDitë më parë
 • vitorie bajramivitorie bajramiDitë më parë
 • O Kjo byth kuqja flok kuqja si eke kjo vrk

  CAPX FFCAPX FFDitë më parë
 • Arsyeja qe ka gjet BE per tmos hap negociatat.

  Juli LaciJuli LaciDitë më parë
  • Hahahahahahahahahahhahq

   Denada CapiDenada CapiDitë më parë
 • Shum e bukur muzika

  Manjola XhemollariManjola XhemollariDitë më parë
 • Mrekulli😍👌🏻

  Qendrim SmajlajQendrim SmajlajDitë më parë
 • A eshte reale kjo?

  Dionis ZervaDionis ZervaDitë më parë
 • Keng shum e bukur 😍😍😍

  Arta AllushiArta AllushiDitë më parë
 • Bravo Melisa se je e shkathet lume Andi qe te ka. je yll fare

  Besie VishaBesie VishaDitë më parë
 • alnick.info/throw/z9rKhXmGjIR9ldk/video.html ELITA 5 ME FAL REMIX

  Music RecordsMusic RecordsDitë më parë
 • Hxugsgfydhggysthgsudhh♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💖yushsnnsnnznnans

  Ergys GilaErgys GilaDitë më parë
 • Mashalla po shkoshi qift

  Brahim KrasniqiBrahim KrasniqiDitë më parë
 • bravo shume kenge e bukur Melisa

  mimoza belishakumimoza belishakuDitë më parë
 • Wejden e Kosoves

  Adriatik KololliAdriatik KololliDitë më parë
 • 00000 komente per kengen Turp se qysh i prano ky ALnick kto zhulaqet

  Antonio PesciaAntonio PesciaDitë më parë
 • Bravo Melisa Suksese 🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🐚🦋🦋🦋

  suzi kocisuzi kociDitë më parë
 • Sa zili te kan moj Melisa ashtu vaxhdo zemer

  Fabjan DurresFabjan DurresDitë më parë
 • Si i behet kur te ndahen kta?! *Se kshu nuk bon, nuk boon*🤦‍♀️😶

  butriors_BIbutriors_BIDitë më parë
 • Kemi faj ne karet qe ju japim fam ju u qr

  Albanian ALAlbanian AL2 ditë më parë
 • Delaware State Representatives Paul Baumbach and Michael Smith sent letters to commemorate World Falun Dafa Day, May 13, 2021. Letter from Delaware State Representative Paul Baumbach State Representative Paul Baumbach stated in his letter, “Millions all around the world will stop and celebrate the anniversary of this ancient meditation practice. On this day we will remember the thousands that have suffered for their beliefs in this practice as well as the millions that have benefited around the world from the teachings of Falun Dafa. “Practitioners of Falun Dafa have been active during the COVID-19 pandemic by offering exercise instruction and guided meditations. Members of Falun Dafa are major members of our community and great contributions to Delaware.” Letter from Delaware State Representative Michael Smith What is Falun Dafa? Falun Dafa (also known as Falun Gong) was first introduced to the public by Mr. Li Hongzhi in Changchun, China in 1992. The spiritual discipline is now practiced in over 100 countries and regions worldwide. Millions of people have embraced the teachings-which are based on the principles of “Truthfulness, Compassion, Forbearance”-and experienced uplifted health and well-being.

  Joelr GuoolttiJoelr Guooltti2 ditë më parë
 • Edhe ti melisa kengen leje

  Violeta MusaiVioleta Musai2 ditë më parë
 • Dolen fjaltet e Fatjonit 😂👌

  Lyrics GirlLyrics Girl2 ditë më parë
 • Shum kenga e mir bravo melisa ju uroj gjitha te mirat ty dhe andit😘😘

  selina Shalaselina Shala2 ditë më parë
 • Maria left the chat😂🤷‍♀️

  maria gurramaria gurra2 ditë më parë
 • Boll na cat koken se prej nesh behen te famshme dhe plus shyqyr doli një cift nga emisioni dhe dy me te miret pamvarsisht qe aty nuk ja lejuan. Te paktën duan njeri tjetrin. Fitore dashurisë . Kenga nuk eshte e keqe.

  Suela KovarikSuela Kovarik2 ditë më parë
  • atij, te gjitha te verteta , por nuk donte ta ulte nje femer aq poshte , po skgj se ra vet posht kjo. Une nuk e di se si kto lloj njerzish dalin neper televizione.

   fouoii gyhhfouoii gyhhDitë më parë
 • melisa je super 💜💜me andi

  Vera AlimehmetiVera Alimehmeti2 ditë më parë
 • Love you

  Melisa fan Fan pageMelisa fan Fan page2 ditë më parë
 • Bravo Melisa

  Etleva KociuEtleva Kociu2 ditë më parë
 • Nuk e ke bo mir kur ke than leje leje leje

  Solo FortSolo Fort2 ditë më parë
 • ❤❤❤

  BC ERIBC ERI2 ditë më parë
 • Yllllll suksese Melisa

  Kurtaj LubjanaKurtaj Lubjana2 ditë më parë
 • Kenge shume e bukrur dhe pse nuk kam degjuar asnje nga kengete. Tua

  Ervis ShperdhejaErvis Shperdheja2 ditë më parë
 • Bravo bravo melisa

  Elis CokuElis Coku2 ditë më parë
 • ❤💋

  Esmeralda FekaEsmeralda Feka2 ditë më parë
 • Shum bukur ,suksese gjith jetes Melissa 🌸

  Mirvete BajramiMirvete Bajrami2 ditë më parë
 • Pse duhet me sha ne radhe te pare melisa e sqarovi arsyen pse nuk po e prannonte NBA olsa itha jo duhet me dal me tean

  Brunilda VathiBrunilda Vathi2 ditë më parë
 • Shume bukure .bravo melissa ..❤❤❤❤je shume

  Brunilda VathiBrunilda Vathi2 ditë më parë
 • Nese kendon live kshu kjo un e pres megjith topa 😆😅😅

  Aleksander LaskaAleksander Laska2 ditë më parë
 • Καλησπέρα να σας ενημερώσω πως βάζοντας τον κωδικό 98GVQ έχετε έκπτωση 6€ στην πρώτη και δεύτερη παραγγελία Wolt 💙

  Maria HuanitaMaria Huanita2 ditë më parë
 • Bravoooo

  2021 jeta qejf e luftë2021 jeta qejf e luftë2 ditë më parë
 • Super

  2021 jeta qejf e luftë2021 jeta qejf e luftë2 ditë më parë
 • Shqiperia melisen Kosova anisen🤣🤦🏻‍♀️

  NN2 ditë më parë
 • keng var leshe

  florena Aziziflorena Azizi2 ditë më parë
 • Kush e degjon 100 here ne dite si un !!QFARE M’KE BE TI QFARE M’KE BE ..

  neta gjohilanineta gjohilani2 ditë më parë
 • Uggga 😁☺🤪😇🙂😍

  Jasemina RamazaniJasemina Ramazani2 ditë më parë
 • SHUME E BUKUR...... ZERI YT ESHTE KAQ MELODIOZ 👏👏😍

  Anila MizaAnila Miza2 ditë më parë
 • ♥️♥️🌹😘😘😍😍😍

  Aksel SpahiuAksel Spahiu2 ditë më parë
 • Je yll bote♥️♥️♥️🌹🌹😘😘

  Aksel SpahiuAksel Spahiu2 ditë më parë
 • What language song???? This is amazing melody Lyric song?????????? Please help me for translate language song

  маriaмаria2 ditë më parë
 • Tash me than te drejten dy ma tbukurit origjinal pa operacione jan ba bashk. Per pamje perfekt jane. Per tru zoti i ndihmofte 🤔.

  I don't care I love itI don't care I love it2 ditë më parë
 • O baxho po ti nk ke ze,ca i thu muzikes ti

  Rezi EraRezi Era2 ditë më parë
 • Je shum e mir

  Gersa MrishajGersa Mrishaj2 ditë më parë
 • Great!

  Gjergj GjokaGjergj Gjoka2 ditë më parë
 • Kenga fituese per kete vit

  Crew ReviewCrew Review2 ditë më parë
 • Këng ime e preferuar ♥️♥️♥️♥️♥️

  Irma ShehuIrma Shehu2 ditë më parë
 • 💖

  Genita NebiGenita Nebi2 ditë më parë
 • i can't stop listing to this song I love thissssss shum bukur te dua

  Summer !!Summer !!2 ditë më parë
 • Yyg8

  Kleand BaniKleand Bani2 ditë më parë
 • Shum mire Melisa Bravo

  Gena DaçiGena Daçi2 ditë më parë
 • 2021😍

  Uran HoddaUran Hodda2 ditë më parë
 • Desha të ju njoftoj per ata qe se din edhe Ana LLeshi do te bej në projekt lidhur me muziken

  LisaLisa2 ditë më parë
 • A ju pelqen me shume kenga U kry apo leje

  LisaLisa3 ditë më parë
  • Leje

   Ajshe ThaqiAjshe ThaqiDitë më parë
 • Shpresoj te dali nje tjeter "kengetare"qe t'i thote Andit,ate qe ke dash leje leje🤣dhe Andi:Melisa,zemer,ti me mesove,fjala jote urdher per mua🤣🤣

  Romeo XhRomeo Xh3 ditë më parë
 • leje leje hahaha

  Astrit HaxhaAstrit Haxha3 ditë më parë
 • Music & lyrics Irkenc Hyka = Melisa trending now 😂😂 po te pakten ky video clip nuk ishte aq skandaloz 😋

  Ann RogueAnn Rogue3 ditë më parë
  • Tamam te pakten nuk ishte vidjoklip me mar fam nga by.::, por kishte organizuar dicka te themi te bukur dhe teksti shum lart

   Seen SeenSeen SeenDitë më parë
 • Super , super

  Erida BabociErida Baboci3 ditë më parë
 • Ersi

  Hilmi GogoftiHilmi Gogofti3 ditë më parë
 • Shume e bukure kjo kenga kir do na nxierresh na nje kenge tjeter

  Ervis ShperdhejaErvis Shperdheja3 ditë më parë
 • U qin u qin

  Gezim StrokaGezim Stroka3 ditë më parë
 • O Melisa o zemer se di pse e ngjoj 100 her ne dit kegen ishalla e thyn rekordin se je super 💋

  Geneva ChGeneva Ch3 ditë më parë
 • ik o ti

  Pjeter JakovaPjeter Jakova3 ditë më parë
 • Wow🥰

  Hatixhe TasiniHatixhe Tasini3 ditë më parë